Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Seçtiğiniz kriterlere uyan ürün bulunamamıştır Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   ADSL Modem ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Kemal Tolga Uz 28 Nis 2017 (146 Gün önce)
   bağlantımı artık full verimle alabiliyorum. ttnetin gönderdiği modem içerisinden çıkan sürekli kopmalara neden oluyordu bende. düşünen varsa tavsiye edebilirim ben.
   Üye resmi
   Işıltı Yardımcı 27 Nis 2017 (146 Gün önce)
   ben markayı bayağı araştırdım uygun olduğu için. 2 gün önce geldi kargo. kardeşim kurulumunu yaptı ve çok rahat bağlantı kurulabiliyor modemle telefon arasında uzun uzun beklemiyorsunuz öyle bağlanmasını. bilgisayar da televizyon da aynı şekilde. çok para vermeden de iyi bir internet için ben tavsiye ederim.
   Üye resmi
   Şemsi Yiğit Özay 29 Oca 2017 (234 Gün önce)
   iki gündür kullanıyorum modemi. hoş bir görünüme sahip herşeyden önce. bunun dışında ısınma probleminden yana bir şikayet oluşturmuyor kullanıcıda. performansı oldukça iyi. kurulumu karmaşık da değil.
   Üye resmi
   Yücel Civan 15 Eki 2016 (340 Gün önce)
   alınabilecek en uygun ve klaiteli modemlerden birisiydi araştırdığım kadarıyla. o kadar pahalı şeylere gerek olmadığını gösteren bir modem bence. 3.katta oturmama rağmen ilk katta bile bağlanabiliyorum.
   Üye resmi
   Kayıhan Nedim Altan 15 May 2015 (859 Gün önce)
   diğer modemler gibi yazılım gerektirmiyor. güncelleme işleri falan basit. hız açısından bayapı hoşuma gitti benim. üstteki kilit tuşu çok işime yarıyor. çok memnun kaldım ben.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.