Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Seçtiğiniz kriterlere uyan ürün bulunamamıştır Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   ADSL Modem ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Dilara Zeynep Yeksan 20 Ara 2016 (64 Gün önce)
   fiyatı uygun ve performansı iyi bir modem arıyorsanız ben kesinlikle tavsiye ederim. çekim gücü normal bir ev boyutu için yeterli oluyor arkadaşlar. hızlı bir internet erişlim sağladı bana ve kopma problemi yaşatmadı 1 haftadır. sanırım bundan sonra da böyle devam eder.
   Üye resmi
   Armağan Bilgiç 15 Eki 2016 (130 Gün önce)
   daha önce airties ve zyxel kullanmış birisi olarak hiç o kadar fazla para vermeye gerek olmadığını farketmiş bulunuyorum bu hafta itibariyle. çok iyi bir wifi mesafesi var. hız sorunu yaşatmıyor. arayüzündeki ayarlamalar da çok basit. keşke daha önce hiç o kadar yüksek fiyattaki modemlere bulaşmasaymışım.
   Üye resmi
   Onur Taylan Boylu 19 Ağu 2016 (187 Gün önce)
   tam verim alabiliyorum artık modemimden. daha önce ev telefonumu açınca hemen internet düşerdi. şimdi öyle bir sorunumuz kalmadı çok şükür.
   Üye resmi
   Ahmet Kırmızı 07 Ara 2014 (809 Gün önce)
   alabileceğim en uygunu inca idi. biraz pişman olmuştum aama biraz araştırdıktan sonra iyi ki inca almışım dedim kendi kendime. çekim alanı diğer modemler gibi sadece 1 odada olmamalı.
   Üye resmi
   Gürkan Atılgan 04 Tem 2013 (1329 Gün önce)
   Kullanmaya başlayalı 2 gün 40 dakika olmuş az önce cihazın arayüzünden baktım. Şimdiye kadar sorun yaşamadım. İlk aldığım gece bilgisayarlarım arasında birkaç yüz gigabyte veri transferi yaptım. Her özelliğini denedim. Herhangi bir problemle karşılaşmadım. TP-Link kullananlar kalitesini ve stabilitesini bilirler zaten.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.