Asus EX-H310M-V3 R2.0 Intel H310 Soket 1151 DDR4 2666MHz uATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus EX-H310M-V3 R2.0 Parlak neme dayanıklı kaplama, USBGuard ve 8-pin güç bağlantısı ile uATX H310 anakart
 • Kesintisiz işlem: iCafé, siparişe göre yapılandırma oyun sistemleri ve kalite odaklı işletmeler için en iyi seçenek
 • Kesintisiz dayanıklılık: Parlak neme dayanıklı kaplama, USBGuard, SafeSlot Core, Paslanmaz Çelik Arka Plaka ve 5X Koruma III gibi raipsiz özellikler
 • Kesintisiz oyun: ASUS Beyond VR ready ve efsanevi ses
 • Kesintisiz mücadele: ASUS iCafé LAB sertifikasıyla disksiz sistem kullanımı için yeniden başlatma testi, buna ek olarak en iyi oyunlar, 100’den fazla çevre birimi, 1000’den fazla işlemci, bellek modülü, grafik kartı ve dahasıyla uyumluluk testleri

Asus Expedition: Kesintisiz Savaşa Hazır Kesintisiz aksiyon için üretilen ASUS Expedition anakartlar; uzun kullanım ömrü için neme, aşınmaya ve yüksek voltaja kesintisiz bir şekilde dayanıklı olacak şekilde geliştirildi. Üstün güvenlik için bellekler bile sıkıca sabitlendi. 144 saatlik disksiz sistem testlerinin yanı sıra en iyi oyunlar ve 100'den fazla oyun çevre birimi ile kapsamlı uyum kontrolleri yapılarak sınırları zorladık. Üstün ses deneyimi için ise Expedition anakartlarda destansı oyun sesleriyle kesintisiz oyun performansı sunuluyor. Bunun yanı sıra en yüksek seviyede kararlılık, güvenilirlik ve değer de bu kartların özellikleri arasında yer alıyor.

Olağanüstü Kararlılık ve Koruma ASUS Expedition anakartlar kesintisiz dayanıklılık sağlamak için rakipsiz donanım bileşenlerine ve özelliklerine sahip. Bunlar arasında, nem önleyici kaplama, %120 daha yüksek voltaja dayanan USBGuard koruması ve mutlak güvenilirlik için ASUS'a özgü 5X Protection III özellikleri bulunuyor.

Parlak Nem Önleyici Kaplama Neme ve Korozyona Karşı Korur Neme dayanıklı bu yenilikçi kaplama anakartınızı %100 güvene alır ve insanların kalabalık olarak bulunduğu İnternet cafe, kütüphane ve veri merkezleri gibi ortamlarda oluşan yüksek nem seviyesine karşı koruma sağlar. Nemin yapışmasını ve taşınmasını engelleyerek dahili aşınmayı da önler ve Expedition anakartınızın ömrünü uzatır. Ayrıca kartın karanlıkta parlayan kaplaması, ultraviyole ışıkte nereye uygulandığını görmenizi sağlar.
USBGuard ile %120 Daha Yüksek Voltaja Karşı Koruma ASUS'a özgü USBGuard teknolojisi voltaj değişimlerini gerçek zamanlı olarak tespit eder ve standarttan %120 daha yüksek voltajlara dayanarak kararlı ve güvenilir voltaj girişi sağlar. Böylece hasar riski azalır ve ekipmanlarınız korunmuş olur.

* USBGuard yalnızca USB 2.0 cihazları destekler
5X Protection III Expedition serisi anakartlar; en iyi bileşenler, mükemmel devre tasarımı ve anakartınızın uzun süre dayanmasını ve kalitesini garanti eden titiz standartlardan meydana gelen sektör lideri 5X Protection III ile üretilmiştir. Bu da, dünyanın önde gelen anakart markasının uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde sisteminiz için olağanüstü koruma ve kararlılık anlamına gelir.
SafeSlot Core - Hasarları Önleyen Sağlam PCIe Slotları SafeSlot Core, ASUS'a özgü bir PCIe slotudur. Özel bir kancayla anakarta tutturulan sağlam tasarımı sayesinde SafeSlot Core, standart genişleme slotlarına göre kartın yerinden çıkmasına karşı 1,6 kat ve kartın kaymasına karşı ise 1,3 kat daha fazla dayanıklılık sağlar.

ESD Korumaları - Uzun Parça Ömrü İçin Güçlü ESD Koruması Asus ESD Korumaları, havadan +/- 12kV ve temasta +/-7kV deşarjına kadar elektrostatik deşarj korumasına sahiptir, aktif korumalı devre tasarımıyla da parçaların ömrünü uzatır.
Aşırı Voltaj Koruması Dahili voltaj düzenleyicili özel bir devre tasarımı, yonga setinizi, bağlantı girişlerini, ses kodeklerini, kararsız güç kaynaklarından gelebilecek beklenmeyen yüksek seviye voltaja karşı korur.
Digi+ Voltaj Regülatör Modülü ASUS'a özel DIGI+ VRM, gücü gerçek zamanlı taleplere göre işlemciye dağıtarak enerji sarfiyatını azaltır ve sistem kararlılığını artırır.
Paslanmaz Çelik Arka Plaka Krom oksitle kaplanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış paneli, standart panellerden üç kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Ödüllü UEFI BIOS Fareyle kontrol edilen en akıcı ve şık görsel BIOS çok daha göz alıcı olacak şekilde geliştirildi. İster ilk defa bilgisayar kullanın isterseniz de bilgili bir hız aşırtma uzmanı, EZ ve Gelişmiş Modlarla aradığınızı hızla ve kolaylıkla bulacaksınız.

Asus Beyond VR Ready - İşini Büyütmek İsteyen İnternet Kafe Sahipleri için Mükemmel Tercih İnternet Cafe'nizde ASUS Beyond VR Ready ile VR deneyimi sunarak rakiplernizin önüne geçin. ASUS Expedition anakartlar, sınıfının lideri ASUS bileşenler ile birlikte kullanıldığında müşterilerinize en iyi VR deneyimini sunmak için mükemmel bir çözüm haline gelir. ASUS Expedition anakartlar 3DMark VR testinin yanı sıra ASUS'un kendi VR testlerinden de geçti. Bu yüzden en iyi performansı ve güvenilirliği sunduğunuzdan emin olabilirsiniz. ASUS Beyond VR Ready ile İnternet Cafe'nizi VR çağına taşıyın ve işinizin cazibesini artırın.

Destansı Oyun Sesleri Üstün ses deneyiminin tamamen yeni bir boyutunu keşfedin ve hükmetmeye hazırlanın!
 • Ses kalkanı: Hassas analog/dijital ayrımı yapan ses kalkanı çok yönlü paraziti önemli ölçüde azaltır.
 • Sol ve sağ hatlar için ayrı katmanlar: Her iki kanalın da devamlı olarak aynı kaliteyi sunmasını sağlar.
 • Üst düzey Japon ses kapasitörleri: Olağanüstü netlik ve doğrulukla sıcak, doğal ve sürükleyici sesler ortaya çıkarır.

144 Saatlik Disksiz Çözüm Uyumluluğu ASUS, Expedition anakartları disksiz sistem olarak kullanma sertifikası almak için iCafe Labs'te 144 saatlik özel testler uyguluyor. Bu testler arasında 24 saat yeniden başlatma ve yüksek yük altında 12 saat 3D Mark testleri bulunuyor. Toplamda 1200 saat testten geçen Expedition anakartların, aradığınız akıcı performansı sunarak kesintisiz bir şekilde çalışmaya hazır hale geldiğinden emin olunuyor.
En İyi Oyunlar ve 100'den Fazla Çevre Birimiyle Test Edildi ASUS iCafe Labs mühendisleri Expedition anakartları gerçek İnternet cafe ortamına benzer ortamda uzun dayanıklılık testlerinden geçirir. En iyi oyunları ve en popüler donanım kombinasyonlarıyla yapılan 100'den fazla kombinasyonu test ederek, sizin ve müşterilerinizin en iyi oyun deneyimini yaşamasını sağlıyoruz.
144-Saat Disksiz Test 24 saat yeniden başlatma ve 12 saat 3D Mark testleriyle en iyi İnternet ve grafik performansı sağlandığından emin olunur.
En İyi Oyunlarla Uyumlu En iyi oyun deneyimi için onaylandı.
100+ Oyun Çevre Birimi Oyun cihazlarıyla en iyi uyum için onaylandı.
1000+ Uyumlu Cihaz İşlemciler, bellek modülleri, ekran kartları ve daha fazlası dahil.
DDR4 Uyumu DDR4 desteğiyle daha fazla esneklik ve uyum.
7000+ Saatten Fazla Onay Testi Üst düzey güvenilirlik, uyum ve güvenlik için kapsamlı testler.
Intel H310 Yonga Seti Intel H310, 9. ve 8. nesil Intel Core LGA1151 işlemcileri destekleyen, tek yonga setli bir tasarımdır. Noktadan noktaya seri bağlantıları kullanarak gelişmiş performans sunarak, yüksek bant genişliği ve kararlılık sağlar. Buna ek olarak H310 yonga seti, maksimumda dört USB 3.1 Gen 1 yuvası, dört SATA 6Gbps yuvası ve 10Gbps M.2 ile PCIe 2.0 hat hız desteği yüksek hızlı veri aktarımı sağlar. Intel H310 aynı zamanda yerleşik grafik destekleyerek, grafik performansındaki en son teknolojilerin keyfini çıkarmanızı da sağlar.
9./8. Nesil Intel Core, Pentium Gold ve Celeron İşlemciler İçin Soket 1151 İçin Hazır Bu anakart, tümleşik grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleriyle ayrılmış yonga setli tümleşik grafik çıkışını, muhteşem performans için çift kanal (4-DIMM) DDR4 bellekleri ve 16 PCI Express 3.0/2.0 hattını, 9. Nesil ve 8. Nesil Intel Core, Pentium Gold ve Celeron işlemciler için Soket 1151’i destekler.

Asus´a Özel Özellikler
 • Asus 5X Koruma III: - Asus SafeSlot Core: Katı lehimleme ile güçlendirilmiş PCIe, - Asus Aşırı Gerilim Koruması: Birinci sınıf devre koruması güç tasarımı, - Asus Paslanmaz Çelik Arka G / Ç: Daha fazla dayanıklılık için 3X korozyon direnci!, - Asus DIGI+ VRM: 5 Faz dijital güç tasarımı, - Asus ESD Koruması - Elektrostatik deşarj koruması
 • Durmak Bilmeyen Dayanıklılık: - Anti-nem kaplama - Neme ve korozyona karşı üstün koruma - USBGuard -%120 daha yüksek voltaj toleransı
 • Sınırsız Oyun: - Özel ses PCB katmanları: Hassas ses sinyallerinin kalitesini korumak için sol ve sağ kanallar için ayrı katmanlar - Üst seviye ses algılama, ses yapılandırmasına göre teslim edilir - Her iki kanalın tutarlı ve eşit kalite sunmasını sağlamak için sol ve sağ izler için ayrılmış katmanlar - Premium Japon yapımı ses kapasitörleri: Olağanüstü netlik ve doğrulukla sıcak, doğal ve etkileyici ses sağlar.
 • Durmak Bilmeyen Yarışçı: - Asus iCafe Labs Sertifikalı - En iyi oyunlar ve 100+ çevre birimleri test edildi
 • Asus Q-Design: - Asus Q-Slot - Asus Q-DIMM
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 2 x USB 3.1 Gen 1
 • 4 x USB 2.0
 • 1 x PS/2 klavye (mor)
 • 1 x PS/2 fare (yeşil)
 • 1 x D-Sub
 • 1 x LAN (RJ45) port
 • 3 x Ses Jakı
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x AAFP konektör
 • 1 x USB 3.1 Gen 1 (5 Gbps'ye kadar) bağlantısı ek 2 USB 3.1 Gen 1 portu destekler
 • 1 x USB 2.0 bağlantısı ek olarak 2 USB 2.0 portları destekler
 • 3 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x CPU Fan bağlantısı
 • 1 x Kasa Fan bağlantısı
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x Dahili hoparlör bağlantısı
 • 1 x Sistem paneli
 • 1 x COM Debug başlığı
 • 1 x Clear CMOS anahtarı
Teknik Özellikler
İşlemci Intel Socket 1151 9th / 8th Gen Intel Core, Pentium Gold and Celeron Processors; Supports Intel 14 nm CPU; Supports Intel Turbo Boost Technology 2.0
Yonga Seti Inte H310
Bellek 2 x DIMM, Maks. 32GB, DDR4 2666/2400/2133 MHz ECC olmayan, Arabelleksiz Bellek Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Destekler
Grafik Tümleşik Grafik İşlemcisi - Intel HD Grafik desteği; VGA çıkış desteği: D-Sub port: - D-sub ile Desteklenen Maks. Çözünürlük 1920 x 1200 @ 60 Hz; Maksimum paylaşılan bellek 1024 MB; Intel desteği InTru 3D, Quick Sync Video, Clear Video HD Technology, Insider
Genişleme Yuvaları 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 mode) / 1 x PCIe 2.0 x1
Depolama Intel H310 Chipset: 3 x SATA 6Gb/s port
LAN Realtek® RTL8111H, 1 x Gigabit LAN Controller
Ses Realtek® ALC887 8-Channel High Definition Audio CODEC
USB Portları Intel H310 Chipset: 4 x USB 3.1 Gen1 port (2 arka panelde, 2 bord ortasında) / Intel H310 Chipset: 6 x USB 2.0/1.1 port (4 arka panelde, 2 bord ortasında)
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu, G/Ç Kalkanı, 1 x Destek DVD
İşletim Sistemi Windows® 10 64-bit
Form Faktörü uATX Form Faktör, 22.6 cm x 17.8 cm (8.9 inç x 7.0 inç)

Asus EX-H310M-V3 R2.0 Intel H310 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği9. / 8. Nesil Intel Core / Pentium Gold / Celeron
 • YongasetiIntel H310
 • Soket Yapısı1151
 • Ram TipiDDR4 2666 / 2400 / 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi32GB
 • SATA3x SATA3
 • RAIDYok
 • M.2Yok
 • PCI-E Slot1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 modu), 1 x PCIe 2.0 x1
 • Ethernet (LAN)RTL8111H Gigabit LAN
 • HDMIYok
 • USB2 x USB 3.1 Gen1, 4 x USB 2.0
 • Overclock Yok
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıuATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 509,85 TL 509,85 TL +0
 • 259,81 TL 519,62 TL +0
 • 174,25 TL 522,76 TL +0
 • 131,50 TL 526,00 TL +0
 • 105,84 TL 529,22 TL +0
 • 88,75 TL 532,48 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 509,85 TL 509,85 TL +0
 • 257,24 TL 514,48 TL +0
 • 172,01 TL 516,04 TL +0
 • 129,40 TL 517,62 TL +0
 • 103,84 TL 519,20 TL +0
 • 86,80 TL 520,79 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 509,85 TL 509,85 TL +0
 • 259,55 TL 519,09 TL +0
 • 174,08 TL 522,23 TL +0
 • 131,36 TL 525,46 TL +0
 • 105,73 TL 528,67 TL +0
 • 88,65 TL 531,93 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 509,85 TL 509,85 TL +0
 • 259,52 TL 519,04 TL +0
 • 174,02 TL 522,07 TL +0
 • 131,28 TL 525,13 TL +0
 • 105,65 TL 528,23 TL +0
 • 88,57 TL 531,43 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 509,85 TL 509,85 TL +0
 • 103,47 TL 517,35 TL +3
 • 86,68 TL 520,10 TL +3
 • 130,72 TL 522,87 TL +0
 • 105,13 TL 525,67 TL +0
 • 88,08 TL 528,51 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 509,85 TL 509,85 TL +0
 • 259,39 TL 518,79 TL +0
 • 173,93 TL 521,80 TL +0
 • 131,23 TL 524,90 TL +0
 • 105,60 TL 527,98 TL +0
 • 88,53 TL 531,16 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 509,85 TL 509,85 TL +0
 • 259,39 TL 518,79 TL +0
 • 173,93 TL 521,80 TL +0
 • 131,23 TL 524,90 TL +0
 • 105,60 TL 527,98 TL +0
 • 88,53 TL 531,16 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 509,85 TL 509,85 TL +0
 • 259,55 TL 519,09 TL +0
 • 174,08 TL 522,23 TL +0
 • 131,36 TL 525,46 TL +0
 • 105,73 TL 528,67 TL +0
 • 88,65 TL 531,93 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 509,85 TL 509,85 TL +0
 • 258,15 TL 516,31 TL +0
 • 172,82 TL 518,46 TL +0
 • 130,16 TL 520,63 TL +0
 • 104,55 TL 522,76 TL +0
 • 87,50 TL 524,97 TL +0
509,85 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Asus EX-H310M-V3 R2.0 Intel H310 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart
   Asus EX-H310M-V3 R2.0 Intel H310 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.