Asus TUF GAMING B460-PLUS Intel B460 Soket 1200 DDR4 2933MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus TUF Gaming B460-Plus Çift M.2, 8 güç aşaması, HDMI, DisplayPort, SATA 6Gbps, USB 3.2 Gen1 portu ve Aura Sync RGB aydınlatma özelliklerine sahip Intel B460 (LGA 1200) ATX gaming anakart.
 • Intel LGA 1200 soket: 10. Nesil Intel Core işlemciler için hazır
 • Gelişmiş güç çözümü: 6+1+1 güç aşaması, askeri sınıf TUF bileşenleri ve Digi+ VRM ile maksimum dayanıklılık
 • Kapsamlı soğutma: VRM soğutma bloğu, PCH soğutma bloğu, hibrit fan başlıkları ve Fan Xpert 4
 • Online oyunlar için üretildi: Intel Ethernet Bağlantısı I219-V, TUF LANGuard ve TurboLAN teknolojisi
 • Realtek S1200A codec: Stereo çıkış için eşsiz 108 dB sinyal gürültü oranıyla net sesler ve 103 dB SNR giriş
 • Aura Sync RGB: Adreslenebilir RGB şeritlerinin de dahil olduğu uyumlu çok sayıda PC ekipmanıyla LED efektlerinizi senkronize edin

Dayanıklı. Kararlı. Güvenilir. TUF Gaming B460-Plus, en yeni Intel platformunun en önemli unsurlarını alıp oyunlara yönelik özellikler ve kanıtlanmış dayanıklılıkla bir araya getiriyor. Askeri sınıf bileşenler, gelişmiş güç çözümü ve kapsamlı soğutma seçenekleriyle donatılan bu anakart, oyunlarda kararlı ve sağlam performans sağlıyor.

TUF Gaming anakartıyla bir sistem kurduğunuzda TUF Gaming Alliance'tan da yararlanırsınız – daha kolay kurulum, en iyi uyumluluk ve benzersiz estetiği garantileyen, güvenilir endüstri ortaklarıyla ASUS'un ortak bir çalışması.

Sağlam Performans En son Intel CPU'larını besleyen gelişmiş güç dağıtımı ve kapsamlı soğutma seçeneklerinin yanı sıra daha hızlı belleklere ve depolama çözümlerine destek veren TUF Gaming B460-Plus, çok çekirdekli oyun sisteminiz için mükemmel bir temel oluşturur.

TUF Bileşenler
 • TUF Bobinler: Askeri sınıf sertifikalı TUF bobinleri, CPU'ya sağlam güç sağlayarak sistem kararlılığını artırır.
 • TUF Kapasitörler: ASUS'a özgü kapasitörler %20 daha yüksek sıcaklığa dayanır ve 5 kat daha uzun ömürlüdür.
Digi+ VRM Endüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ VRM voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye her an akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.

Daha Serin Tasarım
 • VRM Soğutma Bloğu: Büyük boyutlu soğutma bloğu geniş yüzeyiyle VRM'i ve bobinleri kaplayarak ısı dağıtımını artırır.
 • Termal Ped: Yüksek kaliteli termal pedler; indüktör ve faz dizilimindeki ısıyı soğutma bloğuna iletir.

Kapsamlı Fan Kontrolleri TUF Gaming B460-Plus; Fan Xpert 4 veya ödüllü ASUS UEFI BIOS ile kapsamlı fan kontrolleri sunuyor.
 • Birden fazla sıcaklık kaynağı: Her bir başlık, kullanıcı tarafından ayarlanabilen termal sensörleri takip etmek ve bunlara göre tepki vermek için kullanılabilir. İş yükü tabanlı bir soğutma sistemi oluşturmaya yarayan bu özellik Fan Xpert 4 veya UEFI üzerinden kolayca yönetilebilir.
 • AiO su soğutma seti: Entegre AiO sistemi; PWM veya DC su pompalarını kontrol imkanı sunarak özel ve bağımsız soğutma sistemleri için mükemmel çözüm sunuyor.
 • 4-pin PWM/DC fan: Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.
 • Akıllı koruma: Özel bir entegre devre, fan başlıklarını fazla sıcaklık ve akıma karşı korur.
Çift M.2 (32 Gbps’e Kadar) İki adet M.2 yuvası, x4 PCI Express 3.0 bant genişliğinde 32 Gbps'e kadar veri aktarım hızlarına destek verir. Bu yuvalar, sistemlerin daha hızlı açılması ve uygulama yükleme sürelerinin kısalması için kullanılan işletim sistemi veya uygulama sürücüleri için idealdir.
Asus OptiMem Anakartın iletken hatlarında yapılan yenilikler, en son Intel işlemcilerin bellek bant genişliğine sınırsız bir şekilde erişmesini sağlar. ASUS OptiMem teknolojisi, geçişleri azaltmak için bellek sinyal hatlarını dikkatlice farklı PCB katmanlarına yerleştirir. Ayrıca, paraziti büyük oranda azaltmak için koruma bölgeleri de ekler.

Avantajlar:
• Gelişmiş bellek kararlılığı ve uyumu
• Aynı voltajda daha düşük bellek gecikmesi
• Gelişmiş bellek frekansı aralığı
USB 3.2 Gen 1 Type-A Uyumlu kasalar için hızlı USB 3.2 Gen 1 özellikli USB Type-A bağlantısının da yer aldığı birçok USB girişiyle, oyun sistemlerinde çok sayıda çevre birimi kullanmak mümkün.

Kolay PC Toplama TUF Gaming anakartlar, ilk kez sistem kuranların bile kolayca kurabileceği ve istediği gibi yapılandırabileceği şekilde tasarlandı. TUF Gaming Alliance ekosistemi uyumlu parça seçimini kolaylaştırıyor. Armoury Crate yazılımı ise tek bir arayüz üzerinden tüm sistem ayarlarını yapabilmeyi sağlıyor. TUF Gaming anakartlar hayalinizdeki oyun sistemini zahmetsizce kurmanız için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunuyor.

Sisteminizi Güvenle Kurun TUF Gaming Alliance; ASUS ve güvenilir PC bileşen markalarının çeşitli parçalar arasında uyumluluğu sağlamak için giriştikleri bir iş birliği. Bu parçalar arasında bilgisayar kasaları, güç kaynakları, işlemci soğutucuları, bellek kitleri ve daha fazlası yer alıyor. Eklenen yeni iş birlikleri ve bileşenlerle TUF Gaming Alliance daha güçlü bir şekilde büyümeye devam edecek.
SafeSlot Core+ PCIe yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş hali olan SafeSlot Core+, kartın yerinden çıkmasını ve kaymasını üstün bir şekilde önler. Güçlendirici metalle entegre ederek, çok daha sağlam bir slot elde etmek için yeni bir geçmeli kalıp süreci ile üretilen SafeSlot Core+, ek lehim noktaları ile PCB'ye sıkı bir biçimde tutturulur.
ESD Korumaları ESD Koruyucuları, +/- 10 kV hava deşarjı ve +/- 6 kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak bileşenlerin ömrünü uzatır. Bu da +/- 6 kV ve +/- 4 kV şeklindeki ilgili endüstri standartlarını büyük oranda geçiyor.

TUF LANGuard Askeri sınıf bir yenilik olan TUF LANGuard, sinyal eşleşme teknolojisi ve yüzeye monte edilen üst düzey kapasitörlerle çıkışı artırarak anakartı yıldırım ve statik elektrik gibi durumlara karşı korur.
DRAM Yüksek Voltaj Koruması Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü korur.

Paslanmaz Çelik Arka Panel Giriş/Çıkış TUF Gaming anakartlardaki krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri geleneksel panellere kıyasla 3 kat daha uzun kullanım ömrüne sahip. Bu koruyucu özellik sayesinde TUF Gaming anakartlar 72 saatlik tuz püskürtme testinden geçmeyi başarırken, diğer markalar ancak 24 saatlik testi geçebiliyor.

Armoury Crate Yeni bir yazılım aracı olan Armoury Crate, desteklenen ürünleri tek bir noktadan kontrol etmek için tasarlandı. Armoury Crate, kullanışlı bir arayüz üzerinden sisteminizdeki tüm uyumlu cihazlar için RGB aydınlatma efektlerini kolayca kontrol etmenizi ve Aura Sync ile senkronize ederek tek tip ışık efektleri elde etmenizi sağlıyor. Yazılım, sayıları gittikçe artan seçkin ürünler için ayar yapma olanağı da sunuyor. Klavye ve fare tercihleri, dizüstü bilgisayar için hız aşırtma ve fan hızları gibi özelliklerle sisteminizin görünümünü ve ayarlarını değiştirmek çok kolaylaşıyor. Özel ürün kayıt sistemine de sahip olan Armoury Crate, oyuncu topluluğu ile bağ kurmanız için haberler de paylaşıyor.
Sürükleyici Oyun Deneyimi TUF Gaming B460-Plus, deneyiminizi geliştirecek uzun bir özellik listesi ile birlikte eksiksiz, yüksek performanslı bir oyun paketi sunuyor. Bu özellikler arasında; internet üzerinde daha akıcı oyun için ultra hızla ağ bağlantısı, FPS oyunları için özel konum ipuçları sunan net sesler ve bağlı aksesuarlarla senkronize olup size özel oyun atmosferini oluşturmanıza yardım eden dahili RGB aydınlatma bulunuyor.
Intel Ethernet Intel Ethernet Bağlantısı I219-V, işlemciye ek yükü azaltır ve olağanüstü düzeyde yüksek TCP ve UDP çıkışıyla daha hızı ve akıcı veri aktarımı yapılmasını sağlar.

Turbo LAN - Veri Paketi Önceliklerini Ayarlayan Ağ Optimizasyon Yazılımı CFosSpeed trafik düzenleme teknolojisine sahip Turbo LAN, kullanımı kolay sezgisel bir arayüz aracılığıyla uygulama önceliğini yapılandırmanıza olanak tanır ve ağ gecikmesini azaltır.
 • 1. Tek Tıklama ile Turbo: Tek bir tıklamayla ağ iletim önceliğini ayarlayın!
 • 2. Oyun Listesini Otomatik Algıla: Turbo LAN sistemdeki her oyunu otomatik olarak algılar ve listeye ekler.

Aura Sync ile Rakipleri Gölgede Bırakın İyi hazırlanmış bir sistem aynı derecede iyi bir dış görünümü hak eder. ASUS Aura, dahili RGB LED'ler için çeşitli işlevsel ön tanımlı ayar ve dahili RGB başlıklarına bağlanan şeritlerle birlikte RGB aydınlatma üzerinde tam kontrol imkanı sunar. Ve tümü, sürekli büyüyen Aura uyumlu donanımlar portföyüyle senkronize edilebilir.

Oyunlar İçin Ses - Realtek S1200A
 • 1. Yüksek Tanımlı Ses: Üst düzey Japon ses kapasitörleri sıcak, doğal ve sürükleyici sesler ortaya çıkarır.
 • 2. Özel S1200A Codec: ASUS'a özgü bu codec geniş bir ses alanı ve dinamik sesler oluşturur.
 • 3. Ses Kalkanı: Analog/dijital sinyal alanlarını ayırarak çok taraflı karışmanın önemli ölçüde azaltılması sağlanır.
Sinyal - Gürültü Oranı Realtek ile birlikte TUF Gaming B460 serisi anakartlar için geliştirilen bu benzersiz ses codec'i, stereo çıkış için 108 dB sinyal gürültü oranı ve hat girişi için 103 dB SNR ile net ve kaliteli sesler oluşturur.

Gaming Kulaklıklar İçin DTS Custom Yerleşik DTS Custom sesler ile oyun becerinizi geliştirin. Stereo kulaklarda ses kaynağı konumlarını algılayabilmeniz için gelişmiş emülasyon teknikleri kullanan DTS Custom, dahili ses standartlarını çok daha ileriye taşıyor. Farklı türler için belirlenmiş Açık Hava, Ses Alanı ve Taktiksel adlı üç ön ayar sayesinde her oyunda önemli avantajlar elde edeceksiniz.
 • Açık Hava Modu: Sesler, oyun dünyasının açık dünyasının üzerinde dolaştığınızı hissetirecek şekilde ön taraftan gelir. MOBA, RTA, strateji ve spor oyunları için mükemmeldir!
 • Ses Alanı Modu: MMO, RPG, aksiyon ve korku oyunları için ideal ses ayarı. Aksiyonun tam ortasında olduğunuzu hissedeceksiniz!
 • Taktiksel Mod: Köşede bir düşman mı var? DTS Custom gizlenmeniz gereken oyunlarda ses detaylarını artırır, böylece her adımı duyup yerini tespit edebilirsiniz!

Asus'a Özgü Özellikler
 • ASUS TUF PROTECTION - ASUS DIGI+ VRM - ASUS Enhanced DRAM Overcurrent Protection - ASUS ESD Guards - ASUS LANGuard - ASUS Overvoltage Protection - ASUS SafeSlot Core+ - Paslanmaz Çelik Arka G/Ç
 • ASUS Q-Design: - ASUS Q-DIMM - ASUS Q-Slot - ASUS Q-LED (CPU [kırmızı], DRAM [sarı], VGA [beyaz], Boot Device [sarı yeşil])
 • Asus Termal Çözümü - Alüminyum M.2 soğutucu tasarımı
 • ASUS EZ DIY - Kutu Başlıkları
 • AURA Sync - Standart RGB başlığı
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PS/2 klavye/mouse combo port
 • 1 x DisplayPort
 • 1 x HDMI
 • 1 x LAN (RJ45) port
 • 6 x USB 3.2 Gen 1 Type-A
 • 6 x Ses Jakı
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x CPU Fan bağlantısı
 • 1 x CPU OPT Fan bağlantısı
 • 2 x Kasa Fan bağlantısı
 • 1 x AIO_PUMP konektörü
 • 2 x Aura RGB Şerit Başlıkları
 • 1 x USB 3.2 Gen 1 (5Gbps'ye kadar) konektör ek 2 USB 3.2 Gen 1 bağlantı noktasını destekler
 • 2 x USB 2.0 konektörü ek 4 USB 2.0 bağlantı noktasını destekler
 • 1 x M.2 Socket 3 with M key, type 2242/2260/2280 depolama aygıtları desteği (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 1 x M.2 Socket 3 with M key, type 2242/2260/2280/22110 depolama aygıtları desteği (PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 6 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin EATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x Ön panel ses bağlantısı (AAFP)
 • 1 x Clear CMOS anahtarı
 • 1 x Sistem paneli konektörü
 • 1 x COM port girişi
Teknik Özellikler
İşlemci Intel Soket 1200 10.Nesil Intel Core, Pentium Gold ve Celeron İşlemci, Intel 14 nm CPU'ları Destekler, Intel Turbo Boost Teknolojisi 2.0 ve Intel Turbo Boost Max Teknolojisi 3.0 desteği
Yonga Seti Intel B460
Bellek 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 2933/2800/2666/2400/2133 MHz ECC olmayan, Arabelleksiz Bellek, Çift Kanal Bellek Mimarisi, Intel Extreme Memory Profile (XMP) Destekler, OptiMem
Grafik Tümleşik Ekran İşlemcisi, 1 x DisplayPort 1.4 / 1 x HDMI 1.4b, DisplayPort 1.4 ile maks. çözünürlük desteği: 4096 x 2304 @60Hz
Çoklu GPU Desteği AMD 2 Yollu CrossFireX Teknolojisini Destekler
Genişleme Yuvaları Intel 10. Nesil İşlemciler: 1 x PCIe 3.0 x16 (x16 modu) / Intel B460 Chipset: 1 x PCIe 3.0 x16 (x4 modu), 3 x PCIe 3.0 x1
Depolama Toplamda 2 x M.2 yuvası ve 6 x SATA 6Gb/s yuvası destekler, Intel B460 Chipset: 1 x M.2 Socket 3, M Key ile Tip 2242/ 2260/ 2280 depolama aygıtı desteği (SATA ve PCIE 3.0 x 4 modu), 1 x M.2 Socket 3, M Key ile tip 2242/2260/2280/22110 depolama aygıtı desteği (PCIE 3.0 x 4 modu), 6 x SATA 6Gb/s port, Raid Desteği 0, 1, 5, 10, Intel Rapid Storage Teknolojisi desteği, Intel Optane Bellek Hazır
LAN Intel I219-V 1Gb Ethernet
Ses Realtek ALC S1200A 8-Channel High Definition Audio CODEC
USB Portları Arka (Toplam 6): 6 x USB 3.2 Gen 1 port (6 x Type-A) / Ön (Toplam 6): 2 x USB 3.2 Gen 1 port, 4 x USB 2.0 port
Yazılım Özellikleri ASUS Özel Yazılım Armoury Crate - Aura Sync / AI Suite 3 - Performance And Power Saving Utility Digi+ VRM, EPU, Fan Xpert 4 - EZ - PC Cleaner - System Information / AI Charger / ASUS Turbo LAN / Gaming kulaklıklar için DTS Custom / Norton Anti-virus yazılımı (60 gün boyunca ücretsiz deneme) / DAEMON Tools / Google Chrome Browser & Google Toolbar / TUF GAMING CPU-Z / WinRAR / UEFI BIOS / ASUS EZ DIY - ASUS CrashFree BIOS 3 - ASUS EZ Flash 3 - ASUS UEFI BIOS EZ Mode
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu, G/Ç Kalkanı, 2 x SATA 6Gb/s kablosu, 1 x Destek DVD, 1 x TUF GAMING Çıkartma, 1 x TUF Sertifika kartı, 1 x M.2 Vida Paketi
BIOS 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS
Yönetilebilirlik WOL by PME, PXE
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit
Form Faktörü ATX, 30.5 cm x 24.4 cm (12 inç x 9.6 inç)

Asus TUF GAMING B460-PLUS Intel B460 Soket 1200 DDR4 2933MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel, Intel
 • İşlemci Desteği10. Nesil Intel Core / Pentium Gold / Celeron
 • YongasetiIntel B460
 • Soket Yapısı1200
 • Ram TipiDDR4 2933/2800/2666/2400/2133 MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 3.0 x16 (x16 modu), 1 x PCIe 3.0 x16 (x4 modu), 3 x PCIe 3.0 x1
 • Ethernet (LAN)Intel® I219-V 1Gb Ethernet
 • HDMI1x HDMI
 • USB6 x USB 3.2 Gen 1 Type-A
 • Overclock Yok
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.135,29 TL 1.135,29 TL +0
 • 583,76 TL 1.167,52 TL +0
 • 392,77 TL 1.178,30 TL +0
 • 297,32 TL 1.189,29 TL +0
 • 240,07 TL 1.200,35 TL +0
 • 201,96 TL 1.211,75 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.135,29 TL 1.135,29 TL +0
 • 578,64 TL 1.157,28 TL +0
 • 388,13 TL 1.164,40 TL +0
 • 293,05 TL 1.172,22 TL +0
 • 235,90 TL 1.179,52 TL +0
 • 197,92 TL 1.187,54 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.135,29 TL 1.135,29 TL +0
 • 583,16 TL 1.166,32 TL +0
 • 392,36 TL 1.177,08 TL +0
 • 297,01 TL 1.188,04 TL +0
 • 239,82 TL 1.199,08 TL +0
 • 201,74 TL 1.210,46 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.135,29 TL 1.135,29 TL +0
 • 584,42 TL 1.168,84 TL +0
 • 393,42 TL 1.180,26 TL +0
 • 297,98 TL 1.191,91 TL +0
 • 240,76 TL 1.203,79 TL +0
 • 202,65 TL 1.215,91 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.135,29 TL 1.135,29 TL +0
 • 232,19 TL 1.160,95 TL +3
 • 195,07 TL 1.170,40 TL +3
 • 295,00 TL 1.180,01 TL +0
 • 237,96 TL 1.189,78 TL +0
 • 199,95 TL 1.199,72 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.135,29 TL 1.135,29 TL +0
 • 584,12 TL 1.168,24 TL +0
 • 393,22 TL 1.179,65 TL +0
 • 297,82 TL 1.191,28 TL +0
 • 240,63 TL 1.203,15 TL +0
 • 202,54 TL 1.215,26 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.135,29 TL 1.135,29 TL +0
 • 584,12 TL 1.168,24 TL +0
 • 393,22 TL 1.179,65 TL +0
 • 297,82 TL 1.191,28 TL +0
 • 240,63 TL 1.203,15 TL +0
 • 202,54 TL 1.215,26 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.135,29 TL 1.135,29 TL +0
 • 580,42 TL 1.160,83 TL +0
 • 389,73 TL 1.169,20 TL +0
 • 294,42 TL 1.177,69 TL +0
 • 237,01 TL 1.185,06 TL +0
 • 198,76 TL 1.192,53 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.135,29 TL 1.135,29 TL +0
 • 580,83 TL 1.161,66 TL +0
 • 390,17 TL 1.170,52 TL +0
 • 294,85 TL 1.179,40 TL +0
 • 237,68 TL 1.188,41 TL +0
 • 199,57 TL 1.197,44 TL +0
1.135,29 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus TUF GAMING B460-PLUS Intel B460 Soket 1200 DDR4 2933MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Asus TUF GAMING B460-PLUS Intel B460 Soket 1200 DDR4 2933MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.