TUF GAMING B450M-PRO S
TUF GAMING B450M-PRO S
TUF GAMING B450M-PRO S
TUF GAMING B450M-PRO S
TUF GAMING B450M-PRO S
TUF GAMING B450M-PRO S
Soket
AM4
AMD
DDR4
mATX

Asus TUF GAMING B450M-PRO S AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

%31 indirim
1.739,06 TL Tek Çekim / Havale: 1.206,51 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 5,11TL değerinde 51123 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Asus TUF GAMING B450M-PRO S AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus TUF GAMING B450M-PRO S PCIe 3.0, Çift M.2, 10 DrMOS güç aşaması, 2.5 Gb Ethernet, Yapay Zeka (AI) Destekli Gürültü Engelleyici Mikrofon, HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 2 Type-A ve Type-C, Aura Sync RGB aydınlatma desteğine sahip AMD B450 (AM4) micro ATX oyuncu anakartı
 • Gelişmiş güç çözümü: 8+2 DrMOS güç aşamaları, ProCool soketler, askeri sınıf TUF bileşenler ve Digi+ VRM ile maksimum dayanıklılık
 • Kapsamlı soğutma: VRM soğutma bloğu, fansız PCH soğutma bloğu, M.2 soğutma bloğu, hibrit fan başlıkları ve Fan Xpert 2+ aracı
 • Yeni nesil bağlantılar: USB 3.2 Gen 2 Type-A ve Type-C desteği
 • Çevrim içi oyunlar için üretildi: 2.5 Gb Ethernet, TUF LANGuard ve TurboLAN teknolojisi
 • Realtek S1200A codec: Stereo çıkış için eşsiz 108 dB sinyal gürültü oranıyla net sesler ve 103 dB SNR giriş
 • AI gürültü engelleyici mikrofon: kristal netliğinde oyun içi sesli iletişim sağlar

Dayanıklı. Kararlı. Güvenilir. TUF Gaming anakartlar, oyunlara yönelik özellikler ve kanıtlanmış dayanıklılıkla bir araya getiriyor. Askeri sınıf bileşenler, gelişmiş güç çözümü ve kapsamlı soğutma seçenekleriyle donatılan bu anakart, oyunlarda kararlı ve sağlam performans sağlıyor.

TUF Gaming anakartıyla bir sistem kurduğunuzda TUF Gaming Alliance'tan da yararlanacaksınız. ASUS'un güvenilir sektör iş ortaklarıyla birlikte kurduğu TUF Gaming Alliance, bileşenlerden kasaya kadar tüm bileşenlerin estetik olarak birbirini tamamlayan, uyumlu bir şekilde olmasını ve sisteminizi daha kolay kurmanızı sağlıyor.

Sağlam Performans En son AMD Ryzen işlemcilerini besleyen gelişmiş güç dağıtımı ve kapsamlı soğutma seçeneklerinin yanı sıra daha hızlı bellek ve depolama çözümlerine destek veren TUF GAMING B450M-PRO S, çok çekirdekli oyun sisteminiz için mükemmel bir temel oluşturuyor.

DrMOS TUF GAMING B450M-PRO S'in yerleşik VRM'leri, yüksek ve düşük taraftaki MOSFET'leri ve sürücüleri tek bir pakette birleştirerek, 3.Nesil AMD Ryzen İşlemcilerin talep ettiği güç ve verimliliği sağlayan 8+2 DrMOS güç aşamasını kullanır.
Stack Cool 3+ 2 onsluk bakır katmanlar, anakartı optimum çalışma sıcaklıklarında tutmak için ısıyı kritik bileşenlerden uzaklaştırır ve İşlemcileri stok hızlarının ötesine çıkarmak için daha fazla alan sağlar.

ProCool Soket Geleneksel güç girişleriyle karşılaştırıldığında, ProCool soketleri PSU güç hatları ile tam temas sağlamak için sağlam özelliklere sahip olacak şekilde üretilmiştir. Ortaya çıkan düşük empedans, sıcak noktaların ve konektör arızalarının önlenmesine yardımcı olur.

İyileştirilmiş 8-Pin bağlantı
 • Üstün dayanıklılık
 • Sıcak noktaları ve konektör arızalarını önler

TUF Bileşenler
 • TUF Bobinler: Askeri sınıf sertifikalı TUF bobinleri, CPU'ya sağlam güç sağlayarak sistem kararlılığını artırır.
 • TUF Kapasitörler: ASUS'a özgü kapasitörler %20 daha yüksek sıcaklığa dayanır ve 5 kat daha uzun ömürlüdür.
Digi+ VRM Endüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ VRM voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye her an akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.

Daha Serin Tasarım
 • VRM Soğutma Bloğu: Büyük boyutlu soğutma bloğu geniş yüzeyiyle VRM'i ve bobinleri kaplayarak ısı dağıtımını artırır.
 • Termal Dolgu: Yüksek kaliteli termal dolgular; indüktör ve faz dizilimindeki ısıyı soğutma bloğuna iletir.
 • M.2 Soğutma Bloğu: M.2 soğutma bloğu, M.2 SSD'yi optimum çalışma sıcaklığında tutarak, stabil performans vermesini ve sorunsuz çalışmasını sağlıyor.

Kapsamlı Fan Kontrolleri TUF GAMING B450M-PRO S; Fan Xpert 2+ aracı veya ödüllü ASUS UEFI BIOS ile kapsamlı fan kontrolleri sunuyor.
 • Birden fazla sıcaklık kaynağı: Her bir başlık, kullanıcı tarafından ayarlanabilen termal sensörleri takip etmek ve bunlara göre tepki vermek için kullanılabilir. İş yükü tabanlı bir soğutma sistemi oluşturmaya yarayan bu özellik Fan Xpert 2+ veya UEFI üzerinden kolayca yönetilebilir.
 • 4-pin PWM/DC fan: Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.
 • Akıllı koruma: Özel bir entegre devre, fan başlıklarını fazla sıcaklık ve akıma karşı korur.
PCIE 3.0 M.2 (32 Gbps'e Kadar) TUF Gaming B450M-PRO S, PCIe 3.0 M.2 yuvası desteği sayesinde NVMe SSD RAID yapılandırmasını kullanarak inanılmaz performans artışı sağlar. 3.Nesil AMD Ryzen platformunda en yüksek veri aktarım hızlarının keyfini çıkarmak için PCIe 3.0 depolama cihazıyla bir RAID yapılandırması oluşturun.
USB 3.2 Gen 2 Type-A ve Type-C Uyumlu kasalarda arka panele yerleştirilebilen hızlı USB 3.2 Gen 2 özellikli USB Type-A ve Type-C bağlantısının da yer aldığı birçok USB girişiyle, oyun sistemlerinde çok sayıda çevre birimi kullanmak mümkün.
Kolay PC Toplama TUF Gaming anakartlar, ilk kez sistem kuranların bile kolayca kurabileceği ve istediği gibi yapılandırabileceği şekilde tasarlandı. TUF Gaming Alliance ekosistemi uyumlu parça seçimini kolaylaştırıyor. Armoury Crate yazılımı ise tek bir arayüz üzerinden tüm sistem ayarlarını yapabilmeyi sağlıyor. TUF Gaming anakartlar hayalinizdeki oyun sistemini zahmetsizce kurmanız için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunuyor.

Sisteminizi Güvenle Kurun TUF Gaming Alliance; ASUS ve güvenilir PC bileşen markalarının çeşitli parçalar arasında uyumluluğu sağlamak için giriştikleri bir iş birliği. Bu parçalar arasında bilgisayar kasaları, güç kaynakları, işlemci soğutucuları, bellek kitleri ve daha fazlası yer alıyor. Eklenen yeni iş birlikleri ve bileşenlerle TUF Gaming Alliance daha güçlü bir şekilde büyümeye devam edecek.
SafeSlot PCIe yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş hali olan SafeSlot, kartın yerinden çıkmasını ve kaymasını üstün bir şekilde önler. Güçlendirici metalle entegre ederek, çok daha sağlam bir slot elde etmek için yeni bir geçmeli kalıp süreci ile tek adımda üretilen SafeSlot Core+, ek lehim noktaları ile PCB'ye sıkı bir biçimde tutturulur.

ESD Korumaları ESD Koruyucuları, +/- 10 kV hava deşarjı ve +/- 6 kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak bileşenlerin ömrünü uzatır. Bu da +/- 6 kV ve +/- 4 kV şeklindeki ilgili endüstri standartlarını büyük oranda geçiyor.
 • Klavye ve Mouse Konnektörleri: Devre üzerinde ek ESD geçici voltaj bastırma.
 • USB Konnektörleri: Yüzeye monte ve çift sıralı paket için TVS diyotları.

TUF LANGuard Askeri sınıf bir yenilik olan TUF LANGuard, sinyal eşleşme teknolojisi ve yüzeye monte edilen üst düzey kapasitörlerle çıkışı artırarak anakartı yıldırım ve statik elektrik gibi durumlara karşı korur.
DRAM Yüksek Voltaj Koruması Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü korur.

Paslanmaz Çelik Arka Panel Giriş/Çıkış TUF Gaming anakartlardaki krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri geleneksel panellere kıyasla 3 kat daha uzun kullanım ömrüne sahip. Bu koruyucu özellik sayesinde TUF Gaming anakartlar 72 saatlik tuz püskürtme testinden geçmeyi başarırken, diğer markalar ancak 24 saatlik testi geçebiliyor.
BIOS FlashBack BIOS Flashback, (UEFI) BIOS güncellemenin en güvenli ve kolay yolu. BIOS (UEFI) dosyasını FAT32 biçimli bir USB belleğe atın, USB BIOS Flashback girişine takın ve düğmeye basın. Bellek veya işlemci olmadan bile güncelleme yapabilirsiniz.

Armoury Crate Yeni bir yazılım aracı olan Armoury Crate, desteklenen ürünleri tek bir noktadan kontrol etmek için tasarlandı. Armoury Crate, kullanışlı bir arayüz üzerinden sisteminizdeki tüm uyumlu cihazlar için RGB aydınlatma efektlerini kolayca kontrol etmenizi ve Aura Sync ile senkronize ederek tek tip ışık efektleri elde etmenizi sağlıyor. Kristal netliğinde oyun içi ses iletişimi için AI Gürültü Engelleyici Mikrofon işlevini de açabilirsiniz. Yazılım, sayıları gittikçe artan seçkin ürünler için ayar yapma olanağı da sunuyor. Klavye ve fare tercihleri, dizüstü bilgisayar için hız aşırtma ve fan hızları gibi özelliklerle sisteminizin görünümünü ve ayarlarını değiştirmek çok kolaylaşıyor. Özel ürün kayıt sistemine de sahip olan Armoury Crate, oyuncu topluluğu ile bağ kurmanız için haberler de paylaşıyor.
Sürükleyici Oyun Deneyimi TUF GAMING B450M-PRO S, deneyiminizi geliştirecek uzun bir özellik listesi ile birlikte eksiksiz, yüksek performanslı bir oyun paketi sunuyor. Bu özellikler arasında; internet üzerinde daha akıcı oyun için ultra hızla ağ bağlantısı, FPS oyunları için özel konum ipuçları sunan net sesler ve bağlı aksesuarlarla senkronize olup size özel oyun atmosferini oluşturmanıza yardım eden dahili RGB aydınlatma bulunuyor.
Özel 2.5 Gigabit Ethernet Yerleşik 2.5G Ethernet özelliği kablosuz bağlantınızı güçlendirerek standart Ethernet bağlantılarına kıyasla 2,5 kat artış sağlıyor, daha hızlı veri aktarımını, daha akıcı ve gecikmesiz oyun deneyimini ve yüksek çözünürlüklü video yayınını mümkün kılıyor.

Turbo LAN - Veri Paketi Önceliklerini Ayarlayan Ağ Optimizasyon Yazılımı Turbo LAN, cFosSpeed trafik düzenleme teknolojisiyle gecikmeleri daha fazla azaltır ve kullanımı kolay bir arayüz sunar.
 • 1. Tek Tıklama ile Turbo: Tek bir tıklamayla ağ iletim önceliğini ayarlayın!
 • 2. Otomatik Oyun Tespiti: Turbo Lan sistemdeki her oyunu algılar ve otomatik olarak listeye ekler.

AI Gürültü Engelleyici Mikrofon Yalnızca ASUS anakartlarda bulunan yapay zeka (AI) destekli gürültü engelleme özelliğine sahip mikrofonlar 3,5 mm, USB veya Bluetooth ile bağlanabiliyor. Çok geniş bir makine öğrenimi veri tabanından yararlanan bu araç; klavye ve mouse sesleriyle birlikte çevreden gelen diğer gürültüleri ortadan kaldırarak yalnızca kendi konuşma sesinizin kalmasını sağlıyor. İşlemciye fazla yük bindirmeyen bu özellik oyun performansına minimum etki ediyor.

Aura Sync ile Rakipleri Gölgede Bırakın İyi hazırlanmış bir sistem aynı derecede iyi bir dış görünümü hak eder. ASUS Aura, dahili RGB LED'ler için çeşitli işlevsel ön tanımlı ayar ve dahili RGB başlıklarına bağlanan şeritlerle birlikte RGB aydınlatma üzerinde tam kontrol imkanı sunar. Ve tümü, sürekli büyüyen Aura uyumlu donanımlar portföyüyle senkronize edilebilir.

Realtek S1200A
 • 1. TUF Gaming Ses Koruması: Etkili koruma sayesinde en iyi kaliteyi sağlamak için ses sinyallerinin bütünlüğü sağlanır.
 • 2. Yüksek Tanımlı Ses: Üst düzey Japon ses kapasitörleri sıcak, doğal ve sürükleyici sesler ortaya çıkarır.
 • 3. Özel S1200A Codec: ASUS'a özgü bu codec geniş bir ses alanı ve dinamik sesler oluşturur.
 • 4. Ses Kalkanı: Analog/dijital sinyal alanlarını ayırarak çok taraflı karışmanın önemli ölçüde azaltılması sağlanır.
Sinyal - Gürültü Oranı Realtek ile birlikte TUF Gaming serisi anakartlar için geliştirilen bu benzersiz ses codec'i, stereo çıkış için 108 dB sinyal gürültü oranı ve hat girişi için 103 dB SNR ile net ve kaliteli sesler oluşturur.

Gaming Kulaklıklar İçin DTS Custom Yerleşik DTS Custom sesler ile oyun becerinizi geliştirin. Stereo kulaklarda ses kaynağı konumlarını algılayabilmeniz için gelişmiş emülasyon teknikleri kullanan DTS Custom, dahili ses standartlarını çok daha ileriye taşıyor. Farklı türler için belirlenmiş Açık Hava, Ses Alanı ve Taktiksel adlı üç ön ayar sayesinde her oyunda önemli avantajlar elde edeceksiniz.
 • Açık Hava Modu: Sesler, oyun dünyasının açık dünyasının üzerinde dolaştığınızı hissettirecek şekilde ön taraftan gelir. MOBA, RTA, strateji ve spor oyunları için mükemmeldir!
 • Ses Alanı Modu: MMO, RPG, aksiyon ve korku oyunları için ideal ses ayarı. Aksiyonun tam ortasında olduğunuzu hissedeceksiniz!
 • Taktiksel Mod: Köşede bir düşman mı var? DTS Custom gizlenmeniz gereken oyunlarda ses detaylarını artırır, böylece her adımı duyup yerini tespit edebilirsiniz!
AMD AM4 Soket AMD AM4 Soket - 3./2./1. Nesil AMD Ryzen / 2. ve 1. Nesil AMD Ryzen ile Radeon Vega Grafikleri / Athlon ile Radeon Vega Grafik İşlemcileri

AMD Ryzen işlemcileri, yenilikçi Zen çekirdek mimarisine dayanıyor ve sekiz çekirdek ile Radeon Vega entegre grafiklerine sahip. Çift kanallı DDR4 bellek, yerleşik 5Gbps USB 3.1 Gen 1 ve 16 PCI Express 3.0 / 2.0 yollarıyla birlikte, bu AMD AM4 soketli işlemciler mükemmel bilgi işlem performansı sunar.
AMD B450 Yonga Seti AMD B450 yonga seti, en yeni AMD AM4 soketli Ryzen işlemcilerle yüksek performans ve esneklik sunar. AMD StoreMI depolama hızlandırma teknolojisi ile daha hızlı veri aktarımı için iki adet 10Gbps USB 3.1 bağlantı noktası, iki adet USB 3.0 bağlantı noktası ve dört adet 6Gbps SATA bağlantı noktası sunar.

Asus'a Özgü Özellikler
 • ASUS TUF PROTECTION - ASUS DIGI+ VRM (DrMOS ile dijital güç tasarımı) - ASUS Gelişmiş DRAM Aşırı Akım Koruması - ASUS ESD Korumaları - TUF LANGuard - ASUS Aşırı Gerilim Koruması - ASUS SafeSlot - ASUS Paslanmaz Çelik Arka G/Ç
 • ASUS Q-Design - ASUS Q-DIMM - ASUS Q-LED (CPU [kırmızı], DRAM [sarı], VGA [beyaz], Boot Device [sarı yeşil]]) - ASUS Q-Slot
 • ASUS Termal Çözümü - Alüminyum soğutucu tasarımı
 • ASUS EZ DIY - BIOS FlashBack düğmesi - BIOS FlashBack LED - ProCool
 • AURA Sync - AURA RGB başlıkları
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PS/2 klavye/mouse combo port
 • 1 x DisplayPort
 • 1 x HDMI
 • 1 x Optik S/PDIF çıkışı
 • 1 x LAN (2.5G) port
 • 1 x USB BIOS Geri yükleme Düğmesi
 • 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A
 • 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C
 • 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A
 • 2 x USB 2.0
 • 5 x Ses Jakı
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 2 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler
 • 4 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x CPU Fan bağlantısı
 • 2 x Aura RGB Şerit Başlıkları
 • 1 x CPU OPT Fan bağlantısı
 • 2 x Kasa Fan bağlantısı
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/2260/2280 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support(PCIE 2.0 x4)
 • 1 x Ön panel ses bağlantısı (AAFP)
 • 1 x USB 3.2 Gen 1(5 Gbps'ye kadar) konektör ek 2 USB 3.2 Gen 1 bağlantı noktasını destekler
 • 1 x SPI TPM başlığı
 • 1 x 8-pin EATX 12V Güç Konektörleri
 • 1 x Clear CMOS anahtarı
 • 1 x Sistem paneli konektörü
 • 1 x COM port girişi
 • 1 x Hoparlör konektörü
Teknik Özellikler
İşlemci AMD AM4 Soket 3./2./1. Nesil AMD Ryzen/2. ve 1.Nesil AMD Ryzen ile Radeon Vega Grafikler/Athlon ile Radeon Vega Grafikler İşlemciler
Yonga Seti AMD B450
Bellek 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 4400(O.C)/ 3533(O.C)/ 3466(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
Çoklu GPU Desteği AMD 2-Yollu CrossFireX Teknolojisi
Genişleme Yuvaları 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 modu), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x8 modu), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (maks x4 modu), 1 x PCIe 2.0 x16 (x4 modu), 1 x PCIe 2.0 x1
Depolama 2 x M.2, 4 x SATA 6Gb/s, Raid 0, 1, 10
LAN Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet, TUF LANGuard
Ses Realtek ALC S1200A 7.1 Surround Sound Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i
USB Portları Arka: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 x USB 2.0 Type-A / Ön: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 4 x USB 2.0 Type-A
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu, 2 x SATA 6Gb/s kablosu, Giriş/Çıkış Kalkanı, 1 x Destek DVD, 1 x TUF Sertifika kartı, 1 x TUF Gaming Çıkartması, 1 x M.2 SSD vida paketi, 1 x M.2 kauçuk paketi
BIOS 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS
Yönetilebilirlik WOL by PXE
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit / Windows 7 64-bit
Form Faktörü mATX, 24.4 cm x 24.4 cm

Asus TUF GAMING B450M-PRO S AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD B450
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 4400(O.C)/ 3533(O.C)/ 3466(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA4x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot3 x PCIe 3.0/2.0 x16 / 1 x PCIe 2.0 x16 / 1 x PCIe 2.0 x1
 • Ethernet (LAN)Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet
 • HDMI1x HDMI
 • USB1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 x USB 2.0
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.206,51 TL 1.206,51 TL +0
 • 621,40 TL 1.242,80 TL +0
 • 414,95 TL 1.244,85 TL +0
 • 316,83 TL 1.267,34 TL +0
 • 256,00 TL 1.279,98 TL +0
 • 215,48 TL 1.292,87 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.206,51 TL 1.206,51 TL +0
 • 618,72 TL 1.237,44 TL +0
 • 416,11 TL 1.248,33 TL +0
 • 314,85 TL 1.259,40 TL +0
 • 254,00 TL 1.270,01 TL +0
 • 213,58 TL 1.281,47 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.206,51 TL 1.206,51 TL +0
 • 621,65 TL 1.243,31 TL +0
 • 418,71 TL 1.256,12 TL +0
 • 317,27 TL 1.269,07 TL +0
 • 256,49 TL 1.282,43 TL +0
 • 216,01 TL 1.296,06 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.206,51 TL 1.206,51 TL +0
 • 621,97 TL 1.243,95 TL +0
 • 418,93 TL 1.256,78 TL +0
 • 317,47 TL 1.269,87 TL +0
 • 256,62 TL 1.283,11 TL +0
 • 216,13 TL 1.296,76 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.206,51 TL 1.206,51 TL +0
 • 308,63 TL 1.234,53 TL +2
 • 248,97 TL 1.244,85 TL +2
 • 313,87 TL 1.255,47 TL +0
 • 253,23 TL 1.266,14 TL +0
 • 212,83 TL 1.277,00 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.206,51 TL 1.206,51 TL +0
 • 621,66 TL 1.243,32 TL +0
 • 418,70 TL 1.256,10 TL +0
 • 317,28 TL 1.269,14 TL +0
 • 256,49 TL 1.282,45 TL +0
 • 216,01 TL 1.296,05 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.206,51 TL 1.206,51 TL +0
 • 621,66 TL 1.243,32 TL +0
 • 418,70 TL 1.256,10 TL +0
 • 317,28 TL 1.269,14 TL +0
 • 256,49 TL 1.282,45 TL +0
 • 216,01 TL 1.296,05 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.206,51 TL 1.206,51 TL +0
 • 617,45 TL 1.234,91 TL +0
 • 414,61 TL 1.243,82 TL +0
 • 313,22 TL 1.252,86 TL +0
 • 252,14 TL 1.260,72 TL +0
 • 211,45 TL 1.268,67 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.206,51 TL 1.206,51 TL +0
 • 617,27 TL 1.234,53 TL +0
 • 414,65 TL 1.243,95 TL +0
 • 313,35 TL 1.253,38 TL +0
 • 252,59 TL 1.262,96 TL +0
 • 212,09 TL 1.272,55 TL +0
1.206,51 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus TUF GAMING B450M-PRO S AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus TUF GAMING B450M-PRO S AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

İndirim için teşekkürler. Çok uygun fiyata aldım. Muhteşem bir anakart ömürlük diyebilirim. Hızlı kargo, uygun fiyat ve özenli paketleme için incehesaba teşekkürler
Üye resmi
Volkan Çetintaş 21 May 2021 (30 gün önce)

Bu ayın başında almıştım ama hemen yorum yapmak istemedim. İndirimle birlikte 500 TL kadar para cebimde kaldı incehesaba teşekkürler. Soğutucu bileşenleri bu fiyata göre çok kaliteli. Yorumlara bakarak almıştım yazıldığı gibi çıktı tavsiye ederim bence on numara 5 yıldız anakart
Üye resmi
Dilan Esen 27 Nis 2021
kargo süresi ise 3 gündü 5 üzerinden 5 veriyorum.
b450 çipli anakart modelleri arasında asus kalitesini ortaya koymuş. anakart geleceğe yatırım yapmanızı sağlıyor çünkü gülrültü engelleyici mikrofon kartı, turbolan teknolojisi, en önemli özelliği bence vrm soğutma bloğu kesinlikle bu parayı hak ediyor. paketleme iyiydi kutu içerisinde kutuda geldi kurumsal firmadan aldığınız anlıyorsunuz.
Üye resmi
Berk Atmaca 02 Nis 2021
Mükemmel
Mükemmel bir ürün. Kesinlikle kaliteyi kutuyu açar açmaz fark ettiriyor. Mosfet sogutuculari orta segment bir anakarta göre büyük ve bayağı iyi.
Üye resmi
Haluk Altıparmak 17 Oca 2021
Kalite marka
Kargom kısa sürede elime ulaştı hiç bi deforme yoktu. çok iyi paketlenmişti.4 tane ram slotu ve 2 adet m2 yuvası var. ileride sistem yükseltmek için bi avantaj. şimdilik memnunuz. ileride de sorun çıkaracağını sanmıyorum. asus kalitesi ortada.
Üye resmi
Serkan Cuma 09 Oca 2021

anakartın soğutucu metal blokları çok güzel. kaliteli ağırlığı olan bir ürün
Üye resmi
Alperen Önder 01 Oca 2021

B450 cipsetli anakartlar arasında asusun orta, sekment analartlarına göre baya özellikli bi anakart rok strix b450 f e kıyasla bi tık düşük tuf b450 anakartlara göre bi tık iyi diyebilirim elinize alınca adından da anlaşıldığı gibi tufın sağlam lığını göre biliyorsunuz mosfet soğutucuları baya büyük baya baya büyük hemde alana hayırlı olsun
Üye resmi
Ziyaretçi 26 Ara 2020

indirimde 850tl ye almısıtm. iyi ki bu anakartı almısım diyorum çok memnunum almayı düsünenler aklınıza hic birşey takılmasın. pci 4.0 la işiniz yoksa emin olun alınabilecek en iyi anakartlardan birisi.
Üye resmi
Burak Işık 26 Eyl 2020

B450 anakartlar arasında en iddialı anakart. VRM kalitesi b550 tuf serisiyle aynı. b550 için bütçe sorunu yaşayan arkadaşlar eğer pcle 4.0 ile bir işleri yoksa gözleri kapalı bu anakartı tercih etsinler.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus TUF GAMING B450M-PRO S AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Asus TUF GAMING B450M-PRO S AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart %31 indirim 1.739,06 TL 1.206,51 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.