Seçtiğiniz kriterlere uyan 5 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

ADSL Modem ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Ali Ceyhun Dok 10 Ara 2017 (701 Gün önce)
ürünü bayadır kullanıyorum, her bağlantıyla uyumlu olması çok kral bir özellik, evladiyelik resmen. 4 yıldızı wireless yüzünden veriyorum, biraz daha iyi çekebilirdi, ama bu fiyata fazlasını beklemek açgözlülük olur.
Üye resmi
Ramazan Durak 19 Tem 2017 (846 Gün önce)
Ürünü sipariş ettim. Üründe USB PORTU YOK! Ürün bilgisi kısmında var olduğu, hem de 2 tane olduğu yazıyor. İade edeceğim.
Üye resmi
Engin Uğur Uşak 21 Ara 2016 (1056 Gün önce)
vdsl desteğinin olması güzel oldu bu modemde. bu sene içerisinde vdsle geçiş yapmayı düşünüyorum çünkü. ekstra maliyetten kurtulmuş oldum sayesinde. kurulumu sandığımdan daha kolay ve uğraştırmadı. beklentimi tam karşılayan ender modemlerden.
Üye resmi
Ali Tunahan Ziyade 07 Oca 2016 (1404 Gün önce)
tasarım olarak çok şık ve zarif bir modem. bağlantı hakkında konuşursak eğer önünde 3 duvar olunca engel olarak biraz kopmalar yaşatıyor. internet hızı fakat iyi.
Üye resmi
Tunahan Öçalan 04 Oca 2012 (2869 Gün önce)
TP-LINK TD-8840T 4 PORT 24Mbps MODEM+ROUTER
Ben de yakın zamanda kablolu modem almayı düşünüyorum. Epey bir araştırma yaptım. Speedtouch,airties,zyxel,usrobotics gibi markalar tavsiye edilmekte. Ancak bu ürünlerden memnun çok insan olsa da memnun olmayanlar da var. Ancak tplinkle ilgili böyle bir şey okumadım ve modem arızalandığında bire bir değişim yaptıkları,servislerinin çok iyi olduğu söyleniyor. Firewall,router ve qos özellikleri de mevcut. Ben bir eksiğini göremedim. Birkaç yıldır kullanan varsa yorum yazabilir mi,şimdiden teşekkürler:)
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.