Asus Rog Crosshaır VIII Impact
Asus Rog Crosshaır VIII Impact
Asus Rog Crosshaır VIII Impact
Asus Rog Crosshaır VIII Impact
Asus Rog Crosshaır VIII Impact
Asus Rog Crosshaır VIII Impact
Asus Rog Crosshaır VIII Impact
Asus Rog Crosshaır VIII Impact
Asus Rog Crosshaır VIII Impact
AMD
AM4
AMD
DDR4
Mini
DTX

Asus ROG Crosshair VIII Impact AMD X570 Soket AM4 DDR4 4800(OC)MHz Mini-DTX Gaming (Oyuncu) Anakart

%17 indirim
5.222,68 TL Tek Çekim / Havale: 4.333,34 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 18,36TL değerinde 183616 puan kazanacaksınız
3 Gün İçinde Kargo
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Asus ROG Crosshair VIII Impact AMD X570 Soket AM4 DDR4 4800(OC)MHz Mini-DTX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus ROG Crosshair VIII Impact AMD AM4 X570 Mini-DTX oyuncu anakartı – SO-DIMM.2 kart (çift M.2), Wi-Fi 6 (802.11 ax), PCIe 4.0, SupremeFX ses, Aura Sync RGB LED aydınlatma, SATA 6Gb/s ve USB 3.2 Gen 2
 • AMD AM4 soket: 2. ve 3. Nesil AMD Ryzen™ işlemcilere hazır. Maksimum bağlantı ve hız için iki adete kadar M.2 sürücüsü, USB 3.1 Gen2 ve AMD StoreMI desteği
 • SO-DIMM.2: Isı bloğu ve dahili genişleme kartı, iki adet M.2 sürücünün bir SO-DIMM ara yüzü aracılığıyla bağlanmasını ve maksimum performans için SSD sıcaklıklarının kontrolüne yardımcı olur
 • Kapsamlı termal tasarım: Aktif VRM ve yonga seti ısı bloğu ve ısı borulu tam boy alüminyum arka plaka, daha fazla ısının soğurulmasına yardımcı olur
 • Yüksek performanslı ağ: MU-MIMO destekli dahili Wi-Fi 6 (802.11ax) ve ASUS LANGuard özellikli Intel Gigabit Ethernet, GameFirst V teknolojilerini destekler
 • Gelişmiş sıvı soğutma özellikleri: ROG sıvı soğutma bölgesi, Water Pump+ girişi ve radyatör girişleri, özel sıvı soğutma sistemleri için kolay bağlantıyı mümkün kılar
 • 5 Yönlü Optimizasyon: Sistem bütününde otomatik ayarlama, hız aşırtma ve soğutma profillerinin sisteminize özel olmasını sağlar
 • Kullanıcı Dostu Tasarım: Hazır monteli I/O kalkanı, ASUS SafeSlot ve anakarta BIOS FlashBack™, Clr CMOS, Q-Code ve FlexKey özellikleri ekleyen IMPACT Control Card IV
 • Rakipsiz kişiselleştirme: RGB girişleri ve Gen 2 programlanabilir girişlerle birlikte ASUS’a özgü Aura Sync RGB aydınlatma
 • Endüstri lideri ROG ses: Uzman seviyesinde ses performansı için SupremeFX S1220 ve ESS® SABRE9023P, Sonic Studio III ve DTS Sound Unbound
Crosshair VII Impact ROG Crosshair VIII, devasa potansiyele sahip kompakt anakart Impact'in gelişinin de habercisi. En yeni 3. Nesil AMD Ryzen işlemcilere hazır olan Crosshair VIII Impact'in Mini-DTX boyutu, içerisinde gelişmiş güç aktarımı ve soğutma, çift M.2, yeni nesil Wi-Fi 6 (802.11ax) ve dahili SupremeFX ses gibi ATX sınıfı özelliklerle dolu. Tam boyuttaki kasalara rakip olmaya hazır, küçük boyutlu oyuncu sistemleri için mükemmel bir seçenek.

Kompakt Tasarım Impact'in sıra dışı Mini-DTX boyutu, özel bir seçimdir. Birçok Mini-ITX kasa, iki yuva büyüklüğünde grafik kartı için yeterli alanla sunulur, bu da PCIe® yuvasının altında kullanılmayan bir alan olduğu anlamına gelir. Halbuki bu alan, daha fazla parça ve ek özellikler barındırabilir. Mini-ITX'ten boyut olarak daha uzun olan Impact, bu kullanılmayan alanı değerlendirir. ROG mühendisleri mini-ITX PC kasalarına sığmasını sağlarken, bu alana da ek özellikler eklemişlerdir.

ROG Crosshair VIII Impact ROG Crosshair VIII Impact, depolama, ses ve kontrol özelliklerini, dikey kardeş kartlara ekleyerek, ATX kartlarda bulunan özellikleri bu sayede kart üzerinde bulunan boş alanlarda değerlendirir.

Kullanıcı Dostu
 • ROG patentli hazır monteli Giriş/Çıkış kalkanı: Tüm kasalar için uyumlu.
 • Impact control IV: BIOS FlashBack, Clr CMOS, Q-Code ve Fle1Key* özellikleri sunan dahili kart. Yazılım erişimi, güncellemeler ve hata giderme konularında kolaylık sağlar. *Varsayılan olarak FlexKey, sistemi yeniden başlatma işleviyle kullanılır, ancak Safe Boot, Aura aydınlatmayı açıp kapama gibi özelliklere de atanabilir.
 • Adreslenebilir RGB Başlıklar: Aura Sync özellikli PC aksesuarlarına bağlantıyı mümkün kılar.
 • Sıvı Akış / Sıvı Giriş & Çıkış başlıkları: Soğutma sıvısı sıcaklıklarının ve tüm sistemin akış oranını düzenli olarak takip etmeyi sağlar, böylece en iyi soğutma performansını garantilersiniz.
 • 90 derecelik bağlantı: Dahili girişler, karta 90 derecelik açı ile yerleştirilmişlerdir, böylece düzenli bir sistem için kablo yönetimini kolaylaştırır.

Isı Bloğu Impact'in Mini-DTX boyutuyla sağlanan ekstra alanı, kartın VRM ve yonga setinin soğutma tasarımına daha fazla alan sağlamak için tamamen kullandık.
Aktif Vrm ve Yonga Seti İkili Isı Bloğu
 • Çift Özel Delta SuperFlo Fan : Özel, düşük gürültülü fanlar, 60000 saatlik L10* ömürlü, dayanıklılığı yüksek rulman barındırırlar.
 • Çift taraflı Fan Braketi : Benzersiz bir tasarım, fanların dar alanlardan güvenilir şekilde hava almasını sağlar.
 • Kanatçıklı Isı Bloğu : Isı bloğu kanatçık yoğunluğu, düşük dirençli bir hava çıkış yolu sağlarken, yüzey alanını maksimumda tutar.

Tam Boy Alüminyum Arka Plaka Yüksek verimliliğe sahip bakır ısı boruları, ısıyı VRM'den tam boydaki alüminyum arka plakaya aktarır. Isıyı hızlı ve eşit şekilde dağıtarak, küçük kasalardaki sınırlı hava akışını karşılar.

En İyi Performans ROG Crosshair VIII Impact, en yeni AMD Ryzen işlemcilerin gücünü, performans düşüren sıcaklıklar olmadan kullanmak için, iyileştirilmiş bir güç tasarımı ve kapsamlı soğutmayla donatılmıştır. Aynı zamanda belleği iki katına çıkarmak ve frekansları maksimuma taşımak için birçok yenilik de barındırır.

Güç Tasarımı Birden çok çekirdeğe sahip işlemcilerin işlem gücü, devasa akım değişikliklerine hızlı tepki veren bir güç devresine ihtiyaç duyar. 10 adet stratejik olarak eşlenmiş bir dizi güç aşaması barındıran Impact'in VRM'i, herhangi bir çalışma ortamında her türlü iş yüküne hazırdır.

Sağlam güç aktarımı, parça seviyesinde başlar. ROG Crosshair VIII Impact'in VRM'i, her yönüyle göreve fazlasıyla hazırdır.

8-Pin ProCool II Güç Bağlantıları En yeni ProCool II güç bağlantısı, sıcak noktaları ve bağlantı hatalarını engellemek için empedansı düşürerek, yüksek dayanım ve uzun ömür sunar. Bu yeni tasarım, daha iyi dağıtım için metal bir zırh ve katı pinler barındırır.

Güç Kademeli Mosfet'ler VRM, her biri 70 amper taşıyabilen 8+2 TDA21472 güç aşamasından oluşur.

Microfine Alaşımlı Bobinler Her güç aşaması, 45 amper taşıyabilen yüksek dayanıklılığa sahip alaşımlı çekirdekli bobinlerle desteklenir.

10K Japon Üretimi Siyah Metalik Kapasitörler Giriş ve çıkış filtreleme, yüksek çalışma sıcaklıklarında binlerce saat dayanabilecek şekilde tasarlanan, katı polimer kapasitörler tarafından sağlanır.

Optimem III / DDR4 4800+ Mhz (O.C.) Özel bellek iz yolu ayarlamaları ile sinyal bütünlüğünü geliştiren ve gürültüyü azaltan Optimem III, bellek kitlerinin yüksek frekanslarda daha düşük gecikmelerde ve azaltılmış voltajlarla çalışmasını mümkün kılar. Impact'inizi favori bellek modüllerinizle eşleştirin ve devasa bant genişliği isteyen uygulamalarınız için en yeni Ryzen 3000 işlemci gücünü maksimuma çıkarın. Ya da Infinity Fabric ve bellek performansını, çeşitli iş yükleri için dengeleyin.

İki Kat Kapasiteli DIMM Desteği Crosshair VIII Impact, yuva başına 32GB, toplamda ise 64GB'lık bellek kapasitesi destekleyen, benzersiz bir bellek yolu tasarımına sahiptir. İki kat daha fazla kapasiteye sahip UDIMM modülleri ile Impact, dört DIMM bellek kapasitesini, çift DIMM tasarımında sunar.
Çoklu Sıcaklık Kaynakları Her giriş, üç adet kullanıcı tarafından ayarlanabilen termal sensörü takip ve bunlara tepki vermesi için ayarlanabilir. Tüm ayarlar da Fan Xpert 4 veya UEFI üzerinden yapılabilir.​

Water Pump+ Yüksek performanslı PWM ya da DC sıvı pompalarına 3 amperden fazlasını sağlayabilen, özel bir giriş.

4-pin PWM/DC Fan Kart üzerindeki her giriş, PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.

*W_PUMP+ girişi de PWM/DC kontrol edilebilirdir.

*İki adet giriş, dahili SO-DIMM.2 kartı üzerinde yer almaktadır
ROG Su Soğutma Bölgesi Sıvı Giriş/Çıkış ve sıvı akışı girişleri, direkt olarak bilgileri AI Suite yazılımına iletir. Böylece sıvı sıcaklıkları ve akış oranını takip edebilir, en iyi soğutma performansını garantileyebilirsiniz.

Optimizasyon ROG size, sisteminizi hızlı ve kolay bir şekilde optimize etmeniz için güçlü araçlar sunar. İnce ayar yapmak isteyenler için UEFI BIOS'un birçok gelişmiş kontrolü de kategorilere ayrılmış şekilde sunulur ve sisteminizi her yönden ayarlamanız mümkün olur.

UEFI BIOS Ödüllü ROG UEFI (BIOS), sisteminizi ayarlamanız için her şeyi size sunar. Yeni kullanıcılar için basitleştirilmiş seçenekler sağlarken, uzmanlar için de kapsamlı özellikler barındırır.

Daha derine dalmaya hazır olduğunuzda, UEFI'ın Gelişmiş moduna giriş yaparak, tam kontrolü ele geçirebilirsiniz. Gelişmiş mod, anakartın tüm yönleri üzerinde tam kontrol sağlar ve dahili bir arama işlevine sahiptir.

Gelişmiş Mod
 • Favorilerim: Ayar seçeneklerini hızlıca bulun ve tercih edilen araçları listeye ekleyin
 • EZ Flash 3: En yeni BIOS'u BIOS içinden internete bağlanarak indirin.
 • SMART: Depolama cihazarınızın S.M.A.R.T. günlüklerini, güvenilirlik için kontrol edin ve potansiyel hataları tespit edin.
 • GPU POST: Seçili ASUS grafik kartlarının detaylı bilgilerini görüntülemek için otomatik olarak tespit edin.
 • Güvenli Silme: SSD ve NVMe depolamalarınızı fabrika ayarlarına döndürün. Değiştirilmiş Son Günlük
EZ Mod
 • EZ Ayar Sihirbazı: Daha hızlı veri alımı ve yedeklemesi için RAID konfigürasyonunuzu ayarlayın.
 • Sezgisel grafik fan kontrolü: Her bir fana, fare ile bir kavis çizerek ince ayar yapın.
 • SATA Bilgisi: Kolay cihaz tespiti için SATA yuva detaylarını görüntüleyin.
 • Hızlı ve kolay saat ayarlamaları: Saat ve tarih ayarlarını hızlı bir şekilde değiştirmek için fareyi kullanın.
 • Aura Açık/Kapalı modu (Gizlilik): Aura RGB aydınlatmayı ya da kart üzerindeki LED'leri kolayca açıp kapayın.

Hassas Voltaj Takibi Geleneksel anakartlar, tek tarafı tespitle voltaj ölçümü yaparlar, ancak bu da işlemciye sunulan değerle yazılıma sunulan değer arasında büyük farklar olmasına neden olur. Impact, diferansiyel tespitli bir devre ile hız aşırtmayı kolaylaştırır ve böylece voltajları daha doğru takip etmenizi sağlar.

Performansta Seviye Artışı AI Suite 3'ün ara yüz tarzındaki kontrol paneli, sisteminizin neredeyse tüm yönlerine kolayca ince ayar yapmanıza imkân tanır. Performans, soğutma, kararlılık ve verimlilik arasındaki en iyi dengeyi, tek bir basit ve sezgisel ara yüzle sağlayın.​
 • TPU - İşlemci Performans Artışı: TurboV İşlem Ünitesi (TPU) voltajlara ince ayar yapma, sistem istatistiklerini takip etme ve en iyi performans için hız aşırtma parametrelerini ayarlama özelliği sunan, otomatik sistem ayar yazılımımızın arkasındaki zekadır.
 • EPU - Çok Yönlü Enerji Verimliliği: Enerji İşlem Birimi (EPU) ile sistem genelinde güç tasarrufunun keyfini çıkaracaksınız. EPU otomatik olarak güç tüketimini iyileştirir ve Away modu ile tasarrufu en üst seviyeye taşır.
 • Fan Xpert 4: Fanlar, sıvı pompaları ve hepsi bir arada (AIO) soğutucular üzerinde, Fan Xpert 4 veya UEFI ile kapsamlı kontrolün keyfini çıkarın. İster hava ister sıvı ile soğutun, Otomatik Ayarlama modu, tek tıkla tüm parametreleri akıllı olarak ayarlar. Aynı zamanda tüm fan hızlarını varsayılan minimum hızın da alına çeken Extreme Quiet modu da bulunmaktadır. Böylece sisteminizi hafif işler yaparken sessiz tutarsınız.​
 • Digital+ Güç Kontrolleri: Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), voltaj düşüklükleri, değişen frekans ve güç verimlilik ayarları üzerinde gerçek zamanlı kontrol sunar, CPU voltaj düzenleyicisi üzerinde üstün kararlılık ve performans için ince ayar yapmanıza imkân tanır.
 • Turbo App: AMD'nin işlemcileri her çekirdek için ayarlama özelliğine sahip, ASUS Turbo uygulaması da bu özellikle birlikte uygulamaları belirli işlemci çekirdeklerine atamanıza imkân tanıyor. Böylece işlem gücünü nerede ihtiyaç varsa oraya yönlendirebiliyorsunuz.​

 • WIFI 6 (AX200): ROG Crosshair VIII Impact'te yer alan dahili Wi-Fi 6 (802.11ax), yoğun Kablosuz ortamlarında gelişmiş kapasite ve daha iyi performansla, sıra dışı çevrimiçi oyun deneyimleri sunarak, ultra yüksek kablosuz ağ hızları sunuyor.
 • Intel Ethernet: ROG Crosshair VIII Impact, ağınız ve dış dünya arasındaki veri aktarımının hızlı ve akıcı olmasını garantilemek için en yeni Intel® Ethernet (I211-AT) barındırır. Intel LAN, işlemci kullanımını azaltırken, TCP ve UDP veri akışını artırır, böylece işlemcinin gücü size kalır.​​

SupremeFX ROG Crosshair VIII Impact'in SupremeFX sesi, sinyal kesintilerini sınırlandırmak için özel bir kart barındırır ve içerisinde SupremeFX S1220 kodek, ESS® ES9023P DAC ve uzman seviyesinde ses için yüksek kaliteli kapasitörler barındırmaktadır.
 • Değişken Mosfetler: Benzersiz tasarımı sayesinde kodek empedans tespit özelliği, ön ya da arka kulaklık çıkışına yönlendirilebilir.
 • S1220 Codec: 10 DAC kanalı, aynı anda 7.1 kanal oynatımı, bağımsız 2.0 kanal, çoklu akışlı stereoyu ön panel çıkışlarına verebilme.
 • Nıchıcon Kapasitörler: Yüksek kaliteli Japon üretimi parçalar, daha sıcak ve doğal bir sesi, sıra dışı netlik ve doygunlukla sunar.
 • ESS®ES9023P: ESS® ES9023P dijitalden analoğa dönüştürücü, 112db DNR/-94dB THD+N seviyesinde üst sınıf ses netliğini, ön panel çıkışına sunar.
Çift PCIe 4.0 M.2 Çift PCIe 4.0 M.2 yuvası, 2280'e kadar boyutlarda sürücüleri destekler ve muhteşem performans artışı için NVMe SSD RAID desteği sağlar. 3. Nesil AMD Ryzen platformundaki en yüksek veri aktarım hızlarının keyfini çıkarmak için, iki PCIe 4.0 depolama cihazıyla bir RAID kurulumu oluşturun.

ROG SO-DIMM.2 ROG SO-DIMM.2, iki PCIe 4.0 M.2 sürücüsünün, Impact'in SO-DIMM ara yüzü sayesinde bağlanmasını sağlayan, yenilikçi bir genişleme kartıdır. Bunun ardından hem estetik görünüş hem de maksimum performans için sıcaklıkları kontrol altına almak için metal ısı bloklarını yerleştirebilirsiniz.
 • 2 x M.2 Soket 3 ile M key: Type 2242-2280 (PCIe 4.0 x 4+SATA modları)
 • 1 x adreslenebilir Gen 2 RGB başlık
 • 2 x radyatör fan başlıkları

ASUS Node ASUS Node, ASUS anakartların diğer sistem parçalarıyla iletişim kurmasını sağlayan, çift yönlü bir ara yüzdür. Böylece sistem kuranlar için birçok yeni özelliği mümkün kılar.​

Gamefirst V Ağ Kontrolü GameFirst V, bir ROG router ile bir ROG ağ ekosistemi kurmanızı sağlayan, ROG'a özel bir araçtır. Maksimum kararlılık ve minimum kesinti için en iyi kablosuz kanalını seçin, ağ trafiğini iyileştirin, bağlantılarınızı birleştirin ve bant genişliğinizi kullanan uygulamaları açık tutun. Hepsini de kolay kullanımlı arayüzden halledin.
Channel Switch Channel Switch, Kablosuz ağı tarayan ve router'ınız üzerinde size en iyi bağlantıyı, en az kesinti ve maksimum kararlılıkla sunacak temiz bir kanal seçmenize yardımcı olan bir GameFirst özelliğidir. Sonuç olarak ultra hızlı bir çevrimiçi oyun ve ağ deneyimine sahip olursunuz.
Extreme Mod Extreme Modu, seçtiğiniz uygulamaya göre ağ paketlerine öncelik tanıyarak, çevrimiçi oyun, dosya transferi ve dahasına daha hızlı ve gecikmesiz performansa sahip olmanızı sağlar.

Öncelik Verme / Otomatik Manuel Mod Yapay zekâ ve makine öğrenimi ile güçlendirilen akıllı araçlarla birlikte oyun ve oyunla ilgili uygulamalar için ağ ayarlarnı otomatik olarak iyileştirin. Ya da her uygulamaya tercihlerinize göre öncelik sıralamasına sokun.
Durum Arayüzü Oyun sırasında, oyunu kesmeden ağ ayarlarını görüntüleyin ya da değiştirin.

Sonic Studio Sonic Studio, VR başlıkları için HRTF tabanlı (baş ile ilgili aktarım işlevi*) sanal surround'u destekleyerek, sizi aksiyonun içine daha çok çeken bir ses ortamı oluşturur. Sezgisel Sonic Studio arayüzü ise birçok EQ seçeneği ve tek tıkla ön ayarlar sunarak, kişisel tercihlerinize veya kulaklığınızın karakteristiğine uyan ses seçeneklerini ayarlamanızı sağlar.

*Baş ile ilgili aktarım işlevi, bir sahte baş ile kaydedilmiş ses verilerinden oluşturulan bir ses algoritmasıdır. Sahte başın etrafındaki küresel yüzeyden çalışan test tonları, farklı yönlerden gelen seslerdeki küçük değişiklikleri kullanılır. Sonular ise Sonic Studio'nun sanal saran sesi tarafında işlenerek hayata geçirilir.
Sonic Studio Link Yeni Sonic Studio Link şimdi tüm ses cihazlarınızda Sonic Studio efektlerini kullanma olanağı sunuyor. Sonic Studio Link düğmesine basın ve tüm ses oynatma cihazlarında efektlerin tadını çıkarın.

Oyun Dünyanızı Genişletin Grafik kartlarından monitörlere, farelerden klavyelere kadar ROG ürünleri ile gelişin, oyununuzu da tamamlayıcı görünüm, kontrol ve uyumlulukla güçlendirin. ROG ekosistemi, diğer rakip markalardan daha geniştir, böylece sisteminiz geliştikçe daha fazla seçeneğe sahip olursunuz.

Adreslenebilir Gen 2 RGB Başlık Impact'in Programlanabilir Gen 2 girişleri, ikinci nesil programlanabilir RGB cihazlarındaki LED sayısını tespit edebilme yeteneğine sahiptir. Böylece yazılımın, belirli cihazlara uygun aydınlatma efeklterini otomatik olarak sağlaması mümkün hale gelir. Yeni girişler aynı zamanda halihazırdaki Aura RGB ürünlerle de geriye dönük uyumluluğa sahiptir.

 • Adreslenebilir Gen 2 cihazı: Efekt şerit üzerindeki LED'lere mükemmel şekilde uyum sağlar, baştan sona akıcı şekilde hareket eder.
 • Adreslenebilir Gen 1 cihazı: Çoğu durumda efekt, şeritte bulunan LED sayısının da ötesinde hareket eder, bir süreliğine herhangi bir LED yanmaz.

Armoury Crate Armoury Crate, desteklenen ROG oyuncu ürünlerinin merkezi kontrolünü sağlamak için tasarlanmış yeni bir yazılımdır. Tek bir sezgisel ara yüz üzerinden Armoury Crate, RGB aydınlatma ve efektleri kolayca özelleştirmenize imkân sunar. Bununla birlikte sayısı giderek artan ROG ürünleri için kontrol de sunar. Armoury Crate ile ürün kaydı ve ROG oyuncu topluluğuyla iletişim de sağlayabilirsiniz.

RAMCache III RAMCache lll milisaniyeleri mikrosaniyelere dönüştürerek, oyun yükleme sürelerini hızlandırır. En yeni NVM Express® depolama seçenekleriyle tamamen uyumlu olan bu benzersiz akıllılıktaki teknoloji, favori oyun ve uygulamalarınızı yüksek hızlarda çalışması için bir depolama cihazını verimli şekilde arabelleğe alır.
 • Akıllı Mod: Sistem kaynaklarınızı maksimuma taşımak için tüm depolama cihazlarınızı otomatik olarak ara belleğe alır.
 • Gerçek Zamanlı Bilgi: Sezgisel arayüz, anlık yazma/okuma hızları gibi gerçek zamanlı sürücü bilgisini görüntüler.
 • Sağlık Kontrolü: Takılı belleğin sağlık durumunu hızlıca görüntülemenizi sağlar.

AMD X570 Yonga Seti AMD X570 yonga seti, 3. Ve 2. Nesil AMD Ryzen™ / 2. Ve 1. Nesil AMD Radeon Vega Grafikli AMD Ryzen™ işlemciler için sıra dışı hız aşırtma yetenekleri sunar. NVIDIA SLI® ve AMD CrossFireX™ gibi çoklu GPU kurulumları için iyileştirilmiştir. Aynı zamanda x16 PCI Express® 4.0/3.0 hattı destekler, daha hızlı veri aktarımı için 10Gb/s USB 3.2 Gen 2 yuvaları ve 6 Gb/s SATA yuvaları barındırır.​

3. ve 2. Nesil AMD Ryzen™ / 2. Ve 1. Nesil AMD Radeon Vega Grafikli AMD Ryzen™ İşlemciler için AM4 Soket Yüksek performanslı 3. nesil AMD Ryzen™ işlemciler, yeni nesil 7nm Zen mimarisini baz alır ve 16'ya kadar işlemci çekirdeği barındırırlar. AMD AM4 soket işlemciler, çift kanal DDR4 bellek, 10 Gb/s USB 3.2 Gen2 ve x16 PCI Express® 4.0/3.0 hattıyla üstün performans sunar.​

Teknik Özellikler
İşlemci AMD AM4 Soket 3üncü ve 2inci Nesil AMD Ryzen™/2inci ve 1inci Nesil AMD Ryzen™ ile Radeon™ Vega Grafikler İşlemciler
Yonga Seti AMD X570
Bellek 2 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 4800(O.C.)/ 4600(O.C)/ 4400(O.C)/ 4266(O.C.)/ 4133(O.C.)/ 4000(O.C.)/ 3866(O.C.)/ 3733(O.C.)/ 3600(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3400(O.C.)/ 3200/ 3000/ 2933/ 2800/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Arabelleksiz Bellek 3rd Gen AMD Ryzen™ Processors Çift Kanal Bellek Mimarisi 2nd Gen AMD Ryzen™ Processors 4 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 3600(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3400(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2933/ 2800/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Arabelleksiz Bellek 2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics Processors 2 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2933/ 2800/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Arabelleksiz Bellek
Genişleme Yuvaları 3rd Gen AMD Ryzen™ Processors 1 x PCIe 4.0 x16 (x16 modu) 2nd Gen AMD Ryzen™ Processors 1 x PCIe 3.0 x16 (x16 modu) 2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics Processors 1 x PCIe 3.0 x16 (x8 modu)
Depolama 3rd Gen AMD Ryzen™ Processors : 1 x M.2_2 socket 3, with M Key, Type 2242/2260/2280 (PCIE 4.0 x4 and SATA modes) storage devices support 2nd Gen AMD Ryzen™/2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics Processors : 1 x M.2_2 socket 3, M Key ile Tip 2242/2260/2280 depolama aygıtı desteği (SATA ve PCIE 3.0 x 4 modu) AMD X570 chipset : 1 x M.2_1 socket 3, with M Key, Type 2242/2260/2280 (PCIE 4.0 x4 and SATA modes) storage devices support 4 x SATA 6Gb/s port(lar), Raid Desteği 0, 1, 10
LAN Intel® I211-AT ASUS LAN Guard ROG GameFirst Teknolojisi
Kablosuz Veri Ağı Intel® Wi-Fi 6 AX200 Kanal bant genişliği desteği: HT20 / HT40 / HT80 / HT160 2 x 2 Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) with MU-MIMO supports dual frequency band 2.4/5GHz Up to 2.4Gbps transfer speed
Bluetooth Bluetooth® 5.0
Ses ROG SupremeFX 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i - Ön ve arka kulaklık çıkışları için empedans hissi - Destekler : Jak Algılama, Çoklu-Yayın, Ön Panel Jakı Görevlendirme - SupremeFX Shielding Teknolojisi Ses Özelliği : - Sonic Studio III + Sonic Studio Virtual Mixer - DTS® Sound Unbound - Arka panelde Optik S/PDIF çıkış(ları) - Sonic Radar III - Yüksek Kalite 120 dB SNR stereo oynatma çıkış ve 113 dB SNR kayıt giriş - ESS® ES9023P - 32-Bit/192kHz oynatmaya kadar destekler
USB Portları 3rd Gen AMD RyzenTM Processors : 2 x USB 3.2 Gen 2 port(lar) 3rd Gen AMD RyzenTM Processors : 2 x USB 3.2 Gen 1 port(lar) 2nd Gen AMD RyzenTM/2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics Processors : 4 x USB 3.2 Gen 1 port(lar) AMD X570 chipset : 1 x USB 3.2 Gen 2 front panel connector port(lar) AMD X570 chipset : 4 x USB 3.2 Gen 2 port(lar) AMD X570 chipset : 2 x USB 3.2 Gen 1 port(lar) AMD X570 chipset : 2 x USB 2.0 port(lar)
Overclock Özellikleri Extreme Engine Digi+ : - Infineon TDA21472 Power Stage - MicroFine Alaşımlı Bobinler - 10K Siyah Metalik Kapasitörler ROG Extreme OC kit : - OptiMem III - Güvenli Boot Düğmesi - Yavaş Mod - LN2 Modu Extreme Tweaker ROG Patented Pre-mounted I/O Shield ROG Exclusive Software - Sonic Studio III + Sonic Studio Virtual Mixer - RAMCache III - RAMDisk - CPU-Z - GameFirst V - Sonic Radar III
ASUS´a Özel Özellikler ASUS Dual Intelligent Processors 5 Yönlü Optimizasyon ile Dual Intelligent Processors 5 : - 5-Yönlü Optimizasyon ayar anahtarı mükemmel TPU, EPU, DIGI+ VRM Fan Xpert 4 ve Turbo App birleştirir ASUS'a Özgü Özellikler : - USB BIOS Geri Yükleme - AI Suite 3 - Ai Charger - ASUS CrashFree BIOS 3 - Armoury Crate - ASUS NODE: hardware control interface - ASUS EZ Flash 3 - ASUS C.P.R.(CPU Parameter Recall) - Clear CMOS Button - Reset Button - Start Button - ReTry button AURA : - Aura Aydınlatma Efektleri Uyumlu ASUS ROG cihazlarıyla senkronizasyon ASUS Q-Design : - ASUS Q-Code - ASUS Q-LED (CPU, DRAM, VGA, Boot Device LED) - ASUS Q-Slot - ASUS Q-DIMM
Arka Giriş/Çıkış Portları 1 x Optik S/PDIF çıkışı 1 x USB BIOS Geri yükleme Düğmesi 1 x CMOS Temizleme Düğme(ler) 1 x Q-Code LED 1 x ASUS Wi-Fi Module 1 x Yeniden Başlat Düğmesi 3 x LED aydınlatmalı ses jakları Akım Dalgalanmasına Karşı LAN (RJ45) bağlantı noktası 2 x USB 3.2 Gen 1 (up to 5Gbps) ports 6 x USB 3.2 Gen 2 (up to 10Gbps) ports ()
Dahili Giriş/Çıkış Portları 1 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 2 USB 2.0 portları destekler 4 x SATA 6Gb/s bağlantısı(ları) 1 x CPU Fan bağlantısı(ları) 1 x Aura RGB Şerit Başlıkları 1 x Kasa Fan bağlantısı(ları) 2 x Addressable Gen 2 header(s) 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı(ları) 2 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/2260/2280 storage devices support 1 x Ön pane ses bağlantısı(ları) (AAFP) 1 x Slow Mode düğmesi(leri) 1 x W_PUMP+ konektörü 1 x 8-pin EATX 12V Güç Konektörleri 1 x Reset düğmesi(leri) 1 x LN2 Mod Jumperı(ları) 1 x Node Connector(s) 1 x Güvenli Boot düğmesi 1 x Tekrar Dene (ReTry) Düğmesi 1 x Sistem paneli konektörü 1 x T_Sensor Konektörü 1 x W_IN girişi 1 x W_OUT girişi 1 x W_FLOW girişi 1 x Başlat Düğmesi 2 x Radyatör Fan konnektörü 1 x USB 3.2 Gen 2 (up to 10Gbps) connector 1 x USB 3.2 Gen 1 (up to 5Gbps) connector support additional 2 USB ports
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu 4 x SATA 6Gb/s kablosu(ları) 1 x Destek DVD 1 x Wi-Fi Anteni(leri) 1 x Büyük ROG Çıkartması 2 x M.2 vida seti (kısa vida ve montaj) 1 x RGB şeritler için Uzatma Kablosu (80 cm) 1 x Adreslenebilir LED için uzatma kablosu 1 x Panel kablosu 1 x ROG altlığı(ları) 1 x ROG Thank you card 1 x ROG SO-DIMM.2 with heatsinks 1 x 2-in-1 Rubber pad
BIOS 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, WfM2.0, SM BIOS 3.2, ACPI 6.2
Yönetilebilirlik WOL, PXE
İşletim Sistemi Windows® 10 64-bit
Form Faktörü Mini-DTX Form Faktör 8 inç x 6.7 inç ( 20.3 cm x 17 cm )

Asus ROG Crosshair VIII Impact AMD X570 Soket AM4 DDR4 4800(OC)MHz Mini-DTX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD X570
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 4800(O.C.) / 4600(O.C) / 4400(O.C) / 4266(O.C.) / 4133(O.C.) / 4000(O.C.) / 3866(O.C.) / 3733(O.C.) / 3600(O.C.) / 3466(O.C.) / 3400(O.C.) / 3200 / 3000 / 2933 / 2800 / 2666 / 2400 / 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA4x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.23 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 4.0 x16 (x16 modu), 1 x PCIe 3.0 x16 (x16 modu), 1 x PCIe 3.0 x16 (x8 modu)
 • Ethernet (LAN) Intel I211-AT
 • Paralel PortYok
 • HDMIYok
 • USB6 x USB 3.2 Gen1, 2 x USB 3.2 Gen2
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Var
 • Kasa YapısıMini DTX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.333,34 TL 4.333,34 TL +0
 • 2.231,84 TL 4.463,68 TL +0
 • 1.490,35 TL 4.471,05 TL +0
 • 1.137,96 TL 4.551,83 TL +0
 • 919,44 TL 4.597,22 TL +0
 • 773,92 TL 4.643,53 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.333,34 TL 4.333,34 TL +0
 • 2.222,22 TL 4.444,45 TL +0
 • 1.494,51 TL 4.483,54 TL +0
 • 1.130,83 TL 4.523,32 TL +0
 • 912,28 TL 4.561,41 TL +0
 • 767,10 TL 4.602,59 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.333,34 TL 4.333,34 TL +0
 • 2.232,76 TL 4.465,52 TL +0
 • 1.503,85 TL 4.511,54 TL +0
 • 1.139,51 TL 4.558,05 TL +0
 • 921,20 TL 4.606,01 TL +0
 • 775,83 TL 4.655,00 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.333,34 TL 4.333,34 TL +0
 • 2.233,91 TL 4.467,82 TL +0
 • 1.504,63 TL 4.513,89 TL +0
 • 1.140,23 TL 4.560,93 TL +0
 • 921,69 TL 4.608,46 TL +0
 • 776,25 TL 4.657,50 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.333,34 TL 4.333,34 TL +0
 • 1.108,50 TL 4.433,99 TL +2
 • 894,21 TL 4.471,05 TL +2
 • 1.127,30 TL 4.509,20 TL +0
 • 909,51 TL 4.547,53 TL +0
 • 764,42 TL 4.586,51 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.333,34 TL 4.333,34 TL +0
 • 2.232,78 TL 4.465,56 TL +0
 • 1.503,82 TL 4.511,45 TL +0
 • 1.139,57 TL 4.558,29 TL +0
 • 921,22 TL 4.606,11 TL +0
 • 775,82 TL 4.654,95 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.333,34 TL 4.333,34 TL +0
 • 2.232,78 TL 4.465,56 TL +0
 • 1.503,82 TL 4.511,45 TL +0
 • 1.139,57 TL 4.558,29 TL +0
 • 921,22 TL 4.606,11 TL +0
 • 775,82 TL 4.654,95 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.333,34 TL 4.333,34 TL +0
 • 2.217,68 TL 4.435,35 TL +0
 • 1.489,12 TL 4.467,36 TL +0
 • 1.124,96 TL 4.499,83 TL +0
 • 905,61 TL 4.528,04 TL +0
 • 759,44 TL 4.556,61 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.333,34 TL 4.333,34 TL +0
 • 2.217,00 TL 4.433,99 TL +0
 • 1.489,27 TL 4.467,82 TL +0
 • 1.125,43 TL 4.501,70 TL +0
 • 907,22 TL 4.536,10 TL +0
 • 761,76 TL 4.570,55 TL +0
4.333,34 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus ROG Crosshair VIII Impact AMD X570 Soket AM4 DDR4 4800(OC)MHz Mini-DTX Gaming (Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus ROG Crosshair VIII Impact AMD X570 Soket AM4 DDR4 4800(OC)MHz Mini-DTX Gaming (Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5
Çok iyi ürün
Mini anakart olmasına bakmayın. Kartı X mağaza da inceledim fotoğraftaki gibi cılız bir kart değil. Tam performansta çalştırıp 2080 ekran kartıyla bile rahat kullanım sağlayabilirsiniz

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus ROG Crosshair VIII Impact AMD X570 Soket AM4 DDR4 4800(OC)MHz Mini-DTX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Asus ROG Crosshair VIII Impact AMD X570 Soket AM4 DDR4 4800(OC)MHz Mini-DTX Gaming (Oyuncu) Anakart %17 indirim 5.222,68 TL 4.333,34 TL
   3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.