Asus TUF GAMING B450-PLUS II AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus TUF GAMING B450-PLUS II Çift M.2 Desteği, Yapay Zeka (AI) Destekli Gürültü Engelleyici Mikrofon, HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 2 Type-A ve Type-C, Aura Sync RGB aydınlatma desteğine sahip AMD B450 (AM4) ATX gaming anakart
 • Kapsamlı soğutma: VRM soğutma bloğu, PCH soğutma bloğu, Fan Xpert 4 core
 • Yeni nesil bağlantılar: USB 3.2 Gen 2 Type-A ve Type-C desteği
 • Realtek S1200A codec: Stereo ses çıkışı için eşi benzeri görülmemiş 108 dB sinyal-gürültü oranı ve hat girişi için 103 dB SNR ile saf ses kalitesi
 • AI gürültü engelleyici mikrofon: kristal netliğinde oyun içi sesli iletişim sağlar
 • Aura Sync RGB Aydınlatma: LED aydınlatmayı geniş bir uyumlu PC donanımı portföyüyle senkronize edin

Dayanıklı. Kararlı. Güvenilir. TUF Gaming B450-Plus II, oyunlara yönelik özellikler ve kanıtlanmış dayanıklılıkla bir araya getiriyor. Askeri sınıf bileşenler, gelişmiş güç çözümü ve kapsamlı soğutma seçenekleriyle donatılan bu anakart, oyunlarda kararlı ve sağlam performans sağlıyor.

TUF Gaming anakartıyla bir sistem kurduğunuzda TUF Gaming Alliance'tan da yararlanacaksınız. ASUS'un güvenilir sektör iş ortaklarıyla birlikte kurduğu TUF Gaming Alliance, bileşenlerden kasaya kadar tüm bileşenlerin estetik olarak birbirini tamamlayan, uyumlu bir şekilde olmasını ve sisteminizi daha kolay kurmanızı sağlıyor.

Bağlantı Özellikleri
 • 1. BIOS FlashBack düğmesi
 • 2. 2 x USB 3.2 Gen 1
 • 3. 2 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A & USB Type-C)
 • 4. HDMI
 • 5. 2 x USB 3.2 Gen 1
 • 6. 5 x Ses jakı
 • 7. PCIe 3.0 x16 •ASUS SafeSlot •2-Way CrossFireX
 • 8. Realtek S1200A •Oyun kulaklıkları için özel DTS Custom •TUF Gaming Ses Koruması •Ses Kalkanı •Özel ses PCB katmanları •Yüksek kaliteli Japon ses kapasitörler
 • 9. DDR4 4400(O.C.) MHz
 • 10. AMD Soket AM4
 • 11. M.2 PCIe 3.0 x4 & SATA modu
 • 12. AMD B450 Yonga Seti
 • 13. M.2 PCIe 2.0 x4 modu
 • 14. 2 x USB 3.2 Gen 1 port
Sağlam Performans En son AMD Ryzen işlemcilerini besleyen gelişmiş güç dağıtımı ve kapsamlı soğutma seçeneklerinin yanı sıra daha hızlı bellek ve depolama çözümlerine destek veren TUF GAMING B450-PLUS II, çok çekirdekli oyun sisteminiz için mükemmel bir temel oluşturuyor.

DrMOS TUF GAMING B450-PLUS II’nin yerleşik VRM'leri, yüksek ve düşük taraftaki MOSFET'leri ve sürücüleri tek bir pakette birleştirerek, 3.Nesil AMD Ryzen İşlemcilerin talep ettiği güç ve verimliliği sağlayan 8+2 DrMOS güç aşamasını kullanır.

Stack Cool 3+ 2 onsluk bakır katmanlar, anakartı optimum çalışma sıcaklıklarında tutmak için ısıyı kritik bileşenlerden uzaklaştırır ve İşlemcileri stok hızlarının ötesine çıkarmak için daha fazla alan sağlar.

TUF Bileşenler
 • TUF Bobinler: Askeri sınıf sertifikalı TUF bobinleri, CPU'ya sağlam güç sağlayarak sistem kararlılığını artırır.
 • TUF Kapasitörler: ASUS'a özgü kapasitörler %20 daha yüksek sıcaklığa dayanır ve 5 kat daha uzun ömürlüdür.
Digi+ VRM Endüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ VRM voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye her an akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.

Daha Serin Tasarım
 • VRM Soğutma Bloğu: Büyük boyutlu soğutma bloğu geniş yüzeyiyle VRM'i ve bobinleri kaplayarak ısı dağıtımını artırır.
 • Termal Dolgu: Yüksek kaliteli termal dolgular; indüktör ve faz dizilimindeki ısıyı soğutma bloğuna iletir.

Kapsamlı Fan Kontrolleri TUF GAMING B450-Plus II; Fan Xpert 4 aracı veya ödüllü ASUS UEFI BIOS ile kapsamlı fan kontrolleri sunuyor.
 • Birden Fazla Sıcaklık Kaynağı: Her bir başlık, üç adet termal sensörü dinamik olarak referans alabilir. Fan Xpert 4, desteklenen ASUS ekran kartlarının sıcaklığını takip etme imkanı vererek GPU ve CPU'ya yoğun yük bindiren görevlerde en uygun soğutmayı elde etmeyi sağlar.
 • AiO Pompa Başlığı: Bağımsız bir su soğutmalı sistem için özel bir PWM/DC çıkışı.
 • 4-Pin PWM/DC Fan: Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.
 • Akıllı Koruma: Özel bir entegre devre, fan başlıklarını fazla ısınmaya ve fazla akıma karşı korur.
USB 3.2 Gen 2 Type-A ve Type-C Uyumlu kasalarda arka panele yerleştirilebilen hızlı USB 3.2 Gen 2 özellikli USB Type-A ve Type-C bağlantısının da yer aldığı birçok USB girişiyle, oyun sistemlerinde çok sayıda çevre birimi kullanmak mümkün.
Thunderbolt 3 Desteği Entegre Thunderbolt 3 başlığı toplam 40 Gbps arayüz bant genişliği sağlar. Tek bir Thunderbolt 3 girişi papatya dizilimiyle altı adede kadar cihaza destek verir ve 100 watt güçle hızlı şarj imkanı sunar.
Kolay PC Toplama TUF Gaming anakartlar, ilk kez sistem kuranların bile kolayca kurabileceği ve istediği gibi yapılandırabileceği şekilde tasarlandı. TUF Gaming Alliance ekosistemi uyumlu parça seçimini kolaylaştırıyor. Armoury Crate yazılımı ise tek bir arayüz üzerinden tüm sistem ayarlarını yapabilmeyi sağlıyor. TUF Gaming anakartlar hayalinizdeki oyun sistemini zahmetsizce kurmanız için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunuyor.

Sisteminizi Güvenle Kurun TUF Gaming Alliance; ASUS ve güvenilir PC bileşen markalarının çeşitli parçalar arasında uyumluluğu sağlamak için giriştikleri bir iş birliği. Bu parçalar arasında bilgisayar kasaları, güç kaynakları, işlemci soğutucuları, bellek kitleri ve daha fazlası yer alıyor. Eklenen yeni iş birlikleri ve bileşenlerle TUF Gaming Alliance daha güçlü bir şekilde büyümeye devam edecek.
SafeSlot PCIe yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş hali olan SafeSlot, kartın yerinden çıkmasını ve kaymasını üstün bir şekilde önler. Güçlendirici metalle entegre ederek, çok daha sağlam bir slot elde etmek için yeni bir geçmeli kalıp süreci ile tek adımda üretilen SafeSlot Core+, ek lehim noktaları ile PCB'ye sıkı bir biçimde tutturulur.

ESD Korumaları ESD Koruyucuları, +/- 10 kV hava deşarjı ve +/- 6 kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak bileşenlerin ömrünü uzatır. Bu da +/- 6 kV ve +/- 4 kV şeklindeki ilgili endüstri standartlarını büyük oranda geçiyor.
 • Klavye ve Mouse Konnektörleri: Devre üzerinde ek ESD geçici voltaj bastırma.
 • Ekran Kartı Koruması: VGA görüntü çıkış işlevselliğini korumak için devre üzerinde ek ESD TVS diyotları.
 • USB Konnektörleri: Yüzeye monte ve çift sıralı paket için TVS diyotları.

TUF LANGuard Askeri sınıf bir yenilik olan TUF LANGuard, sinyal eşleşme teknolojisi ve yüzeye monte edilen üst düzey kapasitörlerle çıkışı artırarak anakartı yıldırım ve statik elektrik gibi durumlara karşı korur.
DRAM Yüksek Voltaj Koruması Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü korur.

Paslanmaz Çelik Arka Panel Giriş/Çıkış TUF Gaming anakartlardaki krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri geleneksel panellere kıyasla 3 kat daha uzun kullanım ömrüne sahip. Bu koruyucu özellik sayesinde TUF Gaming anakartlar 72 saatlik tuz püskürtme testinden geçmeyi başarırken, diğer markalar ancak 24 saatlik testi geçebiliyor.

BIOS FlashBack BIOS Flashback, (UEFI) BIOS güncellemenin en güvenli ve kolay yolu. BIOS (UEFI) dosyasını FAT32 biçimli bir USB belleğe atın, USB BIOS Flashback girişine takın ve düğmeye basın. Bellek veya işlemci olmadan bile güncelleme yapabilirsiniz.

Armoury Crate Yeni bir yazılım aracı olan Armoury Crate, desteklenen ürünleri tek bir noktadan kontrol etmek için tasarlandı. Armoury Crate, kullanışlı bir arayüz üzerinden sisteminizdeki tüm uyumlu cihazlar için RGB aydınlatma efektlerini kolayca kontrol etmenizi ve Aura Sync ile senkronize ederek tek tip ışık efektleri elde etmenizi sağlıyor. Kristal netliğinde oyun içi ses iletişimi için AI Gürültü Engelleyici Mikrofon işlevini de açabilirsiniz. Yazılım, sayıları gittikçe artan seçkin ürünler için ayar yapma olanağı da sunuyor. Klavye ve fare tercihleri, dizüstü bilgisayar için hız aşırtma ve fan hızları gibi özelliklerle sisteminizin görünümünü ve ayarlarını değiştirmek çok kolaylaşıyor. Özel ürün kayıt sistemine de sahip olan Armoury Crate, oyuncu topluluğu ile bağ kurmanız için haberler de paylaşıyor.
Sürükleyici Oyun Deneyimi TUF GAMING B450-PLUS II, deneyiminizi geliştirecek uzun bir özellik listesi ile birlikte eksiksiz, yüksek performanslı bir oyun paketi sunuyor. Bu özellikler arasında; internet üzerinde daha akıcı oyun için ultra hızla ağ bağlantısı, FPS oyunları için özel konum ipuçları sunan net sesler ve bağlı aksesuarlarla senkronize olup size özel oyun atmosferini oluşturmanıza yardım eden dahili RGB aydınlatma bulunuyor.
Gigabit Ethernet ASUS'a özgü Realtek L8200A Gigabit Ethernet ile ultra hızlı oyun deneyimi yaşayın. Performans ve kararlılık geliştirmeleri ile optimize edilmiş LAN, CPU açısından verimli, düşük gecikmeli veri aktarımları sunar.

Turbo LAN - Veri Paketi Önceliklerini Ayarlayan Ağ Optimizasyon Yazılımı Turbo LAN, cFosSpeed trafik düzenleme teknolojisiyle gecikmeleri daha fazla azaltır ve kullanımı kolay bir arayüz sunar.
 • 1. Tek Tıklama ile Turbo: Tek bir tıklamayla ağ iletim önceliğini ayarlayın!
 • 2. Otomatik Oyun Tespiti: Turbo Lan sistemdeki her oyunu algılar ve otomatik olarak listeye ekler.

AI Gürültü Engelleyici Mikrofon Yalnızca ASUS anakartlarda bulunan yapay zeka (AI) destekli gürültü engelleme özelliğine sahip mikrofonlar 3,5 mm, USB veya Bluetooth ile bağlanabiliyor. Çok geniş bir makine öğrenimi veri tabanından yararlanan bu araç; klavye ve mouse sesleriyle birlikte çevreden gelen diğer gürültüleri ortadan kaldırarak yalnızca kendi konuşma sesinizin kalmasını sağlıyor. İşlemciye fazla yük bindirmeyen bu özellik oyun performansına minimum etki ediyor.

Aura Sync ile Rakipleri Gölgede Bırakın İyi hazırlanmış bir sistem aynı derecede iyi bir dış görünümü hak eder. ASUS Aura, dahili RGB LED'ler için çeşitli işlevsel ön tanımlı ayar ve dahili RGB başlıklarına bağlanan şeritlerle birlikte RGB aydınlatma üzerinde tam kontrol imkanı sunar. Ve tümü, sürekli büyüyen Aura uyumlu donanımlar portföyüyle senkronize edilebilir.

Realtek S1200A
 • 1. TUF Gaming Ses Koruması: Etkili koruma sayesinde en iyi kaliteyi sağlamak için ses sinyallerinin bütünlüğü sağlanır.
 • 2. Yüksek Tanımlı Ses: Üst düzey Japon ses kapasitörleri sıcak, doğal ve sürükleyici sesler ortaya çıkarır.
 • 3. Özel S1200A Codec: ASUS'a özgü bu codec geniş bir ses alanı ve dinamik sesler oluşturur.
 • 4. Ses Kalkanı: Analog/dijital sinyal alanlarını ayırarak çok taraflı karışmanın önemli ölçüde azaltılması sağlanır.
Sinyal - Gürültü Oranı Realtek ile birlikte TUF Gaming serisi anakartlar için geliştirilen bu benzersiz ses codec'i, stereo çıkış için 108 dB sinyal gürültü oranı ve hat girişi için 103 dB SNR ile net ve kaliteli sesler oluşturur.

Gaming Kulaklıklar İçin DTS Custom Yerleşik DTS Custom sesler ile oyun becerinizi geliştirin. Stereo kulaklarda ses kaynağı konumlarını algılayabilmeniz için gelişmiş emülasyon teknikleri kullanan DTS Custom, dahili ses standartlarını çok daha ileriye taşıyor. Farklı türler için belirlenmiş Açık Hava, Ses Alanı ve Taktiksel adlı üç ön ayar sayesinde her oyunda önemli avantajlar elde edeceksiniz.
 • Açık Hava Modu: Sesler, oyun dünyasının açık dünyasının üzerinde dolaştığınızı hissetirecek şekilde ön taraftan gelir. MOBA, RTA, strateji ve spor oyunları için mükemmeldir!
 • Ses Alanı Modu: MMO, RPG, aksiyon ve korku oyunları için ideal ses ayarı. Aksiyonun tam ortasında olduğunuzu hissedeceksiniz!
 • Taktiksel Mod: Köşede bir düşman mı var? DTS Custom gizlenmeniz gereken oyunlarda ses detaylarını artırır, böylece her adımı duyup yerini tespit edebilirsiniz!
AMD AM4 Soket AMD AM4 Soket - 3./2./1. Nesil AMD Ryzen / 2. ve 1. Nesil AMD Ryzen ile Radeon Vega Grafikleri / Athlon ile Radeon Vega Grafik İşlemcileri

AMD Ryzen işlemcileri, yenilikçi Zen çekirdek mimarisine dayanıyor ve sekiz adede kadar çekirdek ile Radeon Vega entegre grafiklerine sahip. Çift kanallı DDR4 bellek, yerleşik 5Gbps USB 3.1 Gen 1 ve 16 PCI Express 3.0/2.0 yollarıyla birlikte, bu AMD AM4 soketli işlemciler mükemmel bilgi işlem performansı sunar.
AMD B450 Yonga Seti AMD B450 yonga seti, en yeni AMD AM4 soketli Ryzen işlemcilerle yüksek performans ve esneklik sunar. AMD StoreMI depolama hızlandırma teknolojisi ile daha hızlı veri aktarımı için iki adet 10Gbps USB 3.1 bağlantı noktası, iki adet USB 3.0 bağlantı noktası ve dört adet 6Gbps SATA bağlantı noktası sunar.

Asus'a Özgü Özellikler
 • ASUS TUF PROTECTION - ASUS DIGI+ VRM - ASUS Gelişmiş DRAM Aşırı Akım Koruması - ASUS ESD Korumaları - TUF LANGuard - ASUS Aşırı Gerilim Koruması - ASUS SafeSlot - ASUS Paslanmaz Çelik Arka G/Ç
 • ASUS Q-Design - ASUS Q-DIMM - ASUS Q-Slot
 • ASUS Termal Çözümü - Alüminyum soğutucu tasarımı
 • ASUS EZ DIY - BIOS FlashBack düğmesi - BIOS FlashBack LED
 • AURA Sync - AURA RGB başlığı
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x DisplayPort
 • 1 x HDMI
 • 1 x LAN (RJ45) port
 • 2 x USB 3.2 Gen 2 (1 x USB Type-C+1 x Type-A)
 • 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A
 • 2 x USB 2.0
 • 5 x Ses jakı
 • 1 x BIOS FlashBack Düğmesi
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x CPU Fan bağlantısı (1 x 4 -pin)
 • 3 x Kasa Fan bağlantısı (3 x 4 -pin)
 • 1 x AIO_PUMP konektörü (1 x 4-pin)
 • 2 x Aura RGB Şerit Başlığı
 • 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps'ye kadar) konektör ek 2 USB 3.2 Gen 1 bağlantı noktasını destekler (19-pin)
 • 2 x USB 2.0 konektörü ek 4 USB 2.0 bağlantı noktasını destekler
 • 1 x M.2 Socket 3 with M key, type 2242/2260/2280/22110 depolama aygıtları desteği (SATA ve PCIE 3.0 x 4 modu)
 • 1 x M.2 Socket 3 with M key, type 2242/2260/2280 depolama aygıtları desteği (PCIE 2.0 x 4 modu)
 • 1 x SPI TPM başlığı
 • 6 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x S/PDIF çıkış başlığı
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x Ön panel ses bağlantısı (AAFP)
 • 1 x Sistem paneli
 • 1 x Clear CMOS jumper
 • 1 x COM port başlığı
Teknik Özellikler
İşlemci AMD AM4 Soket 3./2./1. Nesil AMD Ryzen / 2. ve 1.Nesil AMD Ryzen ile Radeon Vega Grafikler / Athlon ile Radeon Vega Grafikler İşlemciler
Yonga Seti AMD B450
Bellek 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 4400(O.C)/ 3533(O.C)/ 3466(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Arabelleksiz Bellek, Çift Kanal Bellek Mimarisi
Grafik 1 x DisplayPort 1.2, 1 x HDMI 2.0b
Çoklu GPU Desteği AMD CrossFireX Teknolojisi
Genişleme Yuvaları 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 modu), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x8 modu), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x4 modu), 1 x PCIe 2.0 x16 (x4 modu), 3 x PCIe 2.0 x1
Depolama 2 x M.2, 6 x SATA 6Gb/s, Raid Desteği 0, 1, 10
LAN Realtek L8200A, TUF LANGuard
Ses Realtek ALC S1200A 8-Channel High Definition Audio CODEC
Yazılım Özellikleri ASUS Exclusive Software, Armoury Crate - Aura Creator - Aura Sync - AI Noise-Canceling Microphone, AI Suite 3 - Performance And Power Saving Utility, TurboV EVO, EPU, Digi+ VRM, Fan Xpert 4 core - EZ - PC Cleaner, TUF GAMING CPU-Z, AI Charger, ASUS Turbo LAN, DAEMON Tools, DTS Custom for GAMING Headsets, Norton Anti-virus software (Free Trial for 60 days), WinRAR, UEFI BIOS, ASUS EZ DIY - ASUS CrashFree BIOS 3 - ASUS EZ Flash 3 - ASUS UEFI BIOS EZ Mode
Aksesuarlar Kullanım kılavuzu, G/Ç Kalkanı, 2 x SATA 6Gb/s kablosu, 1 x M.2 SSD vida paketi, 1 x Destek DVD, 1 x TUF Gaming Sticker, 1 x TUF Sertifikasyon kartı
BIOS 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS
Yönetilebilirlik WOL by PME, PXE
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit, Windows 7 64-bit
Form Faktörü ATX, 30.5 cm x 24.4 cm

Asus TUF GAMING B450-PLUS II AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD B450
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 4400(O.C)/ 3533(O.C)/ 3466(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 2.0 x16 (maks x4 modu), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 modu), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x4 modu), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x8 modu), 3 x PCIe 2.0 x1
 • Ethernet (LAN)Realtek® L8200A TUF LANGuard
 • HDMI1x HDMI
 • USB1 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 2 x USB 2.0, 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.651,02 TL 2.651,02 TL +0
 • 1.363,41 TL 2.726,82 TL +0
 • 917,34 TL 2.752,02 TL +0
 • 694,42 TL 2.777,68 TL +0
 • 560,82 TL 2.804,12 TL +0
 • 471,80 TL 2.830,77 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.651,02 TL 2.651,02 TL +0
 • 453,17 TL 2.718,99 TL +4
 • 914,30 TL 2.742,90 TL +0
 • 691,81 TL 2.767,24 TL +0
 • 558,11 TL 2.790,54 TL +0
 • 469,29 TL 2.815,74 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.651,02 TL 2.651,02 TL +0
 • 1.362,01 TL 2.724,02 TL +0
 • 916,39 TL 2.749,16 TL +0
 • 693,69 TL 2.774,77 TL +0
 • 560,23 TL 2.801,16 TL +0
 • 471,29 TL 2.827,75 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.651,02 TL 2.651,02 TL +0
 • 1.362,71 TL 2.725,42 TL +0
 • 458,43 TL 2.750,59 TL +3
 • 694,06 TL 2.776,23 TL +0
 • 560,53 TL 2.802,64 TL +0
 • 471,54 TL 2.829,26 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.651,02 TL 2.651,02 TL +0
 • 678,15 TL 2.712,59 TL +2
 • 911,75 TL 2.735,26 TL +0
 • 689,65 TL 2.758,60 TL +0
 • 556,41 TL 2.782,05 TL +0
 • 467,65 TL 2.805,90 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.651,02 TL 2.651,02 TL +0
 • 1.361,98 TL 2.723,95 TL +0
 • 916,39 TL 2.749,16 TL +0
 • 693,71 TL 2.774,84 TL +0
 • 560,20 TL 2.801,01 TL +0
 • 471,28 TL 2.827,68 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.651,02 TL 2.651,02 TL +0
 • 1.361,98 TL 2.723,95 TL +0
 • 916,39 TL 2.749,16 TL +0
 • 693,71 TL 2.774,84 TL +0
 • 560,20 TL 2.801,01 TL +0
 • 471,28 TL 2.827,68 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.651,02 TL 2.651,02 TL +0
 • 1.356,71 TL 2.713,43 TL +0
 • 911,00 TL 2.733,01 TL +0
 • 688,22 TL 2.752,87 TL +0
 • 554,03 TL 2.770,13 TL +0
 • 464,60 TL 2.787,61 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.651,02 TL 2.651,02 TL +0
 • 1.354,36 TL 2.708,71 TL +0
 • 909,32 TL 2.727,95 TL +0
 • 686,93 TL 2.747,74 TL +0
 • 553,45 TL 2.767,24 TL +0
 • 464,50 TL 2.787,02 TL +0
2.651,02 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus TUF GAMING B450-PLUS II AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Yorum Yap
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus TUF GAMING B450-PLUS II Gaming Anakart Yorumları

Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Asus kalitesini tam anlanımyla hissettiren bir anakart, çok kullanışlı bir sürücüsü var. Şuan ryzen 5600 ve rtx 3060 ile kullanıyorum gayet memnunum.
Üye resmi
Aykut Parıldar 19 Tem 2022 (28 gün önce)

Gaming gecesinde aldım ürünü. Çok memnunum. Ayrıca epey sağlam.
Üye resmi
Di̇nçol Avcı 16 Şub 2022

Bu anakart yaptığım araştırmalara göre kendini bir çok üstün konuda kanıtlamış bir anakart ve satış adedi bu fiyat bandında en iyi olan anakartmıi
Üye resmi
Gülgün Eri̇m 17 Oca 2022

Asus tuf gaming adı altında bu seride oldukça güçlü performanslı anakartlar üretmiş ve geliştirmiştir bu da onlardan birisidir bu seride elbette çok daha iyisi var fakat en uygun fiyatlısı sadece budur
Üye resmi
Şeyda Dereli̇ 08 Ara 2021

O kadar güzel dizayn edilmiş ki bir oyun anakartında neye ihtiyaç olabiliyorsa hepsi konumlandırılmış ekstraları bile var bu kadar iyi bir ürünü bence asla kaçırmayın derim
Üye resmi
Erkan Kapısız 22 Kas 2021

Oyuncu odaklı çok güzel anakart soğutma blokları şık tasarımı ile dikkatimi çekti ses kartı oyuncular için çok iyi olmuş düzgün paketleme içinde teşekkür ederim
Üye resmi
Mustafa Kavas 09 Kas 2021
Asus kalitesi
İndirimli aldim, cok iyi fiyat, fiyat performans ürünü, asus kalitesi daha ne olsun super.......
Üye resmi
Önder Kılıç 08 Kas 2021

Toplam yüzde 60 indirim yapılmış efsane bir anakart cihazın içeriği çok çok iyi asusun performanslı sistemlerinden birisi kullandıkça keyif alıyorsunuz ben amd ryzen işlemci ve sıvı soğutma tercih ettim ekstra da fan tercih ediyorum böylelikle çok daha performanslı bir sisteme sahip olduğumu düşünüyorum kesinlikle oyuncu odaklı bir anakart mutlaka deneyin
Üye resmi
Ziyaretçi 17 Eki 2021

bu fiyata alınabilecek fiyat ve performans ürün kesinlikle tavsiye ederim asus tuf kalitesi. incehesap güvencesinde ayrıca güzel.
Üye resmi
Savaş Yeni̇̇bağcı 09 Eki 2021

Ürün elime 2 iş günü içerisinde ulaştı.Gerçekten orta segment için f/p bir ürün.Teşekkürler İnceHesap????
Üye resmi
Mert İlkan 07 Eki 2021

Tüm aradığım özellikler mevcuttu şık görüntüsü ve koruma odaklı donanımı mükemmel. Windows 11 için uyumlu anakarttır.
Üye resmi
Eren Sezer 06 Eki 2021

1700₺ den 1200₺ gibi bir fiyata aldım, patron çıldırdı kapatıyoruz gibi bir şey olmuş resmen, bu kadar ucuza böyle bir ürün alabilmeyi tahmin etmezdim açıkcası, farklı olmak ve yüksek performans istiyorsanız bu ürün tam olarak aradığınız şey diyebilirim
Üye resmi
Turan Selemi̇n 04 Eyl 2021

20’80’ boyutlarında SSD ile kullanıyorum. Anakart birçok güncel ve eski bileşeni destekliyor. Kutu içerisinden çıkan AMD fan ile kullandığım için anakart üstündeki fan kısmında gelen aparatları çıkararak kullanıyorum. Çok iyi anakart
Üye resmi
Olgun Çuhadar 05 Ağu 2021

Yaklaşık 2 haftalık bir araştırma sonucunda aldım. Uzun uzun araştırdığıma göre bütçemin kısıtlı olduğunu anlamışsınızdır zaten :) Gözünüz kapalı alın derim her türlü oyunu oynuyorum Chrome'da 30-40 sekme açık sürekli bana mısın demiyor
Üye resmi
Özgür Günen 17 Tem 2021
Çok iyi bir anakart.
Ürün için inceleme göndermiştim. Epey bir kullandıktan sonra tekrar şunu söyleyebilirim alabileceğiniz en iyi B450 anakartlardan biri. Ryzen 5 3600 ile kullanıyorum. İyi de bir kule tipi soğutucu ile beraber işlemci, yüksek vrm ve anakart sıcaklıkları gibi problemleri yok. Gönül rahatlığıyla OC yapabilirsiniz. Anakartta en beğendiğim özelliklerden biri BIOS sürümünü güncellediğinizde sıkıntı yaşarsanız, Anakartınızda BIOS flashback butonu olduğu için başka bir BIOS versiyonuna geçebilirsiniz. Bütçe dostu B450 anakart arayanlara tavsiye ediyorum.
Üye resmi
Eren Koyun 10 Tem 2021

5. nesil desteği aldı ve işlemci olmadan bios güncelleyebilmeniz için bios fb tuşu eklenmiş. askeri sınıf bileşen ile uzun ömürlü ryzen 3600 ile çok stabil çalışıyor başarılı bir anakart vrm soğutması yeterli rahatıkla alınabilir tavsiye edilir
Üye resmi
Mehmet Bahçekapılı 06 Tem 2021

asus tuf serisi zaten dünyanın en kaliteli bileşenlerini üretiyor anlatmaya gerek yok araştırınca görürsünüz. fiyat performans ürünü diyemem ama yaklaşık 500 tl indirim varken kaçırmayın derim. 4400 mhz destekleyen ram slotları haricinde anakartta vrm ve pch soğutma blokları var. gürültü engelleyici mikrofon, argb özelliği ve en iyisi bios flashback gibi özellikler var. ben indirimden satın aldığım halde hızlı kargo ile 1 günde teslim ettiler. anakartın bios arayüzü olsun masaüstü yazılımı olsun çok sade çok basit herkes rahatlıkla kullanabilir. bence performansına göre uygun bir fiyatı var
Üye resmi
Asi̇ye Kanmaz 17 Haz 2021

ürün çok kaliteli bu fiyata alınca wi-fi özelliği olsun istiyorsunuz ama ben birkaç gün araştırdım hiçbir markada yok. ürünün bios arayüzü çok basit teknik ayar bilmeye gerek yok herkes parametre değiştirebilir diğer ayarları yapabilir. bios flasback var zaten güncelleme de çok basit tavsiye ederim ürün fiyatına göre özellikleri çok iyi.
Üye resmi
Mert Kovancı 01 Haz 2021

ASUS'un orta seviye anakartı. Pazar günü sipariş vermiştim Pazartesi günü sabah kargoya verildi akşama doğru teslim ettiler. Ürün aşırı kaliteli malzeme kalitesini elinize aldığınız anlıyorsunuz ASUS farkı... B450 çipsetli anakart modelleri arasında en uygun fiyatlı ve en kalitelisi olabilir. İncehesaba hızlı kargo ve uygun fiyat için teşekkür ederim çok hesaplı aldım
Üye resmi
Murat Alçı 04 May 2021
game
iyi bir ekran kartıyla oyunlarda iyi performans alırsınız .
Üye resmi
Özgür Günen 02 May 2021
Yenilenmiş ve Ryzen 5000 serisi için uyumlu!
Özellik olarak B550 anakartlardan pek eksiği yok. PCIE 4.0 sizin kullanım senaryonuz için gerekli değilse, stabil ve uzun süre sizi üzmeyecek kaliteli bir ASUS anakart istiyorsanız asla pişman olmayacaksınız.
Üye resmi
Ümi̇t Kırkpınar 25 Oca 2021
f/p cihaz
ürün güzel arkadaşlar sorunsuz sıkıntısız sıcaklık değerleri düşük...fiyatına göre alınabilir ama şunu belirteyim 3. nesil işlemci kullanacaksanız bios güncellemesi lazım...güncellemeden sonra problem yaşamadan kullanırsınız…

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus TUF GAMING B450-PLUS II AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Asus TUF GAMING B450-PLUS II AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.