İptal

Notebook

Filtreler

Fiyat Aralığı

{"min":800,"max":16500,"few":800,"too":16500,"step":50,"unit":"TL","func":"SliderGoto"}
Notebook kategorisinde 0 adet ürün listelenmektedir.
Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

iyi fiyat | 23.11.2015 (188 gün önce)
5

arkadaşım windows yükleyerek yardımcı oldu bana. eski bilgisayarın ısınma sorunu olduğu için ben ne yaptıysam çözememiştim. bi kaç kere bilgisayarcıya götürmeme rağmen aynı sorunlar tekrarlanmıştı bu yüzden yenisini almaya karar vermiştim. güvenebileceğim tek markanın da hp olduğunu bildiğim için biraz internetten araştırma yaparak aldım. fiyatı cazip olan bu aralıktaki hplerin bence en iyisi. ben tavsiye ederim.

tek sorun fiyatı | 23.12.2015 (158 gün önce)
4

ben normal bilgisayarlardan ve windows işletim sisteminden bıktığım için geçiş yaptım. diğer bilgisayarlara göre evet biraz daha pahalı fakat diğer bilgisayarlar 3-4 sene giderken apple da böyle bir sorun olmuyor en azından daha uzun dayanıyor. ekran kalitesi yeterli ve ses kalitesi bugüne kadar duyduğum en net sesi veriyor. ince bir bilgisayardan beklemediğim kadar iyi diyebilirim.

temel kullanım için uygun | 23.04.2016 (36 gün önce)
3

temel kullanım için bilgisayar iş görüyor. sessiz de çalışıyor. evek kabul etmek lazım ağır işlemleri pek çalıştırdığını söyleyemem fakat ben kullanımını seviyorum. pil ömrü sadece biraz daha uzun olsa çok iyi olacaktı. film ya da dizi izlemek için müzik dinlemek için güzel bir bilgisayar.