Asus Rog Strix B450-F Gaming
Asus Rog Strix B450-F Gaming
Asus Rog Strix B450-F Gaming
Asus Rog Strix B450-F Gaming
Asus Rog Strix B450-F Gaming
Asus Rog Strix B450-F Gaming
AMD
AM4
AMD
Ryzen
DDR4
ATX


Asus Rog Strix B450-F Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

BIOS güncellemesi ve Ryzen 3.nesil işlemci ile kullanıldığında ram desteği 4400mhz’a çıkmaktadır.

Asus Rog Strix B450-F Gaming DDR4 4400MHz desteği, SATA 6Gbps, HDMI 2.0, çift NVMe M.2, USB 3.1 Gen 2 ve Aura Sync RGB LED aydınlatmaya sahip AMD AM4 B450 ATX oyuncu anakartı
 • AM4 soket: AMD Ryzen™ işlemcilere hazır
 • Hızlı bellek ve depolama: Çift kanal DDR4 4400MHz (OC) ve NVM Express® RAID destekli.
 • Aura Sync RGB: Uyumlu çok sayıda PC ekipmanıyla LED aydınlatmanızı senkronize edin.
 • Oyunlar için bağlantı seçenekleri: Çift M.2 ve USB 3.1 Gen 2 Type-A bağlantıları.
 • Oyunlar için ağ: Inte® Gigabit Ethernet’e ek olarak ASUS LANGuard ve GameFirst teknolojileri
 • 5-Yönlü Optimizasyon: Bilgisayarınız için özel olarak belirlenmiş hız aşırtma ve soğutma profilleriyle sistem genelinde otomatik ayar imkanı.
 • Oyunlar için ses: Sonic Studio III ve SupremeFX S1220A ile sizi aksiyonun içine çeken bir ses deneyimi yaşayın.
 • Gamer's Guardian: Maksimum dayanıklılık için önceden monte edilmiş giriş çıkış kalkanı, ASUS SafeSlot ve üst düzey bileşenler.
Asus Rog Strix B450-F Gaming Anakart ROG Strix B450 Gaming serisi, üst seviye ROG Strix X470 Gaming serisinden alınan bir dizi özellikle dengeli bir sistem için temel ihtiyaçları karşılar. Kapsamlı soğutma seçenekleri, çift PCIe 3.0 M.2 yuvası ve inanılmaz depolama hızları için AMD StoreMI desteği, artırılan DDR4 bellek kararlılığı ve çok daha fazlasıyla, ROG Strix B450 Gaming ihtiyacınız olan performansı sunar ve diğer bileşenlere bütçe ayırmanızı sağlar. Aydınlatma senkronizasyonu ile zengin kişiselleştirme seçenekleri sunan anakart, kullanımı kolay ROG yazılımıyla performans ayarı ve optimizasyon imkanı da verir. ROG yazılımı hem deneyimli kullanıcılar hem de ilk defa sistem toplayanlar için performans ayarını kolaylaştırır ve fark yaratan bir sistem kurmayı sağlar.
Siber Kültürün Birleşimi: Kendinize Özgü Yeni Estetik Görünümler ROG Strix soğutma bloğundaki dikkat çekici çizgiler şimdi, farklı oyun kültürlerini bir araya getirerek bu nesle özel bir kimlik oluşturan bir siber metin desenine de sahip. Daha sade bir tarz tercih ediyorsanız, PCH çıkartmasını birlikte gelen alternatif ile değiştirebilirsiniz. Seçim sizin.
Oyunlar ve Daha Fazlası İçin Sağlam Donanım Özellikleri Ryzen çekirdekleri için yeterli güce ek olarak birçok donanım için soğutma, depolama ve bağlantı seçeneklerine sahip olan ROG Strix B450-F Gaming anakart, kısıtlı bütçeyle sistem kurmak veya büyük arenada mücadele edecek yüksek performanslı bileşenler için gereken her şeyi sunuyor.
Tasarım, Kişiselleştirme ve Kurulum Çok sayıda tasarım çizgisi, kişiselleştirme seçenekleri, kapsamlı denetim listeleri ve sektördeki en çeşitli bileşen ekosistemi sayesinde ROG Strix B450-F Gaming ile kendi oyun sisteminizi oluşturmak ve kişiselleştirmek çok kolay.
Sisteminizi İstediğiniz Gibi Ayarlayın ROG Strix B450-F Gaming anakart herkesin kullanabileceği kontrollere ve yazılımlara sahip. Böylece ilk kurulum, ayar ve sistem bakımı kolaylaşıyor. Hız aşırtma ve soğutmadan ağ performansını yönetmeye ve ses özelliklerini belirmeye kadar değişen seçeneklerle ROG Strix oyun sisteminizi istediğini şekilde yapılandırabilirsiniz.

Daha Serin Tasarım ROG Strix B450-F Gaming, Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma seçeneklerine sahiptir.
 • 4-pin PWM/DC Fan: Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.
 • AIO Pump Fan: Bağımsız su soğutma kurulumlarına özel olarak ayrılmış PWM/DC başlığı.

Çift PCIe Gen3 M.2 İnanılmaz performans artışı için NVMe SSD RAID desteği sunan çift PCIe 3.0 x4 M.2 yuvalarına sahiptir. İki adet M.2 yuvası ve bir PCIe x16 slotuyla toplam üç adede kadar PCIe 3.0 depolama cihazıyla RAID yapılandırması oluşturun ve inanılmaz veri aktarım hızlarına ulaşın.
AMD StoreMI AMD StoreMI teknolojisi, sistem hızını iyileştirip açılış ve yazılım yükleme sürelerini azaltmak için sürücüleri hızlandıran bir yazılımdır. SSD'lerin performansını sabit disklerin uygun maliyeti ve kapasitesiyle bir araya getiren bu teknoloji, sık kullanılan verileri bu iş için özel olarak ayrılan bir SSD depolama alanına aktarır.
Gelişmiş DDR4 Kararlılığı Ryzen'in özelliklerinden tam olarak yararlanmak için ayarlanan ve en yeni bellek kitlerine hazır olan ROG Strix B450 Gaming Serisi anakartlar, yüksek performanslı oyun sistemleri için özel olarak üretildi. Akıllı yazılım sayesinde, kendi sistemini ilk kez kuranlar aradıkları tak-çalıştır deneyimini yaşarken performans bağımlıları ise ihtiyaç duydukları önemli ayar seçeneklerini bulabiliyor. Yüksek bant genişlikli bir bellek kitiyle kare hızlarını en üst seviyeye çıkarın ya da orta seviye bir sistemin tüm potansiyelini açığa çıkarmak için geniş ayar seçeneklerinden yararlanın. ROG Strix B450 Gaming serisi anakartları istediğiniz gibi donatın ve oyunlara dalın.
Intel Gigabit Ethernet Intel Ethernet'e (I211-AT) sahip olan ROG Strix B450-F Gaming, ağınız ile dış dünya arasındaki veri alışverişinin hızlı ve akıcı olmasını sağlıyor. Intel LAN, CPU kullanımını azaltıp TCP ve UDP çıkışını artırarak oyunlara daha fazla işlem gücü kalmasını sağlıyor.
LANGuard Gelişmiş sinyal birleştirme teknolojisi ve yüksek toleranslı bileşenlere sahip olan LANGuard, istikrarlı bir Ethernet performansıyla birlikte statik elektrik ve güç dalgalanmalarına karşı daha fazla koruma sağlar.

SupremeFX SupremeFX ses teknolojisiyle sesleri derinlemesine hissedin. S1220A codec'i kullanan SupremeFX entegre ses çözümü, düz bir frekans tepkisi sağlamak ve nötr, detaylı bir ses imzası için geliştirildi. Ses saflığının mükemmel bir şekilde korunması için, ön paneldeki çıkış çift op amplifikatörle çalışıyor. Bu sayede, sanal dünyaların ölçeğini tam olarak yansıtan sesleri kulaklıklarınızdan duyabiliyorsunuz.
 • Ses koruması: Elektromanyetik parazitlere karşı etkin kalkan, ses sinyallerinin bütünlüğünü koruyarak en yüksek kaliteyi sunuyor.
 • Ses hattı kalkanı: Akıllı kalkan, ses bileşenlerinin olduğu bölümü ayırarak anakarttan veya eklentilerden gelen elektromanyetik parazitleri engelleyerek seslerin bozulmasının önüne geçiyor.
 • Çift Op Amplifikatör: Dahili iki Op amplifikatör olağanüstü sesler oluşturarak, kulaklıkların 32–600Ω özdirençle çalışmasını sağlar.
 • Üst düzey Nichicon ses kapasitörleri: Japon üretimi yüksek kaliteli bileşenler, inanılmaz derecede net ve gerçekçi, sıcak ve doğal sesler meydana getiriyor.

Aura Sync İle Rakipleri Gölgede Bırakın ROG Strix anakartlar, rakiplerini gölgede bırakan gerçek performans ve üstün estetik görünüm sunar. ASUS Aura, dahili RGB LED'ler için çeşitli işlevsel ön tanımlı ayar ve dahili RGB başlıklarına bağlanan şeritlerle birlikte RGB aydınlatma üzerinde tam kontrol imkanı sunar. Tümü, sürekli büyüyen Aura uyumlu ASUS donanım portföyüyle senkronize edilebilir.
 • Adreslenebilir RGB başlığı, en yüksek 3A (5V) güç derecesine sahip ve en fazla 60 adet LED kullanılabilen WS2812B adreslenebilir RGB LED şeritlerini (5V/Veri/Toprak) destekler.
 • Aura RGB şeridi başlığı, en yüksek 3A (12V) güç derecesine sahip 5050 RGB LED şeritlerine destek verir. En yüksek parlaklık seviyesi için şerit uzunluğu 3 metreyi aşmamalıdır.
 • RGB uzatma kablosu dahildir. LED şeritleri ve Aura Sync uyumlu cihazlar ayrı satılır.
ROG Strix Ekosistemi Sizi Bekliyor Ekran kartlarından monitörlere, farelerden klavyelere kadar değişen ROG Strix bileşenleriyle kendinizi donatın ve birbirini tamamlayan estetik görünüm, kontrol ve uyumla oyunlarda seviye atlayın. ROG Strix ekosistemi herhangi bir rakip markadan çok daha kapsamlıdır. Sisteminiz genişledikçe daha fazla seçeneğin tadını çıkarabilirsiniz.
Sertifikalı Uyumluluk Bilgisayar toplamanın özünde sisteminize ekleyeceğiniz parçaları seçip alma özgürlüğü yatar. İşte bu nedenle ROG Strix, en çok sayıda bileşen ve cihazla en iyi uyumu sağlamak için sıkı bir sertifika programından geçer. Uyum garantili bileşenlerin kapsamlı listesi, bir ROG Strix oyun sistemi kurarken size çok yardımcı olacak. Uyumlu binlerce parçanın yer aldığı listede bellekler için ayrı bir Uyumlu Marka Listesi (QVL) bulunur. Böylece sisteminizi sorunsuz kurabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu DIY Tasarım
 • Önceden Monte Edilmiş Giriş-Çıkış Kalkanı: ROG’nin paten başvurusu yapılmış şık mat siyah kaplama giriş çıkış kalkanı, anakart kurulumunu kolaylaştırmak için önceden monte ediliyor.
 • SafeSlot: Anakartın ağır ekran kartları yüzünden hasar görmesini engellemek için çelik destekle güçlendirilen bir PCIe yuvası.
 • ESD Koruyucuları: Endüstri standartlarının 2 katı daha yüksek elektrostatik koruması. ESD Koruyucuları USB, ses ve LAN girişlerini kaplar.
 • Q-Slot: Ekran kartınızı değiştirmek ve sabitlemek için kullanımı kolay tek klips. Çıkarmak için bastırın veya sabitlemek için kartı ittirin.
 • Q-DIMM: Tek taraflı mandallar ile bellek modüllerini çok basit bir şekilde güvene alın.
 • Q-LED: Dahili LED’lerle güç durumu ve işlemci, bellek, ekran kartı veya ön yükleme cihazlarındaki sorunlar gösterilerek hızlı bir şekilde hata tespiti yapılır.
 • Digi+ VRM: Endüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.
 • DRAM Yüksek Akım Koruması: Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar tüm bağlantı noktalarını ve DRAM modüllerini yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruyarak yatırımınızı güvene alır.
 • Dayanıklı Bileşenler: Yüksek sıcaklıklara dayanabilecek şekilde geliştirilen üst düzey bobinler ve dayanıklı kapasitörler, sektör standartlarından %110’a kadar daha fazla performans sağlar.

Sonic Studio III - Sezgisel Ses Ayarlama Süiti Sonic Studio, VR başlıkları için HRTF tabanlı (baş ile ilgili aktarım işlevi) sanal surround'u destekleyerek, sizi aksiyonun içine daha çok çeken bir ses ortamı oluşturur. Sezgisel Sonic Studio arayüzü ise birçok EQ seçeneği ve tek tıkla ön ayarlar sunarak, kişisel tercihlerinize veya kulaklığınızın karakteristiğine uyan ses seçeneklerini ayarlamanızı sağlar.
 • Uygulamaya Özel Profiller: Farklı uygulamalara özel ses ayarları atayın. Böylece yaptığınız her şey tam da dinlemek istediğiniz şekilde ayarlanır.
 • Çevresel Ses: Etkileyici ses deneyimi için çevresel ses
 • Sonic Studio Link: Yeni Sonic Studio Link VR işlevi, HRFT efektlerini Oculus Rift ve HTC Vive gibi başlıklara da getiriyor.

Sonic Radar III - Hükmetmek İçin Tara ve Tespit Et Sonic Radar III'e yeni bir görünüş verdik, etrafınızda olan bitenden emin olun diye, ses motorunu sesleri daha hassas işlemesi için geliştirdik - hatta anında düşmanın yerini görmeniz için ekran üzerinde bir ok bile yerleştirdik! Önemli oyun için seslerin kaynağını görün ve düşmana nokta atışı yapın. Buna ek olarak yeni ses güçlendirme özelliği, en küçük sesi bile duymanızı sağlayan filtreler sağlıyor, böylece av değil avcı olacaksınız!
 • Geliştirilmiş Ses Algoritması; Yeni Sonic Radar III ses algoritması, düşmanların çok daha yüksek hassasiyetle yerlerinin belirlenmesine imkan tanıyor.
 • 3D Motor; Sonic Radar III daha sezgisel bir deneyim sunan oyun içi üç boyutlu bir okun bulunduğu tamamen yeni bir arayüzün etrafına inşa edildi.
 • Ses Güçlendirme; Yeni ses güçlendirme özelliği artık güçlendirilmiş sesin direkt olarak duyulmasını sağlıyor.
 • Ses Radarı; Sonic Radar III, etraftaki gürültü ve karmaşaya rağmen etkilidir.
Beyond VR Ready ASUS Beyond VR Ready işareti ROG Strix B450-F Gaming'in; verimlilik, oyun ve eğlence ihtiyaçlarınızı karşılayacak en yüksek performansı gösterecek şekilde ayarlandığından emin olmak için sınıfının lideri çok sayıda bileşenle test edildiği anlamına geliyor. ASUS Beyond VR Ready sisteminizi tam güvenle kurmanız için yeni bir yöntem sunuyor.
RAMCache II İle Oyunlar Daha Hızlı Yüklensin RAMCache II, milisaniyeleri mikro saniyelere dönüştürerek, oyun yükleme sürelerinizi hızlandırır. En yeni NVM Express depolama seçenekleriyle de uyumlu olduğundan, benzersiz akıllı teknolojisi, tüm bir depolama cihazını verimli şekilde arabelleğe alarak, favori oyun ve uygulamalarınızı yüksek hızlarda başlatır.
GameFirst IV ile Gecikmeyi Yok Et GameFirst IV internet üzerinden daha hızlı ve gecikmesiz oyun oynamak için ağ trafiğini optimize ediyor. Yeni Multi-Gate Teaming özelliği tüm dahili ağ kontrolcülerini bir araya getirerek devasa bir bant genişliği oluşturuyor. Uygulama verilerini çözümleyerek her oyunun en iyi performans için optimize edilmesini sağlayan yepyeni Akıllı mod da kullanıcıların beğenisini kazanacak.
AMD Ryzen İşlemciler AMD Ryzen 2. Nesil / Radeon Vega Grafikli Ryzen / Ryzen 1. Nesil İşlemciler için AM4 soket

Yenilikçi Zen çekirdek mimarisiyle üretilen AMD Ryzen™ işlemci, sekiz adede kadar çekirdeğe ve Radeon™ Vega entegre grafiklere sahiptir. AMD AM4 soket işlemciler, çift kanal DDR4 bellek, yerleşik 5 Gbps USB 3.1 Gen 1 ve 16 PCI Express® 3.0/2.0 veri yoluyla üstün performans sunar.
AMD B450 Yonga Seti AMD B450 yonga seti en yeni AMD AM4 soket Ryzen™işlemcilerle yüksek performans ve esneklik sunar. Daha hızlı veri aktarımı için, AMD StoreMI depolama hızlandırma teknolojisine, iki adet 10 Gbps USB 3.1 Gen2 girişi, iki adet USB 3.1 Gen1 girişi ve dört adet 6 Gbps SATA girişine sahiptir.

Asus'a Özgü Özellikler
 • 5 Yönlü Optimizasyon ile Dual Intelligent Processors 5: Tek bir tıklama ile tüm sistem optimizasyonu! 5 yönlü Optimizasyon ayar tuşu, TPU, EPU, DIGI + VRM, Fan Xpert 4 ve Turbo App'i mükemmel bir şekilde birleştirerek daha iyi CPU performansı, verimli güç tasarrufu, hassas dijital güç kontrolü, tüm sistem soğutması ve hatta kendi uygulamanızın kullanımını uyarlar.
 • TPU: Oto Ayarlama, TurboV, GPU Boost
 • Fan Xpert4: Fan Otomatik Ayar özelliğine sahip Fan Xpert 4 ve optimize edilmiş sistem soğutma kontrolü için çoklu termistör seçimi
 • Gamer's Guardian: LAN, Ses, KBMS ve USB3.1 / 3.0 / 2.0 bağlantı noktalarında ESD Korumaları / DRAM Aşırı Akım Koruması / Son Derece Dayanıklı Bileşenler / SafeSlot
 • Asus EPU
 • Asus'a Özgü Özellikler: AI Suite 3 / Ai Charger / Asus Grid
 • Aura: Aura Aydınlatma Kontrolü / Aura RGB Şerit Girişleri / Aura Aydınlatma Efektleri Uyumlu Asus ROG cihazlarıyla senkronizasyon
 • Asus EZ DIY: Asus CrashFree BIOS 3 / Asus EZ Flash 3
 • Asus Q-Design: Asus Q-Shield / Asus Q-LED (CPU, DRAM, VGA, Boot Device LED) / Asus Q-Slot / Asus Q-DIMM
 • Digi+VRM
 • Turbo APP: Seçilen uygulamalar için sistem performans ayarlaması özelliği
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PS/2 keyboard/mouse combo port
 • 1 x DisplayPort
 • 1 x HDMI
 • 1 x LAN (RJ45) port
 • 2 x USB 3.1 Gen 2 (kırmızı) Type-A
 • 4 x USB 3.1 Gen 1 (mavi)
 • 2 x USB 2.0
 • 1 x Optik S/PDIF çıkışı
 • 5 x Audio jack
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 2 x Aura RGB Şerit Başlıkları
 • 1 x USB 3.1 Gen 1(up to 5Gbps) connector(s) support(s) additional 2 USB 3.1 Gen 1 port(s)
 • 2 x USB 2.0 connector(s) support(s) additional 4 USB 2.0 port
 • 1 x M.2 Socket 3 with M key, type 2242/ 2260/ 2280 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 1 x M.2 Socket 3 with M key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support (PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 1 x TPM girişi
 • 1 x COM port bağlantısı
 • 6 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x CPU Fan bağlantısı
 • 1 x CPU OPT Fan bağlantısı
 • 3 x Kasa Fan bağlantısı
 • 1 x AIO_PUMP konektörü
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin EATX 12V Güç Konektörleri
 • 1 x Ön pane ses bağlantısı (AAFP)
 • 1 x Sistem paneli
 • 1 x Termal sensör bağlantısı
 • 1 x Clear CMOS anahtarı
Teknik Özellikler
İşlemci AMD AM4 Socket for 3rd/2nd/1st AMD Ryzen™/2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics/Athlon™ with Radeon™ Vega Graphics Processors
Yonga Seti AMD B450
Bellek AMD Ryzen İşlemciler: 4 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 4400(O.C)3466(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz ECC olmayan, Arabelleksiz Bellek; AMD Ryzen İşlemciler; Çift Kanal Bellek Mimarisi
Grafik AMD Ryzen'de Entegre Radeon Vega Grafik İşlemciler; Çoklu VGA çıkış desteği: HDMI/DisplayPort: HDMI 2.0b ile Desteklenen Maks. Çözünürlük 4096 x 2160 @ 60 Hz, DisplayPort 1.2 ile Desteklenen Maks. Çözünürlük 4096 x 2160 @ 60 Hz
Çoklu GPU Desteği AMD Ryzen 2. Nesil / Ryzen 1. Nesil İşlemciler AMD 3-Yönlü CrossFireX Teknolojisini Destekler
Genişleme Yuvaları AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen 1st Generation Processors: 2 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 or x8/x4); AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics Processor: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x8 mode); AMD B450 chipset: 1 x PCIe 2.0 x16 (max at x4 mode), 3 x PCIe 2.0 x1
Depolama AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen 1st Generation Processors: 1 x M.2 Socket 3, with M key, type 2242/ 2260/ 2280 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode); 1 x M.2 Socket 3, with M key, type 2242/ 2260/ 2280/ 22110 storage devices support (PCIE 3.0 x 4 mode); 2 x SATA 6Gb/s port; AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics Processor: 1 x M.2 Socket 3, with M key, type 2242/ 2260/ 2280 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode); 2 x SATA 6Gb/s port; AMD B450 chipset: 4 x SATA 6Gb/s port, Support Raid 0, 1, 10
LAN Intel® I211-AT, 1 x Gigabit LAN Controller / Anti-surge LANGuard / ROG GameFirst Technology
Ses ROG SupremeFX 8-Channel High Definition Audio CODEC S1220A
USB Portları AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation: 3 x USB 3.1 Gen 1 port (3 arka panelde, mavi) / AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation: 1 x USB 3.1 Gen 1 port (1 arka panelde, Type-C) / AMD B450 chipset: 2 x USB 3.1 Gen 2 port (2 arka panelde, kırmızı) / AMD B450 chipset: 2 x USB 3.1 Gen 1 port / AMD B450 chipset: 6 x USB 2.0 port (2 arka panelde, 4 bord ortasında)
Overclock Özellikleri ROG RAMCache II, ROG CPU-Z, Pre-mounted I/O Shield, Overwolf, GameFirst IV
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit / Windows 7, 64-bit
Form Faktörü ATX Form Faktör (30.5 cm x 24.4 cm)
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu / 4 x SATA 6Gb/s kablosu / 1 x kablo tutucu paketi / 2 x M.2 Vida Paketi / 1 x Destek DVD / 1 x Strix kapı askısı / 1 x ROG Strix çıkartmaları / 1 x RGB şeritler için Uzatma Kablosu (80 cm) / 1 x Replaceable PCH nameplate

Asus Rog Strix B450-F Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • Kullanım AlanıOyun (Profesyonel)
 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD B450
 • Soket YapısıAM4
 • Overclock Var
 • Ram TipiDDR4 4400(O.C)/3466(O.C.)/3200(O.C.)/3000(O.C.)/2800(O.C.)/2666/2400/2133 MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA36x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.2Var
 • PCI-E Slot2 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 or x8/x4), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x8 mode), 1 x PCIe 2.0 x16 (max at x4 mode), 3 x PCIe 2.0 x1
 • Ses ÇıkışıSupremeFX 8-Kanal High Definition Audio CODEC S1220A
 • Ethernet (LAN)Intel® I211-AT, 1 x Gigabit LAN
 • Usb (Adet)2 x USB 3.1 Gen2 Type-A, 3 x USB 3.1 Gen1 Type-A, 1 x USB 3.1 Gen1 Type-C, 2 x USB 2.0
 • HDMI1x HDMI
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.028,12 TL 1.028,12 TL +0
 • 528,38 TL 1.056,76 TL +0
 • 354,77 TL 1.064,31 TL +0
 • 268,58 TL 1.074,32 TL +0
 • 217,64 TL 1.088,19 TL +0
 • 182,29 TL 1.093,75 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.028,12 TL 1.028,12 TL +0
 • 520,57 TL 1.041,14 TL +0
 • 347,93 TL 1.043,78 TL +0
 • 262,54 TL 1.050,18 TL +0
 • 213,08 TL 1.065,41 TL +0
 • 176,65 TL 1.059,92 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.028,12 TL 1.028,12 TL +0
 • 527,24 TL 1.054,48 TL +0
 • 351,49 TL 1.054,48 TL +0
 • 269,09 TL 1.076,34 TL +0
 • 217,41 TL 1.087,04 TL +0
 • 182,97 TL 1.097,83 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.028,12 TL 1.028,12 TL +0
 • 205,62 TL 1.028,12 TL +3
 • 177,38 TL 1.064,31 TL +3
 • 268,27 TL 1.073,08 TL +0
 • 216,40 TL 1.082,01 TL +0
 • 181,83 TL 1.090,96 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.028,12 TL 1.028,12 TL +0
 • 527,84 TL 1.055,68 TL +0
 • 355,32 TL 1.065,96 TL +0
 • 269,09 TL 1.076,34 TL +0
 • 217,41 TL 1.087,04 TL +0
 • 182,97 TL 1.097,83 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.028,12 TL 1.028,12 TL +0
 • 527,84 TL 1.055,68 TL +0
 • 355,32 TL 1.065,96 TL +0
 • 269,09 TL 1.076,34 TL +0
 • 217,41 TL 1.087,04 TL +0
 • 182,97 TL 1.097,83 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.028,12 TL 1.028,12 TL +0
 • 528,38 TL 1.056,76 TL +0
 • 354,77 TL 1.064,31 TL +0
 • 268,58 TL 1.074,32 TL +0
 • 217,64 TL 1.088,19 TL +0
 • 182,29 TL 1.093,75 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.028,12 TL 1.028,12 TL +0
 • 527,19 TL 1.054,38 TL +0
 • 354,70 TL 1.064,09 TL +0
 • 268,50 TL 1.073,98 TL +0
 • 216,81 TL 1.084,06 TL +0
 • 182,33 TL 1.093,98 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.028,12 TL 1.028,12 TL +0
 • --
 • --
 • --
 • --
 • --
1.028,12 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Asus Rog Strix B450-F Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart
   Asus Rog Strix B450-F Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.