Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet Akıllı Saat bulundu.

   Filtreleri Temizle

   Akıllı Saat ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Raif Anıl Öter 06 Tem 2016 (322 Gün önce)
   baba olarak iki tane çocuk çok kullanışlı oluyor. kızımın herşeye karşı allerjisi olunca saat daha iyi takip etmemi sağlıyor. böylece onlar okuldayken ben de iş yerimden rahatlıkça yanlarına ihtiyaçları olduğu zaman ulaşabiliyorum. çok memnun kaldım kullanımından. kesinlikle tavsiye ederim.
   Üye resmi
   Elif Dilay Akıncılar 14 Haz 2016 (344 Gün önce)
   kolumda titrediğini hissedince çok hoşuma gitmişti. sesi çok iyi ve kalabalık ortamlarda bile çağrı kaçırmıyorsunuz. teknolojinin nasııl rahatlattığını çok rahat bir şekilde gördüm.
   Üye resmi
   Kadir Orbay 19 Ara 2015 (522 Gün önce)
   saate ihtiyacınız varsa ve teknolojiyle aranız iyiyse yani sürekli güncel kalmaya çalışıyorsanız bence risk almadan akıllı saat deneyimini ezcool çok iyi bir şekilde yaşatıyor fiyatıyla. markasal olarak ezcool olması da avantaj bence. telefon görüşmelerinde ahize sesi daha iyi olabilirdi yalnız fakat bunun da önüne geçmek için kulaklık girişi var. kalitesi artıyor böylece telefon görüşmelerinin. kart yuvası var ve farklı saat arayüzleri barındırıyor bu da daha şık bir görüntü katıyor saate. ben memnun kaldım.
   Üye resmi
   Alkız Kürkcü 08 Kas 2015 (563 Gün önce)
   androidde daha fazla özellik kullanmaya izin veriyor. ios kullanıcıları için mesajlar kısmı biraz sorun olabiliyor. şık bir saat. ben erkek arkadaşım için aldım.
   Üye resmi
   Rumeysa Aslantürk 24 Ağu 2015 (639 Gün önce)
   bu kadar fiyatı uygun olunca insan ister istemez önce bi şüpheleniyor. fakat alan bi arkadaşımla konuştuğumda gayet memnun olduğunu söyledi. ben de bu yüzden biraz da cesaretle aldım. saat kutusundan çıkar çıkmaz şıklığıyla zaten benim beğenimi kazandı. performansı şikayet ettirmiyor. beğendim ben.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.