Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Seçtiğiniz kriterlere uyan ürün bulunamamıştır Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Buharlı Temizleyici ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Sefa Kadir Başar 19 Kas 2016 (335 Gün önce)
   diğer markalardan daha hafif ve daha uzun bir kabloya sahip olduğunu söyleyebilirim. az yer kaplıyor ve evdeki fayansların rengini açıyor resmen temizlik yaptıktan sonra. çok pratik bir kablo salma sistemi var. eğilme derdi falan da yok. sessiz çalışıyor sadece buharın sesini duyuyorsunuz. çok memnun kaldım ben.
   Üye resmi
   Mebruke Türkoğlu 22 Nis 2016 (545 Gün önce)
   hafifliği benim çok hoşuma gitti. bana göre en önemli özelliği. çünkü ben temizlik yapınca ağır birşey taşımayı sevmiyorum. temizliği de çok etkili gerçekten. işim bittikten sonra da toparladığımda pek yer kaplamıyor. zaten ses sorunu da yok. tam aradığım gibi.
   Üye resmi
   Nurettin Hazar Yeşilçimen 25 Mar 2016 (573 Gün önce)
   buharlı mop bence viledadan daha iyi temizlik yapıyor. başlığındaki de çıkartılıp yıkanıyor bu yüzden bence daha sağlıklı.
   Üye resmi
   Yusuf Ozan Yurteri 17 Oca 2016 (641 Gün önce)
   parkeler silinmiş gibi oluyor gerçekten. fakat kablosu biraz daha uzun olabilirdi. temizliği kolay hale getirdi benim için bu makine.
   Üye resmi
   Vahide Özelçi 22 Kas 2015 (697 Gün önce)
   buharlı temizlik daha hijyenik oluyor. makinenin ucundaki paspası da çok rahat bi şekilde temizlenebiliyor. ben verdiğim paranın hakkını aldığımı düşünüyorum. arkadaşımın tavsiyesiyle almıştım ben de tavsiye ederim herkese.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.