Asus Prime TRX40-PRO
Asus Prime TRX40-PRO
Asus Prime TRX40-PRO
Asus Prime TRX40-PRO
Asus Prime TRX40-PRO
sTRX4
AMD
DDR4
ATX
Fiyat Düştü

Asus Prime TRX40-Pro AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4666(OC)Mhz ATX Anakart

%12 indirim
5.383,01 TL Tek Çekim / Havale: 4.747,98 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 20,12TL değerinde 201185 puan kazanacaksınız
3 Gün İçinde Kargo
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Asus Prime TRX40-Pro AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4666(OC)Mhz ATX Anakart Genel Özellikler

Asus Prime TRX40-Pro AMD TRX40 ATX anakart, 3. Nesil Ryzen Threadripper serisi işlemciler için sTRX4, 16 güç aşamalı, 4 kanal DDR4 bellek, üçlü PCIe 4.0 M.2, USB 3.2 Gen 2 Tip-C ön panel bağlantısı ve Aura Sync RGB aydınlatma
 • AMD Soket sTRX4: En yeni 3. Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ serisi işlemciler için
 • Sağlam güç tasarımı: 16 adet güç aşaması, katı pinli ProCool II bağlantılar, kararlı güç aktarımı için yüksek kalite bobin ve kapasitörler
 • Kapsamlı termal çözümler: VRM ısı bloğu, M.2 ısı bloğu, SoC VRM ısı bloğu, aktif yonga seti ısı bloğu çözümü ve bir grup hibrit fan girişi
 • Yeni nesil bağlantılar: Üç PCIe 4.0 NVMe M.2 yuvası, USB 3.2 Gen 2 Type-C™ ön panel bağlantısı ve Intel Gigabit Ethernet
 • Akıllı ayarlama: ASUS 5 Yönlü Optimizasyon yazılımı ve ödüllü UEFI BIOS, tüm deneyim seviyeleri için kolay kurulum seçenekleri sunuyor

Prime ASUS Prime TRX40-Pro, AMD'nin içerik üreticiler, tasarımcılar ve profesyonel kullanım için ürettiği en yeni, yüksek çekirdek sayılı işlemcilerinin tüm potansiyelini açığa çıkartmak için uzmanlıkla üretilmiştir. Sağlam bir güç tasarımını, kapsamlı soğutma seçeneklerini, ultra hızlı bağlantıları ve zeki ayarlama seçeneklerini bir araya getiren yüksek performanslı masaüstü anakartı, her yaratıcı vizyonun gerçeğe dönüşmesi için gereken performans ve kararlılığı sunar.
Tüm Çekirdeklerinizden En Fazlasını Alın AMD'nin HEDT platformu, daha önce olduğundan fazla çekirdek ve yüksek bant genişliği sunan en yeni AMD 3. Nesil Ryzen™ Threadripper™ işlemcilerle standartları yükseltiyor. Prime TRX40-Pro da 3D render ve video kurgu gibi yoğun görevlerin üstesinden gelmek için ek işlem gücüne hazır. Ekstra bant genişliği ise birden çok grafik kartı ve NVMe SSD ile üretkenliğinizi artırmanıza imkân tanıyor.

Dayanıklı Güç Tasarımı Yeni AMD Soket sTRX4, 32 çekirdeğe, 64 adet PCIe 4.0 hattına ve 280 watt termal tasarım gücüne (TDP) sahip 3. Nesil AMD Ryzen Threadripper işlemcilerle uyumludur. Bu özellikler ciddi güç gerektirdiği için Prime TRX40-Pro, işlemcinizin yaratıcılığınızı yakalamasını garantileyen 16 güç aşaması barındırır.

ProCool II Bağlantıları ProCool II bağlantılar, EPS 12V güç hatlarına sıkı ve güvenilir bir bağlantı sağlar. İkinci nesil bu bağlantılar, metal zırh ve katı pinlerle daha iyi ısı dağılımı sağlarken, düzgün yapılmayan bağlantıları bir BIOS POST mesajı ve uyarı LED'iyle de gösteriyor.16 Güç Kademesi Prime TRX40-Pro'nun VRM'leri, AMD'nin en yeni işlemcilerinin talep ettiği güç ve verimliliği sağlayan 16 adet güç kademesinden oluşur.

Yüksek Kalite Bobin ve Kapasitörler Üstün bobin ve dayanıklı kapasitörler, sıra dışı sıcaklıklara dayanmak ve daha iyi performans sunmak için üretildi.

Belleğiniz Daha Hızlı Çalışsın TRX40 platformu, birçok alanda güçlü bant genişliği sunar. Dört kanallı belle kontrolcüsü de, sekiz yuvada toplamda 256 GB'a kadar DDR4 bellek destekler. Optimize edilmiş izleme düzeniyle Prime TRX40-Pro, DDR4 4666 MHz veya daha yüksek bellek hızlarına ulaşabilir.
Çoklu Ekran Kartı Desteği “Tamamen dolu”, işlemcinizden 64 taneye kadar PCIe 4.0 hattı aldığınızda bambaşka bir anlama geliyor. Bu hatlar kartın üç PCIe x16 yuvası üzerinde x16/x16/x16 konfigürasyonuyla ayrılabiliyor, böylece iş verimliliğinize katkı sağlamak için tüm gücü GPU'ya verebiliyorsunuz. İster bir CAD profesyoneli, ister 3D artist ya da diğer içerik üretim uzmanlarından olun.
Üçlü PCIe 4.0 M.2 / Dahili M.2 ile Ciddi Hız Profesyonel içerik üretim uygulamaları, hızlı katı hal depolaması gerektirir. Bu yüzden Prime TRX40-Pro da en yeni NVMe SSD'lerle uyumlu üç adet PCIe 4.0 M.2 yuvasına sahiptir. Tüm yuvalar 110mm'lik sürücülere kadar destek sunarken, ultra hızlı veri aktarımı için boot edilebilir RAID konfigürasyonları da oluşturulabilir.
USB 3.2 Gen 2 Type-C Ön Panel Bağlantısı / Geleceğe Hazır Bağlantılar Birden fazla USB girişiyle çevre birimlere sahip son teknoloji sistemler mümkün. Uyumlu kasalar için daha hızlı USB 3.2 Gen 2 bağlantılı ön panel Type-C™ bağlantısı da dahil.

Intel Ethernet / Daha Fazla Veri, Daha Az İşlemci Kullanımı En yeni Intel® I211-AT Ethernet'in daha hızlı ve akıcı veri aktarımı için işlemci kullanımını azaltma ve sıra dışı yükseklikte TCP ve UDP veri akışı sağlama gibi avantajları vardır.

Çekirdeğine Kadar Soğuk Verimli içerik üretimi, güvenilir ve profesyonel bir temel ister. Prime TRX40-Pro, sisteminizin yoğun iş yükleri altında serin ve kararlı kalmasını, böylece odağınızın yaratıcı hedeflerinizde kalmasını sağlayan, birden çok dahili ısı bloğu ve bir dizi hibrit fan girişi barındırır.

M.2 Isı Bloğu İki M.2 yuvası, sıcaklıkla yaşanabilecek yavaşlama ve bunun sonucunda ağır işlerde oluşabilecek performans kaybıyla savaşmak için dev bir ısı bloğu ile kaplıdır.

VRM Isı Bloğu ve Termal Pedler Dev bir VRM ısı bloğu ve yüksek kalite termal pedler, MOSFET'ler ve bobinlerden ısı transferini iyieştirerek, daha iyi bir soğutma performansı sunar. Bir fan tutucusu da ek soğutma seçeneği için kutuda yer almaktadır.

SoC VRM Isı Bloğu Prime TRX40-Pro, yonga setinin fanının hava akışı yönüne yerleştirilmiş bir SoC VRM ısı bloğu ile bellek hız aşırtması sırasında SoC VRM'in serin kalmasını sağlar.

Aktif Yonga Seti Isı Bloğu Çözümü / Hızlı Aktarımlar için Özel Soğutma PCIe 4.0, yonga setinden geçen verinin iki katı olmasını, ancak önceki nesilden daha fazla ısı oluşturmasına neden olur. Prime TRX40-Pr, aktarımlar sırasında yavaşlamayı engellemek için üst tarafında kolay erişim ve bakım için vidaları bulunan, aktif olarak soğutulan bir ısı bloğu barındırır.

Aktif Yonga Seti Isı Bloğu Çözümü:
 • Hava Bölmesi: Özel olarak tasarlanan bir hava bölmesi, fanın statik basınç oluşturmasını ve hava akışının kanatçıkların üzerinden geçmesini sağlar.
 • Kanatçıklı Isı Bloğu: Isı bloğu kanatçık yoğunluğu, yüzey alanını maksimuma çıkarmak için iyileştirilmiştir, aynı zamanda düşük dirençli bir çıkış yolu da sunmaktadır.
 • Özel Delta Superflo Fan: Özel düşük gürültülü fan, 60 bin saatlik L10* ömre sahip bir yüksek dayanıklılığa sahip rulman barındırır, hızı ise Fan Xpert 4 veya UEFI üzerinden ayarlanabilir.
Daha Serin Tasarım Prime TRX40-Pro, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir. Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden ayarlanabilir.

Çoklu Sıcaklık Kaynakları Her giriş, dinamik olarak üç termal sensörü referans alabilir, bununla birlikte grafik kartı ve CPU'nun yoğun kullanıldığı işlerde soğutmayı optimize etmek için desteklenen ASUS grafik kartlarının sıcaklıklarını da Fan Xpert 4 üzerinden haritalandırabilirsiniz.
Çift Pompa Girişi Yüksek performanslı PWM veya DC sıvı pompaları için 3A üzeri güç sağlayan özel bir giriş, buna ek olarak AIO'lar için ikinci bir özel giriş.
Akıllı Koruma Her fan girişini aşırı ısınma ve aşırı akıma karşı koruyan, özel bir entegre devre.

4-Pin PWM/DC Fan Kart üzerindeki her giriş, PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.

İstediğiniz Gibi Ayarlayın Kapsamlı kontroller, ASUS Prime serisinin temelini oluşturur. Prime TRX40-Pro, sisteminizin her yönünü ayarlamanız ve performans ayarlarını işinize göre düzenlemenizi sağlayan, esnek araçlara sahiptir, böylece üretkenliğinizi maksimuma taşır.

5 Yönlü Optimizasyon Tek tık, tüm o karmaşık ayarları halleder. ASUS 5 Yönlü Optimizasyon, PC'nizi akıllı kılar. Sistemin önemli özelliklerini dinamik olarak iyileştirir, sisteminize özel hız aşırtma ve soğutma profilleri sunar.
 • Benzersiz sistem konfigürasyonunuza göre iyileştirilmiş hız aşırtma ve soğutma profilleri sunan otomatik ayar yazılımı.
 • Günlük kullanımda fanlar sessiz kalırken, CPU veya GPU'nun yoğun kullanıldığı görevlerde uygun bir hava akışı sağlarlar.
 • Stres testi işlevi, CPU veya bellek odaklı iş yüklerini iyileştirmenize ve hız aşırtmanıza yarar.
CPU Performans Artışı TurboV İşlem Ünitesi (TPU) voltajlara ince ayar yapma, sistem istatistiklerini takip etme ve en iyi performans için hız aşırtma parametrelerini ayarlama özelliği sunan, otomatik sistem ayar yazılımımızın arkasındaki zekadır.
Tam Enerji Verimliliği Enerji İşlem Birimi (EPU) ile sistem genelinde güç tasarrufunun keyfini çıkaracaksınız. EPU otomatik olarak güç tüketimini iyileştirir ve Away modu ile tasarrufu en üst seviyeye taşır.
Hava veya Sıvı Soğutma için Esnek Soğutma Kontrolleri Prime TRX40-Pro ile Fan Xpert 4 veya ödüllü UEFl'ımız üzerinden kapsamlı fan kontrolüne sahip olursunuz. İster hava ister sıvı ile soğutun, Otomatik Ayarlama modu, tek tıkla tüm parametreleri akıllı olarak ayarlar. Aynı zamanda tüm fan hızlarını varsayılan minimum hızın da alına çeken Extreme Quiet modu da bulunmaktadır. Böylece sisteminizi hafif işler yaparken sessiz tutarsınız.
Hassas Dijital Güç Kontrolü Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), voltaj düşüklükleri, değişen frekans ve güç verimlilik ayarları üzerinde gerçek zamanlı kontrol sunar, CPU voltaj düzenleyicisi üzerinde üstün kararlılık ve performans için ince ayar yapmanıza imkan tanır.
Uygulamaya Özel Optimizasyon Turbo App, uygulama seviyesinde CPU hız aşırtması, fan profilleri, ağ veri öneliği ve ses ayarı iyileştirmesi yapmanızı sağlar. Yani yaptığınız işe göre mükemmel şekilde iyileştirilmiş bir sisteme sahip olursunuz.
Küçük Şeyler Büyük Fark Yaratır Saf ses kalitesi için özel kodekleri kullanmaktan, özel bir görünüm için sezgisel RGB aydınlatma kontrollerine kadar, deneyiminizin tümünü iyileştirmek için küçük detayları önem veriyoruz. Prime TRX40-Pro, daha keyifli bir üretim için sisteminizi kişiselleştirmeniz için size ihtiyacınız olan araçları sağlar.

Önceden Monteli Giriş/Çıkış Kalkanı / Rahatlıkla Kurun ROG serisi anakartlarla öncülüğünü yaptığımız hazır Giriş/Çıkış kalkanı ile şekil, işlevle buluşuyor. Prime TRX40-Pro'da mevcut olan bu özellik, sistem kurmayı kolaylaştırıyore.

FlexKey / Kasa Yeniden Başlatma Tuşu – Yeniden Atayın Yeni eklenen bir UEFI seçeneği olan FlexKey, kasanızda nadiren kullandığınız yeniden başlatma tuşunu, farklı bir işleve atamanızı mümkün kılıyor. Güvenli başlatma ya da direkt olarak UEFI'a girmenizi sağlama gibi işlemlere yeniden atayabilirsiniz. Buna ek olarak FlexKey, anakartın Aura aydınlatmasını açıp kapatmak için de kullanılabilir.

BIOS FlashBack / İşlemci ve RAM olmadan BIOS Güncelleyin BIOS FlashBack, en basit ve en güvenli (UEFI) BIOS güncelleme yöntemidir. (UEFI) BIOS dosyanızı FAT32 ile biçimlendirilmiş bir USB belleğe atın, USB BIOS FlashBack yuvasına takın ve tuşa basın. Güncellemeleri bir bellek ya da işlemci olmadan da yapabilirsiniz.

AMD TRX40 Yonga Seti Text
AMD Soket sTRX4 3. Nesil Ryzen Threadripper'a Hazır ASUS Prime TRX40-Pro anakart, 32 çekirdeğe kadar destekleyen en yeni 3. Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ serisi işlemcileri destekler. Dört kanal DDR4 bellek, 64 hatlı PCI Express® 4.0, Gen 4 M.2 SSD'ler için 16 GT/s aktarım hızı ve dahili USB 3.2 Gen 2 (10Gbps) özelliklerini, üstün performans için barındırır.

Teknik Özellikler
İşlemci AMD Socket sTRX4 3.Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ Serisi Masaüstü İşlemciler
Yonga Seti AMD TRX40
Bellek 8 x DIMM, Max. 256GB, DDR4 4666(O.C.)/ 4600(O.C)/ 4400(O.C)/ 4333(O.C.)/ 4266(O.C.)/ 4133(O.C.)/ 3800(O.C.)/ 3733(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3400(O.C.)/ 3200/ 2933/ 2800/ 2666/ 2400/ 2133 MHz ECC ve ECC Olmayan, Arabelleksiz Bellek 3.Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ Serisi Masaüstü İşlemciler
Çoklu GPU Desteği NVIDIA® Dörtlü GPU SLI™ Teknolojisini Destekler NVIDIA® 2-Yönlü SLI™ Teknolojisini destekler AMD Dörtlü-GPU CrossFireX™ Teknolojisini Destekler
Genişleme Yuvaları 3.Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ Serisi Masaüstü İşlemciler 3 x PCIe 4.0 x16 (x16/x16/x16) * AMD TRX40 chipset 1 x PCIe 4.0 (x4 modu)
Depolama 3.Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ Serisi Masaüstü İşlemciler : 2 x M.2 Soket 3, with M key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support(PCIe 4.0 x4 mode) AMD TRX40 chipset : 1 x M.2 Soket 3, with vertical M key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support(SATA & PCIe 4.0 x4 mode) 8 x SATA 6Gb/s port(lar), Raid Desteği 0, 1, 10
LAN Intel® I211-AT ASUS Turbo LAN Yazılımı ASUS LAN Guard
Ses Realtek® ALC S1220 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i Crystal Sound 3 ile - Ön ve arka kulaklık çıkışları için empedans hissi - Destekler : Jak Algılama, Çoklu-Yayın, Ön Panel Jakı Görevlendirme - Kulaklık ve hoparlörler için en yüksek ses kalitesini artırmak için dahili ses yükseltici Ses Özelliği : - Arka panelde Optik S/PDIF çıkış(ları) - DTS X®:Ultra - Ses Koruma: Hassas analog / dijital ayırma ve büyük ölçüde azaltılmış çok taraflı parazit sağlar - Özel ses PCB katmanları: Hassas ses sinyallerinin kalitesini korumak için sol ve sağ kanallar için ayrı katmanlar - Premium Japon yapımı ses kapasitörleri: Olağanüstü netlik ve doğrulukla sıcak, doğal ve etkileyici ses sağlar. - Eşsiz de-pop devre: Başlangıç çıkış gürültüsünü ses çıkışlarına azaltır. - Yüksek Kalite 120 dB (Arkada Hat çıkışı) ve 108 dB SNR kayıt giriş (Hat Girişi)
USB Portları -AMD Ryzen™ Threadripper™ İşlemciler : 4 x USB 3.2 Gen 2 port(lar) (4arka panelde, , 3 x Tip A+1 x Tip C) -AMD TRX40 chipset : 1 x USB 3.2 Gen 2 ön panel bağlantısı port(lar) (1 bord ortasında) -AMD TRX40 chipset : 6 x USB 3.2 Gen 1 port(lar) (2arka panelde, , 4 bord ortasında, Tip A) -AMD TRX40 chipset : 2 x USB 2.0 port(lar) (2 bord ortasında) -ASMedia® USB 3.0 kontrolcüsü : 4 x USB 3.2 Gen 1 port(lar) (4arka panelde, , Tip A) -GL852G USB Hub : 2 x USB 2.0 port(lar) (2 bord ortasında)
ASUS´a Özel Özellikler ASUS Dual Intelligent Processors 5 Yönlü Optimizasyon ile Dual Intelligent Processors 5 : - 5-Yönlü Optimizasyon ayar anahtarı mükemmel TPU, EPU, DIGI+ VRM Fan Xpert 4 ve Turbo App birleştirir ASUS SafeSlot - Protect your graphics card Investment ASUS'a Özgü Özellikler : - AI Suite 3 - Ai Charger - Dahili Düğme : Power - ASUS UEFI BIOS EZ Modu kullanıcı dostu grafik arayüzü özelliğine sahiptir - Turbo LAN - Crystal Sound 3 - Armoury Crate - Önceden Monteli Giriş/Çıkış Kalkanı AURA : - Aura RGB Şerit Girişleri - Aura Aydınlatma Efektleri Uyumlu ASUS ROG cihazlarıyla senkronizasyon - Adreslenebilir Gen 2 Başlık ASUS Sessiz Termal Çözümü : - Şık Tasarım Isı borusu çözümü - M.2 Soğutucu çözümü ile Şık Fansız Tasarım - ASUS Fan Xpert 4 ASUS EZ DIY : - ASUS EZ Flash 3 - ASUS USB BIOS Geri Yükleme - ASUS UEFI BIOS EZ(Kolay) Mod - Çoklu Dil Desteği Sunan BIOS ASUS Q-Design : - ASUS Q-Code - ASUS Q-LED (CPU, DRAM, VGA, Boot Device LED) - ASUS Q-Slot - ASUS Q-DIMM - ASUS Q-Connector
Arka Giriş/Çıkış Portları • 2 x USB 3.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 3.0 portları destekler • 2 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler • 8 x SATA 6Gb/s bağlantısı(ları) • 1 x Q_Code • 1 x CPU Fan bağlantısı(ları) (1 x 4 -pin) • 1 x CPU OPT Fan bağlantısı(ları) (1 x 4 -pin) • 2 x Aura RGB Şerit Başlığı (ları) • 3 x Kasa Fan bağlantısı(ları) (3 x 4 -pin) • 2 x Adreslenebilir Gen 2 başlık(lar) • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı(ları) • 2 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı(ları) • 2 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support(SATA & PCIe 4.0 x4 mode) • 1 x M.2 Soket 3 with vertical M key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support(SATA & PCIe 4.0 x4 mode) • 1 x Ön pane ses bağlantısı(ları) (AAFP) • 1 x M.2 with E key for Wi-Fi modüle • 1 x Sistem panel(leri) (Q-Connector) x With flexkey function • 1 x AIO_PUMP konektörü (1 x 4 -pin) • 1 x Termal sensör bağlantısı(ları) • 1 x W_PUMP+ konektörü (1 x 4 -pin) • 1 x Güç açma düğmesi(leri) • 1 x Clear CMOS anahtarı(ları) • 1 x Node Bağlantıları • 1 x USB 3.1 Gen 2 ön panel konnektörü
Aksesuarlar -Kullanıcı kılavuzu -1 x Dikey M.2 braketi seti --4 x SATA 6Gb/s kablosu(ları) -2 x M.2 Vida Paketi -1 x Destek DVD -1 x Q-Connector -1 x RGB şeritler için Uzatma Kablosu (40 cm) -1 x Adreslenebilir LED için uzatma kablosu -1 x CPU Fan Tutucu
BIOS 1 x 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, WfM2.0, SM BIOS 3.2, ACPI 6.2
Yönetilebilirlik WfM 2.0, WOL by PME, PXE
İşletim Sistemi Windows® 10 64-bit
Form Faktörü ATX Form Faktör 12 inç x 9.6 inç ( 30.5 cm x 24.4 cm )

Asus Prime TRX40-Pro AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4666(OC)Mhz ATX Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen Threadripper
 • YongasetiTRX40
 • Soket YapısısTRX4
 • Ram TipiDDR4 (O.C.) 4666 / 4600 / 4400 / 4333 / 4266 / 4133 / 3800 / 3733 / 3466 / 3400 / Olmayan: 3200/ 2933/ 2800/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi256GB
 • SATA8x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.23 x M.2
 • PCI-E Slot3 x PCIe 4.0 x16 (x16/x16/x16), 1 x PCIe 4.0 (x4 modu)
 • Ethernet (LAN)Intel I211-AT Gb Ethernet
 • HDMIN/A
 • USB6 x USB 3.2 Gen 1, 3 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.747,98 TL 4.747,98 TL +0
 • 2.441,37 TL 4.882,74 TL +0
 • 1.642,61 TL 4.927,84 TL +0
 • 1.243,45 TL 4.973,79 TL +0
 • 1.004,01 TL 5.020,06 TL +0
 • 844,63 TL 5.067,75 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.747,98 TL 4.747,98 TL +0
 • 2.419,97 TL 4.839,94 TL +0
 • 1.623,24 TL 4.869,72 TL +0
 • 1.225,60 TL 4.902,40 TL +0
 • 986,59 TL 4.932,96 TL +0
 • 827,75 TL 4.966,50 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.747,98 TL 4.747,98 TL +0
 • 2.438,86 TL 4.877,72 TL +0
 • 1.640,91 TL 4.922,73 TL +0
 • 1.242,15 TL 4.968,58 TL +0
 • 1.002,95 TL 5.014,76 TL +0
 • 843,72 TL 5.062,35 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.747,98 TL 4.747,98 TL +0
 • 2.444,14 TL 4.888,27 TL +0
 • 1.645,35 TL 4.936,04 TL +0
 • 1.246,19 TL 4.984,75 TL +0
 • 1.006,89 TL 5.034,44 TL +0
 • 847,52 TL 5.085,12 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.747,98 TL 4.747,98 TL +0
 • 971,06 TL 4.855,28 TL +3
 • 815,80 TL 4.894,82 TL +3
 • 1.233,75 TL 4.935,01 TL +0
 • 995,17 TL 4.975,87 TL +0
 • 836,24 TL 5.017,41 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.747,98 TL 4.747,98 TL +0
 • 2.442,88 TL 4.885,75 TL +0
 • 1.644,49 TL 4.933,48 TL +0
 • 1.245,53 TL 4.982,14 TL +0
 • 1.006,35 TL 5.031,77 TL +0
 • 847,07 TL 5.082,40 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.747,98 TL 4.747,98 TL +0
 • 2.442,88 TL 4.885,75 TL +0
 • 1.644,49 TL 4.933,48 TL +0
 • 1.245,53 TL 4.982,14 TL +0
 • 1.006,35 TL 5.031,77 TL +0
 • 847,07 TL 5.082,40 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.747,98 TL 4.747,98 TL +0
 • 2.427,39 TL 4.854,78 TL +0
 • 1.629,93 TL 4.889,78 TL +0
 • 1.231,32 TL 4.925,29 TL +0
 • 991,23 TL 4.956,13 TL +0
 • 831,23 TL 4.987,37 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.747,98 TL 4.747,98 TL +0
 • 2.429,13 TL 4.858,26 TL +0
 • 1.631,78 TL 4.895,33 TL +0
 • 1.233,11 TL 4.932,45 TL +0
 • 994,03 TL 4.970,14 TL +0
 • 834,65 TL 5.007,89 TL +0
4.747,98 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus Prime TRX40-Pro AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4666(OC)Mhz ATX Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus Prime TRX40-Pro AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4666(OC)Mhz ATX Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

TRX40 serileri arasında alınacak pro kartlardan bir tanesi. Asus anakart konusunda zaten kendini kanıtlamış bu ürününde özellikleri ve değerleri çok iyi.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus Prime TRX40-Pro AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4666(OC)Mhz ATX Anakart
   Asus Prime TRX40-Pro AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4666(OC)Mhz ATX Anakart %12 indirim 5.383,01 TL 4.747,98 TL
   3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.