Seçtiğiniz kriterlere uyan 5 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

ADSL Modem ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Tutku Çakır 12 May 2018 (467 Gün önce)
Ben yaklaşık 10 senedir TTNET'in verdiği modemi kullanıyordum. Gerçekten ömrümü vermişim. İş yerinde ise network lideri olan markanın modemini kullanıyorum. Kurulumu ona göre daha kolay hız gerçekten güzel. 5.6 GHZ kanalı da olsaymış daha iyi olacakmış ama ev kullanımı için bence harika. Eski modemime göre en az 5 kat hızlı açılıyor siteler ve daha iyi çekiyor.
Üye resmi
Mediha Burcu Vanlı 28 Nis 2017 (846 Gün önce)
arkadaşlar üzerinde modemin bütün her şey var hiç tereddüt etmeyin aman bağlantımla hızımla falan uyacak mı diye. alın rahatınıza bakın kurulumu yaptıktan sonra. zaten nasıl kurulum yapılacağını anlatıyor.
Üye resmi
Buket Yıldız 20 Ara 2016 (974 Gün önce)
alalı 3 gün kadar oldu. kurulumunda biraz zorlandım fakat şimdi çok iyi hız olarak. genel anlamda bir sorunu yok modemin. tasarımını da ayrıca ben çok beğendim.
Üye resmi
Güney Mutman 14 Kas 2015 (1376 Gün önce)
daha önce hiç adsl modem kurulumu yapmamış birisi olarak ben kurmayı başardım içinden çıkan cd sayesinde. asistan tüm aşamalarda yardımcı oldu gerçekten. sinyal gücü ev için yeterli. ısınma problemi de yaşamıyorum. yaklaşık 1 haftadır hiç kapatmadım modemi ve hiç bir sorun yaşatmadı. ben tavisye ederim.
Üye resmi
Tunahan Öçalan 04 Oca 2012 (2787 Gün önce)
TP-LINK TD-8840T 4 PORT 24Mbps MODEM+ROUTER
Ben de yakın zamanda kablolu modem almayı düşünüyorum. Epey bir araştırma yaptım. Speedtouch,airties,zyxel,usrobotics gibi markalar tavsiye edilmekte. Ancak bu ürünlerden memnun çok insan olsa da memnun olmayanlar da var. Ancak tplinkle ilgili böyle bir şey okumadım ve modem arızalandığında bire bir değişim yaptıkları,servislerinin çok iyi olduğu söyleniyor. Firewall,router ve qos özellikleri de mevcut. Ben bir eksiğini göremedim. Birkaç yıldır kullanan varsa yorum yazabilir mi,şimdiden teşekkürler:)
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.