PA32UC-K
PA32UC-K
PA32UC-K
PA32UC-K
32"
4K UHD
60Hz
5ms
Tepki Süresi
Popüler Ürün

Asus ProArt PA32UC-K 32” 5ms 60Hz Adaptive-Sync Flicker-Free 4K UHD IPS Monitör

%5 indirim
24.318,89 TL Tek Çekim / Havale: 23.203,90 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 98,32TL değerinde 983216 puan kazanacaksınız
3 Gün İçinde Kargo
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Asus ProArt PA32UC-K 32” 5ms 60Hz Adaptive-Sync Flicker-Free 4K UHD IPS Monitör Genel Özellikler

ProArt PA32UC-K ASUS ProArt PA32UC-K 4K HDR Profesyonel Monitör - 32 inç, 4K, HDR, direct-LED, 384 Bölgeli Yerel Aydınlatma, Rec.2020, 95% DCI-P3, Donanım Kalibrasyonu, Thunderbolt 3, Ultra HD Premium, X-rite i1 Display Pro dahil
 • 32-inç 4K IPS monitör, büyüleyici 100,000,000:1 kontrast oranı (ASCR) ve geniş 178° görüş açısı ile
 • 384 bölge direkt aydınlatmalı LED arka aydınlatma, 1000 nit parlaklık ve ASUS LED Driving teknolojisi ile büyüleyici HDR performansı
 • Geniş renk gamı teknolojisi %85 Rec. 2020, %99.5 Adobe RGB, %95 DCI-P3 ve %100 sRGB renk aralığı sunarak sıra dışı renk doygunluğu sağlar
 • Thunderbolt 3, 40 Gbps’ye kadar veri aktarımını desteklerken Güç Aktarımına sahip USB-C ise 60W’a kadar harici cihazlara güç sağlar
 • ASUS ProArt Kalibrasyon teknolojisi, renk doğruluğu için 14-bit’lik başvuru çizelgesi ve 5 x 5’lik alan bütünlük testi gibi gelişmiş ayarlamalar sağlar

Sıra Dışı Kontrast, Büyüleyici Gerçeklik ProArt PA32UC-K, görüntüde gerçekliği tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Ultra HD Premium sertifikalı 4K IPS paneli, 1000 nit'e kadar parlaklık ve %85 Rec. 2020, %99.5 Adobe RGB, %95 DCI-P3 ve %100 sRGB renk aralığı sunarak, son teknoloji video düzenleme için ideal olarak gerçekçi HDR deneyimini sağlıyor. ProArt PA32UC-K, fabrikadan hazır kalibrasyonlu gelir ve 2'nin altında ∆E değeri ile renk doğruluğunu garantileyen ProArt Kalibrasyon teknolojisine sahiptir. Windows ve MacOS için sertifikalıdır, böylece grafik tasarımcılar, fotoğrafçılar ve profesyonel içerik üreticileri için idealdir.

Her Detayı Yakalayın ProArt PA32UC-K, 138 ppi değeri ile dört katı piksel yoğunluğu ve %300 daha fazla ekran alanı ile benzer boyuttaki Full HD monitörlere göre daha iyi bir 32 inç'lik 4K (3840 x 2160) panel sunar. Görsel olarak yoğun tasarım görevlerini icra ederken veya 4K video izlerken sıra dışı netliğin keyfini çıkarın.

Daha Parlak, Daha Gerçekçi İzleme Deneyimi ProArt PA32UC-K, Ultra HD Premium sertifikasına sahiptir – HDR için endüstri standardıdır. Bir görselin en parlak ve koyu bölümlerinin arasındaki kontrastı iyileştirmek için tasarlanan HDR teknolojisi, sıra dışı görüntü netliği ve detayı sağlar.

En Koyu Siyahlar, En Parlak Beyazlar ASUS LED Driving teknolojisine sahip tam düzenli LED arka aydınlatma barından ProArt PA32UC-K'nin 384 LED bölgesi ve 1000 nit'lik zirve parlaklığı vardır, böylece en koyu siyahları ve en parlak beyazları üretebilir.

Görsellerinizin Gerçek Güzelliğini Ortaya Çıkarın ProArt PA32UC-K, %85 Rec. 2020, %99.5 Adobe RGB, %95 DCI-P3 ve %100 sRGB sunarak, endüstri standartlarını aşan geniş renk kapsamına erişir. 1.07 milyar renkten fazlasını görüntülemek için 14-bit renkli grafiklere sahiptir. Ayrıca 14-bit'lik başvuru çizelgesi kullanırken, 2.6, 2.4, 2.2, 2.0 ve 1.8 Gamma değerlerini destekleyerek, tonlamalar arasında daha yumuşak geçişlerle daha doğal görünen görseller üretir.

Gerçekten Büyüleyici Tonlar İçin Yüksek Renk Doygunluğu ProArt PA32UC-K monitörler, 2'nin altında ∆E değeriyle endüstri lideri renk doğruluğunu garantilemek için önden kalibrasyonludur. Her monitör 63, 127 ve 255 kalibrasyon seviyesi raporu ile gelir ve görsellerinizin ekranda doğru şekilde yeniden üretilmesini garantilemek için gelişmiş gri-ton izleme teknolojisini barındırır. Monitör aynı zamanda bu teknoloji ile %95 bütünlük telafisi ile ekran bütününde parlaklık ve kroma dalgalanmalarına karşı koruma sağlar.

Asus ProArt Kalibrasyon Teknolojisi Bir masaüstü, laptop, PC veya Mac kullanın, ASUS ProArt Kalibrasyon teknolojisi, renk doğruluk ayarı ve bütünlük telafisi ayarı sunarak, ekranınızın parlaklık ve renk bütünlüğünü ayarlamanız gerektiğinde işleri kolaylaştırır.
 • Renk Doğruluğu Optimizasyonu: Birçok gelişmiş ön ayarla birlikte farklı tipte içeriklerle çalışırken en iyi renk doğruluğuna erişin, renk gamı, parlaklık, siyah seviyeleri, gamma doğrulama, renk sıcaklığı ve bütünlük ayarlarını kolayca yapın.
 • Homojenlik Telafisi: Ekranın tümünde tutarlı parlaklığı garantilemek ve renk kaymasını azaltmak için 3 x 3 veya 5 x 5 bütünlük telafisi seçin.
 • Renk Parametre Profilleri: ProArt PA32UC-K, yerleşik devre yongası üzerinde renk profilleri kaydetmenizi sağlar – böylece monitörü başka bir cihaza bağladığınızda ya da monitörler yolculuk ettiğinizde bile ayarlarınız kayıtlı kalır, rekalibrasyon ihtiyacını ortadan kaldırır. Aynı zamanda yerleşik devre ve LCD optik spektrumu arasındaki sinyal bozulmasını da azaltır. Renk profilleri monitör üzerindeki kısayol tuşu ile kolayca aktifleştirilebilir, hem de bir PC veya kalibratör olmadan.
 • Çoğu Kalibrasyon Cihazıyla Uyumlu: ProArt PA32UC-K, içerisinde X-rite i1 Display Pro ve Datacolor Spyder 5 serisi gibi çoğu büyük kalibratör ile uyumludur.

Kullanışlı, Ultra Hızlı Bağlantılar İçin Thunderbolt 3 ProArt PA32UC-K, DisplayPort ve harici cihazlara 60W'a kadat güç sağlayabilen Güç Aktarımlı USB 3.1'in yanı sıra, 40Gbps'ye kadar veri aktarım hızları için Thunderbolt 3 destekli iki USB-C girişine sahiptir. Thunderbolt 3 aynı zamanda birden fazla monitörün tek bir girişle bağlanmasını, bir bağlantı noktası ya da switch olmadan, sağlayabilmektedir.

Resim İçinde Resim ve Yan Yana Resim Dahili Resim İçinde Resim (PiP) ve Yan Yana Resim (PbP) işleviyle, birden fazla kaynaktan içeriği aynı anda görüntüleyebilir, aralarında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Hangi ses kaynağının çalacağını bile seçebilirsiniz.
 • Picture-by-Picture (PbP) modu: Farklı ayarları aynı anda deneyimlemek için ekran üzerinde birden fazla giriş kaynağını yan yana koyun ve her bir pencerenin renk ayarlarını sRGB, Adobe RGB, DCI-P3, Rec. 2020, User Mode 1 veya User Mode 2 ile düzenleyin.
 • Picture-in-Picture (PiP) modu: İkinci giriş kaynağınızı ekranın köşesinde bir pencereye kolayca yerleştirin

QuickFit Sanal Ölçeklendirme ASUS QuickFit Sanal Ölçeklendirme ile zamandan kazanın ve akıllı çalışın. Dokümanları gerçek boyutunda görüntülemek ve baskından önce ayarlamak için kullanılan bir özelliktir. Sezgisel 5-yönlü navigasyonlu joystik, erişimi kolaylaştırır ve ekran üzerindeki menüyü kullanarak ayarlama yapmanızı sağlar.
Zero Bright Dot (Sıfır Parlak Piksel) Garantisi 3 yıl garantinin yanısıra, monitörünüzde 1 tane bile parlak noktalı piksel bulunduğunda tam değişim imkanı sunan 3 yıl Sıfır Parlak Nokta garantisiyle geliyor.

Parlak Nokta nedir?
Parlak nokta, ekrandaki piksellerle ilgili oluşan bir problemdir ve pikselin kırmızı, yeşil ya da mavi olarak sürekli yanmasına neden olur.
Asus Eye Care Teknolojisi Gözlerinizi Korur. Günümüzün dijital yaşam tarzı, özellikle gözlerimiz için, yüksek sağlık riskleri taşıyor. Evde ya da ofiste saatlerimizi bilgisayar ekranlarına bakarak geçiriyoruz. Bilgisayarın karşısında bütün gün bulunmak, Bilgisayar İlintili Görsel Sendrom (CVS) riskini arttırıyor.

ASUS Eye Care teknolojisi, uzun süreli bilgisayar kullanımının neden olduğu CVS semptomlarını engellemek için tasarlandı. Bu teknolojiye sahip ASUS monitörler, rahat bir görüş deneyimi sunarken aynı zamanda gözlerinizi de sağlıklı tutar.

Asus Mavi Işık Filtresi ASUS düşük mavi ışık teknolojisi (Low Blue Light) LCD monitörler tarafından üretilen ve gözleriniz için zararlı olan mavi ışığı azaltır. Bu sayede uzun süre ekran başında kalan kişilerde oluşan Bilgisayar İlintili Görsel Sendrom (CVS) riskinin azalmasına yardımcı olur.

TÜV Rheinland laboratuvarları tarafından test edildi ve onaylandı
Ayrıntılı performans testlerinden geçen PA32UC-K, dünya çapında teknik, güvenlik ve sertifika hizmetleri sunan TÜV Rheinland laboratuvarları tarafından verilen Titreşim Engelleme ve Düşük Mavi Işık sertifikalarına sahiptir.
Asus MultiFrame Nedir? ASUS’a özel MultiFrame yazılımı, ASUS monitör kullanıcıları için sunulan ÜCRETSİZ bir yazılımdır. Bu yazılım, kullanıcıların masaüstünde çok sayıda pencereye yer verebilmesine ve bu pencereleri büyük bir ekranda ya da genişletilmiş ekranlarda üst üste binmeyecekleri bir şekilde düzenleyebilmesine imkan tanır.
• Masaüstünü temiz ve düzenli bir hale getirir: Kullanıcılar, karmaşık ayarlar yapmadan görev pencerelerini herhangi bir konuma taşıyabilirler. Ustelik bunu saniyeler içinde yapabilirler!
• Verimliliği arttırır: Kullanıcılar MultiFrame kullanırken tek seferde birden çok sayıda bilgiyi toplayabilir ve analiz edebilir.

Asus Flicker-Free teknolojisi ASUS Flicker-Free teknolojisi, ekrandaki titreşimi azaltarak göz ağrısını, baş ağrılarını ve göz yorgunluğunu en aza indirirerek, daha rahat bir görüş deneyimi sağlar.

Ergonomik ve Çok Yönlü Tasarım ile Rahat Kullanım Eğme, sağa-sola döndürme, yükseklik ayarlama ve dik-yan döndürme seçenekleri size rahat bir görüş ve ergonomik bir kullanım deneyimi sunar. Ekranı saat yönü veya tam tersine dik döndürme yeteneği, uzun dokümanlar, kodlama ya da web sitesi gezme için uygundur. VESA duvar montajına uygun olan bu monitör duvara asılabilmesi için rahat çıkarılan bir standa sahiptir.
Asus Türkiye Garantili Ürün Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır. Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır. Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

3 Yıl Garantiye Ek Olarak +2 Yıl Garanti
https://www.asus.com/tr/events/infoM/activity_proart5years/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ekran Özellikleri
Panel Boyutu Geniş ekran 32” (81.28cm) 16:9
Renk Doyumu 85% Rec.2020, 99.5% Adobe RGB, over 95% DCI-P3 and 100% sRGB
Panel Türü IPS
Gerçek Çözünürlük 3840x2160
Piksel Değeri 0.155mm
Parlaklık (Max) 1000 cd/㎡
Ekran Yüzeyi Mat
Kontrast Oranı (Max) 1000:1
ASUS Akıllı Kontrast Oranı (ASCR) 100000000:1
Görüş Açısı (CR≧10) 178°(H)/178°(V)
Tepki Süresi 5ms (Griden Griye)
Ekran Renk Sayısı 1,07 Milyar
LCD ZBD Garantisi Var
Flicker free Var
HDR (High Dynamic Range) Desteği Var
Dinamik Olarak Yerel Karartma Var, 384 Bölge
Video Özelliği
Splendid Video Sunum Modları 8 Mod (Adobe RGB Modu/sRGB Modu/Rec. 2020/DCI-P3/HDR/Standard Mod/Kullanıcı Modu 1/Kullanıcı Modu 2)
Renk Sıcaklığı Seçimi 4 Mod
Renk Hassasiyeti △E< 2
Gama Ayarı Var (Gama Desteği 1.8/2.0/2.2/2.4/2.6 )
Renk Ayarı 6-yönlü ayarlama(R,G,B,C,M,Y)
QuickFit (modları) Var (A4/Kılavuz Hizalama/B5/Ruler/Customization Mod)
Resim İçinde Resim (PiP) Var
Yan Yana Resim (PbP) Var
Düşük Mavi Işık Var
HDCP desteği Var
Adaptive-Sync Desteği Var, DisplayPort / Thunderbolt 3
Ses Özellikleri
Stereo Hoparlörler 3W x 2 Stereo RMS
Giriş/Çıkış Portları
Sinyal Giriş Thunderbolt 3 USB-C x2 (In x1, Out x1), HDMI(v2.0b) x4, DisplayPort 1.2
Kulaklık jack 3.5mm Mini-Jack
USB upstream USB3.0 Type-B x1
USB downstream USB3.0 Type-A x2, USB3.0 Type-C x1
Güç Tüketimi
Güç Tüketimi < 56.84W
Güç Tasarruf Modunda < 0.5W
Kapalıyken 0W
Voltaj 100-240V, 50/60Hz
Mekanik Tasarım
Kasa rengi Gri
Eğim -5°~+23°
Döndürülebilme Var
Pivot Var
Yükseklik Ayarı Var
VESA Duvara Monte 100x100mm
Çerçevesiz Tasarım Var
Kolay Çıkarabilir Stand Tasarımı Var
Güvenlik Özellikleri
Güvenlik Kensington kilidi
Boyutlar
Stand ile Boyutları (GxYxD) 727 x (470 – 600) x 229 mm
Stand Olmadan Boyutları (GxYxD) 727 x 426 x 69 mm
Kutulu Boyutları (GxYxD) 913 x 365 x 521 mm
Ağırlık
Net Ağırlık 11.4 kg
Stand Olmadan Net Ağırlık 7.8 kg
Brüt Ağırlık 16.7 kg
Aksesuarlar
Thunderbolt 3 Kablo Var
Güç Kablosu Var
USB 3.0 Kablosu Var
DisplayPort Kablosu Var
Hızlı Başlangıç Kılavuzu Var
HDMI Kablosu Var
Destek CD'si Var
Garanti Kartı Var
Cable Clip Var
X-rite i1 Display Pro Calibrator Var
Yönetmelik Onayı
Yönetmelik Onayı Energy Star®, BSMI, CB, CCC, CE, CU, ErP, FCC, ICES, ISO-9241-307, J-MOSS, KCC, Mac Compliance, PSE, RoHS, UkrSEPRO, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), RCM, TUV Flicker-free , KC , eStandby, TUV Low Blue Light, UHDA

Asus ProArt PA32UC-K 32” 5ms 60Hz Adaptive-Sync Flicker-Free 4K UHD IPS Monitör Özellikleri

 • Ekran Boyutu32"
 • EkranIPS, 4K UHD
 • Çözünürlük3840 x 2160
 • Tepki Süresi 5 ms.
 • Kontrast100.000.000:1
 • Parlaklık1000cd
 • Bağlantı ÖzellikleriHDMI, DisplayPort, USB Type-C
 • Diğer ÖzelliklerPivot / VESA (100 mm)
 • Multimedya3W x 2 Stereo RMS
 • Oyuncular İçinHayır
 • BoyutStand Dahil: 727 x (470 – 600) x 229 mm / Stand Hariç: 727 x 426 x 69 mm
 • AğırlıkStand Dahil: 11.4 kg / Stand Hariç: 7.8 kg
 • Garanti36 Ay
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.203,90 TL 23.203,90 TL +0
 • 11.938,96 TL 23.877,93 TL +0
 • 8.037,14 TL 24.111,41 TL +0
 • 6.087,37 TL 24.349,47 TL +0
 • 4.918,46 TL 24.592,29 TL +0
 • 4.140,00 TL 24.840,02 TL +0
 • 3.584,68 TL 25.092,76 TL +0
 • 3.168,84 TL 25.350,73 TL +0
 • 2.846,00 TL 25.614,03 TL +0
 • 2.588,29 TL 25.882,86 TL +0
 • 2.377,95 TL 26.157,42 TL +0
 • 2.203,15 TL 26.437,83 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.203,90 TL 23.203,90 TL +0
 • 11.899,44 TL 23.798,88 TL +0
 • 8.002,73 TL 24.008,18 TL +0
 • 6.055,30 TL 24.221,19 TL +0
 • 4.885,03 TL 24.425,16 TL +0
 • 4.107,61 TL 24.645,68 TL +0
 • 3.552,89 TL 24.870,21 TL +0
 • 3.135,66 TL 25.085,30 TL +0
 • 2.813,11 TL 25.317,95 TL +0
 • 2.555,50 TL 25.554,96 TL +0
 • 2.343,83 TL 25.782,12 TL +0
 • 2.168,99 TL 26.027,93 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.203,90 TL 23.203,90 TL +0
 • 11.919,00 TL 23.837,99 TL +0
 • 8.019,32 TL 24.057,96 TL +0
 • 6.070,51 TL 24.282,03 TL +0
 • 4.901,54 TL 24.507,71 TL +0
 • 4.123,38 TL 24.740,27 TL +0
 • 3.568,18 TL 24.977,29 TL +0
 • 3.152,36 TL 25.218,89 TL +0
 • 2.829,16 TL 25.462,42 TL +0
 • 2.571,35 TL 25.713,55 TL +0
 • 2.360,88 TL 25.969,67 TL +0
 • 2.185,67 TL 26.227,99 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.203,90 TL 23.203,90 TL +0
 • 11.944,77 TL 23.889,53 TL +0
 • 8.041,00 TL 24.122,99 TL +0
 • 6.090,26 TL 24.361,05 TL +0
 • 4.920,77 TL 24.603,86 TL +0
 • 4.141,93 TL 24.851,56 TL +0
 • 3.586,33 TL 25.104,30 TL +0
 • 3.170,28 TL 25.362,23 TL +0
 • 2.847,28 TL 25.625,51 TL +0
 • 2.589,43 TL 25.894,32 TL +0
 • 2.378,98 TL 26.168,83 TL +0
 • 2.204,10 TL 26.449,22 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.203,90 TL 23.203,90 TL +0
 • 5.935,72 TL 23.742,87 TL +2
 • 4.788,26 TL 23.941,30 TL +2
 • 6.036,40 TL 24.145,58 TL +0
 • 3.478,69 TL 24.350,83 TL +2
 • 4.093,27 TL 24.559,59 TL +0
 • 2.752,44 TL 24.771,97 TL +2
 • 2.498,81 TL 24.988,05 TL +2
 • 2.291,63 TL 25.207,93 TL +2
 • 2.119,54 TL 25.434,51 TL +2
 • 2.332,94 TL 25.662,36 TL +0
 • 2.157,86 TL 25.894,32 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.203,90 TL 23.203,90 TL +0
 • 11.938,62 TL 23.877,24 TL +0
 • 8.036,82 TL 24.110,46 TL +0
 • 6.087,07 TL 24.348,27 TL +0
 • 4.918,17 TL 24.590,83 TL +0
 • 4.139,71 TL 24.838,26 TL +0
 • 3.584,39 TL 25.090,73 TL +0
 • 3.168,55 TL 25.348,38 TL +0
 • 2.845,71 TL 25.611,37 TL +0
 • 2.587,99 TL 25.879,88 TL +0
 • 2.377,64 TL 26.154,08 TL +0
 • 2.202,85 TL 26.434,16 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.203,90 TL 23.203,90 TL +0
 • 11.938,62 TL 23.877,24 TL +0
 • 8.036,82 TL 24.110,46 TL +0
 • 6.087,07 TL 24.348,27 TL +0
 • 4.918,17 TL 24.590,83 TL +0
 • 4.139,71 TL 24.838,26 TL +0
 • 3.584,39 TL 25.090,73 TL +0
 • 3.168,55 TL 25.348,38 TL +0
 • 2.845,71 TL 25.611,37 TL +0
 • 2.587,99 TL 25.879,88 TL +0
 • 2.377,64 TL 26.154,08 TL +0
 • 2.202,85 TL 26.434,16 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.203,90 TL 23.203,90 TL +0
 • 11.862,94 TL 23.725,87 TL +0
 • 7.965,64 TL 23.896,91 TL +0
 • 6.017,61 TL 24.070,44 TL +0
 • 4.844,24 TL 24.221,19 TL +0
 • 4.062,31 TL 24.373,85 TL +0
 • 3.515,21 TL 24.606,47 TL +0
 • 3.098,81 TL 24.790,50 TL +0
 • 2.772,27 TL 24.950,43 TL +0
 • 2.519,42 TL 25.194,25 TL +0
 • 2.307,93 TL 25.387,20 TL +0
 • 2.131,93 TL 25.583,14 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.203,90 TL 23.203,90 TL +0
 • 11.871,43 TL 23.742,87 TL +0
 • 7.974,67 TL 23.924,02 TL +0
 • 6.026,36 TL 24.105,45 TL +0
 • 4.857,93 TL 24.289,65 TL +0
 • 4.079,02 TL 24.474,11 TL +0
 • 3.529,81 TL 24.708,66 TL +0
 • 3.112,45 TL 24.899,56 TL +0
 • 2.788,46 TL 25.096,15 TL +0
 • 2.528,76 TL 25.287,60 TL +0
 • 2.316,80 TL 25.484,79 TL +0
 • 2.140,19 TL 25.682,24 TL +0
23.203,90 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
Asus PA32UC-K 32" 4K 5ms HDMI/DP IPS Monitör

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus ProArt PA32UC-K 32” 5ms 60Hz Adaptive-Sync Flicker-Free 4K UHD IPS Monitör
   Asus ProArt PA32UC-K 32” 5ms 60Hz Adaptive-Sync Flicker-Free 4K UHD IPS Monitör %5 indirim 24.318,89 TL 23.203,90 TL
   3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.