İptal

Notebook

Filtreler

Fiyat Aralığı

{"min":800,"max":26000,"few":800,"too":26000,"step":50,"unit":"TL","func":"SliderGoto"}
Notebook kategorisinde 0 adet ürün listelenmektedir.
Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

performansı şaşırttı beni | 31.08.2016 (146 gün önce)
5

almadan önce çok ikilemde kalmıştım çünkü aynı fiyata bi kaç özelliği daha iyi olan bilgisayarlar vardı. fakat garanti kapsamı ve süresi nedeniyle ben toshibayı tercih ettim. tasarım olarak da çok şık duruyor gerçekten. bilgisayar özellikle çok hafif ve çok sessiz çalışıyor. gta 5 ile denedim ve çalıştırdı sorunsuz bir şekilde. ben ekran kartından bu performansı gördükten sonra pişmanlığım az da olsa geçti aslında bakarsanız.

kalitesini hissediyorsunuz | 13.10.2016 (102 gün önce)
4

2 gün içersinde elime ulaştırdığı için öncelikle incehesap çalışanlarına teşekkür ederim. kaliteli hızlı bir bilgisayar. ben bi kaç çizim programı kullanıyorum ve hiç zorluk yaşamadım kullanırken. kullanımı çok rahat ve ekranı kaliteli bir bilgisayar kesinlikle. tavsiye ederim.

herşey sorunsuz çalışıyor | 11.02.2016 (347 gün önce)
3

ince ve şık bir bilgisayar. ben ekstradan hpnin önerdiği programları kullanmıyorum gereksiz yer harcamaması açısından. microsoft office programlarını rahatça kullanabilmek için yeterli bir bilgisayar. şimdilik hem internet gezintilerimde hem de raporlarım için kullandığım programlarda herhangi bir sorun çıkmadı. pil ömrünün daha iyi olması için de sürekli prizde kullanmıyorum.