Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Harddisk
   Günlük yaşantımız içinde sürekli olarak kullanımda olduğumuz bilgisayarlar birçok farklı parçanın birleşimi ile hazırlanıyor. Bu parçaların işlevlerini yerine getirmesi ile birlikte rahatlık ile işlemlerimizi yapma imkânını buluyoruz. Oldukça değerli olan bu parçalarda yaşanan herhangi bir arıza ise kullanılamaz duruma gelmesine sebep olabilir. Özellikle harddisk arızaları önemsenecek olan sıkıntılı bir durumdur.

   Harddisk İçinde Yaşanan Arızalar ve Değişimi
   Sabit sürücü olarak da adlandırılana harddisk, veri depolama amacı ile kullanılmakta olan manyetik bir kayıt ortamı sunar. En sık kullanım alanı olan bilgisayarlar içinde ise büyük miktardaki bilgilerin daha sondadan kullanılmak üzere bu manyetik ortama kayıt edilir. Bir çeşit bilgisayar hafızası olarak da anlatılabilecek olan harddisk arızası sonucunda değişimi gereken durum ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki listede yer alan maddeler hard diskin arızalı olabileceğiniz göstergesi olarak kabul edilebiliyor.
   • Bilgisayarda yaşanan ani kapanma durumu
   • Hızında yavaşlamanın görülmesi
   • Bilgisayar kullanımı sırasında sürekli olarak hata vermesi
   • Bilgisayarın bazen kolaylıkla açılmasına karşın bazen açılmaması
   Harddisk arızası olarak sayılabilecek olan bu nedenler bir başka arızanın da habercisi olabilir. Sorunun tespiti yapıldığına mevcut sabit sürücünüzde arızanın tespiti sonrasında değişim yapmanız gerekebiliyor.
   Bilgisayarınız için en uygun özelliğe sahip olan parçanın alımında sitemizden faydalanabilirsiniz. İnce Hesap adresi güvenli ve en uygun alışverişin adresidir. Teknolojinin adresi olarak her daim en uygun fiyat aralıkları ve indirimleri ile bilgisayarınız için gerekli birçok ürünü bulabilirsiniz. Sitemizden gerçekleştireceğiniz alımlarda ödemelerinizi kredi kartına taksit avantajı ile gerçekleştirebilirsiz. Veri depolama kategorimiz içinde yer alan harddisk parçaları değişik marka ve modelleri ile sitemizde yer alıyor. Bilgisayarınız ile uyum sağlayacak olan marka ve model seçimini yaparak hemen ürüne sahip olabilirsiniz.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.