Asus Prime B450M-A/CSM AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400MHz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

BIOS güncellemesi ve Ryzen 3.nesil işlemci ile kullanıldığında ram desteği 4400mhz’a çıkmaktadır.

Asus Prime B450M-A/CSM Asus Prime B450M-A/CSM, AMD Ryzen 2 AM4 DDR4, HDMI, DVI, VGA, M.2, USB 3.1 Gen2 mATX anakart
 • NVMe M.2, USB 3.1 Gen2, DDR4 ve Gigabit LAN ile bağlantıyı ve hızı en üst düzeye çıkarmak için 2. Nesil AMD Ryzen AM4 işlemcilerle güçlendirilmiştir
 • 5X Protection III: Tam sistem koruması için donanım tabanlı birden çok güvenlik önlemi
 • Aura Sync başlığı: RGB LED şeritleri için dahili bağlantı noktası. Sayısı giderek artan Aura Sync özellikli donanımlarla kolayca senkronizasyon imkanı
 • SafeSlot Core teknolojisi ile güçlendirilmiş PCIe yuvası, ağır ekran kartlarından kaynaklanan hasarı önler

Prime ASUS Prime B450 Serisi, kuracağınız ilk sistem için sağlam bir temel oluşturmasının yanı sıra sisteminizi isteklerinize göre büyütmeniz için esneklik sağlar. AMD Ryzen işlemcilerin sunduğu tüm avantajları ASUS mühendisliği ve tasarımıyla bir araya getirdik. Böylece otomatik sistem ayarı, kapsamlı soğutma kontrolleri ve etkileyici ses özellikleri gibi endüstri lideri teknolojilerden faydalanabilirsiniz. ASUS Prime B450 Serisi anakartlarla sisteminizi akıllıca, kolay ve uygun maliyetle kurarsınız.
Çok Yönlü Enerji Verimliliği Energy Processing Unit (EPU) ile sisteminizde güç tasarrufu yapmanın keyfini çıkarın. Güç sarfiyatını otomatik olarak optimize eden EPU, Dışarıda moduyla da tasarrufu en üst seviyeye çıkarır.
Fan Xpert 2+ İle Esnek Soğutma Kontrolleri Prime B450 Serisi anakartlar, birlikte gelen Fan Xpert 2+ yazılımı ile sistem fanları üzerinde kapsamlı kontrol imkanı sağlar. Otomatik Ayar modu tüm parametreleri tek bir tıklamayla akıllı bir şekilde düzenler.

Daha Serin Tasarım Prime 450 Serisi, ASUS Fan Xpert veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir.
 • Birden Fazla Sıcaklık Kaynağı: Her bir başlık, üç adede kadar termal sensörleri izleyip elde edilen değerlere göre tepki verecek şekilde ayarlanabilir. Fan Xpert ile ayrıca, bir sensörü desteklenen ASUS ekran kartlarından birinin sıcaklığını takip etmek için atayabilir, böylece GPU veya CPU'nun yoğun olarak kullanıldığı iş yüklerinde en uygun soğutmanın uygulanmasını sağlayabilirsiniz.
 • 4-pin PWM/DC Fan: Dahili CHA FAN başlıklarından her biri PWM ve DC modlarını destekler.

Belleklerinizi Hızlandırın Bellek kararlılığını artıran bir dizi gözden geçirme düzenine sahip olan PRIME B450 Serisi, sisteminiz için sağlam bir temel oluşturur. Giriş seviyesinden performans odaklı modellere kadar, Ryzen bellek yapılandırmalarının tümüne kapsamlı destek veren PRIME B450 Serisi, hem iş hem de oyun için kullanılabilen çok yönlü ürünler sunuyor.

Ödüllü UEFI BIOS PC kurmanın ilk noktalarından olan UEFI BIOS'un en iyilerinden biri Prime B450 Serisinde yer alıyor.
 • Q-Fan Kontrol: Fanın çalışma hızını kendiniz ayarlayabilir veya önceden ayarlanmış kolay fan profilleri arasından Standart, Sessiz, Turbo ve Tam Hız modlarını seçebilirsiniz. Ayrıca sıcaklık 75°C'ye ulaştığında otomatik olarak tam hıza geçilir.
 • Arama Özelliği: Daha derinlemesine bir araştırma yapmak istediğinizde, Gelişmiş mod sayesinde anakartın kontrolünü her açıdan ele alabilirsiniz. Dahili Arama özelliği ile istediğiniz ayarı göz açıp kapayıncaya kadar bulabilirsiniz.
USB 3.1 Gen2 Type-A Dahili USB 3.1 Gen 2 ile 10Gbps
Geriye dönük uyumlu USB 3.1 Gen 2 Type-A ile en üstün bağlantı esnekliğine ve 10 Gbps'ye (Standart USB 3.1 Gen 1'den iki kat daha hızlı) kadar ulaşabilen inanılmaz veri aktarım hızlarına kavuşacaksınız.
USB 3.1 Gen 1 Ön Panel Bağlantısı USB 3.1 Gen 1, süper hızlı iki başlıkla birlikte ön panelde tam da ihtiyacınız olan yerde. USB 2.0'dan 10 kat daha yüksek veri transfer hızlarına ulaşmanın yanı sıra arka tarafta yer alan girişlere uzanırken yaşadığınız zorlukları yaşamayacak ve tak-çalıştır özelliğinden faydalanacaksınız.

Dahili M.2 İle Hızlanın x4 PCI Express 3.0/2.0 bant genişliğiyle M.2, 32 Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarına destek verir. Verilere hızlı erişim imkanı sunarak işletim sistemi veya uygulama sürücüsü için mükemmel bir tercih haline gelir.
AMD StoreMI - Tüm Sabit Sürücüler İçin Uygun Maliyetli Hızlandırma AMD StoreMI teknolojisi, sistem hızını iyileştirip açılış ve yazılım yükleme sürelerini azaltmak için sürücüleri hızlandıran bir yazılımdır. SSD'lerin performansını sabit disklerin uygun maliyeti ve kapasitesiyle bir araya getiren bu teknoloji, sık kullanılan verileri bu iş için özel olarak ayrılan bir SSD depolama alanına aktarır.
Yıldırım Hızında Depolama İçin Yerleşik M.2/NVMe PCIe RAID Desteği Tek bir depolama cihazının okuma/yazma hızları size yeterli gelmiyor mu? İki adet PCIe depolama cihazı kullanarak bir RAID 0 kurulumu yapın ve yıldırım hızında veri aktarımının keyfini çıkarın.

Dayanması İçin Üretildi ASUS dünyanın lider anakart markasıdır. Anakartlarımız 1000'den fazla bileşen ve cihazla uyumluluk için detaylı bir şekilde test edilir ve her yeni model en az 8000 saatlik sıkı denetimden geçer. Böylece, ASUS anakartınızın her tür ortama ve uygulamaya uygun olduğundan emin olabilirsiniz. ASUS'u tercih ederseniz, kendi sisteminizi kurarken sorun yaşamayacağınız garantidir.
 • 5X Protection III: Uzun ömürlü dayanıklılık için donanım koruması.
 • 520+ DDR4 uyumluluğu: En iyi esneklik ve güvence için sektör lideri DDR4 bellek uyumluluğu.
 • 1000+ uyumlu cihazlar: Çok sayıda işlemci, bellek modülü, ekran kartı ve fazlasıyla uyum.
 • 8000+ denetim saati: Gelişmiş güvenilirlik, uyumluluk ve koruma için en yeni bileşenlerle kapsamlı testler.
5X Protection III PRIME B450 Serisi anakartlar; en iyi bileşenler, mükemmel devre tasarımı ve yatırımınızın uzun süre dayanmasını ve kalitesini garanti eden titiz standartlardan meydana gelen sektör lideri 5X Protection III ile üretilmiştir. Bu da, dünyanın önde gelen anakart markasının uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde sisteminiz için olağanüstü koruma ve kararlılık anlamına gelir.
SafeSlot Core - Hasarları Önleyen Sağlam PCIe Slotları SafeSlot Core, ASUS'a özgü bir PCIe slotudur. Özel bir kancayla anakarta tutturulan sağlam tasarımı sayesinde SafeSlot Core, standart genişleme slotlarına göre kartın yerinden çıkmasına karşı 1,6 kat ve kartın kaymasına karşı ise 1,3 kat daha fazla dayanıklılık sağlar.
LANGuard Güçlendirilmiş çıkış, 2,5 kat daha fazla gerilim toleransı
ASUS LANGuard, daha güvenilir bağlantı ve daha iyi çıkış sağlamak için sinyal birleştirme teknolojisine ve üst düzey EMI korumalı yüzeye monte edilmiş kapasitörlere sahip donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır.
Yüksek Voltaj Koruması Birinci sınıf devre korumalı güç tasarımı
Düzensiz veya yetersiz güç kaynaklarından gelen beklenmedik yüksek voltaj seviyeleri nedeniyle anakartınızda oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlayan dahili voltaj regülatörlerine sahip eşsiz bir devre tasarımı.
DIGI+ VRM - Kararlı Güç İçin Hassas Kontrol ASUS'a özel DIGI+ VRM, gücü gerçek zamanlı taleplere göre işlemciye dağıtarak enerji sarfiyatını azaltır ve sistem kararlılığını artırır.
DRAM Yüksek Akım Koruması Kısa devre hasarı önleme
Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü koruyan bir önlem sunar.
Paslanmaz Çelik Arka Panel Giriş Çıkışları Daha fazla dayanıklılık için aşınmaya karşı 3 kat direnç
Krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri standart panellerden 3 kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.
ESD Koruyucuları Elektrostatik deşarj koruması
ASUS ESD Koruyucuları, +/- 10kV hava deşarjı ve +/- 6kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak bileşenlerin ömrünü uzatır.

Tepeden Tırnağa Güvenilirlik ASUS anakartlar inanılmaz derecede dayanıklıdır. Bunu, her bir kartı 8000 saatten fazla süre boyunca yaptığımız zorlu testlerle sağlıyoruz. Çalışmaya hazırlanma, çevresel, uyumluluk, yazılım ve güvenlik testleriyle anakartlarımızın olağanüstü şekilde dayanıklı olduğundan emin oluyoruz. Bu testler ayrıca ASUS güvenilirliğinin sektör standartlarının da üzerinde olduğunu göstererek her bir bileşenin tüm ortamlarda mükemmel bir şekilde çalışmak için tasarlandığını kanıtlıyor.
 • Sıcaklık ve Nem Testi: Bileşenlerin en zorlu şartlara dayanabildiğinden emin olunur.
 • Termal Ölçüm Testi: En ağır iş yüklerinde bile sistemin serin ve kararlı kaldığından emin olunur.
 • Yerleştirme Testi: Her bir giriş ve bağlantı noktasına tekrar tekrar kurulum döngüleri uygulanır.
 • Yaşlanma Testi: 48 saate kadar sürebilen yaşlanma testiyle sistemin güvenilirliğinden emin olunur.
 • Güç Tüketimi Testi: Birinci sınıf enerji verimliliği için kontroller yapılır.
 • Sıcaklık ve DC Fazlalığı Testi: Anakartın, farklı sıcaklıklar nedeniyle oluşan Voltaj dalgalanmalarına dayanabildiğinden emin olunur.
 • Termal Şok Testi: Taşıma sırasında yaşanan sıcaklık değişimlerine dayanabilme yeteneğinden emin olunur.
 • Çalışma Dışı Şok Testi: Nakliye sırasında meydana gelebilecek darbelere dayanabilecek şekilde üretildi.
 • Çalışmaya Hazırlanma Testi: Tüm bileşenler, her ortamda mükemmel çalıştıklarından emin olmak için kontrol edilir.
 • Kurulum Testi: Bağlantı noktası konumları kolay kurulum için iki defa kontrol edilir.
 • Düşme Testi: Farklı yüksekliklerden yapılan düşme testleriyle dayanıklılıktan emin olunur.
 • Tuz ve Püskürtme Testi: Giriş çıkış güvenilirliği, uzun ömür ve pas dayanıklılığı için test edildi.

Olağanüstü Sesler Birlikte çalışan dahili özelliklerle gelişmiş ses elde edin. Akıllı tasarım ve üst düzey donanım sayesinde daha önce hiç duymadığınız kalitede seslere kavuşun!
 • Ses Kalkanı: Analog/dijital sinyal alanlarını ayırarak çok taraflı karışmanın önemli ölçüde azaltılması sağlanır.
 • Sol ve Sağ Hatlar İçin Ayrı Katmanlar: Ses yolları arasındaki geçiş en aza indirgendi.
 • Üst Düzey Japon Ses Kapasitörleri: Üst düzey parçalar ile olağanüstü gerçekçi ve etkileyici sesler oluşturulur.

Aura Sync İle Rakipleri Gölgede Bırakın Bilgisayar tutkunlarına yönelik düzgün ayarlanmış bir sistem buna uygun estetik bir görünüme sahip olmalı. ASUS Aura Sync, anakarttaki RGB başlığı üzerinden tam aydınlatma olanağı sunar. Harici LED şeritleri için de çeşitli işlevsel ayarlar bulunur. Ve tümü, sürekli büyüyen Aura uyumlu ASUS donanım portföyüyle senkronize edilebilir.
 • Aura RGB şeridi başlığı, en yüksek 3A (12V) güç derecesine sahip 5050 RGB LED şeritlerine destek verir. En yüksek parlaklık seviyesi için şerit uzunluğu 3 metreyi aşmamalıdır.
 • LED şeritleri ve Aura Sync uyumlu cihazlar ayrı satılır.
Sisteminiz Göz Kamaştırsın PCI slotları ve gözden geçirme yolları için LED aydınlatmalı kontrol. Dahili LED aydınlatma seçenekleriyle sisteminizi etkileyici birçok farklı tarzda aydınlatın.

Beyond VR Ready - Kendinizi Tamamen Sanal Dünyanın İçine Bırakın Prime B450 sersi sanal gerçekliğe hazır olmakla kalmaz onun ötesine de geçer. ASUS Beyond VR Ready işareti Prime B450 serisinin; verimlilik, oyun ve eğlence ihtiyaçlarınızı karşılayacak en yüksek performansı gösterecek şekilde ayarlandığından emin olmak için sınıfının lideri çok sayıda bileşenle test edildiği anlamına geliyor. ASUS Beyond VR Ready sisteminizi tam güvenle kurmanız için yeni bir yöntem sunuyor.
AMD AM4 Soket AMD Ryzen 2. Nesil / Radeon Vega Grafikli Ryzen / Ryzen 1. Nesil İşlemciler İçin AM4 Soket
Yenilikçi Zen çekirdek mimarisiyle üretilen AMD Ryzen işlemci, sekiz adede kadar çekirdeğe ve Radeon Vega entegre grafiklere saiptir. AMD AM4 soket işlemciler, çift kanal DDR4 bellek, yerleşik 5 Gbps USB 3.1 Gen1 ve 16 PCI Express 3.0/2.0 veri yoluyla üstün performans sunar.
AMD B450 Yonga Seti AMD B450 yonga seti en yeni AMD AM4 soket Ryzen işlemcilerle yüksek performans ve esneklik sunar. Daha hızlı veri aktarımı için, AMD StoreMI depolama hızlandırma teknolojisine, iki adet 10 Gbps USB 3.1 Gen2 girişi, iki adet USB 3.1 Gen1 girişi ve dört adet 6 Gbps SATA girişine sahiptir.

Asus'a Özgü Özellikler
 • Asus 5X Koruma III: - Asus SafeSlot Core: Katı lehimleme ile güçlendirilmiş PCIe - Asus LANGuard: LAN dalgalanmalarına, yıldırım çarpmasına ve statik elektrik deşarjlarına karşı korur! - Asus Aşırı Gerilim Koruması: Birinci sınıf devre koruması güç tasarımı - Asus Paslanmaz Çelik Arka G / Ç: Daha fazla dayanıklılık için 3X korozyon direnci! - Asus DIGI+ VRM: 6 Phase digital power design
 • AI Suite 3 - Ai Charger
 • Asus Sessiz Termal Çözümü: - Şık Tasarım Fansız Isı borusu çözümü - Asus Fan Xpert
 • Asus EZ DIY: - Asus CrashFree BIOS 3 - Asus EZ Flash 3 - Asus UEFI BIOS EZ Mode - Multi-language BIOS
 • Asus Q-Design: - Asus Q-Slot - Asus Q-DIMM
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PS/2 klavye (mor)
 • 1 x PS/2 fare (yeşil)
 • 1 x DVI-D
 • 1 x D-Sub
 • 1 x HDMI
 • 1 x LAN (RJ45) port
 • 2 x USB 3.1 Gen 2
 • 4 x USB 3.1 Gen 1
 • 3 x Audio jack
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x Aura RGB Şerit Başlığı
 • 1 x USB 3.1 Gen 1 (up to 5Gbps) connector support additional 2 USB 3.1 Gen 1 port (19-pin)
 • 2 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler
 • 1 x M.2 Socket 3 with M key, type 2242/ 2260/ 2280/ 22110 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 1 x TPM girişi
 • 1 x COM port girişi
 • 6 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x CPU Fan bağlantısı (1 x 4 -pin)
 • 2 x Kasa Fan bağlantısı (2 x 4 -pin)
 • 1 x S/PDIF çıkış başlığı
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x Ön panel ses bağlantısı (AAFP)
 • 1 x Sistem paneli
 • 1 x Clear CMOS anahtarı
 • 1 x Hoparlör konektörü
Teknik Özellikler
İşlemci AMD AM4 Socket AMD Ryzen 2nd Generation/Ryzen with Radeon Vega Graphics/Ryzen 1st Generation Processors
Yonga Seti AMD B450
Bellek AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors; 4 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 4400/3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz; Arabelleksiz Bellek; Çift Kanal Bellek Mimarisi
Grafik Integrated in the AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics Processors / Multi-VGA output support: HDMI/DVI-D/D-Sub port: - Supports HDMI 2.0b with maximum resolution of 4096 x 2160 @ 60 Hz / - Supports DVI-D with max. resolution 1920 x 1200 @ 60 Hz / - Supports D-sub with max. resolution 1920 x 1200 @ 60 Hz
Genişleme Yuvaları AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen 1st Generation Processors: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 mode); AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics Processor: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x8 mode); AMD B450 chipset: 2 x PCIe 2.0 x1
Depolama AMD B450 chipset: 4 x SATA 6Gb/s port; Raid 0, 1, 10 / AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors: 2 x SATA 6Gb/s port; Raid 0, 1, 10 / AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors: 1 x M.2 Socket 3, with M key, type 2242/ 2260/ 2280/ 22110 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode)
LAN Realtek® RTL8111H, 1 x Gigabit LAN Controller ASUS LAN Guard
Ses Realtek® ALC887 8-Channel High Definition Audio CODEC
USB Portları AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation: 4 x USB 3.1 Gen 1 port (4 arka panelde, Mavi) / AMD B450 chipset: 2 x USB 3.1 Gen 2 port (2 arka panelde) / AMD B450 chipset: 2 x USB 3.1 Gen 1 port (2 bord ortasında) / AMD B450 chipset: 4 x USB 2.0/1.1 port (4 bord ortasında)
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu, 2 x SATA 6Gb/s kablosu, G/Ç Kalkanı, 1 x M.2 Ayağı, 1 x Destek DVD
BIOS 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, SM BIOS 3.1, ACPI 6.1, Multi-language BIOS, ASUS EZ Flash 3, ASUS CrashFree BIOS 3, F3 My Favorite, Last Modified log, F12 PrintScreen, ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) memory information, F6 Qfan Control
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit
Form Faktörü Micro ATX Form Faktör, 24.4 cm x 24 cm (9.6 inç x 9.5 inç)

Asus Prime B450M-A/CSM AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400MHz mATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen, AMD Radeon , AMD Radeon Vega
 • YongasetiAMD B450
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 4400/ 3466(O.C.) /3200(O.C.) /3000(O.C.) /2800 (O.C.)/ Olmayan: 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA4x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.21 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 modu), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x8 modu), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (maks x4 modu), 2 x PCIe 2.0 x1
 • Ethernet (LAN)Realtek RTL8111H, 1 x Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB2 x USB 3.1 Gen 2, 4 x USB 3.1 Gen 1
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 944,89 TL 944,89 TL +0
 • 486,66 TL 973,31 TL +0
 • 327,61 TL 982,83 TL +0
 • 248,13 TL 992,53 TL +0
 • 200,49 TL 1.002,43 TL +0
 • 168,75 TL 1.012,53 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 944,89 TL 944,89 TL +0
 • 484,56 TL 969,12 TL +0
 • 325,88 TL 977,64 TL +0
 • 246,58 TL 986,32 TL +0
 • 198,92 TL 994,62 TL +0
 • 167,27 TL 1.003,60 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 944,89 TL 944,89 TL +0
 • 486,86 TL 973,71 TL +0
 • 327,92 TL 983,75 TL +0
 • 248,47 TL 993,89 TL +0
 • 200,87 TL 1.004,35 TL +0
 • 169,17 TL 1.015,03 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 944,89 TL 944,89 TL +0
 • 487,11 TL 974,21 TL +0
 • 328,09 TL 984,26 TL +0
 • 248,63 TL 994,52 TL +0
 • 200,98 TL 1.004,88 TL +0
 • 169,26 TL 1.015,57 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 944,89 TL 944,89 TL +0
 • 241,71 TL 966,84 TL +2
 • 194,98 TL 974,92 TL +2
 • 245,81 TL 983,24 TL +0
 • 198,32 TL 991,60 TL +0
 • 166,68 TL 1.000,10 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 944,89 TL 944,89 TL +0
 • 486,86 TL 973,72 TL +0
 • 327,91 TL 983,73 TL +0
 • 248,49 TL 993,94 TL +0
 • 200,87 TL 1.004,37 TL +0
 • 169,17 TL 1.015,02 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 944,89 TL 944,89 TL +0
 • 486,86 TL 973,72 TL +0
 • 327,91 TL 983,73 TL +0
 • 248,49 TL 993,94 TL +0
 • 200,87 TL 1.004,37 TL +0
 • 169,17 TL 1.015,02 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 944,89 TL 944,89 TL +0
 • 483,07 TL 966,15 TL +0
 • 324,37 TL 973,11 TL +0
 • 245,04 TL 980,18 TL +0
 • 197,26 TL 986,32 TL +0
 • 165,42 TL 992,53 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 944,89 TL 944,89 TL +0
 • 483,42 TL 966,84 TL +0
 • 324,74 TL 974,21 TL +0
 • 245,40 TL 981,60 TL +0
 • 197,82 TL 989,10 TL +0
 • 166,10 TL 996,62 TL +0
944,89 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Asus Prime B450M-A/CSM AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400MHz mATX Gaming Anakart
   Asus Prime B450M-A/CSM AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400MHz mATX Gaming Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.