Asus TUF B450M-Pro Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

BIOS güncellemesi ve Ryzen 3.nesil işlemci ile kullanıldığında ram desteği 4400mhz’a çıkmaktadır.

Asus TUF B450M-Pro Gaming Aura Sync RGB LED aydınlatma, DDR4 4400MHz desteği, Çift M.2 ve yerleşik USB 3.1 Gen 2'e sahip, oyunculara yönelik AMD B450 mATX anakart
 • Realtek S1200A Codec: Realtek®S1220A, stereo çıkış için benzersiz 108 dB ve giriş için 103 dB sinyal ses oranı sunarak saf ses kalitesi sağlıyor
 • Özel DTS® Custom sesler: Stereo kulaklıklarda sesin geldiği yönü anlamanızı sağlar. Böylece rakiplerinizin yerini tespit edebilirsiniz
 • GPU Sıcaklığı Algılama ve Fan Xpert 2+: Her fanın, soğutma performansıyla gürültü arasında en iyi dengeyi kurmasını sağlar
 • TUF Koruması: SafeSlot, ESD Koruması, DDR4 yüksek voltaj koruması, Digi+ VRM ve paslanmaz çelik arka giriş çıkış paneliyle uzun vadeli güvenilirlik
 • Askeri sınıf TUF Bileşenleri: TUF LANGuard, TUF Bobinler, TUF Kapasitörler ve TUF MOSFET'lerle üst düzey dayanıklılık
 • Aura Sync RGB: Uyumlu çok sayıda PC ekipmanıyla LED aydınlatmanızı senkronize edin.

Savaş Merkezinizi Donatın TUF Gaming anakartlar, diğer markaların zorlanacağı durumlarda hayatta kalmak ve başarıya ulaşmak için özel olarak tasarlandı. Oldukça dayanıklı bileşenlerle üretilen bu anakartlar, siz ne kadar isterseniz o kadar süren oyun maratonlarında sarsılmaz bir kararlılık sunuyor.

TUF Gaming anakartıyla bir sistem kurduğunuzda TUF Gaming Alliance'tan da yararlanacaksınız. ASUS'un güvenilir sektör iş ortaklarıyla birlikte kurduğu TUF Gaming Alliance, bileşenlerden kasaya kadar tüm bileşenlerin estetik olarak birbirini tamamlayan, uyumlu bir şekilde olmasını ve sisteminizi daha kolay kurmanızı sağlıyor.

Kolay Bilgisayar Toplama Deneyimi TUF Gaming anakartlar ile kendi bilgisayarınızı kolayca ve güvenle kurabilirsiniz. Bunu yaparken harika tasarımlardan, yenilikçi mühendislikten ve önde gelen bileşen üreticileriyle yapılan güçlü iş birliklerinden yararlanabilirsiniz. Askeri sınıf TUF Bileşenleri, TUF Koruması ve TUF Gaming Alliance'ın bir araya gelmesiyle sisteminizin uzun süre sizinle olacağından emin olabilirsiniz.

TUF Oyun İttifakı TUF Oyun İttifakı; ASUS ve güvenilir PC bileşen markalarının çeşitli parçalar arasında uyumluluğu sağlamak için giriştikleri bir iş birliği. Bu parçalar arasında bilgisayar kasaları, güç kaynakları, işlemci soğutucuları, bellek kitleri ve daha fazlası yer alıyor. Eklenen yeni iş birlikleri ve bileşenlerle TUF Gaming Alliance daha güçlü bir şekilde büyümeye devam edecek.

TUF Koruması / SAFESLOT Ekran Kartı Yatırımınızı Koruyun PCIe yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş hali olan SafeSlot kartın yerinden çıkmasını ve kaymasını üstün bir şekilde önler. Güçlendirici metalle entegre ederek, çok daha sağlam bir slot elde etmek için yeni bir geçmeli kalıp süreci ile tek adımda üretilen SafeSlot, ek lehim noktaları ile PCB'ye sıkı bir biçimde tutturulur.

ESD Koruyucuları / Elektrostatik Deşarj Koruması ESD Koruyucuları, +/- 10kV hava deşarjı ve +/- 6kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak bileşenlerin ömrünü uzatır. Bu da +/- 6kV ve +/- 4kKV şeklindeki ilgili endüstri standartlarını büyük oranda geçiyor

DIGI+ VRM / Kararlı Güç İçin Hassas Kontrol Endüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ VRM voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye her an akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.
Dram Yüksek Akım Koruması / Kısa Devre Hasarı Önleme Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü korur.

Paslanmaz Çelik Arka Panel Giriş Çıkışları 3 kat daha iyi aşınma direnci.

TUF'ın aşınmaya karşı dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri krom oksit ile birbirine bağlı. Bu sayede paneller, endüstri standardı 24 saat olmasına rağmen 72 saatlik tuz püskürtme testine dayana

TUF Bileşenleri
 • TUF Bobinleri: Sertifikalı askeri sınıf TUF bobinleri, işlemciye sağlam güç iletimi sağlarken sistem kararlılığının artırılmasına da yardımcı olur.
 • Tuf Kapasitörleri: +%20 sıcaklık toleransı ve 5 kat daha uzun kullanım ömrü.
 • TUF Mosfet'ler: Düşük RDS'li (açık) ve sertifikalı askeri sınıf MOSFET'ler. Düşük RDS (açık) daha iyi güç verimliliği ve düşük ısı üretimi sağlar.
TUF LANGuard / Gerilim Dalgalanmalarına Karşı En İyi Koruma Askeri sınıf bir yenilik olan TUF LANGuard, sinyal eşleşme teknolojisi ve yüzeye monte edilen üst düzey kapasitörlerle çıkışı artırarak anakartı yıldırım ve statik elektrik gibi durumlara karşı korur.

VRM Termal Güçlendirme / Gelişmiş Güç Dağıtımı, Soğutma Ve Verimlilik TUF B450M-PRO GAMING'te soğutma performansını artırmak için gelişmiş bir VRM ve soğutma bloğu bulunur. Yeni alaşım bobinler; daha verimli çalışma için daha yüksek güç dönüşümü, daha düşük güç kaybı ve daha iyi sıcaklık kontrolü sağlıyor. Gelişmiş voltaj ayarı performansı daha da artırıyor. Optimize edilmiş VRM dizilimi ve yüksek iletim sunan daha büyük termal yataklara sahip geniş VRM soğutma bloğu; ısı kaybını artırıyor, sıcaklığın daha yavaş yükselmesini sağlıyor ve soğutmayı genel olarak daha verimli hale getiriyor.

Esnek Soğutma Kontrolleri / Gpu Sıcaklığı Algılama GPU sıcaklığı başta olmak üzere sistem sıcaklıkları, kararlı bir oyun sistemi için büyük önem taşır. TUF Gaming anakartlardaki Fan Xpert 2+ yazılımı, ASUS ekran kartlarının* sıcaklıkları da dahil olmak üzere farklı sensörlerden gelen verilere göre sistem fanlarını akıllı bir şekilde kontrol eder. Böylece TUF Gaming sisteminiz siz ne kadar oyun oynarsanız oynayın mükemmel bir şekilde soğutulur.

Fan Xpert 2+ TUF B450M-PRO GAMING, FAN Xpert 2+ veya ödüllü UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı fan kontrollerine sahiptir.
Birden Fazla Sıcaklık Kaynağı FAN Xpert 2+ ile sistem fanlarını üç adede kadar farklı sıcaklık kaynağından elde edilen verilere göre kontrol edebilirsiniz. Örneğin, FAN Xpert 2+ ile GPU sıcaklığı arttığında kasa fanlarının çalışmasını sağlayabilirsiniz. Böylece, oyunların heyecanı arttıkça ek soğutma tam da ihtiyacınız olduğu anda devreye girer. Anakarttan CPU ve GPU'ya kadar sıcaklık kaynaklarınızı ve eşik değerlerinizi seçin, gerisini FAN Xpert 2+'a bırakın.
4-pin PWM/DC Fan Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.

DDR4 Desteği TUF Gaming anakartlar, her tür oyun ortamına hazır olmaları için sıkı testlere tabi tutuluyor. Bu temel, farklı bütçe düzeylerinden bellek kitlerinin de dahil olduğu kapsamlı onay listeleriyle destekleniyor. İster aradığınız performansı veren bir PC kurun ister makul teknik özellikler arayın, TUF Gaming sisteminiz için doğru kiti seçmek çok kolay.

Oyunlar İçin Ses / Oyuncu Kulaklıkları İçin Dts Custom Savaş becerilerinizi dahili özel DTS Custom seslerle geliştirin. Stereo kulaklarda ses kaynağı konumlarını algılayabilmeniz için gelişmiş emülasyon teknikleri kullanan DTS Custom, dahili ses standartlarını çok daha ileriye taşıyor. Farklı türler için belirlenmiş Açık Hava, Ses Alanı ve Taktiksel adlı üç ön ayar sayesinde her oyunda önemli avantajlar elde edeceksiniz.
 • Ses Alanı Modu: MMO, RPG, aksiyon ve korku oyunları için ideal ses ayarı. Aksiyonun tam ortasında olduğunuzu hissedeceksiniz!
 • Açık Hava Modu: Sesler, oyun dünyasının açık dünyasının üzerinde dolaştığınızı hissetirecek şekilde ön taraftan gelir. MOBA, RTA, strateji ve spor oyunları için mükemmeldir!
 • Taktiksel Mod: Şhhh — Köşede bir düşman mı var? DTS Custom gizlenmeniz gereken oyunlarda ses detaylarını artırır, böylece her adımı duyup yerini tespit edebilirsiniz!
Saf Ve Güçlü Sesler İçin Realtek S1200a Codec 1. Tuf Gaming Ses Koruması
Üst düzey Japon ses kapasitörleri sıcak, doğal ve sürükleyici sesler ortaya çıkarır.
2. Ses Keyfi
Premium Japanese audio capacitors provide warm, natural, and immersive sound.
3. Özel S1200a Codec
Geniş bir ses alanı ve etkileyici dinamikler sunar.
4. Ses Kalkanı
Analog/dijital sinyal alanlarını ayırarak çok taraflı karışmanın önemli ölçüde azaltılması sağlanır.

Sinyal Gürültü Oranı ASUS TUF GAMING B450M-PRO GAMING anakartlar, Realtek ile birlikte tasarlanan Realtek S1200A adlı benzersiz bir ses codec'inden yararlanıyor. Realtek®S1220A ayrıca, stereo çıkış için benzersiz 108 dB ve giriş için 103 dB sinyal ses oranı sunarak saf ses kalitesi sağlıyor.

Rakipleri Gölgede Bırakın / AURA SYNC Düzgün ayarlanmış bir sistem buna uygun estetik bir görünüme sahip olmalı. ASUS Aura, dahili RGB LED'ler için çeşitli işlevsel ön tanımlı ayar ve dahili RGB başlıklarına bağlanan şeritlerle birlikte RGB aydınlatma üzerinde tam kontrol imkanı sunar. Ve tümü, sürekli büyüyen Aura uyumlu donanımlar portföyüyle senkronize edilebilir.

Yerleşik 10Gbps USB 3.1 Gen 2 Type-A Desteği Geriye dönük uyumlu USB 3.1 Gen 2 Type-A ile en üstün bağlantı esnekliğine ve 10 Gbps'ye (Standart USB 3.1 Gen 1'den iki kat daha hızlı) kadar ulaşabilen inanılmaz veri aktarım hızlarına kavuşacaksınız.
Dahili M.2 ile Hızlanın x4 PCI Express® 3.0 bant genişliğiyle M.2, 32 Gbps'e kadar veri aktarım hızlarına destek verir. İşletim sistemi veya uygulamalarda kullanılacak bir sürücü için mükemmel bir seçenek olan M.2 ile bilgisayarınızı veya uygulamalarınızı olabildiğince hızlı çalıştırın.
AMD StoreMI / Tüm Sabit Sürücüler İçin Uygun Maliyetli Hızlandırma AMD StoreMI teknolojisi, sistem hızını iyileştirip açılış ve yazılım yükleme sürelerini azaltmak için sürücüleri hızlandıran bir yazılımdır. SSD'lerin performansını sabit disklerin uygun maliyeti ve kapasitesiyle bir araya getiren bu teknoloji, sık kullanılan verileri bu iş için özel olarak ayrılan bir SSD depolama alanına aktarır.

Amd Ryzen™ 2. Nesil / Radeon™ Vega Grafikli Ryzen™ / Ryzen™ 1. Nesil İşlemciler İçin Am4 Soket Yenilikçi Zen çekirdek mimarisiyle üretilen AMD Ryzen™ işlemci, sekiz adede kadar çekirdeğe ve Radeon™ Vega entegre grafiklere saiptir. AMD AM4 soket işlemciler, çift kanal DDR4 bellek, yerleşik 5 Gbps USB 3.1 Gen 1 ve 16 PCI Express® 3.0/2.0 veri yoluyla üstün performans sunar.

AMD B450 Yonga Seti AMD B450 yonga seti en yeni AMD® AM4 soket Ryzen™ işlemcilerle yüksek performans ve esneklik sunar. Daha hızlı veri aktarımı için, AMD StoreMI depolama hızlandırma teknolojisine, iki adet 10 Gbps USB 3.1 girişi, iki adet USB 3.0 girişi ve dört adet 6 Gbps SATA girişine sahiptir.

Asus'a Özgü Özellikler
 • Asus TUF Koruma: Asus SafeSlot / Asus Aşırı Gerilim Koruması / Asus Paslanmaz Çelik Arka G/Ç / Asus DIGI+ VRM / Asus LANGuard
 • Aura: Aura Aydınlatma Kontrolü / Aura RGB Şerit Girişleri
 • Asus'a Özgü Özellikler: AI Suite 3 / Ai Charger / PC Cleaner
 • Asus Sessiz Termal Çözümü: Şık Fansız Tasarımlı Isı Emici Çözümü ve MOS Soğutucu / Asus Fan Xpert 2+
 • Asus EZ DIY: Asus CrashFree BIOS 3 / Asus EZ Flash 3 / Asus UEFI BIOS EZ(Kolay) Mod
 • Asus Q-Design: Asus Q-Slot / Asus Q-DIMM
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PS/2 keyboard/mouse combo port
 • 1 x DVI-D
 • 1 x HDMI
 • 1 x LAN (RJ45) port
 • 1 x USB 3.1 Gen 2 Type-A
 • 1 x USB 3.1 Gen 1 USB Type-C
 • 2 x USB 3.1 Gen 1 (blue) Type-A
 • 2 x USB 2.0
 • 3 x Audio jack
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 2 x Aura RGB Şerit Başlığı
 • 1 x USB 3.1 Gen 1(up to 5Gbps) connector(s) support(s) additional 2 USB 3.1 Gen 1 port(s) (19-pin)
 • 2 x USB 2.0 connector(s) support(s) additional 4 USB 2.0 port(s)
 • 2 x M.2 Socket 3 with M key, type 2242/2260/2280 storage devices support
 • 6 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x CPU Fan bağlantısı (1 x 4 -pin)
 • 2 x Kasa Fan bağlantısı (2 x 4 -pin)
 • 1 x S/PDIF çıkış başlığı
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x Ön panel ses bağlantısı (AAFP)
 • 1 x Sistem paneli
 • 1 x Clear CMOS anahtarı
 • 1 x COM port girişi
 • 1 x Hoparlör konektörü
Teknik Özellikler
İşlemci AMD AM4 Socket for 3rd/2nd/1st AMD Ryzen™/2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics/Athlon™ with Radeon™ Vega Graphics Processors
Yonga Seti AMD B450
Bellek AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors: 4 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 4400(O.C)/3533(O.C)/ 3466(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Un-buffered Memory
Grafik Integrated Graphics in the AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics Processors; Multi-VGA output support: HDMI/DVI-D port; Supports HDMI 2.0b with maximum resolution of 4096 x 2160 @ 60 Hz, Supports DVI-D with max. resolution 1920 x 1200 @ 60 Hz
Çoklu GPU Desteği AMD CrossFireX™ Teknolojisini Destekler
Genişleme Yuvaları AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen 1st Generation Processors: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 mode) / AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics Processor: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x8 mode) / AMD Athlon with Radeon Vega Graphics Processors: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (max at x4 mode) / AMD B450 chipset: 1 x PCIe 2.0 x16 (max at x4 mode), 1 x PCIe 2.0 x1
Depolama AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors: 1 x M.2 Socket 3, with M key, type 2242/ 2260/ 2280 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode) / AMD Athlon with Radeon Vega Graphics Processors: 1 x M.2 Socket 3, with M key, type 2242/ 2260/ 2280 storage devices support (SATA mode) / AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors: 2 x SATA 6Gb/s port; Support Raid 0, 1, 10 / AMD B450 chipset: 1 x M.2 Socket 3, with M Key, type 2242/ 2260/ 2280 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 x 2 mode) 4 x SATA 6Gb/s port; Support Raid 0, 1, 10
LAN Realtek® RTL8111H / TUF LANGuard
Ses Realtek® ALC S1200A 8-Channel High Definition Audio CODEC
USB Portları AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors: 2 x USB 3.1 Gen 1 port (2 arka panelde, Type-A) AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors: 1 x USB 3.1 Gen 1 port (1 arka panelde, USB Type-C) / AMD B450 chipset: 1 x USB 3.1 Gen 2 port (1 arka panelde) / AMD B450 chipset: 2 x USB 3.1 Gen 1 port (2 bord ortasında) / AMD B450 chipset: 6 x USB 2.0 port (2 arka panelde, 4 bord ortasında)
BIOS 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP,SM BIOS 3.1, ACPI 6.1, Multilanguage BIOS, ASUS EZ Flash 3, ASUS CrashFree BIOS 3, F3 My Favorite,Last Modified log, F12 PrintScreen,F4 AURA ON/OFF, F9 Search and ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) memory information
Yönetilebilirlik WOL by PME, PXE
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit / Windows 7, 64-bit
Form Faktörü mATX Form Faktör (24.4 cm x 24.4 cm)
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu / I/O Shield / 2 x SATA 6Gb/s kablosu / 1 x M.2 Vida Paketi / 1 x Destek DVD / 1 x TUF Sertifika kartı / 1 x TUF GAMING Çıkartma

Asus TUF B450M-Pro Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming(Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD B450
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 4400(O.C)/ 4266(O.C.)/ 4133(O.C.)/ 4000(O.C.)/ 3866(O.C.)/ 3733(O.C.)/ 3600(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3200/ 3000/ 2933/ 2800/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot2 x PCIe 3.0 x 16, 1 x PCIe 2.0 x1
 • Ethernet (LAN)Realtek RTL8111H
 • HDMI1x HDMI
 • USB1 x USB 3.1 Gen2 Type-A, 1 x USB 3.1 Gen1 Type-C, 2 x USB 3.1 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.086,30 TL 1.086,30 TL +0
 • 559,49 TL 1.118,97 TL +0
 • 376,64 TL 1.129,91 TL +0
 • 285,27 TL 1.141,07 TL +0
 • 230,49 TL 1.152,45 TL +0
 • 194,01 TL 1.164,06 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.086,30 TL 1.086,30 TL +0
 • 557,07 TL 1.114,15 TL +0
 • 374,65 TL 1.123,95 TL +0
 • 283,48 TL 1.133,92 TL +0
 • 228,69 TL 1.143,47 TL +0
 • 192,30 TL 1.153,79 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.086,30 TL 1.086,30 TL +0
 • 559,72 TL 1.119,43 TL +0
 • 376,99 TL 1.130,97 TL +0
 • 285,66 TL 1.142,63 TL +0
 • 230,93 TL 1.154,65 TL +0
 • 194,49 TL 1.166,93 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.086,30 TL 1.086,30 TL +0
 • 560,00 TL 1.120,01 TL +0
 • 377,19 TL 1.131,56 TL +0
 • 285,84 TL 1.143,35 TL +0
 • 231,05 TL 1.155,27 TL +0
 • 194,59 TL 1.167,56 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.086,30 TL 1.086,30 TL +0
 • 277,88 TL 1.111,53 TL +2
 • 224,16 TL 1.120,82 TL +2
 • 282,60 TL 1.130,38 TL +0
 • 228,00 TL 1.139,99 TL +0
 • 191,63 TL 1.149,76 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.086,30 TL 1.086,30 TL +0
 • 559,72 TL 1.119,44 TL +0
 • 376,98 TL 1.130,95 TL +0
 • 285,67 TL 1.142,69 TL +0
 • 230,94 TL 1.154,68 TL +0
 • 194,49 TL 1.166,92 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.086,30 TL 1.086,30 TL +0
 • 559,72 TL 1.119,44 TL +0
 • 376,98 TL 1.130,95 TL +0
 • 285,67 TL 1.142,69 TL +0
 • 230,94 TL 1.154,68 TL +0
 • 194,49 TL 1.166,92 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.086,30 TL 1.086,30 TL +0
 • 555,37 TL 1.110,73 TL +0
 • 372,91 TL 1.118,74 TL +0
 • 281,72 TL 1.126,86 TL +0
 • 226,78 TL 1.133,92 TL +0
 • 190,18 TL 1.141,07 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.086,30 TL 1.086,30 TL +0
 • 555,76 TL 1.111,53 TL +0
 • 373,34 TL 1.120,01 TL +0
 • 282,13 TL 1.128,50 TL +0
 • 227,43 TL 1.137,13 TL +0
 • 190,96 TL 1.145,76 TL +0
1.086,30 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus TUF B450M-Pro Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming(Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus TUF B450M-Pro Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming(Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

FİYATINA GÖRE ÇOK İYİ...
Üye resmi
Çağrı Çağlayan 11 Şub 2021
MALZEME KALİTELİ SÜPER
MALZEME KALİTESİ BİLEŞENLERİ SOĞUTMA BLOKLARI GAYET İYİ, İLERİYE YÖNELİK 4 ADET RAM SLOTU, 2 ADET M.2 SLOTU SUNMASI GÜZEL. PİYASADAKİ ÜRÜNLERE GÖRE FİYAT PERFORMANS OLARAK KARŞILAŞTIRDIĞIMDA BU ÖZELLİKLERİYLE ÖN PLANA ÇIKIYOR. ŞUANLIK HERHANGİ Bİ OLUMSUZ YÖNÜYLE KARŞILAŞMADIM ARKADAŞLAR ALMAK İSTEYENLERE KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM, BU SİSTEM DESTEKLERİYLE UZUN SENELER GÖTÜRÜR.
Üye resmi
Yukselcan Komurcuoglu 05 Şub 2021
En iyisi
Piyasadaki 700-1200 tl fiyat bandında olan ürünlerin içinden en iyisi olabilir oc yapmak yazılımlarıyla çok kolay anakartın tasarımı hoş gözüküyor.
Üye resmi
Adem Yanık 03 Şub 2021
F/p öneririm
Gaming anakart olarak piyasada sanirim en iyi cihazlardan biri olabilir..m.2 destekleri ram kapasite 4400mhz kadar olmasi vs vs..rgb isiklandirmalari gayet hos..bios update kolayca yapiliyo..f/p olarak tavsiye ederim..
Üye resmi
Mehmet Koray Ercan 29 Oca 2021

Benim gibi Asus sevdalılarına birebir özellik olarak anlatılacak bir şey yok zaten 4 ram slotu ve 2 m2 ssd yuvası olması tercih etme sebebim oldu.
Üye resmi
Devrim Bilal Horuz 25 Oca 2021
FP EN İYİ ANAKARY
Ürünüm kargoda ve fiyat performans olarak en alınabilecek ve 8 çekirdek ryzen 7 3700x bios güncellemesiyle On numara bir anakart TAVSİYE EDERİM.
Üye resmi
Devrim Bilal Horuz 25 Oca 2021
FP EN İYİ ANAKARY
Ürünüm kargoda ve fiyat performans olarak en alınabilecek ve 8 çekirdek ryzen 7 3700x bios güncellemesiyle On numara bir anakart TAVSİYE EDERİM.
Üye resmi
Devrim Bilal Horuz 23 Oca 2021

EFSANE ANAKART VE ALDIM SONUNDA GAMİNG GECESİNDEN
Üye resmi
Ahmet Yorukoglu 14 Eki 2020

Asus TUF B450M-Pro Gaming anakart oyun sistemi için f/p açısından piyasadaki en iyi alternatif. . Ryzen 3000 destekli olan anakart bios güncellemesine ihtiyaç duymuyor. Ryzen 3600 işlemci ile sorunsuz çalışıyor. 2 adet m2 slot olması ve Ram kapasitesinin 128 gb 4400 Mhz’e kadar desteklemesi sistemi güncellemek için esneklik sağlıyor. AURA Sync özelliğini ARGB kontrolünde kullanmanızı tavsiye ederim, gayet başarılı.
Üye resmi
Kutay Çolak 02 Eki 2020

Şuan kullanıyorum ve parasını hak eden bir ürün asus dan şaşmayın
Üye resmi
Mehmet Güneş 01 Eki 2020

Tasarımı gayet şık ve kaliteli . Yapısal olarak ram slotlarının fazla olması ve TUF kalitesi ayrı birşey konuşmaya gerek yok.Anakart ihtiyacı olanlar gönül rahatlığıyla alabilir.Tavsiye ederim.
Üye resmi
Emre Çiloğlu 26 Eyl 2020

Ses kartı çok kaliteli askeri sınıf bileşenler kullanılmış çok sağlam bir anakart
Üye resmi
Muhammet Mustafa Geçitli 24 Eyl 2020
Tam bir F/P ürünü
Tasarım olarak çok estetik ve güzel. Yapı olarak ram ve m.2 slotlarının bol olması bunlarla birlikte tuf kalitesi başka da bir şey demeye gerek yok zaten.
Üye resmi
Mustafa Geçitli 23 Eyl 2020

Gaming gecesi sayesinde indirimli aldığım için tam bir fiyat/performans ürünü oldu benim için. Ram slotlarının bol olması ve işlemcim ile uyumlu olması seçmemdeki nedenlerdendi. Tasarımı ve ürünün kalitesi için Tuf serisi demem yeterli olur anakart bakanlara gönül rahatlığıyla önerebilirim.
Üye resmi
Alişan Seyrek 22 Eyl 2020
Master Tuf F/P ürünü
Öncelikle incehesap ekibine teşekkür ederim hızlı gönderim sağladığı için gaming gecesinde sipariş ettiğim ürün pazartesi elime ulaştı daha test edip denemedim fakat sorunsuz çalışacağına eminim anakarttan bahsetmeme gerek yok Tuf serisini herkesin bildiği bir şey kalite akıyor :)
Üye resmi
Özkan Şimşek 09 Eyl 2020
Tuf kalitesi ile tam F/P şampiyonu
Ben bu anakartı itx sistemden matx kasaya geçmem gerektiği için seçtim.Geniş işlemci ve ram desteği sunmasıda tercih olma sebebim oldu.Ayrıca askeri görselli pasif soğutucuları gayet şık duruyor.İçinde yine göze hitap eden kısa bir rgb ledde koymayı unutmamışlar.Genel anlamda type-c'den tutun rgb kontrol, fan kontrol gibi güncel ihtiyaçları karşılıyor.Ses kartınıda gayet başarılı buldum.Isı değerleri,kaliteli ve kullanıcı dostu bios arayüzüde ayrıbir albenisi.Asus'un verdiği güvenle gözünüz kapalı sistem toplanabilir gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Üye resmi
Mert Durubaba 08 Eyl 2020
Kalite
Asus'un yeni askeri serisi olarak geçen ASUS TUF B450M PRO GAMING anakartının gerçekten "askeri seri" olduğunu tecrübe ettim. Kart tamamen dayanıklılık ve kalite kokuyor. RGB "TUF" logosu gerçekten şıklık katıyor. Kartın ısınma değerlerini internetten araştırırsanız segmentinin en iyilerinden olduğunu göreceksiniz. Aynı zamana ramler için O.C kabiliyeti ve BIOS arayüzü de gerçekten güzel. Fiyat/performans oranı gerçekten iyi. Amd ryzen 3600x ile kullanıyorum overcloklu ve mosfet soğutucudan fazlasıyla iyi.Asus rog strix 2070 ile fazlasıyla bütünler.Asus her zaman mutluluktur.Kalitesini bozmadan üstüne ekleyerek devam ediyor.Gönül Rahatlığı ile alabilirsiniz.
Üye resmi
Onur Özdemir 06 Eyl 2020

Ürün çok iyi aldım kullanıyorum
Üye resmi
Atilla Erdem 06 Eyl 2020

gaming gecesinden aldım tam bir f/p ürünü rahatlıkla alabilirsiniz.
Üye resmi
Dinçer Durak 30 Ağu 2020

Ürün elime ulaştıktan sonra kolayca kurulumunu yaptım. mATX yapısı herhangi bir sorun teşkil etmiyor. AMD Ryzen 3600 ve 2 tane nvmE m2 ssd ile kullanıyorum. Ayrıca Ram slotlarının 4 tane olması ilerisi için büyük bir avantaj. Bios updateini kolayca yaptım. Son olarak ise anakartın kendi rgb ışıklandırması göze çok hoş geliyor.
Üye resmi
Ziyaretçi 14 Ağu 2020
F/p
Anakart gayet başarılı vrm sıcaklıkları da oldukça düşük ryzen 5 3600 ve 32 gb ram ile gayet uyumlu şekilde çalışmaktadır
Üye resmi
Ziyaretçi 09 Ağu 2020

Ürün fiyat performans açısından mükemmel bir tercih. Küçük yapısına rağmen 4 ram slotu ile genişletilebilir maksimum fiziksel ram 128gb'a kadar arttırılabilir. Ayrıca 2 adet m2 ssd depolama seçeneğiyla beraber 6 farklı depolama alanı yaratabilirsiniz. Rgb aşıkları mutlaka bu kartı tercih etmeli. Anakartın kendi rgb ışıklandırmasıda çok güzel hava katmış. Ayrıca hız aşırtma tutkunları ram'larini 4400mhz'e kadar yükseltebilir. Tuf kartların en iyi özelliklerinden biride mosfet soğutularının harika çalışması. Herkese kesinlikl tavsiye ediyorum.
Üye resmi
Salih Yanbal 06 Ağu 2020

ürünü aldım, tüm testleri yaptım ryzen 7 3700x işlemci ile kullanıyorum ve hiçbir sorun yok, mAtx yapıda olmasına rağmen ısınma sorunu olmadı hiçbir şekilde, VRM soğutmaları, 2 adet M2 girişi ve 6 adet SATA girişi bulundururuyor ve OC performansı da gayet sağlıklı. AuraSYNC de cabası...
Üye resmi
Ziyaretçi 04 Ağu 2020

Ürün çok iyi. Hızlı ve özenli kargo için teşekkür ederim.
Üye resmi
Serhan Okcay 01 Ağu 2020
Kalite
Asus efsane kart yapmış almak isteyen herkese B450M-Pro Gaming modelini öneririm .
Üye resmi
Erhan Eryaman 29 Tem 2020
Mükemmel bir anakart
Uzun süredir F/P bir sistem kurmak için anakart araştırıyordum. Farklı markaların aynı fiyat bandında ki anakartları ile karşılaştırdığımda, ASUS B450M-Pro açık ara en iyi seçim oluyor. VRM soğutmaları, 2 adet M2 girişi ve 6 adet SATA girişi aynı fiyat bandında ki başka hiç bir anakartta yok. ARGB kullanmak isteyenler için de AURA Sync özelliği var, kasaya hoş bir görüntü katmanızı sağlıyor. Uygun bir sistem toplamak isteyenler için mükemmel bir ürün, özellikle Gaming Gecesinden oldukça uygun bir fiyata alınıyor. Gamepower Warcry kasamda mATX olduğu için kötü görünür diye düşünmüştüm. Ancak tek kelimeyle mükemmel. Çok memnun kaldım, gerçekten herkese tavsiye ederim.
Üye resmi
Alper Güldiken 29 Tem 2020
KALİTELİ BİR ANAKART
Asus Tuf B450m-PRO modeli micro-atx yapıda olmasına rağmen kullanılan bileşenler kaliteli ve ısınma problemi yok.Tasarım olarak da gayet güzel gözüküyor.RYZEN 3600 işlemci ile gayet stabil çalışmakta ve O.C kabiliyeti de yüksek bir anakart.Ayrıca 2 adet M.2 slotu olması da bir avantaj.
Üye resmi
Ziyaretçi 29 Tem 2020

Asusun efsane kartlarından biri. Gözünüz kapalı alabilirsiniz. Pro ve Plus modelini kullanmaktayım tavsiye ederim.
Üye resmi
Mustafa Bozdoğan 28 Tem 2020

Ürün hızlı bir şekilde elime ulaştı. Gayet şık ve kaliteli gözüküyor. Asus harika bir iş çıkarmış. Tebrikler. Pro gaming modeline gözünüz kapalı güvenebilirsiniz
Üye resmi
Ömer Özdemir 16 Tem 2020

en iyi f/p oranına sahip b450 anakart
Üye resmi
Ömer Özdemir 14 Tem 2020
Süper
Üründen çok memnunum. Overclock anlamında başarılır. 4 tane ram slotu var. 2 tane m2 ssd slotu var. ryzen 4000 gelince onları destekleyecek. fiyat/performans anlamında başarılı bir anakart kesinlikle tavsiye ederim içiniz rahat olsun.
Üye resmi
Tugay Gülce 29 Haz 2020

Asus TUF B450-Pro Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 olmadığından aldım ama kesinlikle süper bir yapısı var

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Asus TUF B450M-Pro Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming(Oyuncu) Anakart
   Asus TUF B450M-Pro Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming(Oyuncu) Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.