Asus ROG Zenith Extreme AMD X399 Soket TR4 DDR4 3600(OC)MHz E-ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus Rog Zenith Extreme M.2 Isı Bloğu, Aura Sync RGB LED, 802.11ad Kablosuz, DDR4 3600MHz, üçlü M.2, 10G LAN kartı, U.2 ve USB 3.1 ile AMD X399 EATX Gaming Anakart
 • AMD Ryzen Threadripper işlemci serisi: En yeni TR4 soket işlemcilere hazır
 • Dahili M.2 Isı Bloğu: M.2 sürücünüzü serinleterek, kararlı depolama performansı ve gelişmiş kararlılık sağlar.
 • Senkronize RGB aydınlatma: Aura Sync özellikli PC ürünlerinin geniş portfolyosuyla – artık kontrol edilebilir ışık şeritlerine destekle birlikte ROG DIMM.2: Çift M.2 genişleme kartı, yavaşlamayı engellemek için fanları kullanır
 • LiveDash OLED : Kendi logonuzu veya sistem istatistiklerini görüntüleyen özelleştirilebilir panel
 • Oyun için en iyi ağ: Intel Gigabit Ethernet, 802.11ad Kablosuz, LANGuard ve GameFirst teknolojileri
 • Oyun için ses: SupremeFX S1220 ile birlikte çalışan Sonic Studio III, sizi aksiyona çeken bir ortam yaratır.
 • 5 Yönlü Optimizasyon: Otomatik sistem ayarı ile kasanıza özel hız aşırtma ve soğutma profilleri
 • Oyun için en iyi koruma: SafeSlot ve özenle seçilmiş yüksek kalite malzemelerle maksimum dayanıklılık

ROG Zenith Extreme On yıldan daha fazla bir süre önce ROG, Athlon 64 FX işlemciler için orijinal Crosshair anakart ile başladı. Hikayemiz AMD'nin yüksek performanslı masaüstü platformu ile başladı, şimdi de X399 yonga seti ve Ryzen Threadripper işlemci ile ROG Zenith Extreme bulunuyor. Gökyüzündeki en yüksek noktadan ismini alan yeni Extreme, gelişmiş hız aşırtma, soğutma ve aydınlatmayla birlikte rüya sistemlerin limitlerini zorluyor. ROG Zenith Extreme tamamen hazır.
Oyun İçin En İyi Özelleştirme - Aura Aydınlatma Kontrolü Kendi favori LED efektlerinizi sezgisel aydınlatma kontrolü yazılımı olan Aura ile özelleştirin, böylece büyüleyici bir çoklu renkli aydınlatmayı, ROG Zenith Extreme'in muhteşem dahili RGB LED'leriyle veya iki yerleşik 4-pin'li çıkışa takılmış RGB şeritlerle kasanıza yansıtın ─ tüm ışıklar mükemmel senkronizasyonla yanacak. Aura'yı açın ve dokuz farklı aydınlatma şemasının yaratıcı özgürlüğünden yararlanın!
- Aura RGB şerit çıkışı, maksimum 2A (12V) güç oranı olan standart 5050 RGB LED şeritleri destekler. Maksimum parlaklık için şerit uzunluğu 2 metreyi aşmamalıdır.
- Bir adet uzatma kablosu dahildir. RGB LED şeritlerin ayrı olacak satın alınması gerekmektedir.
Mükemmel RGB Aydınlatma ROG Zenith Extreme barındırdığı programlanabilir RGB çıkışı* ile uyumlu ışık şeritleri, fanlar, soğutucular ve uyumlu PC kasalarına bağlanır – hepsiyle bir dünya yeni aydınlatma özelliği sunar. Aura yazılımı, programlanabilir ürünler için bir grup efekt sağlar ve Aura SDk ise her şeyi bir sonraki seviyeye taşır — geliştiricilerin her LED'i ayrı olarak kontrol etmelerini sağla, sınırsız aydınlatma özelliği sunar!
- Programlanabilir RGB çıkışı, maksimum 3A (5V) güç oranına sahip olan şeritleri destekler. Maksimum aydınlık için şeritlerin 120'den fazla LED'i olmamalıdır.
LiveDash OLED ROG Zenith Extreme tamamen yeni LiveDash ile geliyor — kullanışlı bilgi ve özelleştirilmiş görselleri görüntüleyen dahili OLED panel. POST fazında LiveDash, önemli ilerleme istatistiklerini POST kodlarıyla gösterir. Normal çalışma sırasında işlemci frekansı, cihaz sıcaklıkları, fan hızları veya Sıvı Soğutma Bölgesinden bilgiler görüntüleyebilir. Ayrıca varsayılan LiveDash GIF animasyonunu da kişiselleştirebilir, kendi görsel veya animasyonunuzu yerleştirebilirsiniz.
Aura Sync - Sonsuz Aydınlatma Seçeneği ASUS Aura SDK, geliştiriclerin Aura Sync özellikli PC aksesuarlarının geniş ekosisteminin tüm avantajına sahip olmalarını mümkün kılar. Sistem için aydınlatmadan çevre birimlere ve ötesine SDK, oyunlar ve yazılımları RGB aydınlatmayla geliştirmek için seçenekler sunan bir araç kiti sağlar. Oyun efektleri, alarmlar ve sesler, Aura uyumlu donanımlarla yansıtılabilir, böylece tüm aksiyonu odanızda canlandırabilirsiniz. Ayrıca sıcaklıklar gibi parametreleri aydınlatmaya yansıtmaya yarayan özelliklerle önemli sistem özelliklerini takip edebilirsiniz.
DIMM.2 İle Fan Tutucu ROG Zenith Extreme'in DIMM.2 modülü, iki M.2 sürücünün DDR4 arayüzü ile bağlanmasını sağlayan bir genişleme kartı barındırır. Bu aşamadan sonra M.2 sürücüleri soğutmak için bir bellek fanı yerleştirebilir, yavaşlamayı azaltarak maksimum performansı garantileyebilirsiniz.
PCH M.2 Isı Bloğu - Performansı Açığa Çıkarmak İçin Mükemmel Soğutma ROG Zenith Extreme, PCH ısı bloğuna entegre edilmiş bir M.2 ısı bloğuyla donatılmıştır. Dev bir soğutma yüzeyiyle ısı bloğu, yerleştirilmiş bir M.2 SSD'yi mükemmel şekilde soğutur. Tarz sahibi açılı bir tasarımla parlayan ROG göz logosuna sahip olan ısı bloğu, kasanıza şık bir yön katarken, T-sensör ise M.2 sürücüsüne bir termal prob takarak takip etmenizi sağlar.
ROG Areion 10G Kartı ROG Zenith Extreme, sizi 10Gbps ağ hızı çağına sokan, yüksek performanslı genişleme kartı olan ROG Areion ile geliyor! Özellikle uzman kullanıcılar, içerik üreticiler ve sınırları zorlayanların ihtiyaçları için üretilmiş olan Aerion, büyüleyici bir hıza sahip olan mitolojik bir attan adını alıyor. Büyük ısı bloğu, 4K videolar gibi dev dosyaları aktarırken kartı serin tutarken, 2.5G ve 5G bağlanılabilirlik, maksimum esneklik için daha hızlı ağ bağlantılarına geçiş yapmanızı sağlar. İhtiyacınız olan bant genişliğini seçin ve her hızda ultra düşük gecikmeyi deneyimleyin.
Daha Fazla Akış ve Daha Az İşlem, Daha Hızlı Çevrimiçi Oyun Anlamına Gelir ROG Zenith Extreme, daha hızlı ve akıcı oynanış için en yeni Intel I211-AT Ethernet kontrolcüsüne sahiptir. Intel'in LAN'ı, işlemci yükünü azaltır ve sıradışı yükseklikte TCP ve UDP geçişi sağlayarak oyunlarınıza daha fazla güç sunar.
LANGuard - Artırılmış Akış, En İyi Akım Koruması LANGuard savaşlarınız için daha güvenli ve daha kararlı bağlantılar anlamına gelir. Gelişmiş sinyal çiftleme teknolojisi veyüksek kalite yüzeye monteleme işlemi, bir likte ROG Zenith Extreme'inizin ağ bağlantılarını korumak için bir araya geliyor. Güçlendirilmiş parçalar (ESD Guards) 1.9 kat daha iyi statik elektrik toleransı sunarken, 15kV'a kadar 2.5 kat daha iyi akım koruması sunar.

Esnek Soğutma ve Kontrol ASUS Fan Genişletme Kartı, üç ek fanın ve termal alıcıların kurulumunuza kolayca eklenmesini sağlar. Ayrıca her çıkış, UEFI BIOS veya Fan Xpert 4 yazılımımızla geniş olarak kontrol edilebilir. Yüksek performanslı hava veya sıvı soğutmalı PC'ler için idealdir – uzun oyun seanslarında maksimum soğutma sağlar.
5 Yönlü Optimizasyon ASUS ROG 5 Yönlü Optimizasyon, anlık ve kontrol edilebilir performans artışları gibi tüm karmaşık ayarları tek tıkla düzenler. Bu özel ROG teknolojisi, sisteminizin önemli yönlerini gerçek zamanlı kullanımınıza göre iyileştirir – böylece muhteşem işlemci performansı, günlük enerji tasarrufu, ultra kararlı dijital güç, serin ve sessiz fanlar ve kullandığınız uygulamalara göre ayarlanmış ağ ayarlarına sahip olursunuz. Kısacası 5 Yönlü Optimizasyon, PC'nizin oyun, eğlence ve üretkenlik için mükemmel olduğunu garantiler.

- Oyunlar yüksek performans ve öncelikli bant genişliğiyle akıcı ve hızlı çalışır.
- Günlük kullanımda fanlar sessiz çalışırken, oyun sırasında sıra dışı soğutma verimini garantiler.
- Akıcı çalışan uygulamalarda ağır yükte bile takılmalar yok edilmiş olur.
- Enerji tüketimi azaltılmış olur, böylece paranızı ve dünyanın koruyabilirsiniz.
DDR4 Hız Aşırtma Gücü DDR4 bellek desteğiyle bellek frekanslarını 3600MHz ve ötesine taşıyabileceksiniz! ASUS'a özgü devre tasarımı, çiftleme gürültüsünü ve sinyal yansımasını en aza indirerek, DDR4'ün tam gücünü açığa çıkararak, muhteşem bellek hız aşırtma potansiyeli sağlar. Yenilikçi eşitlenmiş bellek kanallarıyla ROG tasarımı, en dengeli kontrolü ve muhteşem güçlü hız aşırtma yetenekleri sağlar. Hepsi bu da değil: ROG neredeyse tüm DDR4 bellek üreticileriyle çalışarak, en iyi uyumluluğu garantiler.
Tasarımdan Serin Gelişmiş fan ve sıvı pompa kontrolleriyle rahat oynanışta en üstün mod için daha sessiz ve serin oynayın. Dahili termal sensörler ve donanım seviyesinde 4-pin/3-pin PWM/DC modu belirleme ile Fan Xpert 4, her fanın en iyi soğutma performansı ve düşük gürültü dengesine ulaşmasını sağlar – böylece en iyi performansa sahip olursunuz.
SupremeFX - Oyun İçin En İyi Ses Amiral gemisi Zenith Extreme ile ROG; dahili sesi bir kez daha geliştirdi. Ön pnael kulaklık çıkışı bir SABRE9018Q2C yerleşik DAC/AMP ile -115dB THD+N'ye ulaşma özelliğine sahiptir ve müziğin en küçük detayını bile duymanızı sağlar. ESS Hyperstream DAC mimarisinden oluşturulan gelişmiş çözünürlük, daha iyi bir pozisyonlama sunar. Çözünürlüğün ötesinde 121dB DNR, sıradışı düşük gürültü sunarak, dinamikleri geliştirir. Ayrıca önceliğinizi müzikaliteye kaydırmak istediğinizde, Sonic Studio yazılımımız, geniş EQ seçenekleriyle ses imzasının size göre ayarlanmasına imkan tanır.
Sonic Studio III - Sezgisel Ses Ayar Süiti Sonic Studio artık HRTF (baş ile ilgili aktarım işlevi*) tabanlı sanal saran sesi, VR başlıkları için destekleyerek, sizi aksiyonun daha da içine sokan bir ses ortamı yaratıyor. Sezgisel Sonic Studio arayüzü, bir grup EQ seçenekleri sunarak, akustikleri kişisel tercihlerinize veya başlığınızın karakteristiğine göre ayarlamanıza imkan tanıyor.

*Baş ile ilgili aktarım işlevi, bir sahte baş ile kaydedilmiş ses verilerinden oluşturulan bir ses algoritmasıdır. Sahte başın etrafındaki küresel yüzeyden çalışan test tonları, farklı yönlerden gelen seslerdeki küçük değişiklikleri kullanılır. Sonular ise Sonic Studio'nun sanal saran sesi tarafında işlenerek hayata geçirilir.
Önceden Montelenmiş I/O Kalkanı ROG Zenith Extreme'in arka plakasının önceden montelenmiş olması, anakartın kasaya montelenmesini daha da kolay hale sokuyor. Aynı zamanda yeni ve şık bir tasarımı da var.
Çift Arka Plaka ROG Zenith Extreme, iki ayrı arka plaka ile akıllıca tasarlanmıştır ve hem şıklık hem de işlevsellik sağlamaktadır. Küçük ve güçlü arkaplaka, anakartın eğilmesini engellerken, voltaj düzenleyici modülün MOSFET'lerinin, kesintisiz soğutma ve kararlı sıcaklıklar için direkt temasta kalmasını sağlar. İkinci ve daha büyük arkaplaka ise tamamen estetik amaçlıdır, ROG Zenith Extreme'in güçlü olduğu kadar cesur olduğunu da vurgular.
Beyond VR Ready ROG Zenith Extreme sadece VR'a hazır değil – daha da ötesinde. ASUS ROG Beyond VR Ready işareti, ROG Zenith Extreme'in, üretkenlik, oyun ve eğlence ihtiyaçlarınızın, siz başlığı çıkardıktan sonrasında maksimum performans için ayarlandığını garantilemek için sınıfının lideri parçalarla test edildiğini gösterir. ASUS ROG Beyond VR Ready, rüya sisteminizi, tam güvenle oluşturup kurmanız için yeni bir yol sunar.

Asus'a Özgü Özellikler
 • TPU
 • AI Suite 3
 • Asus Q-Design: Asus Q-DIMM / Asus Q-LED (VGA, Boot Device LED, DRAM, CPU) / Asus Q-Connector
 • Hız aşırtma Koruması: - Asus C.P.R.(CPU Parametresi Geri Çağırma)
 • LiveDash OLED
 • Gamer's Guardian: SafeSlot
 • Aura: Aura RGB Şerit Girişleri / Aura Aydınlatma Kontrolü / Aura Aydınlatma Efektleri Uyumlu Asus ROG cihazlarıyla senkronizasyon / Aura Adreslenebilir Şerit Girişi
 • Asus Dual Intelligent Processors 5 Yönlü Optimizasyon ile Dual Intelligent Processors 5: 5-Yönlü Optimizasyon ayar anahtarı mükemmel TPU, EPU, DIGI+ VRM Fan Xpert 4 ve Turbo App birleştirir
 • Asus EZ DIY: Asus EZ Flash 3 / Asus CrashFree BIOS 3
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x LAN (RJ45) port
 • 1 x USB 3.1 (siyah) USB Tip-C
 • 1 x USB 3.1 Gen 2 (kırmızı)Tip-A
 • 8 x USB 3.1 Gen 1 (mavi)
 • 1 x Optik S/PDIF çıkışı
 • 1 x Clear CMOS buton
 • 1 x USB BIOS Geri yükleme Düğmesi
 • 1 x ASUS Wi-Fi GO! modülü (Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac + WiGig 802.11ad ve Bluetooth v4.1)
 • 5 x LED aydınlatmalı ses jakları
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x Başlat Düğmesi
 • 1 x Güvenli Boot jumperı
 • 1 x W_IN girişi
 • 1 x M.2 Soket 3 with M Key design, type 2242/2260/2280 storage devices support (Supports both SATA & PCIE SSD)
 • 1 x CPU Fan bağlantısı
 • 2 x T_Sensor Konektörü
 • 1 x Slow Mode düğmesi
 • 1 x PCIe x16 lane anahtarı
 • 1 x Sistem paneli konektörü
 • 1 x W_OUT girişi
 • 1 x 9 pimli Monoblok sensör
 • 1 x USB 3.1 Gen 2 ön panel konnektörü
 • 2 x Termal sensör bağlantısı
 • 1 x Yavaş Mod jumperı
 • 2 x Aura RGB Şerit Başlıkları
 • 1 x Tekrar Dene (ReTry) Düğmesi
 • 1 x Güvenli Boot düğmesi
 • 1 x LN2 Mode başlığı
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x Ön pane ses bağlantısı (AAFP)
 • 2 x 8-pin EATX 8 V Güç Konektörü
 • 1 x U.2 konektörü
 • 1 x LN2 Mod Jumperı
 • 2 x USB 3.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 3.0 portları destekler
 • 1 x PCIe x16 Lane Anahtarı
 • 1 x EZ Plug bağlantısı (4-pin Molex güç bağlantısı)
 • 1 x H_AMP fan konektörü
 • 6 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x Sistem paneli (Q-Connector)
 • 1 x U.2 port
 • 1 x LN2 Mode düğmesi
 • 1 x Reset düğmesi
 • 1 x 5-pin EXT_FAN(Genişletme Fanı) konektörü
 • 1 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 2 USB 2.0 portları destekler
 • 1 x ReTry jumperı
 • 2 x Kasa Fan bağlantısı
 • 1 x CPU OPT Fan bağlantısı
 • 1 x W_FLOW girişi
 • 1 x W_PUMP+ konektörü
 • 1 x Aura Adreslenebilir Şerit Başlığı
Teknik Özellikler
İşlemci AMD TR4 Soket AMD Ryzen™ Threadripper™ için İşlemciler 16 çekirdeğe kadar CPU'ları Destekler
Yonga Seti AMD X399
Bellek 8 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 3600(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Arabelleksiz, ECC ve ECC Olmayan Bellek, Dört Kanal Bellek Mimarisi, AMD Ryzen™ Threadripper™ İşlemciler
Çoklu GPU Desteği AMD 4-Yönlü CrossFireX Teknolojisini Destekler / NVIDIA® 4-Yönlü SLI™ Teknolojisini Destekler
Genişleme Yuvaları AMD Ryzen Threadripper İşlemciler: 4 x PCIe 3.0 x16 (x16, x16/x16, x16/x8/x16, x16/x8/x16/x8); AMD X399 chipset: 1 x PCIe 2.0 x4, 1 x PCIe 2.0 x1
Depolama AMD Ryzen Threadripper İşlemciler: 2 x M.2 Soket 3, M Key tasarımı ile Tip 2242/ 2260/ 2280/ 22110 depolama aygıtı desteği (Hem SATA hem de PCIE SSD'yi destekler); 1 x M.2 Socket 3, with M key, type 2242/ 2260/ 2280 depolama aygıtı desteği (Hem SATA hem de PCIE mode); 1 x U.2 port / AMD X399 chipset: 6 x SATA 6Gb/s port; Support Raid 0, 1, 10
LAN LANGuard Akım Koruması / ROG GameFirst IV / Intel® I211-AT, 1 x Gigabit LAN Kontrolcüsü
Ses ROG SupremeFX 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i S1220
USB Portları ASMedia USB 3.1 Gen 2 controller: 2 x USB port (2 arka panelde, , Tip A + USB Tip C) / AMD Ryzen Threadripper İşlemciler: 8 x USB 3.1 Gen 1 port (8 arka panelde, Mavi) / AMD X399 çipset: 1 x USB 3.1 Gen 2 ön panel konnektörü port / AMD X399 çipset: 2 x USB 2.0 port (2 bord ortasında, Tip A + USB Tip C) / AMD X399 çipset: 4 x USB 3.1 Gen 1 port (4 bord ortasında)
Aksesuarlar 1 x ROG Logo çıkartması / 1 x SLI HB KÖPRÜ (2-YOLLU-L) / 1 x Büyük ROG Çıkartması / Kullanıcı kılavuzu / 1 x Fan Uzatma Kartı (3 x 4 pinli fan çıkışı) / 1 x ROG DIMM.2 Fan Stand Paketi / 1 x Fan Uzatma kartı kablosu / 1 x ASUS WiGig 802.11ad hareketli anten / 1 x 2 x M Key DIMM.2 uzatma kartı, tip 2242/ 2260/ 2280/ 22110 depolama aygıtı desteği (SATA ve PCIE 3.0 x 4 modu) / 1 x ASUS 2T2R çift bantlı Wi-Fi hareketli antenler (Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac uyumlu) / 1 x ROG AREION 10G / 1 x Fan Uzatma kartı vida paketi / 1 x ROG altlığı / 1 x ROG VGA tutucu / 1 x Adreslenebilir LED için uzatma kablosu / 1 x RGB şeritler için Uzatma Kablosu (80 cm) / 1 x Yardımcı programlar ve sürücülerin bulunduğu USB sürücü / 1 x Q-Connector / 2 x M.2 vida seti (kısa vida ve montaj) / 3 x SATA 6Gb/s kablosu / 1 x M.2 vida seti (uzun vida ve montaj) / 1 x 10'u 1 arada ROG kablo etiketi / 3 x Termistör kablo
BIOS 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, WfM2.0, SM BIOS 3.0, ACPI 6.1, Multi-language BIOS, ASUS EZ Flash 3, CrashFree BIOS 3, F11 EZ Tuning Wizard, F6 Qfan Control, F3 My Favorites, Last Modified log, F12 PrintScreen and ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) memory information
Yönetilebilirlik WfM 2.0, WOL by PME, PXE
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit
Form Faktörü Extended ATX Form Faktör (30.5 cm x 27.7 cm)

Asus Rog Zenith Extreme AMD X399 Soket TR4 DDR4 3600(OC)MHz E-ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen Threadripper
 • YongasetiAMD X399
 • Soket YapısıTR4
 • Ram TipiDDR4 3600(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot4 x PCIe 3.0 x16, 1 x PCIe 2.0 x4, 1 x PCIe 2.0 x1
 • Ethernet (LAN)Intel I211-AT, 1 x Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 8 x USB 3.2 Gen1
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Var
 • Kasa YapısıE-ATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.820,20 TL 4.820,20 TL +0
 • 2.456,28 TL 4.912,55 TL +0
 • 1.647,42 TL 4.942,27 TL +0
 • 1.243,22 TL 4.972,86 TL +0
 • 1.000,66 TL 5.003,32 TL +0
 • 839,02 TL 5.034,15 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.820,20 TL 4.820,20 TL +0
 • 2.431,99 TL 4.863,97 TL +0
 • 1.626,25 TL 4.878,74 TL +0
 • 1.223,40 TL 4.893,60 TL +0
 • 981,71 TL 4.908,55 TL +0
 • 820,60 TL 4.923,59 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.820,20 TL 4.820,20 TL +0
 • 2.453,78 TL 4.907,55 TL +0
 • 1.645,74 TL 4.937,21 TL +0
 • 1.241,93 TL 4.967,74 TL +0
 • 999,63 TL 4.998,13 TL +0
 • 838,15 TL 5.028,90 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.820,20 TL 4.820,20 TL +0
 • 2.453,53 TL 4.907,05 TL +0
 • 1.645,23 TL 4.935,69 TL +0
 • 1.241,17 TL 4.964,67 TL +0
 • 998,80 TL 4.993,99 TL +0
 • 837,36 TL 5.024,18 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.820,20 TL 4.820,20 TL +0
 • 978,22 TL 4.891,12 TL +3
 • 819,51 TL 4.917,06 TL +3
 • 1.235,82 TL 4.943,29 TL +0
 • 993,96 TL 4.969,79 TL +0
 • 832,76 TL 4.996,58 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.820,20 TL 4.820,20 TL +0
 • 2.452,33 TL 4.904,66 TL +0
 • 1.644,37 TL 4.933,12 TL +0
 • 1.240,62 TL 4.962,47 TL +0
 • 998,32 TL 4.991,61 TL +0
 • 836,94 TL 5.021,61 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.820,20 TL 4.820,20 TL +0
 • 2.452,33 TL 4.904,66 TL +0
 • 1.644,37 TL 4.933,12 TL +0
 • 1.240,62 TL 4.962,47 TL +0
 • 998,32 TL 4.991,61 TL +0
 • 836,94 TL 5.021,61 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.820,20 TL 4.820,20 TL +0
 • 2.453,78 TL 4.907,55 TL +0
 • 1.645,74 TL 4.937,21 TL +0
 • 1.241,93 TL 4.967,74 TL +0
 • 999,63 TL 4.998,13 TL +0
 • 838,15 TL 5.028,90 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.820,20 TL 4.820,20 TL +0
 • 2.440,61 TL 4.881,21 TL +0
 • 1.633,85 TL 4.901,56 TL +0
 • 1.230,52 TL 4.922,08 TL +0
 • 988,45 TL 4.942,27 TL +0
 • 827,19 TL 4.963,14 TL +0
4.820,20 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Asus Rog Zenith Extreme AMD X399 Soket TR4 DDR4 3600(OC)MHz E-ATX Gaming Anakart
   Asus Rog Zenith Extreme AMD X399 Soket TR4 DDR4 3600(OC)MHz E-ATX Gaming Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.