Seçtiğiniz kriterlere uyan 4 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Access Point ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Ektaş Tarım Ürünleri 09 Haz 2017 (834 Gün önce)
Ofisimiz için 4 tane alım yaptım en uygun fiyatlar incehesap.com'da kesinti hiç olmadı aylardır restart etmedik banamısın demiyor.
Üye resmi
Ismet Numanoğlu 22 Tem 2016 (1156 Gün önce)
antenleri kaliteliymiş ben bayağı araştırdım. MIMO teknolojisine sahip olması diğer access pointlerden daha öncelikli tuttu benim için modemi. çift bant desteği var daha hızlı bir bağlantı alabiliyorsunuz. genel olarak performansını beğendim ben. kurulumu basit. sadece ethernet kablosu ve usb girişi olmaması biraz garip. arada sırada modem markası da seçtiği oluyor.
Üye resmi
Murat Topçu 04 Ara 2014 (1751 Gün önce)
Daha önce access point olmayan bir modemi ap yapıp kullanıyorduk. Sürekli kopma oluyor. Bu ürünü aldıktan sonra kopma sorunu ortadan kalktı ve hız da da belli oranda artış oldu. Çekim gücü konusuna gelince 5 dbi antenler gayet iyi. Fakat 5 dbi'lık antenlerin yerine 8 dbi kullanırsanız daha da iyi olur.
Üye resmi
Merve Toskan 08 Kas 2013 (2143 Gün önce)
PC mi wireless e çevirmek için aldım sorunsuz çalışıyor çekimi de gayet iyi teşekkürler incehesap.
Üye resmi
Fuat Keş 24 Tem 2010 (3346 Gün önce)
TP-LINK TL-WA901ND 300Mbps Wireless ACCESS POINT
ilk başta bu almakta çekindim. çünkü şu an kullandığım modem asus un 54 mbit 4port wifi modemi. wifi ile notbook arasındaki mesafe ya bire bir görüyorsa 20 mt, yada bir yan odadan yada alt kattaki odadan çekiyordu. notbook ile istediğim yerden internete giremiyordum. şimdi ise evin (150 m2) her tarafından internete girebiliyorum. 4-5 duvar araya girsede sorun deyil. bu alet 2kat aşağıdaki asus wifi modemi görüyor, bağlantıyı tüm apartmana 3kat aşağı ve yukarı. canavar gibi dağıtıyor (notbook görüyor ama 1 çizgide ama ya bağlanmıyor yada bağlansa bile uzun sürmüyordu, bağlantı kopuyordu eskiden). o yüzden asus gibi bir marka böyle çekmiyosa tplınki alıyım, evin ortasına kadar interneti kabloyla çekerim kabloyla interneti bağlar, evin ortasından wifi yayını yaparım, bir yan odalardan çekse yeter dedim . ama aleti aldıktan sonra denerken bi baktımki hiç bunlara gerek yokmuş .alıcak arkadaşlara tavsiye ederim.
tek sorun 4-5 sayfa türkçe döküman ile tüm ayrıntılar anlatılmamış olması. genel olarak neler yapılabildiğinden bahsetmiş. cd ile gelen dök
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.