Asus EX-B365M-V
Asus EX-B365M-V
Asus EX-B365M-V
Asus EX-B365M-V
Soket
1151
Intel
DDR4
mATX
Sınırlı Stok

Asus EX-B365M-V Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart

%11 indirim
666,65 TL Tek Çekim / Havale: 592,57 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 2,51TL değerinde 25109 puan kazanacaksınız
2 saat içinde sipariş verin, bugün kargoya verelim
Stoktan Hızlı Teslimat24 Saatte kargoluyoruz
Ücretsiz Kargo


Asus EX-B365M-V Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus EX-B365M-V Nem önleyici parlak kaplama, USBGuard, DDR4 2666MHz, HDMI, SATA 6Gbps, USB 3.1 Gen 1 ve 8-pin güç bağlantısına sahip Intel B365 LGA 1151 mATX anakart
 • Kesintisiz aksiyon: İnternet kafeler, özel sipariş üzerine üretilen oyun sistemleri ve kaliteye öncelik veren işletmeler için en iyi tercih.
 • Kesintisiz dayanıklılık: Nem önleyici parlak kaplama, USBGuard, SafeSlot Core, paslanmaz çelik arka giriş çıkış paneli ve 5X Protection III gibi rakipsiz özelliklere sahip.
 • Kesintisiz oyun: ASUS Beyond VR Ready ve Olağanüstü Sesler.
 • Kesintisiz mücadele: Disksiz sistem kullanımı, en iyi oyunlar, 100'den fazla çevre birimi, 1000'den fazla işlemci, bellek modülü, ekran kartı ve daha fazlası için yeniden başlatma ve uyumluluk testlerinden geçerek ASUS iCafe LAB sertifikası aldı.

Asus Expedition: Durmadan Savaşmaya Hazır Kesintisiz aksiyon için üretilen ASUS Expedition anakartlar; uzun kullanım ömrü için neme, aşınmaya ve yüksek voltaja kesintisiz bir şekilde dayanıklı olacak şekilde geliştirildi. 144 saatlik disksiz sistem testlerinin yanı sıra en iyi oyunlar ve 100'den fazla oyun çevre birimi ile kapsamlı uyum kontrolleri yapılarak sınırları zorladık. Üstün ses deneyimi için ise Expedition anakartlarda destansı oyun sesleriyle kesintisiz oyun performansı sunuluyor. Bunun yanı sıra en yüksek seviyede kararlılık, güvenilirlik ve değer de bu kartların özellikleri arasında yer alıyor!

Olağanüstü Kararlılık ve Koruma ASUS Expedition anakartlar kesintisiz dayanıklılık sağlamak için rakipsiz donanım bileşenlerine ve özelliklerine sahip. Bunlar arasında, nem önleyici parlak kaplama, %120 daha yüksek voltaja dayanabilme ve ASUS'a özgü 5X Protection III özellikleri bulunuyor.

Nem Önleyici Parlak Kaplama Neme ve aşınmaya karşı korur
Neme dayanıklı yenilikçi kaplama koruma sağlar ve Expedition anakartınızın ömrünü uzatır. İnternet kafeler, veri merkezleri ve kütüphaneler gibi kalabalık ortamlardaki yüksek nem oranının olumsuz etkilerini önler, nemin yapışmasını ve dağılmasını engelleyerek aşınmayı en aza indirir. Kaplama ultraviyole ışık altında parlar, böylece nerelere uygulandığını görebilirsiniz.
USBGuard %120 daha yüksek voltaja karşı koruma
ASUS'a özgü USBGuard teknolojisi voltaj değişimlerini gerçek zamanlı olarak tespit eder ve standarttan %120 daha yüksek voltajlara dayanarak kararlı ve güvenilir voltaj girişi sağlar. Böylece hasar riski azalır ve ekipmanlarınız korunmuş olur.
5X Protection III ASUS Expedition serisi anakartlar; en iyi bileşenler, mükemmel devre tasarımı ve anakartınızın uzun süre dayanmasını ve kalitesini garanti eden titiz standartlardan meydana gelen sektör lideri 5X Protection III ile üretilmiştir. Bu da, dünyanın önde gelen anakart markasının uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde sisteminiz için olağanüstü koruma ve kararlılık anlamına gelir.
SafeSlot Core - Hasarları Önleyen Sağlam PCIe Slotları SafeSlot Core, ASUS'a özgü bir PCIe slotudur. Özel bir kancayla anakarta tutturulan sağlam tasarımı sayesinde SafeSlot Core, standart genişleme slotlarına göre kartın yerinden çıkmasına karşı 1,6 kat ve kartın kaymasına karşı ise 1,3 kat daha fazla dayanıklılık sağlar.

ESD Koruyucuları Daha uzun bileşen ömrü için güçlü ESD koruması.
ASUS ESD Koruyucuları, +/- 12kV'a kadar hava deşarjı ve +/- -7kV'a kadar temas deşarjı nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlar. ESD Koruyucuları, etkin koruma sağlayarak bileşenlerinizin ömrünü uzatan bir devre tasarımıyla düzenlenmiştir.
Yüksek Voltaj Koruması Düzensiz veya yetersiz güç kaynaklarından gelen beklenmedik yüksek voltaj seviyeleri nedeniyle yonga setinizde, bağlantı girişlerinizde ve ses codec'lerinizde oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlayan dahili voltaj regülatörlerine sahip eşsiz bir devre tasarımı.
DIGI+ Voltaj Regülatör Modülü ASUS'a özel DIGI+ VRM, gücü gerçek zamanlı taleplere göre işlemciye dağıtarak enerji sarfiyatını azaltır ve sistem kararlılığını artırır.
Paslanmaz Çelikten Arka Giriş Çıkış Paneli Krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri standart panellerden üç kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Ödüllü UEFI BIOS Fareyle kontrol edilen en akıcı ve şık görsel BIOS çok daha göz alıcı olacak şekilde geliştirildi. İster ilk defa bilgisayar kullanın isterseniz de bilgili bir hız aşırtma uzmanı olun, iCafe ve Gelişmiş Modlarla aradığınızı hızla ve kolaylıkla bulacaksınız.
Asus Sanal Gerçekliğe Hazır Olmanın Ötesinde İşini Büyütmek İsteyen İnternet Cafe Sahipleri için Mükemmel Tercih

İnternet Cafe'nizde ASUS Beyond VR Ready ile VR deneyimi sunarak rakiplernizin önüne geçin. ASUS Expedition anakartlar, sınıfının lideri ASUS bileşenler ile birlikte kullanıldığında müşterilerinize en iyi VR deneyimini sunmak için mükemmel bir çözüm haline gelir. ASUS Expedition anakartlar 3DMark VR testinin yanı sıra ASUS'un kendi VR testlerinden de geçti. Bu yüzden en iyi performansı ve güvenilirliği sunduğunuzdan emin olabilirsiniz. ASUS Beyond VR Ready ile İnternet Cafe'nizi VR çağına taşıyın ve işinizin cazibesini artırın!

Destansı Oyun Sesleri Üstün ses deneyiminin tamamen yeni bir boyutunu keşfedin ve hükmetmeye hazırlanın!
 • Ses kalkanı: Hassas analog/dijital ayrımı yapan ses kalkanı çok yönlü paraziti önemli ölçüde azaltır.
 • Sol ve sağ hatlar için ayrı katmanlar: Her iki kanalın da devamlı olarak aynı kaliteyi sunmasını sağlar.
 • Üst düzey Japon ses kapasitörleri: Olağanüstü netlik ve doğrulukla sıcak, doğal ve sürükleyici sesler ortaya çıkarır.

144 Saatlik Disksiz Çözüm Uyumluluğu ASUS, Expedition anakartları disksiz sistem olarak kullanma sertifikası almak için iCafe Labs'te 144 saatlik özel testler uyguluyor. Bu testler arasında 24 saat yeniden başlatma ve yüksek yük altında 12 saat 3D Mark testleri bulunuyor. Toplamda 1200 saat testten geçen Expedition anakartların, aradığınız akıcı performansı sunarak kesintisiz bir şekilde çalışmaya hazır hale geldiğinden emin olunuyor.
En İyi Oyunlar ve 100'den Fazla Çevre Birimiyle Test Edildi ASUS iCafe Labs mühendisleri Expedition anakartları gerçek İnternet cafe ortamına benzer ortamda uzun dayanıklılık testlerinden geçirir. En iyi oyunları ve en popüler donanım kombinasyonlarıyla yapılan 100'den fazla kombinasyonu test ederek, sizin ve müşterilerinizin en iyi oyun deneyimini yaşamasını sağlıyoruz!
144 Saat Disksiz Test 24 saat yeniden başlatma ve 12 saat 3D Mark testleriyle en iyi İnternet ve grafik performansı sağlandığından emin olunur.
En İyi Oyunlarla Uyumlu En iyi oyun deneyimi için onaylandı.
100’den Fazla Oyun Çevre Birimi Oyun cihazlarıyla en iyi uyum için onaylandı.
1000’den Fazla Uyumlu Cihaz İşlemciler, bellek modülleri, ekran kartları ve daha fazlası dahil.
DDR4 Uyumu DDR4 desteğiyle daha fazla esneklik ve uyum.
7000 Saatten Fazla Onay Testi Üst düzey güvenilirlik, uyum ve güvenlik için kapsamlı testler.
Intel B365 Yonga Seti Intel B365; 9. Nesil ve 8. Nesil Intel® Core™, Pentium® Gold ve Celeron® işlemciler için Soket 1151'e destek veren bir tek yonga seti tasarımıdır. Noktalar arası seri bağlantılar kullanarak yüksek bant genişliği ve kararlılıkla birlikte gelişmiş performans sunar. Ek olarak, B365 yonga seti daha hızlı veri aktarımı için en fazla sekiz adet USB 3.1 Gen 1 girişi, altı adet SATA 6Gbps girişi ve 32Gbps M.2 ile PCIe 3.0 veri yolu hızı desteğine sahiptir. Intel B365 ayrıca entegre grafiklere de destek verir, böylece grafik performansındaki en son yenilikleri deneyebilirsiniz.
Soket 1151'e Hazır 9. / 8. Nesil Intel Core, Pentium Gold ve Celeron işlemciler için Soket 1151'e hazır
Bu anakart, 9. Nesil ve 8. Nesil Intel Core, Pentium Gold ve Celeron işlemciler için Soket 1151'e destek verir. Bu işlemcilerde dahili grafikleri destekleyen entegre grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleri, olağanüstü performans için çift kanal (2-DIMM) DDR4 bellek ve 16 PCI Express 3.0/2.0 veri yolları bulunur.

Asus´a Özel Özellikler
 • Asus 5X Koruma III: - Asus SafeSlot Core: Katı lehimleme ile güçlendirilmiş PCIe - Asus Aşırı Gerilim Koruması: Birinci sınıf devre koruması güç tasarımı - Asus Paslanmaz Çelik Arka G / Ç: Daha fazla dayanıklılık için 3X korozyon direnci! - Asus DIGI+ VRM: 5 Faz dijital güç tasarımı - Asus ESD Koruması - Elektrostatik deşarj koruması
 • Durmak Bilmeyen Dayanıklılık: - Anti-nem kaplama - Neme ve korozyona karşı üstün koruma - USBGuard -%120 daha yüksek voltaj toleransı
 • Sınırsız Oyun: - Özel ses PCB katmanları: Hassas ses sinyallerinin kalitesini korumak için sol ve sağ kanallar için ayrı katmanlar - Premium Japon yapımı ses kapasitörleri: Olağanüstü netlik ve doğrulukla sıcak, doğal ve etkileyici ses sağlar.
 • Durmak Bilmeyen Yarışçı: - Asus iCafe Labs Sertifikalı - En iyi oyunlar ve 100+ çevre birimleri test edildi
 • Asus Q-Design: - Asus Q-Slot - Asus Q-DIMM
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PS/2 klavye (mor)
 • 1 x PS/2 fare (yeşil)
 • 1 x HDMI
 • 1 x LAN (RJ45) port
 • 4 x USB 3.1 Gen 1
 • 2 x USB 2.0
 • 3 x Ses Jakı
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x USB 3.1 Gen 1 (up to 5Gbps) connector support additional 2 USB 3.1 Gen 1 port (19-pin)
 • 2 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler
 • 4 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x CPU Fan bağlantısı
 • 1 x Kasa Fan bağlantısı
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x Ön panel ses bağlantısı (AAFP)
 • 1 x Internal speaker connector
 • 1 x COM Debug header
 • 1 x Clear CMOS jumper
Teknik Özellikler
İşlemci Intel Socket 1151 9th / 8th Gen Intel Core, Pentium Gold and Celeron Processors; Supports Intel 14 nm CPU; Supports Intel Turbo Boost Technology 2.0
Yonga Seti Intel B365
Bellek 2 x DIMM, Max. 32GB, DDR4 2666/ 2400/ 2133 MHz ECC olmayan, Arabelleksiz Bellek
Grafik Tümleşik Grafik İşlemcisi - Intel HD Grafik desteği, VGA çıkış desteği: HDMI port - HDMI 1.4b ile max. çözünürlük 4096 x 2160 @ 30 Hz / x @ Hz
Genişleme Yuvaları 1 x PCIe 3.0 x16 (x16 modu) / 2 x PCIe 3.0 x1
Depolama 4 x SATA 6Gb/s portu
LAN Realtek® RTL8111H, 1 x Gigabit LAN Kontrolcüsü
Ses Realtek ALC887 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i
USB Portları Intel B365 Chipset: 6 x USB 3.1 Gen 1 port (4 arka panelde, Mavi, 2 bord ortasında, Tip A) / Intel B365 Chipset: 6 x USB 2.0 port (2 arka panelde, Siyah, 4 bord ortasında)
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu, G/Ç Kalkanı, 1 x SCD (by region)
BIOS 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, SM BIOS 3.1, ACPI 6.1, Multi-language BIOS
Yönetilebilirlik WOL, PXE
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit
Form Faktörü mATX Form Faktör, 22.6 cm x 17.8 cm (8.9 inç x 7.0 inç)

Asus EX-B365M-V Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart Özellikleri

 • Kullanım AlanıOyun (Profesyonel)
 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci DesteğiIntel Pentium, Intel Celeron, Intel Core 8.Nesil İşlemciler
 • YongasetiIntel B365
 • Soket Yapısı1151
 • Ram TipiDDR4 2666/2400/2133 MHz
 • Ram Kapasitesi32GB
 • SATA34 x SATA 6Gb/s
 • RAID Yok
 • M.2Yok
 • PCI-E Slot2 x PCIe 3.0 x1, 1 x PCIe 3.0 x16 (x16 modu)
 • Ses ÇıkışıRealtek® ALC887 8-Channel High Definition Audio CODEC
 • Ethernet (LAN)Realtek® RTL8111H 1 x Gigabit LAN
 • Usb (Adet)4 x USB 3.1 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0
 • HDMI1x HDMI
 • Kasa YapısımATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 592,57 TL 592,57 TL +0
 • 304,54 TL 609,08 TL +0
 • 204,48 TL 613,43 TL +0
 • 154,80 TL 619,20 TL +0
 • 125,44 TL 627,19 TL +0
 • 105,07 TL 630,40 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 592,57 TL 592,57 TL +0
 • 300,80 TL 601,60 TL +0
 • 201,56 TL 604,67 TL +0
 • 151,94 TL 607,77 TL +0
 • 123,45 TL 617,26 TL +0
 • 103,63 TL 621,80 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 592,57 TL 592,57 TL +0
 • 303,88 TL 607,77 TL +0
 • 202,59 TL 607,77 TL +0
 • 155,09 TL 620,37 TL +0
 • 125,31 TL 626,53 TL +0
 • 105,46 TL 632,75 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 592,57 TL 592,57 TL +0
 • 118,51 TL 592,57 TL +3
 • 102,24 TL 613,43 TL +3
 • 154,62 TL 618,49 TL +0
 • 124,73 TL 623,63 TL +0
 • 104,80 TL 628,79 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 592,57 TL 592,57 TL +0
 • 304,23 TL 608,45 TL +0
 • 204,79 TL 614,38 TL +0
 • 155,09 TL 620,37 TL +0
 • 125,31 TL 626,53 TL +0
 • 105,46 TL 632,75 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 592,57 TL 592,57 TL +0
 • 304,23 TL 608,45 TL +0
 • 204,79 TL 614,38 TL +0
 • 155,09 TL 620,37 TL +0
 • 125,31 TL 626,53 TL +0
 • 105,46 TL 632,75 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 592,57 TL 592,57 TL +0
 • 304,54 TL 609,08 TL +0
 • 204,48 TL 613,43 TL +0
 • 154,80 TL 619,20 TL +0
 • 125,44 TL 627,19 TL +0
 • 105,07 TL 630,40 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 592,57 TL 592,57 TL +0
 • 303,85 TL 607,71 TL +0
 • 204,43 TL 613,30 TL +0
 • 154,75 TL 619,00 TL +0
 • 124,96 TL 624,81 TL +0
 • 105,09 TL 630,53 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 592,57 TL 592,57 TL +0
 • --
 • --
 • --
 • --
 • --
592,57 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Asus EX-B365M-V Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart
   Asus EX-B365M-V Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart %11 indirim 666,65 TL 592,57 TL
   24 Saatte Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.