Asus ROG ZENITH II EXTREME
Asus ROG ZENITH II EXTREME
Asus ROG ZENITH II EXTREME
Asus ROG ZENITH II EXTREME
Asus ROG ZENITH II EXTREME
sTRX4
AMD
DDR4
E-ATX
Sınırlı Stok

Asus ROG Zenith II Extreme AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4733(OC)Mhz E-ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

%8 indirim
7.442,24 TL Tek Çekim / Havale: 6.881,47 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 29,16TL değerinde 291587 puan kazanacaksınız
14 saat içinde sipariş verin, bugün kargoya verelim
Stoktan Hızlı Teslimat24 Saatte kargoluyoruz
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Asus ROG Zenith II Extreme AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4733(OC)Mhz E-ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Genel Özellikler

Asus ROG Zenith II Extreme 3. Nesil Ryzen Threadripper için AMD TRX40 E-ATX anakart, sTRX40 soket, 16 güç aşaması, PCIe 4.0, Wi-Fi 6 (802.11ax), 10 Gbps Ethernet, USB3.2 Gen2x2, çift USB 3.2 ön panel bağlantısı, beş M.2, SATA ve Aura Sync RGB
 • AMD 3. Nesil Ryzen™ Threadripper™ İşlemcilere Hazır: Beş adete kadar M.2 sürücüsü, USB 3.2 Gen2x2 ve AMD StoreMI ile bağlantıları ve hızı maksimuma taşıyın.
 • Sağlam güç aktarımı: 16 adet Infineon TDA21472 güç aşamaları, ProCool II güç bağlantıları, Microfine alaşımlı bobinler ve 10K kapasitörlerle de güç çözümünüzü en iyi hale getirin
 • Kapsamlı termal tasarım: Aktif soğutmalı VRM ısı bloğu, PCIe bölgesinde M.2 alüminyum ısı bloğu, arka plaka, Fan Extension Card II ve sıvı soğutma bölgesi
 • Yüksek performanslı ağ: Dahili Aquantia® 10 Gbps Ethernet, MU-MIMO destekli Wi-Fi 6 (802.11ax) ve GameFirst V teknolojisi
 • Rakipsiz kişiselleştirme: Renkli OLED ekran ve ASUS’a özgü Aura Sync RGB aydınlatmaya ek, iki RGB girişi ve iki programlanabilir giriş
 • Endüstri lideri ROG ses: Japon kapasitörler barındıran, üst düzey ses perfromansı için SupremeFX S1220 ve ESS® SABRE9018Q2C
 • Kullanıcı dostu tasarım: Hazır monteli I/O kalkanı, ASUS SafeSlot, BIOS FlashBack™ ve FlexKey

ROG Zenith II Extreme Uzman mühendisler tarafından tam kontrol isteyenler için üretilen ROG Zenith II Extreme, geleceğe ve sıradaki teknolojilere hazırdır. En yeni 3. Nesil Ryzen Threadripper işlemcilerin tüm gücünü açığa çıkarmak için hazırlanmıştır ve kapsamlı soğutma çözümüyle de sıcaklıkları kontrol altında tutar. Maksimuma çıkarılan hat bant genişliği, 33 cihaza kadar aynı anda bağlanmanıza izin verirken, her PCIe x16 ve M.2 yuvası da PCIe® 4.0 desteği sunar. Böylece darboğaz yaşama korkusu olmadan tüm yeni nesil grafik kartlarını veya NVMe sürücüleri bağlayabilirsiniz. Dev güç, dev bant genişliği.

Performans Son teknoloji masaüstü işlemcilerin, çekirdek ve bellek kanalları, çok daha yüksek güç gereksinimlerine sahiptir. En yeni Threadripper evrimi, özellikle güce ihtiyaç duyuyor, bu nedenle zeki VRM tasarımı ve kaliteli malzemeler büyük öneme sahip, özellikle kararlılığın sınırındaki hız aşırtılmış işlemciler için. Ödüllü UEFI'ımız ve AI Suite ayar yazılımıyla ROG Zenith II Extreme, manuel ince ayar araçlarına, sistem kontrolünü ve performansını maksimuma taşıyan konfigüre edilebilir otomatik ayarlayıcıya sahiptir.

Birleştirilmiş Güç Mimarisi Modern işlemci mimarileri, güç tasarrufu modundan tam yüke, neredeyse anında geçiş yaparak, anakart güç tasarımını zorluyorlar. En yeni VRM mimarimiz, hızlı şekilde akım sağlamak için güç aşamalarını birleştiriyor, bu sırada da termal performansı da koruyor.

Termal Performans Her VRM parçası belirli bir amaca hizmet eder. PWM kontrolcüleri ve faz çiftleyiciler devreyi kontrol ederken, güç aşamaları ise elektriksel ve termal bakış açısından en ağır işi yapıyorlar. Bu nedenle ROG Zenith II Extreme, 16 adet Infineon TDA21472 güç aşaması barındırır. TDA21472, Infineon'un serisinin zirvesidir. Değiştirme ve iletme kayıplarını azaltmak için düşük RDSON'a sahiptir, böylece termal performansı artırır. Güç aşamalarındaki MOSFET'ler, ısıyı en çok oluşturanlardır. Çünkü voltaj dönüşümünü ve işlemciye 12V EPS bağlantısı üzerinden güç taşıyan parçalardır.

Güç aşamalarındaki MOSFET'ler voltaj dönüşümünden ve İşlemciye 12V EPS konektöründen iletilmesinden sorumlu oldukları için en fazla ısıyı üretirler.
Çift 8 Pin & Tek 6 Pin ProCool II Güç Bağlantıları Üç adet ProCool II bağlantısı, EPS 12V güç hattına sıkı ve güvenilir bir bağlantıyı garantiler.

Infineon TDA21472 Güç Kademesi Her biri 70 amper taşıyabilen 16 adet Infineon TDA21472 güç aşaması, Zenith II Extreme'in VRM'ini oluşturur.

MicroFine Alaşımlı Bobinler Her güç aşaması, 45 amper taşıyabilen, yüksek geçirgenliğe sahip, alaşımlı çekirdekli bobinle desteklenir.

10K Japon Üretimi Siyah Metalik Kapasitörler Giriş ve çıkış filtreleme, yüksek çalışma sıcaklıklarında binlerce saat dayanabilecek şekilde tasarlanan, katı polimer kapasitörler tarafından sağlanır.

Optimem III DDR4 4733MHz+ (O.C.) Özel bellek iz yolu ayarlamaları ile sinyal bütünlüğünü geliştiren ve gürültüyü azaltan Optimem III, bellek kitlerinin yüksek frekanslarda daha düşük gecikmelerde ve azaltılmış voltajlarla çalışmasını mümkün kılar. Zenith II Extreme'inizi favori bellek modüllerinizle eşleştirin ve devasa bant genişliği isteyen uygulamalarınız için en yeni Threadripper işlemci gücünü maksimuma çıkarın. Ya da Infinity Fabric ve bellek performansını, çeşitli iş yükleri için dengeleyin.
Hız Aşırtma Ödüllü UEFI ve AI Suite ayar yazılımımız, donanımları üzerinde maksimum kontrol isteyen uzmanlar için elle ayarlama seçenekleri sunuyor. Tecrübeli bir uzman tarafından frekansı artırıp kararlılığı test ederek en iyi hız aşırtmayı yapan otomatik bir ayarlayıcı olan 5 Yönlü Optimizasyon ile de destekleniyor.

UEFI BIOS Ödüllü ROG UEFI (BIOS), sisteminizi ayarlamanız için her şeyi sağlar. Yeni başlayanlar için basitleştirilmiş seçeneklerden, uzmanlar için kapsamlı özelliklere kadar.

Gelişmiş Mod Sisteminizin ayarlarını derinlemesine yapmaya hazır olduğunuzda, UEFI'nin Gelişmiş Modu tam kontrol sunar. Her bölüm sezgisel olarak ayarlanmıştır ve dahili arama özelliği, bulmak istediğiniz ayan kolayca karşınıza çıkarır. Soğutma parametrelerini ayarlayın, profilleri kaydedin, hız aşırtma uygulayın ve en yeni Ryzen işlemcilerin tüm potansiyelini açığa çıkarın.
EZ Modu Kurulumu kolaylaştırmak için tasarlanan EZ modu, tüm önemli ayar ve istatistikleri tek bir sayfada sunar. Yönlendirici sihirbazlar, sürükle-bırak özelliği ve tek tıkla önemli ayarların uygulanması ile sisteminiz kısa sürede çalışır hale gelecek.
 • Ez Ayar Sihirbazı: Donanımınızı seçin ve farklı senaryolarla sistem performansını ayarlayın.
 • Sezgisel grafik fan kontrolü: Fare ile basitçe bir kavis çizerek, her fanı ince bir şekilde ayarlayın.
 • Depolama bilgisi: Sürücüleri kolay tanımanız için SATA giriş detaylan.
 • Hızlı ve kolay saat ayarlaması: Fare ile tarih ve saat ayarlarını hızlıca değiştirin.
 • Aura Açık/Kapalı modu (Gizlilik): Aura RGB aydınlatmayı ya da kart üzerindeki her LED’i kolayca açıp kapatın.
CPU Performans Artışı TurboV İşlem Ünitesi (TPU) voltajlara ince ayar yapma, sistem istatistiklerini takip etme ve en iyi performans için hız aşırtma parametrelerini ayarlama özelliği sunan, otomatik sistem ayar yazılımımızın arkasındaki zekadır.
Tam Enerji Verimliliği Enerji İşlem Birimi (EPU) ile sistem genelinde güç tasarrufunun keyfini çıkaracaksınız. EPU otomatik olarak güç tüketimini iyileştirir ve Away modu ile tasarrufu en üst seviyeye taşır.
Hava veya Sıvı Soğutma için Esnek Soğutma Kontrolleri Fanlar, sıvı pompalan ve hepsi bir arada (AIO) soğutucular üzerinde, Fan Xpert 4 veya UEFI ile kapsamlı kontrolün keyfini çıkarın. İster hava ister sıvı ile soğutun, Otomatik Ayarlama modu, tek tıkla tüm parametreleri akıllı olarak ayarlar. Aynı zamanda tüm fan hızlarını varsayılan minimum hızın da alına çeken Extreme Quiet modu da bulunmaktadır. Böylece sisteminizi hafif işler yaparken sessiz tutarsınız.
Hassas Dijital Güç Kontrolü Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), voltaj düşüklükleri, değişen frekans ve güç verimlilik ayarları üzerinde gerçek zamanlı kontrol sunar, CPU voltaj düzenleyicisi üzerinde üstün kararlılık ve performans için ince ayar yapmanıza imkan tanır.
Turbo Core App Ryzen işlemciler, her çekirdek için ayarlama özelliğine sahip, ASUS Turbo uygulaması da bu özellikle birlikte uygulamaları belirli işlemci çekirdeklerine atamanıza imkan tanıyor. Böylece işlem gücünü nerede ihtiyaç varsa oraya yönlendirebiliyorsunuz.
Bağlantı Seçenekleri Birden çok PCIe SSD'leri ve grafik kartını güçlendirebilen bant genişliğine sahip olmak, yüksek performanslı masaüstü platformların avantajıdır. ROG Zenith II Extreme de Threadripper'ın 64 hattının avantajını tamamen kullanarak, aynı anda 20 taneye kadar PCIe cihazını bağlayabilmenize imkân sunuyor. Her PCIe x16 ve M.2, PCIe 4.0'la donatılmış ve kart hem kablolu hem de kablosuz ağları hızlandırabiliyor – Aquantia 10 Gbps Ethernet ve en yeni Wi-Fi 6 (802.11ax) bulunuyor.
Depolama ROG Zenith II Extreme, maksimum depolama için beş taneye kadar M.2 sürücüyü destekliyor. İki tanesi bellek yuvalarının yanında yer alan ROG DIMM.2 modülünde olmak üzere 110mm'ye kadar sürücüleri destekliyor. Aynı zamanda iki tanesi alüminyum ısı bloğunun altında yer alırken, beşincisi ise kartına arka yüzüne yerleştirilmiş durumda. Bu girişlerin her biri, tam PCIe 4.0 bant genişliğini destekliyor, böylece en yeni NVMe SSD'lerle uyumluluk sunuyor. Bu sayede makine öğrenimi algoritmaları ve oyun kaplamalarında daha yüksek çözünürlükler de mümkün hale geliyor.

AMD StoreMI AMD StoreMI, daha düşük başlangıç ve yazılım yükleme süreleri için daha iyi sistem tepkisi sunmak için herhangi bir sürücüyü hızlandıran bir yazılımdır. Sık erişilen verileri SSD'ye aktararak, SSD performansını, bir HDD'nin ekonomikliği ve kapasitesiyle birleştiriyor.

USB TRX40 platformu, özellikle içerik üreticileri hedeflemektedir, bu yüzden de Zenith II Extreme, en yeni USB standartlara sahiptir. Kullanıma hazır girişler arka I/O panelinde yer alırken, anakart üzerinde yer alan ön panel bağlantıları da USB'yi ihtiyacınız olan yere taşımaktadır.
USB 3.2 Gen 2x2 ROG Zenith II Extreme, en yeni USB 3.2 Gen 2x2 ile uyumludur. Bu en yeni USB standartı, maksimumda 20 Gbps'ye kadar veri akışına ulaşmak için ikinci bir USB 3.2 Gen 2 hattı da açarak aktarım bant genişliğini iki katına taşır.

USB 3.2 Gen 2 Ön Panel Bağlantıları İki adet ön panel USB 3.2 bağlantısı, USB girişlerini en yeni PC kasalarının önüne yerleştirmeyi mümkün kılarak, hızlı bağlantıları parmak uçlarınıza taşır.

Güçlendirilmiş bant genişliği, TRX40 platformunda bitmiyor. Zenith II Extreme'i sınırları zorlamanız için birden fazla ağ teknolojisiyle de donattık.
 • Wi-Fi 6 (AX200): Dahili Wi-Fi 6 (802.11ax), yoğun Kablosuz ortamlarında gelişmiş kapasite ve daha iyi performansla, sıra dışı çevrimiçi oyun deneyimleri sunarak, ultra yüksek kablosuz ağ hızları sunuyor.
 • 10 Gbps dahili Ethernet: Uzman kullanıcıların ve içerik üreticilerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan dahili 10 Gbps Ethernet, yeni seviyede bir ev ağı sunuyor. Standart gigabit Ethernet'in 10 katı bant genişliğiyle birlikte, sıkıştırılmamış 4K UHD videoları oynatabilecek, yedeklemeler ve dosya aktarımları ise öncekinden çok daha hızlı olacak.
 • Intel Ethernet:ROG Zenith II Extreme, en yeni Intel® Ethernet (I211-AT) ile daha hızlı ve akıcı oyun sağlıyor. Bu Intel kontrolcüsü, işlemci kullanımı azaltıyor ve sıra dışı yükseklikte TCP ve UDP veri akışı sunuyor, böylece oyun ve diğer işler için daha fazla güç kalıyor.
Soğutma Muhteşem güç, muhteşem soğutma gerektirir. Bu yüzden ROG Zenith II Extreme, yüzey alanı ve kütle arasında doğru dengeye sahip, büyük VRM ısı blokları barındırır. Yonga setinin ısı bloğu aktif soğutma çözümüne sahiptir, böylece yoğun kullanım altında altta yer alan silikon serin kalmaya devam eder. Bununla birlikte hava akışı SoC VRM'e de ulaşır. Ekstra büyük ısı blokları aynı zamanda birden çok M.2 yuvasını da kapsayarak, Zenith II Extreme'in sıra dışı PC sistemleri için en iyi şekilde hazır olmasını sağlar. Düşük sıcaklıklarda yüksek performans sunar.

Soğutma Isı Blokları 1-VRM ısı bloğu
MOSFET'lerin ve bobinlerin üzerine eklenmiş bir VRM ısı bloğu ve dahili ısı borusu, alüminyum Giriş/Çıkış kapağına bağlanır.
2-Alüminyum Giriş/Çıkış kapağı
Alüminyum bir Giriş/Çıkış kapağı, ana ısı bloğuna gömülü ısı borularıyla bağlıdır, böylece kütle ve yüzey alanı artmış olur.
3-Alüminyum ısı bloğu kapağı
Isı bloğu kapağı saf alüminyumdan üretildiği için iki dahili M.2 sürücüsünü verimli olarak soğutur.
4-DIMM.2 ısı blokları
ROG DIMM.2 modülü, metal ısı bloklarıyla M.2 sürücülerinizi pasif olarak soğutur. Aynı zamanda sisteminizi de düzenli gösterir.
5-Güçlü çelik arka plaka
Çelik, soğuk arım bobin yapılı arka plaka, anakartın eğilmesini engeller ve VRM'den ısı çeken ekstra bir kütle oluşturur.
6-SoC VRM Isı Bloğu
Önemli anakart yonga seti alanını soğutmak için tasarlanmıştır.
7-Yonga Seti ısı bloğu
Yonga seti ısı bloğu, alüminyum ısı bloğu kapağı ile kesintisiz olarak birleştir ve üzerinde ROG logosunu barındırır.
Aktif Soğutmalı VRM Isı Bloğu Isı bloğunda yer alan bir çift özel Delta Superflo fan, 60° C sonrasında çalışır ve ROG Zenith II Extreme'in 500 watt üzeri güç çekimini mümkün kılar.

Aktif Soğutmalı Yonga Seti Isı Bloğu Yonga setinin alüminyum ısı bloğu altında yer alan fan, 60°C üzerinde çalışmaya başlar. SoC VRM aynı zamanda bu fanın hava akışı yönünde konumlandırılmıştır ve bellek hız aşırtması sırasında serin kalır.

Özel Delta Superflo Fanlar Özel, düşük gürültülü fanlar, 60000 saatlik L10* ömürlü, yüksek dayanıklılığa sahip rulmanlar barındırır.

* L10 rulman ömrü, rulmanın %90'ının başarılı şekilde çalışmaya devam etmesinin beklendiği saat sayısını gösteren bir standart ölçektir.
Kanatçıklı Isı Bloğu Isı bloğu kanatçık yoğunluğu, yüzey alanını maksimuma çıkarmak için iyileştirilmiştir, aynı zamanda düşük dirençli bir çıkış yolu da sunmaktadır.
Hava Bölmesi Özel olarak tasarlanan bir hava bölmesi, fanın statik basınç oluşturmasını ve hava akışının kanatçıkların üzerinden geçmesini sağlar.
Daha Serin Tasarım ROG Zenith II Extreme, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir.

Çoklu Sıcaklık Kaynakları Her giriş, kullanıcı tarafından ayarlanabilir üç termal sensörü takip ve bunlara tepki verecek şekilde ayarlanabilir. Tüm bu ayarlar da Fan Xpert 4 veya UEFI üzerinden düzenlenebilir.
4-pin PWM/DC Fan Kart üzerindeki her giriş, PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.
Isı Bloğu Fanı Bir giriş, kart üzerindeki ısı bloğu fanı için özel ayrılmıştır.

Fan Genişletme Kartı II Pakete dahil bu kart, altı adet ek DC veya PWM fan girişine, buna ek olarak üç termal prob girişine sahiptir.

ROG Sıvı Soğutma Bölgesi Bir çift sıvı sıcaklık girişi ve akış oranı girişi, bilgileri direkt olarak AI Suite yazılımına aktarır, böylece soğutma sıvısı sıcaklıklarını ve tüm sistemin akış hızını takip etmenizi sağlar.

Water Pump+ Özel bir giriş, yüksek performanslı PWM ya da DC sıvı pompalarına 3 amper sağlayabilir.

Sıvı Giriş/Çıkış Özel bir giriş, her parçanın giriş çıkış noktalarındaki sıcaklıkların takibini mümkün kılar.

Sıvı Akışı Özel bir giriş, tüm sistemdeki akış oranının düzenli olarak takip edilmesini mümkün kılar.

Sıvı Bloğu Girişi Özel bir bağlantı, özel tasarlanmış sıvı bloklarının akış, sıcaklık ve sızıntı verilerinin takibini mümkün kılar.

Ses Ses, oyunun bir parçası olmanız için temel bir elementtir. ROG Zenith II Extreme'in dahili ses kartı, SupremeFX S1220 kodek ve yüksek performanslı ESS Sabre DAC ile en yenilerden biri. Birden çok cihazdan içerik oynatan uzman kullanıcılar için Sonic Studio III yazılımımızın, uygulamaların seslerini belli çıkışlara yönlendirebilme özelliği bulunmaktadır. Anakart DTS® Sound Unbound teknolojisiyle sizi sanal dünyalara çekmek için üç boyutlu ses ortamları da yaratır.

SupermeFx ROG, üstün ses özellikleriyle bilinir, ROG Zenith II Extreme de bundan farklı değil. Ön panel kulaklık çıkışı, bir SABRE9018Q2C dahili DAC/amfiye sahiptir ve en yüksek kalitedeki ses dosyalarındaki tüm detay ve nüansları aktarmak için -108dB THD+N'e ulaşabilir. ESS Hyperstream™ DAC mimarisinden alınan geliştirilmiş çözünürlük, daha iyi bir konum hissiyatı yaratmak için ses ortamını etrafınızda oluşturur. Çözünürlüğün ötesinde, 120dB DNR ise sıra düşüklükte bir gürültü tabanı yaratır, dinamiği ve vuruculuğu daha da öteye taşır. Önceliği müziğe vermek istediğinizde ise Sonic Studio yazılımımız, bir grup ekolayzır seçeneğiyle, sesin kulaklarınıza uygun olmasını sağlar.

Led Aydınlatmalı Ses Jakları Ses jaklarını karanlıkta bulmanızı kolaylaştırır.

ESS® SABRE9018Q2C DAC/AMP Güçlü sesi, detayları kaldırmadan sunan, yüksek çözünürlüklü ses sağlar.

S1220 Codec 10 DAC kanalı, aynı anda 7.1 kanal oynatım, bağımsız 2.0 kanalı, çoklu akışlı stereo'yu ön panel çıkışlara iletir

Değişken MOSFET'ler Benzersiz tasarım, empedans tespiti özelliğinin ön veya arka kulaklık çıkışlarına yönlendirilmesini sağlar

Nichicon Kapasitörler Yüksek kalite Japon üretimi parçalar, daha sıcak ve doğal bir sesi, sıra dışı netlik ve doygunlukla sağlar

Kişiselleştirme Sıra dışı performansa ek olarak Zenith II Extreme, geniş özelleştirme ve görünüm seçenekleriyle, diğerlerinden gerçek anlamda farklı bir sistem kurmanızı sağlar.

Oyun Dünyanızı Genişletin Grafik kartlarından monitörlere, farelerden klavyelere kadar ROG ürünlerle donanın. Oyununuzu da tamamlayıcı estetik, kontrol ve uyumlulukla geliştirin. ROG ekosistemi, diğer tüm rakip markalardan daha geniştir, böylece sisteminiz geliştikçe daha fazla seçeneğe sahip olursunuz.

Adreslenebilir Gen 2 RGB Başlık Adreslenebilir Gen 2 RGB girişleri, ikinci nesil adreslenebilir RGB cihazlarındaki LED'lerin sayısını tespit edebilir. Böylece belirli cihazlara özel hazırlanmış aydınlatma efektleri mümkün hale gelir. Yeni girişler aynı zamanda halihazırdaki Aura RGB ürünlerle de uyumluluk sunar.

Gamefirst V Ağ Kontrolü GameFirst V, bir ROG yönlendirici kullanarak, ROG ağ ekosistemi oluşturmanızı sağlayan, ROG'a özel bir araçtır. Maksimum kararlılık ve minimum kesinti için en iyi kablosuz kanalını seçin, ağ trafiğini ve bağlantınızı gecikmesiz oyun için iyileştirin, birden fazla bağlantıyı takımlayın ve bant genişliği tüketen uygulamalarda sekmeleri açık bırakın. Hepsini de kolay kullanılan bir arayüzden halledin.

Channel Switch Kablosuz ağı tarayan ve size en az kesinti ve maksimum kararlılık için temiz bir kanal seçmenize yardıma olan, yeni bir GameFirst özelliği. Sonuç ise ultra akıcı çevrimiçi oyun ve ağ deneyimler
Extreme Modu Ağ paketlerini seçtiğiniz uygulama için önceliklendirin, böylece daha hızlı ve gecikmesiz performansı çevrimiçi oyunlar, dosya aktarımları ve dahası için elde edin.
Öncelik Verme Otomatik olarak ağ ayarlarını oyunlar ve oyunla ilgili uygulamalar için, yapay zeka ve makine öğrenimi ile güçlendirilen araçlarla iyileştirin, ya da seçiminize göre uygulama tipine göre önceliklendirmeyi elle yapın.
Durum Arayüzü Oyun sırasında bölünmeden ağ ayarlarına bakın ya da ayarlayın.
Akıllı Mod Sistem kaynaklarınızı maksimuma taşımak için tüm depolama cihazlarınızı otomatik olarak arabelleğe alın
Akıllı Mod Gerçek Zamanlı Bilgi Sezgisel arayüz, anlık yazma/okumz hızı gibi gerçek zamanlı sürücü bilgisini sağlar.
Sağlık Kontrolü Takılı bellek modüllerinde bozuk sektörler için hızlı kontrol yapın.

OLED ROG Zenith II Extreme, kullanışlı bilgileri ve özelleştirilebilir grafikleri gösteren, dahili bir renkli OLED panel olan LiveDash'e sahiptir. Bilgisayar açılırken ve POST aşamalarında OLED, basit bir dille önemli ilerleme istatistiklerini gösterir. Normal çalışma sırasında ise panel, işlemci frekansı, cihaz sıcaklıkları, fan hızları veya Sıvı Soğutma Bölgesi ile ilgili bilgiler göstermesi için ayarlanabilir. Hatta varsayılan OLED GIF animasyonunu özelleştirebilir, kendi görselinizi ya da animasyonunuzu oynatabilirsiniz.
 • Donanım Takibi
 • Zenith II'ye Özel
 • BIOS Güncelleme

Armoury Crate Armoury Crate, desteklenen ROG oyuncu ürünlerinin merkezi kontrolünü sağlamak için tasarlanmış yeni bir yazılımdır. Tek bir sezgisel arayüz üzerinden Armoury Crate, RGB aydınlatma ve efektleri kolayca özelleştirmenize imkân sunar. Bununla birlikte sayısı giderek artan ROG ürünleri için kontrol de sunar. Armoury Crate ile ürün kaydı ve ROG oyuıncu topluluğuyla iletişim de sağlayabilirsiniz.
 • Aura Sync
 • Cihaz Yapılandırma
 • Sürücü & Rehber İndirme
 • Özel Oyun Anları
 • Hesap Yönetimi
AMD TRX40 Yonga Seti AMD TRX40 yonga seti, en yeni AMD Soket sTRX4 3. Nesil Ryzen™ Threadripper™ serisi işlemciler için sıra dışı hız aşırtma yetenekleri sağlar. PCIe 4.0 desteği, 10Gbps USB 3.2 Gen 2 girişleri ve sekiz adet SATA 6Gbps girişiyle daha yüksek veri transferi sunar.

AMD Soket sTRX4 3.Nesil Ryzen Threadripper için Hazır ROG Zenith II Extreme anakart, 32 çekirdeğe kadar destekleyen en yeni 3. Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ serisi işlemcileri destekler. Dört kanal DDR4 bellek, 64 hatlı PCI Express® 4.0, Gen 4 M.2 SSD'ler için 16 GT/s aktarım hızı ve dahili USB 3.2 Gen 2 (10Gbps) özelliklerini, üstün performans için barındırır.

Teknik Özellikler
İşlemci AMD Socket sTRX4 3.Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ Serisi Masaüstü İşlemciler
Yonga Seti AMD TRX40
Bellek 8 x DIMM, Max. 256GB, DDR4 4733(O.C) /4600(O.C) /4400(O.C) /4333(O.C.) /4266(O.C.) /4133(O.C.) /3800(O.C.) /3733(O.C.) /3400(O.C.) /2800 /2666 /2400 /2133 MHz ECC ve ECC Olmayan, Arabelleksiz Bellek AMD Ryzen™ Threadripper™ İşlemciler Dört Kanal Bellek Mimarisi
Çoklu GPU Desteği NVIDIA® 3-Yönlü SLI™ Teknolojisini Destekler AMD 3-Yönlü CrossFireX™ Teknolojisini Destekler
Genişleme Yuvaları 3.Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ Serisi Masaüstü İşlemciler 4 x PCIe 4.0 (x16, x16/x16, x16/x8/x16, x16/x8/x16/x8)
Depolama 3.Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ Serisi Masaüstü İşlemciler : 1 x ROG DIMM.2 Modül Desteği(CPU_DIMM.2), with M key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support(SATA & PCIe 4.0 x4 mode) 2 x M.2 Soket 3, with M Key, type 2242/2260/2280 (PCIe 4.0 x4 mode)*1 3.Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ Serisi Masaüstü İşlemciler : 1 x M.2 Soket 3, with M Key, type 2242/2260/2280 (PCIe 4.0 x4/x2 mode)*2 Raid Desteği 0, 1, 10 AMD TRX40 chipset : 4 x SATA 6Gb/s port(lar), ASMedia® SATA 6Gb/s Kontrolcüsü : 4 x SATA 6Gb/s port(lar),
LAN Intel® I211-AT, 1 x Gigabit LAN Kontrolcüsü(leri) Aquantia AQC-107 10G LANGuard Akım Koruması ROG GameFirst V Teknolojisi
Kablosuz Veri Ağı Çift bant frekans desteği 2.4 / 5 GHz Intel® Wi-Fi 6 AX200 Wi-Fi 802.11 ax, Bluetooth® 5.0 MU-MIMO Desteği Desteklenen kanal bant genişliği: HT20/HT40/HT80/HT160. 1.73Gbps'e varan transfer hızları
Bluetooth Bluetooth® 5.0
Ses ROG SupremeFX 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i S1220 - Ön ve arka kulaklık çıkışları için empedans hissi - Destekler : Jak Algılama, Çoklu-Yayın, Arka Panel Mikrofon Jakı Görevlendirme Ses Özelliği : - SupremeFX Shielding™ Teknolojisi - Sonic Studio III + Sonic Studio Virtual Mixer - DTS® Sound Unbound - LED aydınlatmalı tasarım - Harika aydınlatılmış ses izleme yolu ile sisteminizi aydınlatın. - Sonic Radar III - Yüksek Kalite 120 dB SNR stereo oynatma çıkış 108 dB SNR kayıt giriş - ESS® ESS9018Q2C
USB Portları 3rd Gen AMD Ryzen™ Threadripper™ Processors : 4 x USB 3.2 Gen 2 port(lar) (4arka panelde, Kırmızı) AMD TRX40 chipset : 2 x USB 3.2 Gen 2 ön panel bağlantısı port(lar) AMD TRX40 chipset : 3 x USB 3.2 Gen 2 port(lar) (3arka panelde, Kırmızı, 2 x Tip A+1 x Tip C) AMD TRX40 chipset : 3 x USB 2.0 port(lar) ASMedia® USB 3.0 kontrolcüsü : 8 x USB 3.2 Gen 1 port(lar) (4arka panelde, Mavi) ASMedia® USB 3.2 Gen2x2 controller : 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (20Gbps'e kadar) port(lar) (1arka panelde, , Tip C)
Overclock Özellikleri CMOS Temizleme düğmesi ROG CPU-Z ROG Aura - Aura Aydınlatma Kontrolü - Aura RGB Şerit Girişleri Extreme Engine Digi+ : - Infineon TDA21472 Güç Kademesi - 10K Siyah Metalik Kapasitörler ROG Extreme OC kit : - OptiMem III - ReTry düğmesi - Güvenli Boot Düğmesi - Başlat Düğmesi - Yavaş Mod - LN2 Modu - FlexKey Düğmesi ProbeIt UEFI BIOS özellikleri : - ROG SSD Güvenli Silme - Grafik Kartı Bilgi Önizlemesi USB BIOS Flashback(Geri Yükleme) ROG Patentli Önceden Monteli Giriş/Çıkış Kalkanı ROG'a Özel Yazılımlar - Mem Tweakit - RAMCache III - GameFirst V - Sonic Radar III - Sonic Studio III + Sonic Studio Virtual Mixer ROG DIMM.2 mobülü ile ısı borusu ROG Alüminyum ısı borusu kapağı
ASUS´a Özel Özellikler ASUS Dual Intelligent Processors 5 Yönlü Optimizasyon ile Dual Intelligent Processors 5 : - 5-Yönlü Optimizasyon ayar anahtarı mükemmel TPU, EPU, DIGI+ VRM Fan Xpert 4 ve Turbo App birleştirir Oyuncu Kalkanı: - DRAM Aşırı Akım Koruması - 10K Siyah Metalik Kondansatörler - DIGI+ VRM - SafeSlot - LAN, Ses ve USB bağlantı noktalarında ESD Koruma LiveDash OLED 1.77 ” ASUS'a Özgü Özellikler : - AI Suite 3 - Ai Charger+ - Önceden Monteli Giriş/Çıkış Kalkanı - ASUS EZ Flash 3 - ASUS C.P.R.(CPU Parameter Recall) - BIOS FlashBack™ Düğmesi - Clear CMOS Düğmesi AURA : - Aura Aydınlatma Kontrolü - Aura RGB Şerit Girişleri - Adreslenebilir Gen 2 Başlık ASUS Q-Design : - ASUS Q-Code - ASUS Q-LED (CPU, DRAM, VGA, Boot Device LED, HDD LED) - ASUS Q-Slot - ASUS Q-DIMM - ASUS Q-Connector Digi+VRM MemOK! II Armoury Crate
Arka Giriş/Çıkış Portları 1 x LAN (RJ45) port(lar) 1 x Optik S/PDIF çıkışı 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (20Gbps'e kadar) portları (Type-C) 4 x USB 3.2 Gen 1 Mavi 5 x USB 3.2 Gen 2 (Kırmızı) (3 x Tip A+1 x Tip C) 1 x USB BIOS Geri yükleme Düğmesi 1 x CMOS Temizleme Düğme(ler) 5 x LED aydınlatmalı ses jakları 1 x Aquantia AQC-107 10G LAN portu
Dahili Giriş/Çıkış Portları 2 x USB 3.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 3.0 portları destekler 2 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 3 USB 2.0 portları destekler 8 x SATA 6Gb/s bağlantısı(ları) 1 x CPU Fan bağlantısı(ları) 1 x CPU OPT Fan bağlantısı(ları) 2 x Aura RGB Şerit Başlığı 2 x Kasa Fan bağlantısı(ları) 2 x Adreslenebilir Gen 2 başlık(lar) 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı(ları) 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/2260/2280 storage devices(support PCIe 4.0 x4 mode) 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/2260/2280 storage devices(support PCIe 4.0 x4/x2 mode) 1 x 4-pin EZ_PLUG Güç bağlantısı(ları) 1 x TPM girişi 1 x Ön pane ses bağlantısı(ları) (AAFP) 7 x ProbeIt Ölçme Noktaları 1 x H_AMP fan konektörü 2 x W_PUMP+ konektörü 1 x 6-pin EATX 12 V Güç Konektörü 2 x 8-pin EATX 12V Güç Konektörleri 1 x WB_SENSOR 1 x BIOS Switch düğmesi(leri) 1 x LN2 Mod Jumperı(ları) 1 x Node Bağlantıları 1 x Güvenli Boot düğmesi 1 x Tekrar Dene (ReTry) Düğmesi 1 x Wi-Fi/Bluetooth modülü ile önceden takılmış M.2 yuvası 1 x W_IN girişi 1 x W_OUT girişi 1 x W_FLOW girişi 2 x USB 3.1 Gen 2 ön panel konnektörü 1 x Hoparlör konektörü 1 x DIMM.2 Yuvası 2 M.2 sürücüyü destekler (2242-22110) 1 x RSVD Anahtarı 1 x Başlama düğmesi 1 x FlexKey düğmesi 1 x FS Modu düğmesi 1 x M.2_3 Soğuk Depolama Düğmesi 1 x Yonga Seti Fan Başlığı 1 x VRM_HS_FAN Başlığı
BIOS 2 x 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, WfM2.0, SM BIOS 3.2, ACPI 6.2
Yönetilebilirlik WOL , PXE
İşletim Sistemi Windows® 10 64-bit
Form Faktörü Extended ATX Form Faktör 12.2 inç x 10.9 inç ( 31 cm x 27.7 cm )

Asus ROG Zenith II Extreme AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4733(OC)Mhz E-ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen Threadripper
 • YongasetiTRX40
 • Soket YapısısTRX4
 • Ram TipiDDR4 4733(O.C)/ 4600(O.C)/ 4400(O.C)/ 4333(O.C.)/ 4266(O.C.)/ 4133(O.C.)/ 3800(O.C.)/ 3733(O.C.)/ 3400(O.C.)/ 2800/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi256GB
 • SATA8x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot4 x PCIe 4.0 x16 Safeslot (x16 x16/x16 x16/x8/x8 x16/x8/16/x8)
 • Ethernet (LAN)Intel I211-AT Gb Ethernet
 • HDMIYok
 • USB4 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 5 x USB 3.2 Gen 2
 • Overclock Var
 • Wi-FiIntel Wi-Fi 6 AX200
 • Kasa YapısıE-ATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.881,47 TL 6.881,47 TL +0
 • 3.512,39 TL 7.024,77 TL +0
 • 2.356,99 TL 7.070,97 TL +0
 • 1.779,63 TL 7.118,51 TL +0
 • 1.433,19 TL 7.165,95 TL +0
 • 1.202,46 TL 7.214,79 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.881,47 TL 6.881,47 TL +0
 • 3.473,38 TL 6.946,77 TL +0
 • 2.325,21 TL 6.975,64 TL +0
 • 1.755,48 TL 7.021,90 TL +0
 • 1.411,58 TL 7.057,91 TL +0
 • 1.176,32 TL 7.057,91 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.881,47 TL 6.881,47 TL +0
 • 3.508,80 TL 7.017,61 TL +0
 • 2.352,64 TL 7.057,91 TL +0
 • 1.777,79 TL 7.111,16 TL +0
 • 1.431,70 TL 7.158,50 TL +0
 • 1.201,21 TL 7.207,23 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.881,47 TL 6.881,47 TL +0
 • 1.376,29 TL 6.881,47 TL +3
 • 1.173,91 TL 7.043,47 TL +3
 • 1.771,93 TL 7.087,72 TL +0
 • 1.426,36 TL 7.131,79 TL +0
 • 1.196,19 TL 7.177,17 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.881,47 TL 6.881,47 TL +0
 • 3.510,59 TL 7.021,19 TL +0
 • 2.355,78 TL 7.067,34 TL +0
 • 1.778,71 TL 7.114,83 TL +0
 • 1.432,59 TL 7.162,97 TL +0
 • 1.201,83 TL 7.211,01 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.881,47 TL 6.881,47 TL +0
 • 3.508,91 TL 7.017,82 TL +0
 • 2.354,64 TL 7.063,93 TL +0
 • 1.777,86 TL 7.111,45 TL +0
 • 1.431,77 TL 7.158,87 TL +0
 • 1.201,28 TL 7.207,69 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.881,47 TL 6.881,47 TL +0
 • 3.508,70 TL 7.017,39 TL +0
 • 2.354,64 TL 7.063,93 TL +0
 • 1.777,77 TL 7.111,08 TL +0
 • 1.431,77 TL 7.158,87 TL +0
 • 1.201,28 TL 7.207,69 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.881,47 TL 6.881,47 TL +0
 • 3.512,39 TL 7.024,77 TL +0
 • 2.356,99 TL 7.070,97 TL +0
 • 1.779,63 TL 7.118,51 TL +0
 • 1.433,19 TL 7.165,95 TL +0
 • 1.202,46 TL 7.214,79 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.881,47 TL 6.881,47 TL +0
 • 3.508,80 TL 7.017,61 TL +0
 • 2.354,57 TL 7.063,71 TL +0
 • 1.777,79 TL 7.111,16 TL +0
 • 1.431,70 TL 7.158,50 TL +0
 • 1.201,21 TL 7.207,23 TL +0
6.881,47 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Asus ROG Zenith II Extreme AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4733(OC)Mhz E-ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Asus ROG Zenith II Extreme AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4733(OC)Mhz E-ATX Gaming (Oyuncu) Anakart %8 indirim 7.442,24 TL 6.881,47 TL
   24 Saatte Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.