Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Seçtiğiniz kriterlere uyan ürün bulunamamıştır Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Buharlı Temizleyici ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Mebruke Türkoğlu 22 Nis 2016 (402 Gün önce)
   hafifliği benim çok hoşuma gitti. bana göre en önemli özelliği. çünkü ben temizlik yapınca ağır birşey taşımayı sevmiyorum. temizliği de çok etkili gerçekten. işim bittikten sonra da toparladığımda pek yer kaplamıyor. zaten ses sorunu da yok. tam aradığım gibi.
   Üye resmi
   Özmen Üstünel 25 Mar 2016 (430 Gün önce)
   tuvalette çok işe yarıyor. biraz daha hijyenik bir temizlik için kesinlike üstünden geçilmesi gerekiyor bu makineyle.
   Üye resmi
   Ahmet Ruken Adanır 28 Eki 2015 (579 Gün önce)
   banyoyu temizlerken kullanıyorum ben. daha sağlıklı oluyor hijyen açısından. duvarları bile sorunsuz bi şekilde temizleyebiliyorum. kullanışı rahat ve kolay oluyor aparatları sayesinde. ben tavsiye ederim.
   Üye resmi
   Kerime Hacer Altay 28 Eki 2015 (579 Gün önce)
   5 m kablo uzunluğu büyük evi olanlar için bence çok iyi bir seçenek. buharlı temizlik daha hijyenik olduğu için tercih ettim. paspasının makinede yıkanabilmesi çok iyi bir seçenek özellikle. işimi daha da hızlı bitirmemi sağlıyor. kaliteli bir tasarımı var fazla yer kaplamadığı için. ben tavsiye ederim.
   Üye resmi
   Kerime Altaş 28 Eki 2015 (579 Gün önce)
   diğer markalara göre daha iyi bence çünkü hem kablosu daha uzun hem de daha hafif. artık yerleri silerken vileda yerine bunu kullanıyorum. sanki daha temiz oluyor. fayanslar daha açık bi renk aldı çünkü. kablosunu çözmek çok pratik. eğilme kalkma derdi yok artık. yer kaplamıyor iş bittikten sonra da direkt katlayıp kaldırabiliyorum. ben bayıldım çok kaliteli bi ürün. sessiz çalışması da artısı oldu benim için.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.