Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Seçtiğiniz kriterlere uyan ürün bulunamamıştır Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   ADSL Modem ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Gülümse Usumi 27 Nis 2017 (26 Gün önce)
   biraz uzunca araştırmıştım ben bu modemi. kısa bir süre önce elime ulaştı. kaliteli malzemeye sahip ve kurulumunu yaparken pek zorlamıyor. evin tüm odalarında sinyal gücü hemen hemen full. internet bağlantımı değiştirince o hız için almıştım ben bu modemi. şimdi çok daha hızlı internetle sorunsuz bağlanıyorum internete.
   Üye resmi
   Azelya Yıldızdöken 20 Ara 2016 (154 Gün önce)
   apartmanda kullandığımız access point cihazını artık tam verimle çalıştırabiliyoruz sayesinde. kablo kalabalığından da kurtarıyor.
   Üye resmi
   Buse Yudulmaz 20 Ara 2016 (154 Gün önce)
   diğer odalarda çekim gücü yarı yarıya azalıyor. evde 3 kişide de telefon ve bilgisayar bulunduğu için biraz yavaşlatıyor interneti fazla kişi bağlandığında. internet kesilip durmaya başladı. tek başınıza kullanacaksanız alın derim ben.
   Üye resmi
   Abdulvahap Bayrakoğlu 15 Eki 2016 (220 Gün önce)
   daha önce airties kullanıyordum ben sürekli kopmalar yaşayınca servise gönderdim ve bir sorun olmadığını söyleyip geri gönderdiler. geldikten sonra modemde tekrar sorunlar yaşayınca zyxel almaya karar verdim ufak bir araştırmayla. çok daha iyi en azından kopma problemi olmuyor artık.
   Üye resmi
   Görkem Münif 26 Ara 2015 (514 Gün önce)
   ttnetin verdiği modemle bu işin artık gitmeyeceğini farkettiğimde değiştirmiştim ben modemimi. bir kaç arkadaşıma danışarak aldım modemi. küçük bir ev için ideal ve uygun bir fiyatı var. evin heryerinde full çekmese de 4 den aşağı düşmüyor çekim kalitesi. ısınma sorunu fazla yaşatmıyor. ben memnun kaldım diyebilirim.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.