İptal

  • SAMSUNG B5702 ÇİFT HATLI
  • SAMSUNG B5702 ÇİFT HATLI
  • SAMSUNG B5702 ÇİFT HATLI
  • SAMSUNG B5702 ÇİFT HATLI
  • SAMSUNG B5702 ÇİFT HATLI
  • SAMSUNG B5702 ÇİFT HATLI
  • SAMSUNG B5702 ÇİFT HATLI
  • SAMSUNG B5702 ÇİFT HATLI

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.SAMSUNG B5702 ÇİFT HATLI

SAMSUNG B5702 ÇİFT HATLI yorumları

Yorum Yap
Genel Değerlendirme
14 Kişi Tarafından değerlendirildi

çift hat Yusuf Çözeli | 24.03.2011 (6 yıl önce)

SAMSUNG B5702
Tek bir cep telefonu üzerinde aynı anda iki hattınız birden aktif olsun istiyorsanız, Samsung B5702’yi seçmeniz için birçok sebebiniz var.

Bu özelliklerinin yanı sıra kullanımı kolay olan Samsung B5702’nin arayüzünde her iki sim kart için ayrı bir tema bulunuyor. Telefonu kapatmadan iki SIM kart arasında geçil yapabileceğiniz cihaz çok kullanışlı bir internet deneyimi yaşatıyor.

SAMSUNG B5702 | 30.12.2010 (6 yıl önce)
4

SAMSUNG B5702 ÇİFT HATLI Uzun süredir nokia kullandıktan sonra 10 kadar önce samsung b5702 ile tanıştım. İzlenimlerim şöyle:
EKSİLERİ
1) Telefon menüsünün ve kısayolların ayarlanabilmesi zayıf. (nokia 'ya göre)
2) Rehber görünümü için seçenek yok ve koca ekranda yalnızca 3 kişi görüntülenebiliyor!(sadece seçili kişinin ismi ve numarası görünüyor)
3) Kulaklık takılı iken bir çağrı aldığınızda, bunu kulaklıkdan duyamıyorsunuz. Çağrıyı kabul ettiğiniz zaman ses kulaklığa düşüyor. sanırım bu nedenle otomatik çağrı cevaplama süresi koymuşlar. Bu sorun, media oynatıcı ile müzik dinlerken olmuyor. Çağrıyı sonlandırınca, şarkı kaldığı yerden devam ediyor.
4) Radyo dinlerken dolayısı ile kulaklık takılı iken çağrı alıp görüşmeyi sonlandırdıktan sonra, "Radyo açık kalsın mı?" gibi garip bir soru soruyor! Radyo dinlemeye devam etmek için "evet" tuşuna basmanız gerekiyor.
5) Hediye olarak herhangi bir SD kart verilmemiş.(birçok telefon ile en azından 1GB lık bir SD kart hediye olarak veriliyor)
6) Yaklaşık olarak 10 adet mp3 'ü (dahili hafıza 50 MB civarı) telefona kopyalayıp, bir playlist yapamıyorsunuz çünkü SD kart takmanızı istiyor.
7) Radyo favori listesine bir kanalı, isim vererek değil frekansı ile ekleyebiliyorsunuz.(diğer telefonlardaki durumu bilmiyorum)
8) SD kart yuvası pilin altında kalıyor.(diğer telefonlardaki durumu bilmiyorum)
9) Telefon görüşmesi yaptığım kişiler, sesimin biraz uzaktan geldiğinden yakındılar.(gelen sesler de herhangi bir problem yok. telefonun yanından tek tuşla ayar yapabiliyorsunuz)
ARTILARI
1) İki telefon taşımak zorunda olanlar için çift hatlı olması büyük avantaj. Kartlar arası geçiş sorunsuz, hızlı ve pratik.
2) Tek tuş ile ikinci hattınızı (birincil olarak ayarlanmamış) birincil hat gibi, telefon kapanana dek kullanabiliyorsunuz.(aramalar ve mesajlar için)
3) Çift hatlı bir telefon için şarj süresi gayet iyi. (24 saat açık kalacak şekilde ortalama bir kullanım ile 4 gün)
4) Tuş takımı ışıklarının, saate göre ayarlanabilmesi.(pil tasarrufu için düşünülmüş iyi bir özellik)
5) Kaliteli ve çok fonksiyonel kamera.(zaman ayarlı, autofocus, edit)
6) Arka kapak, pil ve SIM kartların kolaylıkla takılıp çıkarılabilmesi.
7) 3.5 mm soketli bir kulaklık kullanılabilmesi için orijinal bir ara kablonun verilmesi.(kutu içinden çıkan mikrofonlu kulaklık 3.5 mm soketlidir)
8) İki SIM kart için ayrı ayrı melodi ve mesaj sesi eçenekleri.
9) Bugün itibariyle son 2 sene içinde piyasaya sürülmüş telefonlar içinde SAR(Specific Absorption Rate) kısaca radyasyon değeri en düşük ikinci telefon.(0.366 W/kg)
Sonuç itibariyle; uzun süredir nokia kullanan birisi olarak, her ne kadar menü bakımında zayıf kalsada telefona alışmam uzun sürmedi.Artıları, eksileri ve fiyatını düşündünüzde kesinlikle tavsiye edebileceğim bir telefon. 1500 TL 'ye alacağınız bir telefonda da sizi memnun etmeyecek özellikler bulunacağını unutmayın.

Ürünün, siparişini verdikten 2.5 gün sonra elime geçmesinde emeği olan İncehesap yetkililerine de ayrıca teşekkür ederim.

mükemmel | 04.12.2010 (6 yıl önce)
5

SAMSUNG B5702 ÇİFT HATLI çift sim olmasına rağmen kullanışı oldukça rahat ve çelik kasa olmasından dolayı oldukça dayanıklı...ekranı büyük mesaj yazmak yada resim çekmek oldukça zevkli oluyor.kamerası çok kaliteli, dış yapısı iş telefonu gibi duruyor, asil bir telefon şarjı 3 gün kadar idare ediyor .

ffena değil. | 27.11.2010 (6 yıl önce)
4

Gerçekten çok güzel bir telefon.Samsung yine ayrıcalığını konuştırmuş.Çin mallarından nefret edenler için tavsiye olunabilecek bir telefon. Güneşte biraz ekranı karanlık gösteriyor ve flaşı da olmaması eksi.Ama değer bence.

Artisi var Eksisi var | 04.08.2010 (6 yıl önce)
4

Arkadaslar telefonda teknik olarak mutlu edecek ozellikler sayili. 3.0 megapiksel 10x zoom yapabilen kamerasi, cift hatli olmasi, muzik calarinin ve harici hafiza girisinin olmasi gibi ama gel gor ki bu fiyata 3g si, wi-fi yi olan ve cift hart destegi olmasa da bu telefonda mevcut diger ozellikleri olan bircok telefon var. Kendinize su konuda sormalisiniz; acaba cift sim kartli bir telefon mu istiyorum yoksa 3g wireless olsun mu istiyorsunuz. Cevabiniz cift sim kartliysa bu telefon alinir.

çift hatta 1 numara | 11.06.2010 (7 yıl önce)
5

SAMSUNG B5702 ÇİFT HATLI
* hat değiştirme ile ilgili herhangi bir sorun yasamadım numarayı yazdıktan sonra diğer hattan arıyacaksam yandaki tusa basıyorum başka biş yapmam gerek kalmıyor aramyı diğer hattan yapıyor öle sölendiği gibi kendini resetleme kapatıp acma falan yok

* Ekran gayet güzel temalar konusunda sıkıntı olduğu söyleniyor herhangi bir sıkıntı görmedim 3 adet yüklü tema ile geldi

* telofonun boyutları bu tip telefonlar için gayet güzel ve kibar öle abartılı bi kabalığı yok tabi kücük telefon kullanmaya alısanlar için çok kaba gelecektir fakat alışması uzun sürmüyor

çok iyi | 30.05.2010 (7 yıl önce)
5

çift hatta çok kaliteli size büyük kolaylık sağlıyor mesela birisi aradığında ou hangi hatta cevaplamak isterseniz seçmenize bir tuşla olanak sağlıyor, kamerası çok kaliteli, dış yapısı iş telefonu gibi duruyor, asil bir telefon şarjı 3 gün kadar idare ediyor

SAMSUNG B5702 ÇİFT HATLI | 01.04.2010 (7 yıl önce)
5

Telefon da şahsımca 1 numara. diğer rakiplerini çoktan solladı. Çift hat teknolojisinde en teknolojik marka. 2 yıldır kullandığım 2 telefondan biri d880 model yükseltmeyi düşünüyorum. sizlerede tavsiye ederim. çift hatta sadece samsung. sonra üzülürsünüz.

 

SAMSUNG B5702 ÇİFT HATLI

Platform

. Quad-Band (GSM 850-900-1800-1900 MHz)

. Çift SIM Kart desteği (Aynı anda iki hat aktif)

. Samsung İşletim Sistemi

. Java MIDP 2.0

. İmdat Mesajı ile tek tuşla yardım mesajı gönderme

İş Dünyası

. Doküman Görüntüleme (DOC, XLS, PPS, PDF, HTML, JPG, GIF)

. PictBridge ile yazıcı bağlantısı

. SyncML ile PC senkronizasyonu

. Dosya Yöneticisi

. Uçak Modu (Şebeke sinyali kapalıyken diğer özellikleri kullanabilme)

Bağlantılar

. Bluetooth™ teknolojisi

. USB ile Bilgisayar Bağlantısı

. EDGE ile hızlı Internet

. GPRS Class 10

. WAP 2.0

. A2DP (Bluetooth üzerinden kablosuz müzik)

Hafıza

. 50 MB Dahili Hafıza

. MicroSD™ Artırılabilir Hafıza (4 GB 'a kadar)

. 1000 (5 Detay)Kişi kapasiteli telefon defteri

. 300 SMS kapasiteli mesaj kutusu

Ses & Müzik

. Eller Serbest (Speakerphone)

. Ortam Sesi Kayıt

. Stereo FM Radyo

. Monofonik 64 zil sesleri

. Müzik Çalar

. Dijital Güç Amfisi

. Ses Formatları: MIDI, MP3, AAC, AAC+, SMAF, WMA, iMelody

Fotoğraf

. 3,0 Megapiksel Kamera

. 2048x1536 piksel çözünürlük

. 10 x Dijital Yaklaştırma

. Otomatik Odaklanma (AutoFocus)

. Modlar: normal / kendini çekme / zamanlı çekim / çoklu çekim

. Efektler: siyah - beyaz / negatif / sepya / kabartma / eskiz / eskitilmiş / donuk

. Kalite Seçimleri: çok net / net /normal

Video

. Hafıza ile sınırlı Sesli Video Kaydedici (MPEG4 / H.263)

. Video Oynatıcı (MPEG4 / H.263)

Eğlence

. Yüklü Oyunlar (Yüklenebilir)

Mesajlaşma

. SMS (Akıllı T9 Desteği ile)

. EMS

. MMS

. E-mail (POP3 / SMTP / IMAP4 / SSL /)

. Video Mesaj(300 Kb sınırlı)

Kişisel Bilgi Yönetimi

. Ajanda

. Takvim

. İş listesi

. Saat

. Dünya zamanı

. Alarm

. Kur çevirici

. Hesap makinası

. Kronometre

. Zamanlayıcı

Çağrı Yönetimi

. Titreşimli Uyarı

. CLIP-CLIR

. Arayan kişiye özel resim gösterme

. Gelen Arama ve Mesajları Engelleme

. Çağrı yönlendirme / durdurma / bekletme

. Kullanıcı grupları oluşturma

. Aranan / gelen / yanıtlanmayan çağrı listesi

. Çağrı zamanı / çağrı ücreti

Kutu İçeriği

. Kullanım Kılavuzu

. Standart Pil

. Şarj Cihazı

. Kulaklıklı Mikrofon

. Bilgisayar Bağlantı Kablosu (DataCable)

. Bilgisayar Yazılım CD'si
SAMSUNG B5702 ÇİFT HATLI Resimleri

Neden incehesap.com ?

Binlerce müşterimizin bilgisayar ve elektronik ürün ihtiyaçlarını bizden temin ediyor olması; küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerden bireysel müşterilere kadar geniş bir satış ağımızın olması, en uygun fiyatları siz değerli müşterilerimize sunmamız, alanında uzmanlaşmış kadro, hızlı sevkiyat, uygun ödeme seçenekleri ve güvenli alışveriş imkanı gibi birçok sebepten dolayı biz, tercih edebileceğiniz en iyi ve güvenilir online satış sitelerinden birisiyiz. Türkiye’nin önde gelen distribütörlerinin bizim için ne söylediklerini görmek için tıklayınız.

Lojistik
Mümkün olan en kısa sürede; yani birçok üründe siparişlerinizin aynı gününde teminini gerçekleştiriyor ve siparişlerinizi size gönderilmek üzere kargoya veriyoruz. Adetli ürün teminlerini de hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Bunun yanı sıra hâlihazırda onbinlerce ürünü de kendi stoğumuzda bulunduruyoruz, bundan dolayı siparişlerinizi en hızlı ve güvenilir şekilde teslim eden firmalardan biri de biziz.

Müşteri Hizmetleri
Konusunda uzman bir kadroya sahip olan müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sayesinde, ürünler ile ilgili bilgilere, talepleriniz ile ilgili cevaplara ve daha birçok konuda yardıma online veya telefon ile ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Alacağınız ya da aldığınız ürünler ile ilgili her tür bilgiyi sunar, sadece sorularınızı cevaplamaz ayrıca bütçenize de en uygun ürünleri öneririz.

Fiyat Avantajı
Deneyimli satın alma ekibimiz size en uygun fiyatları verebilmek için her hafta binlerce farklı fiyatı kontrol ediyor. Eğer aynı ürünlerde bizim fiyatlarımızdan daha ucuzunu bulur, ürünü satın almadan önce bize bildirirseniz ilgili ürünün fiyatını da satabileceğimiz en düşük fiyata indiririz. ( Bu fiyatları bize bildirmek için [email protected] 'a mail atabilir, yada Müşteri Hizmetleri sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. )

Ürün Danışmanı
Size, alışverişinizi kolaylaştırmanız için çeşitli ürünlerde hizmete sunulmuş online danışmandır. Biz bu danışmanı sadece satış yapmak için değil memnun müşteri yaratmak için de oluşturduk. Ürünler ile ilgili çok az bilgiye sahip olsanız bile, Ürün Danışman’ımız sayesinde kolaylıkla ihtiyacınıza uygun ürünü bulabilirsiniz. Ürün Danışman’ını kullanmak tamamen ücretsiz olup, üstelik ürünü bizden alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Ürün Danışman’ına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Hem distribütör hem de tüketici gözüyle bakarız
Sadece çok iyi bir satış sitesi değil aynı zamanda en çok satılan birkaç ürünün Türkiye distribütörü ve birçok markanın da dağıtıcısıyız. Müşteri memnuniyetinin ürün kalitesinden çok daha önemli olduğunu biliyor ve bütün gücümüzü taleplerinizi karşılamak ve beklentilerinizi aşmak yönünde harcıyoruz.

Keyifli alışverişler...

Kargo Bilgileri

Aynı Gün Kargo” ibaresi bulunan ürünlerde saat 15:30'a kadar geçerlidir. 15:30'a kadar verilen "Aynı Gün Kargo" ibareli ürünler aynı gün içerisinde kargolanmaktadır.15:30’dan sonra verilen "Yarın Kargoda" ibareli ürünler ise bir sonraki çalışma gününde kargolanmaktadır.

3 Gün İçinde Kargoibaresi bulunan ürünler ise siparişinizi verdikten maksimum 3 iç günü içerisinde kargolanmaktadır.

Satın aldığınız ürün / ürünler anlaşmalı kargo şirketimiz Yurtiçi Kargo tarafından garanti belgesi ve faturasıyla birlikte teslim edilecektir. Ürünü teslim alırken Kırık, ambalajı zarar görmüş, darbe vb.. gibi durumla karşılaşırsanız teslim alacağınız kargo yetkilisinin önünde açıp kontrol ediniz. Eğer ürün yanlış veya taşıma sonucu herhangi bir zarar görmüş ise kargo yetkilisine tutanak tutturup ürünü teslim almayınız ve geri göndermeniz gerekmektedir. Eğer ürünü kırık, ambalajı zarar görmüş, darbe vb.. darbeli ürünleri teslim alırsanız kargo görevini yerine getirmiş olur ve iadesi mümkün olmamaktadır. Siparişi verilen tüm ürünlerin mutlaka kargo görevlisi yanında kontrol ederek kutuyu açmaları gerekmektedir. Aksi durumda kargo görevlisine tutanak tutturup ürünü kesinlikle teslim almayınız.

TV veya Beyaz Eşya ürünlerinde ürün yetkili servis tarafından acıkması gerektiğinden kutusunu dışarıdan kontrol ediniz. Kutusunda darbe olmuş ürünleri mutlaka teslim almayınız ve tutanak tutturunuz. Teslim aldığınız ürünü servis gelene kadar kesinlikle açmayınız.

Detaylı bilgi için 0212 267 00 99 no’lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kolay İade

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte açılmamış şekilde Yurtiçi kargo ile  incehesap.com’a göndermelisiniz. Yurtiçi kargo haricinde başka kargo firmaları ile gönderilen kargolar tarafımızca kabul edilmemektedir. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir. Siparişi verilen ürünlerin mutlaka kargo görevlisi yanında kontrol ederek kutuyu açmaları gerekmektedir. Aksi durumda kargo görevlisine tutanak tutturup ürünü kesinlikle teslim almayınız. 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'da belirtilen, müşterinin 14 gün içinde ürünü iade etme hakkı dâhilinde iade ve değişim işlemleri gerçekleştirilmektedir.

İade edilecek ürünün tekrardan satışa uygun olması gerekmektedir. Ürün değişim ve iadelerinde 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'da belirtilen esaslar, müşteri memnuniyeti açısından alt sınır olarak kabul edilmektedir. Ürünü iade etmek için orijinal kutusuyla ve faturası ile birlikte eksiksiz bir biçimde göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için Hasarlı, eksik, ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tekrardan satışa uygun olmayan, belgeleri eksik ve "İadesi Olmayan Ürünler" kapsamındaki ürünler iade kapsamı dışındadır. 14 gün içerisinde koşulsuz iadelerde kargo ücreti incehesap.com’a aittir.

Ürün iade ve değişim için depo adresimiz : Gülbahar Cad. No:19/A-D Mecidiyeköy - İstanbul


İadesi Olmayacak Ürünler
1. Tüketicinin özel istek ve talepleri doğrultusunda üretilen veya değişiklik yapılan ürünler,
2. Hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
3. Tek kullanımlık bir ürün olması,
4. Hijyenik bir ürün olması,
5. Kopyalanabilir bir yazılım veya program olması,
6. DVD, CD vb. bir ürün olması,
7. Toner, kartuş, şerit vb. bir sarf malzemesi olması,
8. Kozmetik ürünü olması,
9. Sağlık ürünü olması (tıraş makinesi, epilatör, ateş ölçer vb.)
10. Vücut ile temas gerektiren ürünler (kulak içi – kulak üstü kulaklım vb.)
11. Cep Telefonu kılıf ve aksesuarları,
12. Cep Telefonları (Sim kartı takılmış, wi-fi bağlantısı yapılmış, kutusu ve emniyet şeritleri sökülmüş ürünler)
13. LCD, LED, Plazma ve Monitör TV’ler ; (TV grubundaki ürünlerin mutlaka servis tarafından açılması gerekmektedir, servis haricinde açılan ürünlerde değişim ve iade yapılamaz)

14. Ürünün tekrardan satışa uygunluğunu yitirmesi,
15. 14 günlük cayma hakkı süresinin dolması
16. Ambalajı bozulmuş, ekran üzerinde ki koruyucu jelatinin sökülmüş olması, ürün üzerinde ki çiziklerden dolayı kesinlikle iade kabul edilmemektedir.

Yukarıda ki maddelerde yer alan ürünler ile ilgili kesinlikle iade kabul edilmemektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.