Prime B560M-K
Prime B560M-K
Prime B560M-K
Prime B560M-K
Prime B560M-K
Soket
1200
Intel
DDR4
mATX

Asus Prime B560M-K Intel B560 Soket 1200 DDR4 5000(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

%16 indirim
1.573,94 TL Tek Çekim / Havale: 1.326,47 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 5,62TL değerinde 56206 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Asus Prime B560M-K Intel B560 Soket 1200 DDR4 5000(OC)MHz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus Prime B560M-K PCIe 4.0, iki adet M.2 slotu, 8 güç aşaması, Intel 1 Gb Ethernet, HDMI, D-Sub, arka panelde USB 3.2 Gen 1, TPM ve RGB başlıklarına sahip Intel B560 (LGA 1200) mATX anakart
 • Intel LGA 1200 soket: 11. ve 10. Nesil Intel Core işlemcilerine hazır
 • Gelişmiş güç çözümü: 8 güç aşamaları, kararlı güç dağıtımı için alaşım bobinler ve dayanıklı kapasitörler
 • Kapsamlı soğutma: VRM soğutma bloğu, PCH soğutma bloğu
 • Ultra hızlı bağlantı seçenekleri: PCIe 4.0, Intel 1 Gb Ethernet ve arka panelde USB 3.2 Gen 1 desteği

Bağlantı Özellikleri
 • 1. 2 x USB 2.0
 • 2. 1 x HDMI
 • 3. 1 x D-Sub
 • 4. 4 x USB 3.2 Gen1
 • 5. 1 x Intel I219-V 1Gb Ethernet
 • 6. 3 x Ses Jakı
 • 7. PCIe 4.0/3.0 x16 ● ASUS SafeSlot Core desteği
 • 8. 1 x M.2 2280 PCIe 3.0 x 4 & SATA modu
 • 9. Ses Özellikleri ● Üst Düzey Japon Ses Kapasitörleri ● Ses Kalkanı ● Ses için Özel PCB Katmanları
 • 10. 1 x SPI-TPM Başlığı
 • 11. DIGI + VRM
 • 12. RGB Başlık
 • 13. DDR4 5000(OC) desteği
 • 14. 11. Nesil Intel Core işlemciler & 10.Nesil Intel Core, Pentium Gold ve Celeron işlemciler için Intel Soket LGA1200
 • 15. 2 x Ön Panelde USB 3.2 Gen 1
 • 16. 1 x M.2 2280 (PCIe 4.0 x4 modu)
 • 17. Intel B560 Yonga Seti
 • 18. 6 x SATA 6Gb/s
 • 19. 4 x Ön Panelde USB 2.0

Prime ASUS Prime serisi anakartlar, 10. ve 11. Nesil Intel Core işlemcilerin tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için özenle geliştirildi. Sağlam güç tasarımına, kapsamlı soğutma çözümlerine ve akıllı ayar seçeneklerine sahip olan Prime B560M-K, günlük kullanıcılara ve kendi PC’lerini toplayan kişilere kullanışlı yazılımlar ve özelliklerle çeşitli performans ayarı seçenekleri sunuyor.

İstediğiniz Gibi Ayarlayın ASUS Prime serisinin temelinde kapsamlı kontrol imkanları yer alıyor. Prime B560 anakartlar sisteminizi her yönüyle ayarlamak için esnek araçlara sahip. Böylece çalışma şeklinize en uygun performans ayarlarını yapıp üretkenliğinizi maksimum düzeye çıkarabilirsiniz.
EPU - Çok Yönlü Enerji Verimliliği EPU, güç sarfiyatını otomatik olarak optimize eder ve Dışarıda modu sayesinde enerji tasarrufunu en üst düzeye çıkarır. Bu akıllı modda, kullanılmayan giriş/çıkış kontrolcüleri kapatılarak üst düzey enerji tasarrufu sağlanan bir senaryo oluşturulur.
Fan Xpert 2+ ile Esnek Hava ve Sıvı Soğutma Kontrolleri Prime 500 serisi anakartlar, Fan Xpert 2+ yazılımı ile fanlar için kapsamlı kontrol imkanı sunar. Auto-Tuning modu tüm paramatreleri tek bir tıklamayla akıllı bir şekilde yapılandırır.
Hassas Dijital Güç Kontrolü Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), voltaj düşüşlerinde gerçek zamanlı kontrol sağlayarak frekans ve güç verimliliği ayarlarını otomatik olarak düzenler. Ayrıca üst düzey kararlılık ve performans için işlemciye ince ayar yapma imkanı verir.

UEFI BIOS Ünlü ASUS UEFI (BIOS), sisteminizi yapılandırmak ve ayarlamak için gereken her şeyi sunar. Kendi sistemini kendisi toplamaya ilk kez başlayanlar için akıllı şekilde basitleştirilmiş seçenekler sunmasının yanı sıra tecrübeli kullanıcılara da kapsamlı özellikler sağlar.

Gelişmiş Mod - Ciddi Uzmanlar İçin Gelişmiş Ayarlar UEFI'deki kullanışlı Gelişmiş mod, kontrolü tamamen elinize almanızı sağlıyor. Dahili arama özelliği seçenekleri bulmayı kolaylaştırırken çeşitli gelişmiş işlevler de ince ayar yapma imkanı veriyor. Böylece aradığınız performansa erişebiliyorsunuz.
 • Arama Özelliği: İhtiyaç duyduğunuz seçeneği veya ayarı hızla ve kolayca bulun.
 • Asus Kullanıcı Profili: Farklı BIOS sürümleri arasında yapılandırma ayarlarını değiştirin veya arkadaşlarınızla paylaşın.

EZ Modu - Hızlı ve Kolay Kurulum Önemli ayarları ve istatistikleri görüntüleyen EZ modu ayrıca, kılavuzlar, sürükle bırak işlevi ve önemli ayarları tek tıkla uygulama gibi özelliklerle sisteminizi anında kurup kullanmanızı sağlıyor.
 • Kullanımı Kolay Görsel Fan Kontrolleri: Sadece mouse'unuzla bir eğriyi çekerek her bir fan için ince ayar yapın.
 • EZ XMP: Tek tıklamayla DRAM performansınızı artırın.

Çekirdeğine Kadar Serin Birden fazla yerleşik soğutma bloğuyla ve hibrit fan başlıklarıyla donatılan Prime B560 serisi sisteminizin yoğun iş yükü altında bile serin ve stabil çalışmasını sağlar.

VRM Soğutma Bloğu ve Termal Dolgular Dev boyutlu VRM soğutma bloğu ve termal dolgular, MOSFET’ler ve bobinlerdeki ısı aktarımını artırarak daha iyi soğutma performansı sağlar.

Daha Serin Tasarım Prime B560 serisi, Fan Xpert 2+ veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir.
 • Birden Fazla Sıcaklık Kaynağı: Her bir başlık, üç adet termal sensörü dinamik olarak referans alabilir. Fan Xpert 2+, desteklenen ASUS ekran kartlarının sıcaklığını takip etme imkanı vererek GPU ve CPU’ya yoğun yük bindiren görevlerde en uygun soğutmayı elde etmeyi sağlar.
 • 4-Pin PWM/DC Fan: Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.

Sağlam Bir Temel Üzerine Kurulu Prime B560 serisi, 11. Nesil Intel Core işlemcilerin artan çekirdek sayısının ve bant genişliğinin üstesinden gelebilecek şekilde geliştirildi. ASUS B560 anakartlar günlük üretkenliği artıran tüm temel özellikleri sunuyor. Böylece sisteminiz kararlı güç dağıtımı, kullanışlı soğutma ve esnek veri aktarım seçenekleriyle kullanıma hazır hale geliyor.

Sağlam Güç Tasarımı 11. Nesil Intel Core işlemcilerin tüm performansından yararlanmak için stabil güç dağıtımı çok önemli. Prime B560M-K çok sayıda çekirdeğe sahip bu işlemcilerin taleplerine yönelik olarak tasarlandı.
 • 6+1+1 Güç Aşamaları: 6+1+1 güç aşamasına sahip VRM, en yeni Intel işlemcilerin talep ettiği güç ve verimliliği sunuyor.

İyileştirilmiş DDR4 Performansı Anakartın iletken hatlarında yapılan yenilikler, en son Intel işlemcilerin bellek bant genişliğine sınırsız bir şekilde erişmesini sağlıyor. İyileştirilmiş DDR4 Performansı sayesinde, geçişleri azaltmak için bellek sinyal hatlarını dikkatlice farklı PCB katmanlarına yerleştiriyor. Ayrıca, paraziti büyük oranda azaltmak için koruma bölgeleri de ekliyor.

İyileştirilmiş DDR4 Performansının faydaları:
 • Gelişmiş bellek kararlılığı ve uyumu
 • Aynı voltajda daha düşük bellek gecikmesi
 • Gelişmiş bellek frekansı aralığı

İki Adet M.2 Slotu (64 Gbps’e kadar) Biri PCI Express 4.0 üzerinden 64 Gbps’e kadar veri aktarımına destek veren toplam iki adet M.2 yuvası sunan Prime B560M-K, işletim sistemi veya uygulamalar için kullanılan sürücülerde daha hızlı açılış ve yükleme süreleri elde edilmesini sağlıyor.

PCIe 4.0 Slotu 11. Nesil Intel Core işlemciler için özel olarak tasarlanan ASUS B560 anakartlar, en yeni GPU’lar için PCIe 4.0 bağlantı seçeneği sunuyor. Yüksek bant genişliği ve süper aktarım hızları ile yoğun iş yüklerinin üstesinden gelebilen, zengin özelliklere sahip sistemler kurabilirsiniz.
Intel 1 Gb Ethernet Intel Ethernet Connection I219-V, işlemciye ek yükü azaltır ve olağanüstü düzeyde yüksek TCP ve UDP çıkışıyla daha hızı ve akıcı veri aktarımı yapılmasını sağlar.
LANGuard Güçlendirilmiş çıkış, 2,5 kat daha fazla gerilim toleransı

ASUS LANGuard, daha güvenilir bağlantı ve daha iyi çıkış sağlamak için sinyal birleştirme teknolojisine ve üst düzey EMI korumalı yüzeye monte edilmiş kapasitörlere sahip donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır.

Küçük Şeyler Büyük Farklar Yaratır Prime B560 serisi tüm deneyimi geliştirecek ince ayrıntılara sahip. Bunlar arasında net ses kalitesi sunan özel codec’ler ve tamamen size özel bir stil oluşturmanızı sağlayan kullanışlı RGB aydınlatma kontrolleri bulunuyor.

Sıra Dışı Ses Yerleşik özellikler sayesinde gelişmiş sesler. Akıllı tasarım ve birinci sınıf donanım sayesinde şimdiye kadar deneyimlemediğiniz bir ses kalitesi sunar.
 • Ses Kalkanı: Analog/dijital sinyal alanlarını ayırarak çok taraflı karışmanın önemli ölçüde azaltılması sağlanır.
 • Sol ve Sağ Hatlar İçin Ayrı Katmanlar: Ses yolları arasındaki geçiş en aza indirgenir.
 • Üst Düzey Japon Ses Kapasitörleri: Üst düzey parçalar ile olağanüstü gerçekçi ve etkileyici sesler oluşturulur.
Aydınlatma Kontrolü - Sisteminizi Aydınlatın RGB başlığına bağlanan 5050 RGB şerit ile sabit, yanıp sönen, ve solan efektlere sahip kendi çarpıcı çok renkli aydınlatma ekranlarınızı oluşturabilirsiniz.

Armoury Crate Yeni bir yazılım aracı olan Armoury Crate, desteklenen ürünleri tek bir noktadan kontrol etmek için tasarlandı. Armoury Crate sisteminizdeki tüm cihazlarda RGB aydınlatma ayarlarını ve efektlerini tek bir kullanışlı arayüz üzerinden yapma fırsatı sunar. Bu yazılım ayrıca klavye ve mouse tercihleri de dahil olmak üzere sayısı giderek artan ASUS ürünü için ayar yapma olanağı verir. Özel ürün kayıt sistemine de sahip olan Armoury Crate, ASUS topluluğu ile bağ kurmanız için haberler de paylaşır.

SafeSlot Core SafeSlot Core, ASUS'a özgü bir PCIe slotudur. Özel bir kancayla anakarta tutturulan sağlam tasarımı sayesinde SafeSlot Core, standart genişleme slotlarına göre kartın yerinden çıkmasına karşı 1,6 kat ve kartın kaymasına karşı ise 1,3 kat daha fazla dayanıklılık sağlar.
Yüksek Voltaj Koruması Birinci sınıf devre korumalı güç tasarımı

Düzensiz veya yetersiz güç kaynaklarından gelen beklenmedik yüksek voltaj seviyeleri nedeniyle anakartınızda oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlayan dahili voltaj regülatörlerine sahip eşsiz bir devre tasarımı.
DRAM Yüksek Akım Koruması Kısa devre hasarı önleme

Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü korur.
Paslanmaz Çelik Arka Giriş/Çıkış Paneli Daha fazla dayanıklılık için aşınmaya karşı 3 kat direnç

Krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri standart panellerden 3 kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.
1000+ Uyumlu Cihaz ve Bileşen Prime B560 serisi binlerce ürünle üstün uyum sağlıyor. Uyumlu Marka Listesi (QVL) uyumlu bellekleri tanımlıyor ve endişe duymadan PC kurabileceğiniz seçenekler sunuyor.

8000+ Saat Test Tüm ASUS anakartlar 8000 saatten fazla süre boyunca zorlu testlere maruz bırakılır. Çalışmaya hazırlanma, çevresel, uyumluluk, yazılım ve güvenlik testleriyle anakartlarımızın dayanıklı olduğundan emin oluyoruz. Sektör standartlarının da üzerinde olan ASUS güvenilirliği, her bir bileşenin tüm ortamlarda mükemmel bir şekilde çalışmak için tasarlandığını kanıtlıyor.
 • Sıcaklık ve nem testi: Bileşenlerin en zorlu şartlara dayanabildiğinden emin olunur.
 • Termal ölçüm testi: En ağır iş yüklerinde bile sistemin serin ve kararlı kaldığından emin olunur.
 • Yerleştirme testleri: Her bir giriş ve bağlantı noktasına tekrar tekrar kurulum döngüleri uygulanır.
 • Yaşlandırma testleri: 48 saate kadar sürebilen yaşlanma testiyle sistemin güvenilirliğinden emin olunur.
 • Güç tüketimi testleri: Birinci sınıf enerji verimliliği için kontroller yapılır.
 • Sıcaklık ve DC fazlalığı testi: Anakartın, farklı sıcaklıklar nedeniyle oluşan voltaj dalgalanmalarına dayanabildiğinden emin olunur.
 • Termal şok testleri: Taşıma sırasında yaşanan sıcaklık değişimlerine dayanabilme yeteneğinden emin olunur.
 • Çalışma dışı şok testleri: Nakliye sırasında meydana gelebilecek darbelere dayanabilecek şekilde üretildi.
 • Çalışmaya hazırlanma testleri: Tüm bileşenler, her ortamda mükemmel çalıştıklarından emin olmak için kontrol edilir.
 • Kurulum testleri: Bağlantı noktası konumları kolay kurulum için iki defa kontrol edilir.
 • Düşürme testleri: Farklı yüksekliklerden yapılan düşme testleriyle dayanıklılıktan emin olunur.
 • Tuz ve püskürtme testleri: Giriş çıkış güvenilirliği, uzun ömür ve pas dayanıklılığı için test edildi.

Asus'a Özgü Özellikler
 • ASUS 5X PROTECTION III - DIGI+ VRM - LANGuard - Aşırı Gerilim Koruması - SafeSlot Core - Paslanmaz Çelik Arka G/Ç
 • ASUS Q-Design - Q-DIMM - Q-Slot
 • ASUS Termal Çözümü - VRM ısı bloğu tasarımı
 • ASUS Aydınlatma Kontrolü -RGB başlığı
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A
 • 2 x USB 2.0 Type-A
 • 1 x D-Sub
 • 1 x HDMI
 • 1 x Intel I219-V 1Gb Ethernet
 • 3 x Ses jakı
 • 1 x PS/2 Klavye/Mouse combo port
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x 4-pin CPU Fan başlığı
 • 1 x 4-pin Kasa Fan başlığı
 • 1 x 24-pin Ana Güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin+12V Güç bağlantısı
 • 2 x M.2 slot (Key M)
 • 6 x SATA 6Gb/s
 • 1 x USB 3.2 Gen 1 bağlantısı, ek olarak 2 USB 3.2 Gen 1 port desteği
 • 2 x USB 2.0 bağlantısı, ek olarak 4 USB 2.0 port desteği
 • 1 x RGB başlığı
 • 1 x Clear CMOS başlığı
 • 1 x COM Port başlığı
 • 1 x Ön Panel Ses başlığı (AAFP)
 • 1 x S/PDIF Çıkış başlığı
 • 1 x Hoparlör başlığı
 • 1 x SPI TPM başlığı (14-1pin)
 • 1 x 10-1 pin Sistem Paneli başlığı
Teknik Özellikler
İşlemci Intel Soket LGA1200, 11. ve 10. Nesil Intel Core, Pentium Gold ve Celeron İşlemciler
Yonga Seti Intel B560
Bellek 2 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 5000(OC)/ 4800(OC)/ 4600(OC)/ 4400(OC)/ 4266(OC)/ 4000(OC)/ 3733(OC)/ 3600(OC)/ 3466(OC)/ 3333(OC)/ 3200(OC)/ 2933/ 2800/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
Grafik 1 x D-Sub, 1 x HDMI 2.0
Genişleme Yuvaları 1 x PCIe 4.0/3.0 x16, 2 x PCIe 3.0 x1
Depolama 2 x M.2, 6 x SATA 6Gb/s
LAN 1 x Intel I219-V 1Gb Ethernet, ASUS LANGuard
Ses Realtek ALC897 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC
Yazılım Özellikleri ASUS Exclusive Software, Armoury Crate, AI Suite 3 - Performance And Power Saving Utility, TurboV EVO, EPU, Digi+ VRM, Fan Xpert - EZ güncelleme, ASUS CPU-Z, AI Charger, DAEMON Tools, Norton Anti-virüs yazılımı (Ücretsiz Deneme sürümü), WinRAR, UEFI BIOS, ASUS EZ DIY - ASUS CrashFree BIOS 3 - ASUS EZ Flash 3 - ASUS UEFI BIOS EZ Mode
BIOS 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS
Yönetilebilirlik WOL by PME, PXE
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit
Form Faktörü mATX, 24.4 cm x 21.1 cm

Asus Prime B560M-K Intel B560 Soket 1200 DDR4 5000(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği11. Nesil Intel Core / 10. Nesil Intel Core / Pentium Gold / Celeron
 • YongasetiIntel B560
 • Soket Yapısı1200
 • Ram TipiDDR4 5000(OC)/ 4800(OC)/ 4600(OC)/ 4400(OC)/ 4266(OC)/ 4000(OC)/ 3733(OC)/ 3600(OC)/ 3466(OC)/ 3333(OC)/ 3200(OC)/ 2933/ 2800/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA6x SATA3
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 4.0 / 3.0 x16 yuvası, 2 x PCIe 3.0 x1 yuvası
 • Ethernet (LAN)1 x Intel® I219-V 1Gb Ethernet, ASUS LANGuard
 • HDMI1x HDMI
 • USB4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 x USB 2.0 Type-A
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.326,47 TL 1.326,47 TL +0
 • 683,18 TL 1.366,37 TL +0
 • 456,21 TL 1.368,62 TL +0
 • 348,34 TL 1.393,35 TL +0
 • 281,45 TL 1.407,24 TL +0
 • 236,90 TL 1.421,42 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.326,47 TL 1.326,47 TL +0
 • 680,24 TL 1.360,48 TL +0
 • 457,48 TL 1.372,45 TL +0
 • 346,16 TL 1.384,62 TL +0
 • 279,26 TL 1.396,28 TL +0
 • 234,81 TL 1.408,89 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.326,47 TL 1.326,47 TL +0
 • 683,46 TL 1.366,93 TL +0
 • 460,34 TL 1.381,02 TL +0
 • 348,81 TL 1.395,25 TL +0
 • 281,99 TL 1.409,94 TL +0
 • 237,49 TL 1.424,93 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.326,47 TL 1.326,47 TL +0
 • 683,82 TL 1.367,63 TL +0
 • 460,58 TL 1.381,74 TL +0
 • 349,03 TL 1.396,14 TL +0
 • 282,14 TL 1.410,69 TL +0
 • 237,62 TL 1.425,70 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.326,47 TL 1.326,47 TL +0
 • 339,32 TL 1.357,28 TL +2
 • 273,72 TL 1.368,62 TL +2
 • 345,08 TL 1.380,30 TL +0
 • 278,41 TL 1.392,03 TL +0
 • 233,99 TL 1.403,97 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.326,47 TL 1.326,47 TL +0
 • 683,47 TL 1.366,94 TL +0
 • 460,33 TL 1.380,99 TL +0
 • 348,83 TL 1.395,33 TL +0
 • 281,99 TL 1.409,97 TL +0
 • 237,49 TL 1.424,92 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.326,47 TL 1.326,47 TL +0
 • 683,47 TL 1.366,94 TL +0
 • 460,33 TL 1.380,99 TL +0
 • 348,83 TL 1.395,33 TL +0
 • 281,99 TL 1.409,97 TL +0
 • 237,49 TL 1.424,92 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.326,47 TL 1.326,47 TL +0
 • 678,85 TL 1.357,70 TL +0
 • 455,83 TL 1.367,49 TL +0
 • 344,36 TL 1.377,43 TL +0
 • 277,21 TL 1.386,07 TL +0
 • 232,47 TL 1.394,81 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.326,47 TL 1.326,47 TL +0
 • 678,64 TL 1.357,28 TL +0
 • 455,88 TL 1.367,63 TL +0
 • 344,50 TL 1.378,01 TL +0
 • 277,71 TL 1.388,54 TL +0
 • 233,18 TL 1.399,08 TL +0
1.326,47 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus Prime B560M-K Intel B560 Soket 1200 DDR4 5000(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus Prime B560M-K Intel B560 Soket 1200 DDR4 5000(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5
Hızlı kargo ve özenli paketleme için teşekkürler
2 hafta önce teslim aldım. Kargo hızı muazzamdı sipariş verip ödeme yaptıktan 18 saat sonra teslim edildi. Orta seviye oyuncu bilgisayarı topluyorum keşke bütün parçaları buradan alsaymışım dedim ama artık çok geç.. Anakart kendi kutusunun haricinde ekstra bir karton kutuya koyulmuş bir şekilde teslim edildi. Kutusu bile zarar görmemiş halde teslim aldım. Intel i7 10. nesil aldım onun gelmesini bekliyorum.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus Prime B560M-K Intel B560 Soket 1200 DDR4 5000(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Asus Prime B560M-K Intel B560 Soket 1200 DDR4 5000(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart %16 indirim 1.573,94 TL 1.326,47 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.