Stoklarımızdaki Tüm Asus Notebooklar "Asus Türkiye" Garantisindedir


Asus ROG Zephyrus S GX531GW-ES009T i7-8750H 2.20GHz 16GB DDR4 512GB SSD 8GB RTX 2070 15.6" Full HD Win10 Home Gaming Notebook Genel Özellikler

İnce ve Güçlü Ultra ince oyun dizüstü bilgisayarlarını orijinal Zephyrus ile yeniden tanımladıktan sonra, ROG zorlu Windows 10 Pro oyunlarını süper dar çerçevelerle birlikte daha ince bir tasarıma getiriyor. ROG Zephyrus S, GeForce RTX 2080 GPU'yu ve 9'uncu Nesil Intel® Core ™ i7 işlemcisini soğutmak için yenilikçi bir mühendislik kullanıyor, böylece Pantone® Renk Doğrulama özelliğiyle 240Hz / 3ms'lik ödün vermeyen ekranıyla oyunları en üst seviyede kusursuz oynayabilirsiniz.

Ultra Portatif Oyunculuk İçin Yeni Standart Şimdiye kadarki en ince oyuncu dizüstü bilgisayarını yüksek kaliteli çiplerle donatmak için akıllı tasarım ve uzman işçilik gereklidir. Bir GeForce RTXTM ™ 2080 GPU ve en yeni Intel® Core ™ i7 işlemciyle sadece 15,35 ~ 16,15 mm inceliğinde, ROG Zephyrus S ultra taşınabilir ve hareket halindeyken günlük temponuz için yeterince güçlüdür. Gizli scissor-door menteşesiyle tek bir hareketle svelte sidekick'ten oyun güç santraline dönüşmektedir.

Mükemmellik İçin Tasarlandı Metal gövde temiz hatların ve zarif tasarımın bir senfonisidir. Fırça darbeleri kapağı keser, elmas kesimleri kenarları düzeltir ve ikonik logo ROG kırmızısını aydınlatır. İki aşamalı anotlama, pırıl pırıl vurgular ile gizli yüzeyleri kontrastta tutar ve içindeki donanım gibi son teknoloji ürünleri benzersiz Zephyrus stilini yansıtır.

Süper Dar Çerçeveler Ekranı çevreleyen ince çerçeveler tasarlanırken kasayı da daha kompakt hale getirmiştir. Zephyrus S, aynı 15.6 ”ekran boyutuna rağmen önceki modellerinden 19 mm daha dardır. Küçük kaplama alanı dolu çantalara ve dar alanlara daha rahat sığar ve aynı zamanda fare elinize daha fazla yer bırakır.

Hızdan Ödün Vermeden Çerçevelerin Daralaması Süper dar çerçeveler, sizi 240Hz IPS seviyeli ekranda oyunlara daha fazla odaklanmanızı sağlar. Şimşek kadar hızlı yenileme hızı, minimum giriş gecikmesiyle oyunu inanılmaz derecede pürüzsüz hale getirirken, 3ms griden griye tepki süresi bulanıklaşma olmadan daha net görüntüler üretir. Tam sRGB renk gamı ve geniş görüş açılarıyla ROG Zephyrus S, hız ve güzelliği ödün vermeden harmanlar ve renkleri daha uyumlu hale getirir. Böylece daha zengin renkler, parlak beyazlar ve daha derin siyahlar sağlayan HDR ekran seçeneğini tercih edebilirsiniz. HDR ekranı, Panel Self Refresh (Kendi kendine yenileme) ve Aktif Güç Tüketimini % 13'e varan oranda azaltan Statik Ekran Yenileme Hızı Anahtarı teknolojileriyle batarya ömrünü uzatmaktadır.

Etkili Performansı İle Masaüstü PC’lere Rakip Küçük gövdesine bakıp aldanmayın; ROG Zephyrus S AAA oyunlar, VR deneyimleri ve ciddi yaratıcı çalışmalar için bol miktarda güce sahiptir. Altı çekirdekli 9. Nesil Intel® Core ™ i7 CPU, masaüstüne denk bir performans sağlarken, tamamen yeni NVIDIA GeForce RTX 2080 GPU, gerçek zamanlı ışın izleme teknolojisi ve AI ile geliştirilmiş görüntü işleme sayesinde fotogerçekçi grafikler sunar. ROG Boost, GPU'yu turbo modda 90W'da 1330MHz'e, 815 GDDR6 VRAM'i 6151MHz'de saat hızına çıkarır ve her ikisi de overclock (hız aşırtma) edilebilir. 1 TB'a kadar olan bir NVMe SSD, büyüyen oyun kütüphaneniz ve profesyonel portföyünüz için hızlı depolama sunar.

Geliştirilmiş Akıllı Soğutma ROG'nin Akıllı Soğutma felsefesi, ne yaparsanız yapın şasi ve bileşenler için en iyi deneyimi sağlamak üzere doğru özellikleri ve sistem ayarlarını birleştirir. Zephyrus S'de, yenilikçi Aktif Aerodinamik Sistemimiz (AAS), hava akışını % 22 artırmak için ilave menfezler açarken, kendi kendini temizleyen termal modül, ömrünü uzatmak için tozları dışarı atmaktadır. ROG Armory Crate yazılımı, performans ve görevler için akustiği optimize eder ve çalışma modları arasında kolayca geçiş yapar.

Daha Derin Nefes Alır İnce şasi, uzun oyun seanslarında performansı tehlikeye atabilecek hava akımı için sınırlı alan bırakır, böylece yenilikçi Aktif Aerodinamik Sistemimiz hava akışını % 22 oranında artırmaya yardımcı olan 5 mm'lik bir havalandırma açar. İkili 12V fanlar, tabandaki genişleyen girişten ve paneli klavyenin üzerinde perfore eden deliklerden soğuk hava alır. Egzoz, her biri AAS'a akan soğuk hava katmanından sıcak havayı ayırmak üzere şekillendirilmiş olup her biri şasinin kenarlarındaki dört çıkışa pompalanır.

Kapsamlı Soğutma Beş ısı borusu, sadece CPU ve GPU’dan değil, aynı zamanda güç sağlayan devrelerden de ısı çekmek için yüzeyin altına gizlice yerleştirilmiştir. Bu tasarım güç bileşenlerini 80 ° C'nin altında tutar ve bu da uzun vadeli güvenilirliği artırır. CPU ve GPU, herhangi bir iş yükü için verimli soğutma sağlamak amacıyla hem ortak çalışır hem de özel soğutuculara bağlanır

Daha Fazla Sayıda Ultra-İnce Paletler Isı enerjisi yanlarda dört soğutucu tarafından dağıtılır. Her biri 0,1 mm kadar ince ultra-ince bakır yüzgeçlerle kaplanmıştır, bu da iki kat daha kalın olan tipik yüzgeçlerden daha yüksek yoğunluk ve daha düşük hava direnci sağlar. Toplam 110.000 mm2 yüzey alanına sahip 250 soğutucu kanatçığı vardır ve yanlardakiler, ılık havayı fare kullandığınız elinizden uzağa yönlendirmek için hafifçe arkaya açılandırılmıştır.

Kendini Temizleyen Soğutma Sistemi Soğutucuların toz ve pisliklerden arındırılması, optimal ısı dağılımını sağlamak için
kritik öneme sahiptir, bu nedenle mühendislerimiz kanatçıkların üzerinde birikmelerini önlemek için kasanın dışındaki parçacıkları yakalayan ve kanalize eden özel bir toz önleyici tünel tasarladılar. Bu da kendi kendini temizleyen sistem, uzun süreli stabilite ve güvenilirliği artıran tutarlı soğutma performansı sağlamaya yardımcı olmaktadır.

Daha Fazla Kanat Daha Fazala Hava Akışı AeroAccelerator teknolojisi, ince şasi içindeki hava akışını en üst düzeye çıkarır. Dikkatlice şekillendirilmiş alüminyum giriş örtüleri, fanların daha soğuk havada çekilmesine yardımcı olmak için kavisli kenarlar ve yükseltilmiş kılavuzlar kullanır. İçeri girdiğinde, soğutuculara doğru, geleneksel tasarımlardan % 33 daha ince olan sıvı-kristal-polimer kanatçıklarla donatılmıştır. Zephyrus S, fan başına 83 ile şimdiye kadarki en yüksek kanatçık yoğunluğunu elde ederek hava akışını % 17'ye kadar artırıyor.

Yüksek Performanslı 12V Fanlar İkili fanlar, daha hızlı dönmelerini sağlayan ve tipik 5V fanlara kıyasla hava akışını artıran 12V güçle çalışır. Aşağıdaki genişleyen AAS girişinden hava alırlar ve şasiyi perfore eden deliklerin her biri AAS'a akan soğuk hava katmanından ılık çıkışın ayrılmasına yardımcı olan ince bir rampaya sahiptir ve kasanın kenarlarındaki dört çıkış üzerinden hava pompalanır.

Anda Kalmak İçin Doğru Mod Oyun dizüstü bilgisayarları bir dizi görevi yerine getirecek kadar çok yönlüdür, ancak gereksinimler sürekli değişmektedir, bu nedenle Akıllı Soğutma buna göre uyarlanmıştır. Farklı oyunlar ve uygulamalar için performansı ve akustiği optimize eden işletim modları arasında otomatik olarak geçiş yapar. Turbo modu, maksimum hızı korumak için en yüksek fan hızını kullanır, Balanced (dengeli) modu, soğutmayı oyun için daha düşük gürültü seviyelerine ayarlar ve Sessiz mod, daha az yükte çalışma ve eğlence için daha sessiz çalışır.

* Aksi belirtilmedikçe, performans değerleri teorik performansa dayanmaktadır. Gerçek rakamlar gerçek dünyada değişebilir

En Üst Derecede Sağlamlık ROG Zephyrus S, birden fazla düşmeye karşı dayanıklılık dahil 76 cm yükseklikten düşmeyle katı iç kalite testlerinden geçer, bu nedenle günlük tehlikelerle başa çıkmak için yeterince sağlamdır. Ayrıca şok, yükseklik ve aşırı çevresel koşullar için zorlayıcı olan MIL-STD-810G standartlarını da karşılar.

Oyuncu Klavyesinin Ötesinde Aura Sync Klavye, savaşın sıcağında hassas girdiler sağlar ve uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir. Arka ışık renklerini ve efektlerini tarzınıza uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz ve yapılandırılabilir bir RGB bölgesi arkadaki AAS girişini aydınlatır. Aura Sync, kurulumunuza uyumlu bir görünüm vermek için aydınlatmayı uyumlu ROG fareleri, kulaklıkları ve diğer çevre birimleriyle uygun hale getirir.

Sesi Mükemmelleştirin ROG Zephyrus S, tam olarak size yönelik olan çift hoparlörle sesi ön plana çıkarıyor. Akıllı amplifikatör teknolojisi, onları termal sınırları dahilinde tutar, böylece ses kaybı yaşamadan sesi yükseltebilirsiniz. Sonuçta elde edilen çıkış, her sesi duymanıza yardımcı olacak daha fazla bas ve aralık ile daha da yüksek sesle dalış yapmak için bir kulaklıklı mikrofon seti takabilirsiniz.

Görselliğe Surround Ses İle Odaklanın Akıllı yazılım, Zephyrus S'nin stereo kulaklıklar için surround ses ortamlarını simüle eder ve hareketin tam ortasında olmasını sağlar. Bu çok yönlü özellik yalnızca analog kutularla değil, aynı zamanda sanal surround ses ile çalışmayan USB ve VR kulaklıklarla da çalışır.

Sonıc Studıo 3 İle Sesi Güçlendirin Surround sanallaştırma, Sonic Studio III'te bulunan ve çıkışı manuel olarak ayarlamanıza izin veren çeşitli ses efektlerinden biridir. Sesiniz için otomatik ses dengeleme, ayrıca istenmeyen arka plan seslerini filtreleyen gürültü ve yankı iptalini içeren akış ve kayıt özelliklerine sahiptir.

Birleştirilmiş Sistem Ayarlama ve Kişiselleştirme ROG Armory Crate, temel ayarları parmaklarınızın ucuna tek bir yardımcı programda koymak için sistem ve aydınlatma kontrollerini birleştirir. Favori oyunlarınız başlattığınızda otomatik olarak ayarlamalar yapan Senaryo Profilleri'ni kolayca tanımlayabilir ve özelleştirebilirsiniz.

* Arayüz versiyonuna göre değişebilir

Type-C İle Hızlı Şarj Keyfi USB Güç Dağıtımı, taşınabilir güç paketlerinden ikincil şarjı destekler, böylece batarya zayıfladığında bir güç noktası için savaşmanıza gerek kalmaz. Hızlı şarj desteği, akıllı telefonları ve diğer cihazları hızlı bir şekilde şarj etmek için 3A'ya kadar kullanarak zamanı tersine çevirir. CPU'yu veya GPU'yu yoğun görevlerle yüklemiyorsanız, yoldaki yükünüzü hafifleten 65W'a kadar daha küçük bir adaptör kullanabilirsiniz.

* USB Güç Dağıtımı yalnızca GX531GX, GX531GW, GX531GV ve GX531GM'de desteklenir. Güç paketi ve 65W adaptör ayrı olarak satılır..* Şarj süresi boşta olan dizüstü bilgisayara dayanmaktadır.* Aksi belirtilmediği sürece, performans değerleri teorik performansa dayanmaktadır. Gerçek rakamlar gerçek dünyada değişebilir.

Tüm Cihazlarınızı Bağlayın ROG Zephyrus S, hareket halindeyken oyun oynamak için gereken tüm bağlantılara sahiptir. Tip-C ™ (USB-C ™) portları USB 3.1 Gen 2 ve Gen 1 hızında bulunurken, Tip A USB 3.1 Gen 2 ve USB 2.0 portları bir gamepad ve fare için mükemmeldir. Arkadaki HDMI 2.0b, 60Hz'e kadar 4K UHD ekranları destekler, böylece büyük ekran TV'lerde oyun oynayabilir ve eğlenebilirsiniz.

Asus ROG Zephyrus S GX531GW-ES009T i7-8750H 2.20GHz 16GB DDR4 512GB SSD 8GB RTX 2070 15.6" Full HD Win10 Home Gaming Notebook Özellikleri

 • İşlemciIntel Core i7
 • İşlemci ModeliIntel Core i7-8750H
 • İşlemci Hızı2.20 GHz
 • Çekirdek SayısıAltı Çekirdekli İşlemci
 • İşletim SistemiWindows 10 Home
 • Sistem Belleği16 GB
 • Arttırılabilir Bellek (Maks.)24 GB
 • Sabit Disk (HDD)512 GB SSD
 • SSD512 GB
 • SSD SlotuM.2
 • Ekran Kartı Hafızası8 GB Paylaşımsız
 • Ekran KartıGeForce RTX2070
 • Ekran Kartı Bellek TipiGDDR6
 • Ekran Özelliği15.6"
 • EkranFull HD, 144Hz / 3ms, Anti-Glare, IPS-level, %100 sRGB
 • Ekran Çözünürlüğü1920 x 1080
 • Klavye4-Zone RGB, Aydınlatmalı Chiclet Klavye
 • USB Port1 x Type C USB3.1 Gen.1, 1x USB3.1 Gen2 Type-C , 1x USB 3.1 Gen2 Type-A , 2x USB 2.0
 • HDMI1x HDMI 2.0
 • Ethernet (LAN)Yok
 • Kablosuz HaberleşmeWireless 802.11ac
 • Bluetooth ÖzelliğiVersiyon 5.0
 • Ağırlık2.10 Kg.
 • Garanti24 Ay Garantili
 • MarkaAsus
 • Model KoduGX531GW-ES009T
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.676,64 TL 23.676,64 TL +0
 • 12.065,15 TL 24.130,29 TL +0
 • 8.092,09 TL 24.276,27 TL +0
 • 6.106,63 TL 24.426,54 TL +0
 • 4.915,23 TL 24.576,13 TL +0
 • 4.121,26 TL 24.727,56 TL +0
 • 3.554,78 TL 24.883,49 TL +0
 • 3.129,84 TL 25.038,75 TL +0
 • 2.799,55 TL 25.195,96 TL +0
 • 2.535,79 TL 25.357,87 TL +0
 • 2.319,92 TL 25.519,12 TL +0
 • 2.140,20 TL 25.682,44 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.676,64 TL 23.676,64 TL +0
 • 11.945,83 TL 23.891,67 TL +0
 • 7.988,07 TL 23.964,21 TL +0
 • 6.009,30 TL 24.037,20 TL +0
 • 4.822,13 TL 24.110,63 TL +0
 • 4.030,75 TL 24.184,52 TL +0
 • 3.465,55 TL 24.258,85 TL +0
 • 3.041,71 TL 24.333,65 TL +0
 • 2.712,10 TL 24.408,91 TL +0
 • 2.448,46 TL 24.484,64 TL +0
 • 2.232,80 TL 24.560,83 TL +0
 • 2.053,13 TL 24.637,50 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.676,64 TL 23.676,64 TL +0
 • 12.052,86 TL 24.105,72 TL +0
 • 8.083,80 TL 24.251,40 TL +0
 • 6.100,34 TL 24.401,36 TL +0
 • 4.910,13 TL 24.550,65 TL +0
 • 4.116,96 TL 24.701,77 TL +0
 • 3.551,05 TL 24.857,37 TL +0
 • 3.126,54 TL 25.012,30 TL +0
 • 2.796,57 TL 25.169,17 TL +0
 • 2.533,07 TL 25.330,74 TL +0
 • 2.317,42 TL 25.491,65 TL +0
 • 2.137,88 TL 25.654,61 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.676,64 TL 23.676,64 TL +0
 • 12.051,64 TL 24.103,27 TL +0
 • 8.081,32 TL 24.243,95 TL +0
 • 6.096,57 TL 24.386,28 TL +0
 • 4.906,06 TL 24.530,30 TL +0
 • 4.113,10 TL 24.678,59 TL +0
 • 3.546,58 TL 24.826,09 TL +0
 • 3.121,92 TL 24.975,36 TL +0
 • 2.791,83 TL 25.126,44 TL +0
 • 2.527,94 TL 25.279,35 TL +0
 • 2.312,44 TL 25.436,87 TL +0
 • 2.132,80 TL 25.593,60 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.676,64 TL 23.676,64 TL +0
 • 4.805,00 TL 24.025,00 TL +3
 • 4.025,41 TL 24.152,45 TL +3
 • 3.468,75 TL 24.281,25 TL +3
 • 3.051,43 TL 24.411,43 TL +3
 • 4.090,50 TL 24.543,01 TL +0
 • 2.467,60 TL 24.676,02 TL +3
 • 2.255,50 TL 24.810,48 TL +3
 • 2.078,87 TL 24.946,41 TL +3
 • 2.508,38 TL 25.083,85 TL +0
 • 2.292,98 TL 25.222,80 TL +0
 • 2.113,61 TL 25.363,30 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.676,64 TL 23.676,64 TL +0
 • 12.045,75 TL 24.091,50 TL +0
 • 8.077,10 TL 24.231,30 TL +0
 • 6.093,87 TL 24.375,49 TL +0
 • 4.903,72 TL 24.518,61 TL +0
 • 4.111,00 TL 24.666,00 TL +0
 • 3.544,65 TL 24.812,56 TL +0
 • 3.120,47 TL 24.963,77 TL +0
 • 2.790,43 TL 25.113,91 TL +0
 • 2.526,86 TL 25.268,56 TL +0
 • 2.311,13 TL 25.422,40 TL +0
 • 2.131,76 TL 25.581,16 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.676,64 TL 23.676,64 TL +0
 • 12.045,75 TL 24.091,50 TL +0
 • 8.077,10 TL 24.231,30 TL +0
 • 6.093,87 TL 24.375,49 TL +0
 • 4.903,72 TL 24.518,61 TL +0
 • 4.111,00 TL 24.666,00 TL +0
 • 3.544,65 TL 24.812,56 TL +0
 • 3.120,47 TL 24.963,77 TL +0
 • 2.790,43 TL 25.113,91 TL +0
 • 2.526,86 TL 25.268,56 TL +0
 • 2.311,13 TL 25.422,40 TL +0
 • 2.131,76 TL 25.581,16 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.676,64 TL 23.676,64 TL +0
 • 12.052,86 TL 24.105,72 TL +0
 • 8.083,80 TL 24.251,40 TL +0
 • 6.100,34 TL 24.401,36 TL +0
 • 4.910,13 TL 24.550,65 TL +0
 • 4.116,96 TL 24.701,77 TL +0
 • 3.551,05 TL 24.857,37 TL +0
 • 3.126,54 TL 25.012,30 TL +0
 • 2.796,57 TL 25.169,17 TL +0
 • 2.533,07 TL 25.330,74 TL +0
 • 2.317,42 TL 25.491,65 TL +0
 • 2.137,88 TL 25.654,61 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.676,64 TL 23.676,64 TL +0
 • 11.988,17 TL 23.976,35 TL +0
 • 8.025,44 TL 24.076,31 TL +0
 • 6.044,28 TL 24.177,11 TL +0
 • 4.855,25 TL 24.276,27 TL +0
 • 4.063,13 TL 24.378,75 TL +0
 • 3.497,08 TL 24.479,57 TL +0
 • 3.072,65 TL 24.581,23 TL +0
 • 2.742,35 TL 24.681,17 TL +0
 • 2.478,45 TL 24.784,51 TL +0
 • 2.262,37 TL 24.886,11 TL +0
 • 2.082,38 TL 24.988,54 TL +0
23.676,64 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
Asus ROG Zephyrus S GX531GW-ES009T i7-8750H 2.20GHz 16GB DDR4 512GB SSD 8GB RTX 2070 15.6" Full HD Win10 Home Gaming Notebook

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Asus ROG Zephyrus S GX531GW-ES009T i7-8750H 2.20GHz 16GB DDR4 512GB SSD 8GB RTX 2070 15.6" Full HD Win10 Home Gaming Notebook
   Asus ROG Zephyrus S GX531GW-ES009T i7-8750H 2.20GHz 16GB DDR4 512GB SSD 8GB RTX 2070 15.6" Full HD Win10 Home Gaming Notebook
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.