ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

MINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.

Asus TUF Gaming Radeon RX 6900 XT OC TUF-RX6900XT-O16G-GAMING 16GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

Asus TUF-RX6900XT-O16G-GAMING ASUS TUF GAMING Radeon RX 6900 XT OC yüksek performanstan asla vazgeçmiyor.
 • Eksen Teknolojili fan tasarımı daha fazla fan kanadı ve yeni dönüş stiliyle yenilendi.
 • Çift rulmanlı fanlar, kaymalı yataklı tasarımlara göre iki kat daha uzun süre dayanıyor.
 • Tamamen alüminyum ön koruma, sağlamlaştırılmış çerçeve ve metal arka plaka dayanıklılığı artırıyor.
 • MaxContact ısı dağıtıcı son derece düz yüzeyiyle daha verimli ısı aktarımı sağlıyor.
 • 144-Saatlik Onay Programı, en yeni oyunlara uyum sağlandığından emin olmak için kartları bir dizi zorlu testten geçiriyor.
 • Havalandırmalı arka plaka sıcak havanın soğutma sistemine geri dönmesini engelliyor.
 • GPU Tweak II, kullanışlı performans ayarları, termal kontroller ve sistem takibi sunuyor.

TUF Sağlamlığı Yüksek performanstan asla vazgeçmeyen bir canavar olan TUF GAMING Radeon RX 6900 XT, sağlam bir metal dış iskelete, son derece verimli bir soğutma sistemine ve üstün dayanıklılık sunan bileşenlere sahip. Tamamen metalden üretilen ön korumanın altında eksen teknolojili, çift rulmanlı ve ekstra kanatlara sahip güçlü fanlar bulunuyor. İç kısımda ise büyük bir soğutma bloğu sıcaklığı sıkı kontrol altında tutuyor. Maksimum dayanıklılık ve performans için seçilen TUF bileşenleri ise kartın rakiplerinin önüne yer almasını sağlıyor. Güçlü ve dayanıklı bir makine istiyorsanız bu kart sizin için hazır.

Daha Fazla, Daha İyi Soğutma Bu nesilde, Eksen Teknolojili fan tasarımımızı her üç fana da daha fazla kanat yerleştirerek yeniledik. Şimdi ortadaki fanda 13, yan fanlarda ise 11 kanat yer alıyor. Yan fanlardaki rulman da inceltilerek yatay düzlemde daha fazla hava girişi elde ediliyor. Bu da soğutma sistemi boyunca daha verimli bir hava akışı sağlıyor. Merkezi fandaki ekstra kanatlar ve tam boy rulman, statik basıncı artırarak havayı doğrudan GPU ısı dağıtıcısına aktarıyor. Bu yeni fan tasarımı, önceki modellere göre daha fazla kanatçığa ve yüzey alanına sahip yeni devasa soğutma bloğu için özel olarak geliştirildi.

Sessiz ve Derinden Merkezi ve yardımcı fanlar, sahip oldukları farklı roller nedeniyle farklı yönlerde dönüyor. Ortadaki fan diğer iki fanın aksi yönünde hareket ediyor. Bu sayede soğutma sistemi içinde hava türbülansı azalıyor ve kartın termal performansı artıyor. Fanlar yalnızca GPU sıcaklığı 60 derecenin üzerine çıktığında dönmeye başlıyor, sıcaklık 55 derecenin altına düştüğünde ise duruyor. Böylece sistem boştayken veya hafif yük altındayken gürültü azalıyor.

MaxContact Teknolojisi Isıyı grafik işlemciden alıp soğutma bloğuna aktarmayı sağlayan MaxContact teknolojisi, cilalanmış bir ısı dağıtıcısından yararlanarak pürüzsüzlüğü mikroskobik düzeyde geliştiriyor. Ekstra düz yüzey işlemciyle daha iyi temas ederek ısı aktarımını artırıyor.

2.9 Yuva Tasarımı Isı dağıtıcısı, ısıyı borularla 2.9 yuva yer kaplayan soğutma bloğu kanatlarına iletiyor.
TUF Bileşenleri Kartın güç tasarımı için askeri düzeyde sağlam kapasitörler tercih edildi. Bu kapasitörler ve diğer bileşenler Auto-Extreme otomatik üretim sürecimizle PCB'ye yerleştiriliyor. Birleşme noktalarının hassas bir şekilde belirlenmesi ve insan hatasının ortadan kaldırılmasıyla bu ekran kartı en zorlu standartları bile karşılıyor. Gerektiğinde kusursuz performans sağlayacağından emin olmak için kartlar 144 saatlik zorlu bir onay testinden geçiyor.

Metal Koruma Tamamen alüminyumdan işlenen ön koruma, sağlam bir koruma katmasının yanı sıra her tür sisteme kolaylıkla uyum sağlayan gri tonlarında endüstriyel bir tasarım da sunuyor.

Zırhlı Alt Kısım Kartın alt kısmında da birçok yenilik yer alıyor. Arka kısmın büyük bölümünü kaplayan metal plakada geniş bir havalandırma açıklığı da bulunuyor. Bu açıklık sıcak havanın GPU soğutucusuna geri dönmeden çıkış fanlarına iletilmesini sağlıyor. GPU yuvası; yonga ve ısı dağıtıcısı arasındaki kritik bağlantıya dayanıklılık katıyor. Giriş çıkış yuvalarında kullanılan paslanmaz çelik, bağlantı noktalarını koruyor ve kartın daha sağlam monte edilmesini sağlıyor. Kullanışlı bir konuma yerleştirilen Dual Bios anahtarı, yazılım kullanmadan kartın varsayılan performans profilini değiştirme imkanı veriyor.

İşlevsel Ön Yüz Ön taraftaki RGB ışıkları çeşitli estetik ve işlevsel efektler şeklinde ayarlanabiliyor. Bunları ayrıca diğer ASUS bileşenleriyle senkronize ederek bütün sisteminizi uyumlu efektlerle aydınlatmak da mümkün. Radeon RX 6900 XT'nin güç talebini karşılamak için iki adet 8 pinli güç bağlantısından yararlanılıyor. Güç kaynağının PCIe bağlantıları düzgün takılmadığında dahili LED'ler yanarak kullanıcıyı uyarıyor. Güçlendirilen dahili metal çerçevenin görünen sütunları da sağlamlığa katkıda bulunuyor.

Güçlü Performans AMD Radeon RX 6900 Serisi grafik kartları son derece yüksek kare hızları ve etkileyici 4K görüntüler sunuyor. Yeni güçlü bilgi işlem birimleri, çığır açan AMD Infinity Cache ve 16 GB’a kadar özel GDDR6 bellek ile çığır açan oyun deneyimleri yaşayın. Üstelik AMD Ryzen 5000 Serisi masaüstü işlemcilerle birlikte kullandığınızda AMD Smart Access Memory teknolojisinden yararlanarak oyun performansında bir üst seviyeye çıkmanız da mümkün.

Canlı Görseller AMD Radeon RX 6900 Serisi grafik kartları etkileyici oyun teknolojileri ve DirectX 12 Ultimate desteğiyle sizi aksiyonun içine çekiyor. AMD RDNA 2 mimarisi için optimize edilen DirectX Raytracing (DXR), değişken oranlı gölgelendirme (VRS) ve AMD FidelityFX özellikleri ile gerçekçi aydınlatma, gölgeler, yansımalar ve zengin ayrıntılar elde edin.

Daha İyi Bir Deneyim AMD Radeon Anti-Lag ve AMD Radeon Boost teknolojileri sayesinde anında tepki veren, düşük gecikmeli ve akıcı oyun deneyimi yaşayın. En yeni HDMI 2.1 VRR teknolojisi, USB-C destekli VR başlıkları ve 1250’den fazla AMD FreeSync destekli oyuncu ekranıyla oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın.

FidelityFX Kontrasta Göre Uyarlanan Keskinleştirme Kontrasta Göre Uyarlanan Keskinleştirme (CAS) özelliği, Geçici Anti-Aliasing (TAA) uygulandığında kaybolan ayrıntıları isteğe bağlı yerine koyarak görüntü kalitesinin artırılmasına yardımcı oluyor.

FidelityFX Ortam Örtme AMD RDNA mimarisi için optimize edilen Birleşik Uyarlanabilir Bilgi İşlem Destekli Ortam Örtme (CACAO) özelliği, ortam ışığına göre nesnelerin görümünü dinamik ve verimli bir şekilde geliştiriyor.

FidelityFX Değişken Gölgelendirme Değişken oranlı gölgelendirme (VRS) özelliğine destek veren AMD RDNA 2 mimarisi görüntü kalitesini düşürmeden daha iyi performans elde etmek için parlaklık ve hareketi analiz ederek görüntü işleme sürecini optimize ediyor.

DirectX Işın İzleme DirectX Işın İzleme (DXR) özelliği, donanım ile hızlandırılan ışın izleme desteğine sahip AMD RDNA 2 mimarisi sayesinde AMD Radeon RX 6000 serisi grafik kartlarında yansıma, gölge ve genel aydınlatma gibi gerçek zamanlı efektlerle oyunları çok daha gerçekçi bir hale getiriyor.

Radeon Yazılımı En son Radeon Yazılımı Adrenalin 2020 Edition yeni oyun sürümleri ve kişiselleştirilebilir oyun deneyimi için optimize edilmiş güncel sürücüler ile grafik işlemcinizin tam potansiyelini ortaya çıkarır.

GPU Tweak II ASUS GPU Tweak II aracı, ekran kartı performans ayarını bir üst seviyeye taşıyor. Bu araç; GPU çekirdek saat hızları, bellek frekansı, voltaj ayarları gibi birçok kritik ayarı yapmanızı ve özelleştirilebilir bir arayüz üzerinden her şeyi gerçek zamanlı olarak takip etmenizi mümkün kılıyor. Kartınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak çok sayıda özellik arasında gelişmiş fan kontrolü de bulunuyor.
XSplit - Üst Düzey Yayıncılık XSplit; oyun içi not ekleme ve diğer gelişmiş özelliklerle üst düzey bir yayıncılık deneyimi sunuyor. Belirli ASUS ekran kartlarını satın alınca verilen ücretsiz lisansın tadını çıkarın. İnternette görüşürüz!
wtfast - Gecikmesiz Oyun Keyfi Gecikme, bekleme ve kayıp paketlerin olmadığı bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olmak için wtfast ile iş birliği yaptık. 6 aylık wtfast Gamers Private Network üyeliğiyle daha akıcı bir çevrim içi oyun deneyimi için düşük ping'lerin keyfini sürün. Bir ASUS ekran kartı satın alın ve beklemekten kurtulun!
Quantumcloud - GPU'nun Gücüyle Kâr Edin Quantumcloud boşta duran GPU'nuzu çalıştırarak zahmetsizce ekstra para kazanmanızı sağlayan basit ve güvenli bir hizmettir. Kazandıklarınız otomatik olarak WeChat veya PayPal hesabınıza aktarılır ve Quantumcloud internette hiçbir kişisel verinizi saklamadığından gizliliğiniz de bozulmaz. Şimdi para kazanmaya başlayın!

Teknik Özellikler
Grafik İşlemci AMD Radeon RX 6900 XT
Bus Veri Standardı PCI Express 4.0
OpenGL OpenGL 4.6
Video Belleği 16GB GDDR6
Saat Hızı OC mode: 2340 MHz (Boost Clock)/ 2105 MHz (Game Clock); Gaming mode: 2310 MHz (Boost Clock)/ 2075 MHz (Game Clock)
Akış İşlemcileri 5120
Bellek Hızı 16Gbps
Bellek Arayüzü 256-bit
Dijital Maks. Çözünürlük 7680 x 4320
HDMI Var x 1 (HDMI 2.1)
DisplayPort Var x 3 (DisplayPort 1.4a)
HDCP Desteği Var (2.3)
Maks. Görüntü Çıkış Desteği 4
NVlink/ Crossfire Desteği Evet
Tavsiye Edilen PSU 850W
Güç Bağlantıları 2 x 8-pin
Aksesuarlar 1 x TUF Güvenilirlik Sertifikası, 1 x Koleksiyon Kartı, 1 x Hızlı Kurulum Rehberi, 1 x ASUS Cetvel
Yazılım ASUS GPU Tweak II ve Sürücüler
Boyutlar 32 x 14.02 x 5.78 cm
Slot 2.9 slot

Asus TUF Gaming Radeon RX 6900 XT OC TUF-RX6900XT-O16G-GAMING 16GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Özellikleri

 • Chip SetiAMD
 • Bellek16 GB
 • Bit Değeri256 Bit
 • Grafik İşlemcisiRadeon RX6900 XT
 • Bağlantı TipiDisplayPort, HDMI
 • DirectX DesteğiDirectX 12
 • OverclockVar
 • DVI ÇıkışıYok
 • HDMIVar
 • Display ÇıkışıVar
 • Open GLOpen GL 4.6
 • Soğutucu TipiÜçlü Fan
 • Garanti Süresi36 Ay
 • Garanti KoşuluMINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 53.892,92 TL 53.892,92 TL +0
 • 27.716,99 TL 55.433,99 TL +0
 • 18.648,71 TL 55.946,14 TL +0
 • 14.116,96 TL 56.467,85 TL +0
 • 11.401,08 TL 57.005,42 TL +0
 • 9.591,19 TL 57.547,17 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 53.892,92 TL 53.892,92 TL +0
 • 9.212,47 TL 55.274,79 TL +4
 • 18.586,97 TL 55.760,91 TL +0
 • 14.063,91 TL 56.255,66 TL +0
 • 11.345,88 TL 56.729,39 TL +0
 • 9.540,26 TL 57.241,55 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 53.892,92 TL 53.892,92 TL +0
 • 27.688,51 TL 55.377,02 TL +0
 • 18.629,38 TL 55.888,13 TL +0
 • 14.102,19 TL 56.408,75 TL +0
 • 11.389,04 TL 56.945,18 TL +0
 • 9.580,96 TL 57.485,78 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 53.892,92 TL 53.892,92 TL +0
 • 27.702,75 TL 55.405,49 TL +0
 • 9.319,52 TL 55.917,12 TL +3
 • 14.109,57 TL 56.438,29 TL +0
 • 11.395,06 TL 56.975,28 TL +0
 • 9.586,08 TL 57.516,46 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 53.892,92 TL 53.892,92 TL +0
 • 13.786,18 TL 55.144,71 TL +2
 • 18.535,19 TL 55.605,57 TL +0
 • 14.020,01 TL 56.080,04 TL +0
 • 11.311,35 TL 56.556,74 TL +0
 • 9.506,94 TL 57.041,62 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 53.892,92 TL 53.892,92 TL +0
 • 27.687,80 TL 55.375,60 TL +0
 • 18.629,38 TL 55.888,13 TL +0
 • 14.102,56 TL 56.410,23 TL +0
 • 11.388,43 TL 56.942,17 TL +0
 • 9.580,71 TL 57.484,25 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 53.892,92 TL 53.892,92 TL +0
 • 27.687,80 TL 55.375,60 TL +0
 • 18.629,38 TL 55.888,13 TL +0
 • 14.102,56 TL 56.410,23 TL +0
 • 11.388,43 TL 56.942,17 TL +0
 • 9.580,71 TL 57.484,25 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 53.892,92 TL 53.892,92 TL +0
 • 27.580,82 TL 55.161,64 TL +0
 • 18.519,90 TL 55.559,71 TL +0
 • 13.990,89 TL 55.963,57 TL +0
 • 11.262,89 TL 56.314,44 TL +0
 • 9.444,96 TL 56.669,74 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 53.892,92 TL 53.892,92 TL +0
 • 27.532,91 TL 55.065,82 TL +0
 • 18.485,60 TL 55.456,80 TL +0
 • 13.964,79 TL 55.859,16 TL +0
 • 11.251,13 TL 56.255,66 TL +0
 • 9.442,97 TL 56.657,82 TL +0
53.892,92 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus TUF Gaming Radeon RX 6900 XT OC TUF-RX6900XT-O16G-GAMING 16GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
   Asus TUF Gaming Radeon RX 6900 XT OC TUF-RX6900XT-O16G-GAMING 16GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.