İptal

Notebook

Filtreler

Fiyat Aralığı

{"min":750,"max":16200,"few":750,"too":16200,"step":50,"unit":"TL","func":"SliderGoto"}
Notebook kategorisinde 0 adet ürün listelenmektedir.
Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

fiyat/performans | 08.11.2015 (235 gün önce)
5

1 haftadır kullanıyorum. fazla oyun oynayan birisi olmadığım için bana uygun bir notebook kesinlikle. internetteki işlemlerimi rahat bir şekilde yapabiliyorum. herhangi bir donmayla karşılaşmadım şimdlik. çok ağır programlar kullanmadım şimdilik fakat fazla takılmayla karşı karşıya kalacağımı sanmıyorum. ses olarak fanı uçak gibi çalışmıyor allahtan. gürültü yapmayan bir notebook ve ekran kalitesini ben çok beğendim. kullanımı rahat. bence bu fiyat aralığındaki en iyi bilgisayarlardan birisi.

ideal | 23.11.2015 (220 gün önce)
5

aldıktan sonra ben windows 7 yüklemiştim fakat windows 10 la daha uyumlu çalıştığını öğrenince değiştirdim işletim sistemimi. bu kadar performans artışı beklemiyordum kesinlikle. benim tavsiyem windows 10 la birliklte kullanmanız. bilgisayar böylece beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. ses kalitesi özellikle kullanırken çok farkettiriyor. hız olarak da normal bir kullanıcı olarak bana yeterli. bence bu fiyat aralığı için ideal markalardan birisi lenovo.

ısınmasa güzel aslında :) | 12.06.2016 (18 gün önce)
4

hızlı ve sabit performansı kesinlikle. klavyesinin hem görünümü hem de kullanımı harika. ekran kalitesi çok etkiledi beni. ssd ile birlikte gelmesi zaten bilgisayarın hızını daha da arttırıyor. ince ve hafif bir bilgisayar dizaynına göre. tek dezavantajı bataryasının kısa ömrü ve ısınması. bunlar dışında sorunsuz bir bilgisayar olduğunu söyleyebilirim.