Seçtiğiniz kriterlere uyan 3 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

ADSL Modem ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Hatice Berna Ulutaş 27 Nis 2017 (846 Gün önce)
daha önce ben başka bir modelini kullanıyordum fakat uzun süre boyunca kullandığım için sanırım miyadı dolmuştu ve internet sürekli düşmeye başlamıştı. ttnetle konuşunca modemde sorun olduğunu anladım. bu kadar uzun süre kullanmışken de başka marka almadım. şimdi düşme sorunu kalktı. güvenerek kullanabileceğiniz bir modem markası.
Üye resmi
Şelale Özakyol 29 Oca 2017 (934 Gün önce)
vdsl özelliği için aldım ben. çünkü yakın zamanlarda güzel bir kampanyayla vdsl kullanmaya başladım. artık eski modemime uygun olmadı o da haliyle. şimdi internet uçuyor gerçekten. daha ayrıntılı yorum yapmak isterdim fakat bütün özelliklerini kullanmadım henüz. sadece internetin hızlı olduğundan emin olun arkadaşlar.
Üye resmi
Volkan Üstbaş 20 Şub 2016 (1278 Gün önce)
VDSL modemlerin arasında en uygun fiyata sahip olan modemlerden birisiydi bu yüzden ben tercih ettim biraz araştırdıktan sonra. evin her noktasında sorunsuz bağlanabiliyorum. özellikleri çok iyi yalnız. usbden direk harddiskimi tanıtınca indirmelerei oraya yapabiliyorum. ev için en ideal modemlerden bence.
Üye resmi
Kubat Oğuz 14 Kas 2015 (1376 Gün önce)
airtiese göre arayüzü biraz daha karmaşık evet fakat alıştım ben. bunun dışında hiç bir eksiğini görmedim ben. kullanmak isteyenlere tavsiye edebilirim.
Üye resmi
Fethi Görgün 02 Ağu 2010 (3306 Gün önce)
bende almayı düşünüyorum ama kalitesi nasıldır bilen varmı.alan varsa lütfen yorum yazsın.bizde ona göre bu üründen almayı düşünüyoruz.fiyatı çok uygun ama ucuz etin yahnısı tava yakar hesabı olmasın saygılar
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.