Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

ADSL Modem ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
İmran Musavi Ülgey 27 Nis 2017 (847 Gün önce)
fibere geçtiğim için modemi değiştirmek zorunda kaldım. biraz araştırarak bu modemi aldım. artık internetim daha hızlı ve en önemlisi kopma problemim ortadan kalkmış. dosya paylaşmı da yapılıyor sanırım usb kullanarak fakat ben hiç uğraşmadım onunla.
Üye resmi
İlsel Tüfekçioğlu 27 Nis 2017 (847 Gün önce)
sorunsuz bir kurulum ve sorunsuz internet hızı diyebilirim. tek sıkıntısı tabletimde ve telefonumda bağlanırken biraz uzun zaman alması. bunun kaynağını da araştırıyorum şuan. ben yorumlara bakarak almıştım. pişman da olmadım o kadar.
Üye resmi
Demircan Baydil 30 Eyl 2016 (1057 Gün önce)
hat artık fibere geçince eski modemim desteklemedi ne yazık ki. ben de bulabildiğim en uygununu zyxel de buldum ki zaten özellik olarak hemen hemen standart şeyleri kullancağım için daha fazla para vermeye gönlüm razı olmadı
Üye resmi
Burçin Kübra Baykal 29 Eyl 2016 (1057 Gün önce)
wifi olmayan yere sonunda bunu yapabildim ya çok mutluyum şuan. hiç o diğer markalar gibi sorun vermedi. ayrıca diğer markalar daha pahalı. internet hızım şuan iyi. artık izleyemediğim herşeyi izlemeye başladım. zyxel gerçekten başarılıymış bu konuda.
Üye resmi
Melis Okkaya 14 Kas 2015 (1377 Gün önce)
iş yerinde de bundan kullanılıyordu ben de aynısını evim için aldım. nasıl kullanılmasını bildiğim için sorun yaşamadım. hızlı çalışan ve sinyal kalitesi güçlü olan bir modem kesinlikle. ben tavsiye ederim.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.