TUF GAMING Z490-PLUS
TUF GAMING Z490-PLUS
TUF GAMING Z490-PLUS
TUF GAMING Z490-PLUS
Soket
1200
Intel
DDR4
ATX
Sınırlı Stok

Asus TUF GAMING Z490-PLUS Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4600(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

%17 indirim
2.294,32 TL Tek Çekim / Havale: 1.893,38 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 8,02TL değerinde 80227 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Asus TUF GAMING Z490-PLUS Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4600(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus TUF GAMING Z490-PLUS M.2, 14 DrMOS güç aşamaları, Intel 1Gb LAN, HDMI, DisplayPort, SATA 6 Gbps, USB 3.2 Gen 2 girişleri, Thunderbolt 3 desteği ve Aura Sync RGB aydınlatma özelliklerine sahip Intel Z490 (LGA 1200) ATX oyuncu anakartı
 • Intel LGA 1200 soket: 10. Nesil Intel Core işlemcilerine hazır
 • Gelişmiş güç çözümü: 12+2 DrMOS güç aşamaları, 6 katmanlı PCB, ProCool soketler, askeri sınıf TUF components ve Digi+ VRM ile maksimum dayanıklılık
 • Kapsamlı soğutma: VRM soğutma bloğu, PCH fansız soğutma bloğu, M.2 soğutma bloğu, hibrit fan başlıkları ve Fan Xpert 4 aracı
 • Yeni nesil bağlantı seçenekleri: USB 3.2 Gen 2 Type-C için ön panel başlığı ve Thunderbolt 3 desteği
 • Çevrim içi oyunlar için üretildi: Intel® Ethernet Bağlantısı I219-V, TUF LANGuard ve TurboLAN teknolojisi
 • Realtek S1200A codec: Stereo çıkış için eşsiz 108 dB sinyal gürültü oranıyla net sesler ve 103 dB SNR giriş
 • Aura Sync RGB: Adreslenebilir RGB şeritlerinin de dahil olduğu uyumlu çok sayıda PC ekipmanıyla LED efektlerinizi senkronize edin

Dayanıklı. Kararlı. Güvenilir. TUF Gaming Z490-Plus, en yeni Intel platformunun en önemli unsurlarını alıp oyunlara yönelik özellikler ve kanıtlanmış dayanıklılıkla bir araya getiriyor. Askeri sınıf bileşenler, gelişmiş güç çözümü ve kapsamlı soğutma seçenekleriyle donatılan bu anakart, oyunlarda kararlı ve sağlam performans sağlıyor.

TUF Gaming anakartıyla bir sistem kurduğunuzda TUF Gaming Alliance'tan da yararlanacaksınız. ASUS'un güvenilir sektör iş ortaklarıyla birlikte kurduğu TUF Gaming Alliance, bileşenlerden kasaya kadar tüm bileşenlerin estetik olarak birbirini tamamlayan, uyumlu bir şekilde olmasını ve sisteminizi daha kolay kurmanızı sağlıyor.

Sağlam Performans En son Intel CPU'larını besleyen gelişmiş güç dağıtımı ve kapsamlı soğutma seçeneklerinin yanı sıra daha hızlı belleklere ve soğutma çözümlerine destek veren TUF Gaming Z490-Plus, çok çekirdekli oyun sisteminiz için mükemmel bir temel oluşturuyor.

DrMOS TUF Gaming Z490-Plus'taki VRM; yüksek ve alçak taraf MOSFET'leri ile sürücüleri tek bir pakette birleştiren 12+2 DrMOS güç aşamalarında yararlanıyor. Böylece, 10. Nesil Intel Core işlemcilerin talep ettiği güç ve verimlilik sağlanıyor.
6 Katmanlı PCB Tasarımı Birden fazla PCB katmanıyla ısının kritik bileşenlerden uzaklaştırılması sayesinde işlemciyi standart hızların ötesine taşıma potansiyeline sahipsiniz.

ProCool Soketler - Gelişmiş EATX 4-Pin / 8-Pin Soketler ProCool soketler, PSU güç hatlarıyla temas sağlamak için geleneksel güç girişleriyle kıyasla çok daha sıkı teknik özelliklere uyacak şekilde geliştirildi. Öz direnci düşüren bu özellik sayesinde sıcak noktaların oluşması ve bağlantı noktası hataları engelleniyor.
 • Üst düzey dayanıklılık
 • Sıcak noktaları ve bağlantı noktası arızalarını önleyin

TUF Bileşenler
 • TUF Bobinler: Askeri sınıf sertifikalı TUF bobinleri, CPU'ya sağlam güç sağlayarak sistem kararlılığını artırıyor.
 • TUF Kapasitörler: ASUS'a özgü kapasitörler %20 daha yüksek sıcaklığa dayanır ve 5 kat daha uzun ömürlüdür.
Digi+ VRM Endüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ VRM voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye her an akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.

Daha Serin Tasarım
 • VRM Soğutma Bloğu: Büyük boyutlu soğutma bloğu geniş yüzeyiyle VRM'i ve bobinleri kaplayarak ısı dağıtımını artırır.
 • Termal Dolgu: Yüksek kaliteli termal dolgular; indüktör ve faz dizilimindeki ısıyı soğutma bloğuna iletir.
 • M.2 Soğutma Bloğu: M.2 soğutma bloğu, M.2 SSD'yi optimum çalışma sıcaklığında tutarak, stabil performans vermesini ve sorunsuz çalışmasını sağlıyor.

Kapsamlı Fan Kontrolleri TUF Gaming Z490-Plus; Fan Xpert 4 aracı veya ödüllü ASUS UEFI BIOS ile kapsamlı fan kontrolleri sunuyor.
 • Birden fazla sıcaklık kaynağı: Her bir başlık, kullanıcı tarafından ayarlanabilen termal sensörleri takip etmek ve bunlara göre tepki vermek için kullanılabilir. İş yükü tabanlı bir soğutma sistemi oluşturmaya yarayan bu özellik Fan Xpert 4 veya UEFI üzerinden kolayca yönetilebilir.
 • AiO su soğutma seti: Entegre AiO sistemi; PWM veya DC su pompalarını kontrol imkanı sunarak özel ve bağımsız soğutma sistemleri için mükemmel çözüm sunuyor.
 • 4-pin PWM/DC fan: Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.
 • Akıllı koruma: Özel bir entegre devre, fan başlıklarını fazla sıcaklık ve akıma karşı korur.
Çift M.2 (32 Gbps’e Kadar) İki adet M.2 yuvası, x4 PCI Express 3.0 bant genişliğinde 32 Gbps'e kadar veri aktarım hızlarına destek verir. Bu yuvalar, sistemlerin daha hızlı açılması ve uygulama yükleme sürelerinin kısalması için kullanılan işletim sistemi veya uygulama sürücüleri için idealdir.
Asus OptiMem II DDR4 Hız Aşırtma 4600 MHZ+ Anakartın iletken hatlarında yapılan yenilikler, en son Intel işlemcilerin bellek bant genişliğine sınırsız bir şekilde erişmesini sağlıyor. ASUS OptiMem II teknolojisi, geçişleri azaltmak için bellek sinyal hatlarını dikkatlice farklı PCB katmanlarına yerleştiriyor. Ayrıca, paraziti büyük oranda azaltmak için koruma bölgeleri de ekliyor.

Avantajlar:
• Gelişmiş bellek kararlılığı ve uyumu
• Aynı voltajda daha düşük bellek gecikmesi
• Gelişmiş bellek frekansı aralığı
USB 3.2 Gen 2 Type-A & Type-C Uyumlu kasalarda ön panele yerleştirilebilen hızlı USB 3.2 Gen 2 özellikli USB Type-C bağlantısının da yer aldığı birçok USB girişiyle, oyun sistemlerinde çok sayıda çevre birimi kullanmak mümkün.
Thunderbolt 3 Desteği Entegre Thunderbolt 3 başlığı toplam 40 Gbps arayüz bant genişliği sağlıyor. Tek bir Thubderbolt 3 girişi papatya dizilimiyle altı adede kadar cihaza destek veriyor ve 15 watt güçle hızlı şarj imkanı sunuyor.

Kolay PC Toplama TUF Gaming anakartlar, ilk kez sistem kuranların bile kolayca kurabileceği ve istediği gibi yapılandırabileceği şekilde tasarlandı. TUF Gaming Alliance ekosistemi uyumlu parça seçimini kolaylaştırıyor. Armoury Crate yazılımı ise tek bir arayüz üzerinden tüm sistem ayarlarını yapabilmeyi sağlıyor. TUF Gaming anakartlar hayalinizdeki oyun sistemini zahmetsizce kurmanız için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunuyor.

Sisteminizi Güvenle Kurun TUF Gaming Alliance; ASUS ve güvenilir PC bileşen markalarının çeşitli parçalar arasında uyumluluğu sağlamak için giriştikleri bir iş birliği. Bu parçalar arasında bilgisayar kasaları, güç kaynakları, işlemci soğutucuları, bellek kitleri ve daha fazlası yer alıyor. Eklenen yeni iş birlikleri ve bileşenlerle TUF Gaming Alliance daha güçlü bir şekilde büyümeye devam edecek.
SafeSlot PCIe yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş hali olan SafeSlot, kartın yerinden çıkmasını ve kaymasını üstün bir şekilde önler. Güçlendirici metalle entegre ederek, çok daha sağlam bir slot elde etmek için yeni bir geçmeli kalıp süreci ile üretilen SafeSlot, ek lehim noktaları ile PCB'ye sıkı bir biçimde tutturulur.

ESD Korumaları ESD Koruyucuları, +/- 10 kV hava deşarjı ve +/- 6 kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak bileşenlerin ömrünü uzatır. Bu da +/- 6 kV ve +/- 4 kV şeklindeki ilgili endüstri standartlarını büyük oranda geçiyor.
 • Klavye ve Fare Bağlantıları: Devreye ek, geçici ESD voltaj bastırma.
 • VGA Koruması: VGA çıkış işlevini koruyan devreye ek ESD TVS diyotları.
 • USB Bağlantıları: Yüzeye monte ve çift hatlı paketler için TVS diyotları.

TUF LANGuard Askeri sınıf bir yenilik olan TUF LANGuard, sinyal eşleşme teknolojisi ve yüzeye monte edilen üst düzey kapasitörlerle çıkışı artırarak anakartı yıldırım ve statik elektrik gibi durumlara karşı korur.
DRAM Yüksek Voltaj Koruması Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü korur.

Paslanmaz Çelik Arka Panel Giriş/Çıkış TUF Gaming anakartlardaki krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri geleneksel panellere kıyasla 3 kat daha uzun kullanım ömrüne sahip. Bu koruyucu özellik sayesinde TUF Gaming anakartlar 72 saatlik tuz püskürtme testinden geçmeyi başarırken, diğer markalar ancak 24 saatlik testi geçebiliyor.

Armoury Crate Yeni bir yazılım aracı olan Armoury Crate, desteklenen ürünleri tek bir noktadan kontrol etmek için tasarlandı. Armoury Crate, kullanışlı bir arayüz üzerinden sisteminizdeki tüm uyumlu cihazlar için RGB aydınlatma efektlerini kolayca kontrol etmenizi ve Aura Sync ile senkronize ederek tek tip ışık efektleri elde etmenizi sağlıyor. Yazılım, sayıları gittikçe artan seçkin ürünler için ayar yapma olanağı da sunuyor. Klavye ve fare tercihleri, dizüstü bilgisayar için hız aşırtma ve fan hızları gibi özelliklerle sisteminizin görünümünü ve ayarlarını değiştirmek çok kolaylaşıyor. Özel ürün kayıt sistemine de sahip olan Armoury Crate, oyuncu topluluğu ile bağ kurmanız için haberler de paylaşıyor.
Sürükleyici Oyun Deneyimi TUF Gaming Z490-Plus, deneyiminizi geliştirecek uzun bir özellik listesi ile birlikte eksiksiz, yüksek performanslı bir oyun paketi sunuyor. Bu özellikler arasında; internet üzerinde daha akıcı oyun için ultra hızla ağ bağlantısı, FPS oyunları için özel konum ipuçları sunan net sesler ve bağlı aksesuarlarla senkronize olup size özel oyun atmosferini oluşturmanıza yardım eden dahili RGB aydınlatma bulunuyor.

Aura Sync ile Rakipleri Gölgede Bırakın İyi hazırlanmış bir sistem aynı derecede iyi bir dış görünümü hak eder. ASUS Aura, dahili RGB LED'ler için çeşitli işlevsel ön tanımlı ayar ve dahili RGB başlıklarına bağlanan şeritlerle birlikte RGB aydınlatma üzerinde tam kontrol imkanı sunar. Ve tümü, sürekli büyüyen Aura uyumlu donanımlar portföyüyle senkronize edilebilir.
Adreslenebilir Gen2 RGB Başlık Adreslenebilir Gen 2 RGB başlıkları, ikinci nesil adreslenebilir RGB cihazlardaki LED sayısını tespit edebiliyor, böylece belirli cihazlara özel aydınlatma efektlerini yazılım ile otomatik olarak ayarlama olanağı sunuyor. Yeni başlıklar, mevcut Aura RGB ekipmanlarıyla geriye dönük uyum da sağlıyor.
Intel Ethernet Intel Ethernet Connection I219-V, işlemciye ek yükü azaltır ve olağanüstü düzeyde yüksek TCP ve UDP çıkışıyla daha hızı ve akıcı veri aktarımı yapılmasını sağlar.

Turbo LAN - Veri Paketi Önceliklerini Ayarlayan Ağ Optimizasyon Yazılımı Turbo LAN, cFosSpeed trafik düzenleme teknolojisiyle gecikmeleri daha fazla azaltır ve kullanımı kolay bir arayüz sunar. Böylece gecikmeleri, uzmanlık gerekmeden 1,45 kata kadar azaltabilirsiniz. Oyun modu sayesinde oyunlarla ilgili veri aktarımlarına öncelik verilir, bu sayede oyun esnasında akıcı bir ağ performansı elde edersiniz!
 • Gerçek zamanlı hız takibi
 • Favori listenizi oluşturma
 • Tek tıkla birinci önceliğiniz haline getirin
 • Uygulamanızın hızını artırmak için öncelik verin

Oyunlar İçin Ses - Realtek S1200A
 • 1. TUF Gaming Ses Koruması: Etkin kalkan, ses sinyallerinin bütünlüğünü koruyarak en yüksek kaliteyi sunar.
 • 2. Yüksek Tanımlı Ses: Üst düzey Japon ses kapasitörleri sıcak, doğal ve sürükleyici sesler ortaya çıkarır.
 • 3. Özel S1200A Codec: ASUS'a özgü bu codec geniş bir ses alanı ve dinamik sesler oluşturur.
 • 4. Ses Kalkanı: Analog/dijital sinyal alanlarını ayırarak çok taraflı karışmanın önemli ölçüde azaltılması sağlanır.
Sinyal - Gürültü Oranı Realtek ile birlikte TUF Gaming Z490 serisi anakartlar için geliştirilen bu benzersiz ses codec'i, stereo çıkış için 108 dB sinyal gürültü oranı ve hat girişi için 103 dB SNR ile net ve kaliteli sesler oluşturur.

Gaming Kulaklıklar İçin DTS Custom Yerleşik DTS Custom sesler ile oyun becerinizi geliştirin. Stereo kulaklarda ses kaynağı konumlarını algılayabilmeniz için gelişmiş emülasyon teknikleri kullanan DTS Custom, dahili ses standartlarını çok daha ileriye taşıyor. Farklı türler için belirlenmiş Açık Hava, Ses Alanı ve Taktiksel adlı üç ön ayar sayesinde her oyunda önemli avantajlar elde edeceksiniz.
 • Açık Hava Modu: Sesler, oyun dünyasının açık dünyasının üzerinde dolaştığınızı hissetirecek şekilde ön taraftan gelir. MOBA, RTA, strateji ve spor oyunları için mükemmeldir!
 • Ses Alanı Modu: MMO, RPG, aksiyon ve korku oyunları için ideal ses ayarı. Aksiyonun tam ortasında olduğunuzu hissedeceksiniz!
 • Taktiksel Mod: Köşede bir düşman mı var? DTS Custom gizlenmeniz gereken oyunlarda ses detaylarını artırır, böylece her adımı duyup yerini tespit edebilirsiniz!

Asus'a Özgü Özellikler
 • ASUS TUF PROTECTION - ASUS DIGI+ VRM (- Digital power design with Dr. MOS) - ASUS Enhanced DRAM Overcurrent Protection - ASUS ESD Guards - TUF LANGuard - ASUS Overvoltage Protection - ASUS SafeSlot - ASUS Stainless-Steel Back I/O
 • ASUS Q-Design - ASUS Q-DIMM - ASUS Q-LED (CPU [red], DRAM [yellow], VGA [white], Boot Device [yellow green]) - ASUS Q-Slot
 • ASUS Thermal Solution - Stylish heatsink
 • ASUS EZ DIY - Procool
 • AURA Sync - Standard RGB headers - Addressable Gen 2 RGB header
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PS/2 klavye/fare combo port
 • 1 x DisplayPort
 • 1 x HDMI
 • 1 x LAN (RJ45) port
 • 1 x Optik S/PDIF çıkışı
 • 2 x USB 3.2 Gen 2 (1 x Tip A+1 x USB Tip C)
 • 4 x USB 3.2 Gen 1 (Mavi) Tip A
 • 5 x Ses Jakı
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 2 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler
 • 6 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x CPU Fan bağlantısı
 • 2 x Aura RGB Şerit Başlıkları
 • 1 x CPU OPT Fan bağlantısı
 • 3 x Kasa Fan bağlantısı
 • 1 x Adreslenebilir Gen 2 başlık
 • 1 x Thunderbolt başlığı
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x 4-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 2 x M.2 Soket 3
 • 1 x Ön panel ses bağlantısı (AAFP)
 • 1 x Sistem paneli (Chassis intrusion header is inbuilt)
 • 1 x USB 3.2 Gen2 connector support additional 1 USB port (20-pin, Type-C)
 • 1 x USB 3.2 Gen 1 (up to 5Gbps) connector support additional 2 USB 3.2 Gen 1 port
 • 1 x AIO_PUMP konektörü
 • 1 x Clear CMOS anahtarı
 • 1 x COM port girişi
Teknik Özellikler
İşlemci Intel Soket 1200 10.Nesil Intel Core, Pentium Gold ve Celeron İşlemci, Intel 14 nm CPU'ları Destekler, Intel Turbo Boost Teknolojisi 2.0 ve Intel Turbo Boost Max Teknolojisi 3.0 desteği
Yonga Seti Intel Z490
Bellek 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 4600(O.C)/ 4500(O.C)/ 4400(O.C)/ 4266(O.C.)/ 4133(O.C.)/ 4000(O.C.)/ 3866(O.C.)/ 3733(O.C.)/ 3600(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3400(O.C.)/ 3333(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2933(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz ECC olmayan, Arabelleksiz Bellek, Çift Kanal Bellek Mimarisi, Intel Extreme Memory Profile (XMP) Destekler, OptiMem II
Grafik Tümleşik Ekran İşlemcisi, 1 x DisplayPort 1.4, 1 x HDMI 1.4b, DisplayPort 1.4 ile maks. çözünürlük desteği: 4096 x 2304 @60Hz
Çoklu GPU Desteği AMD 2 Yönlü CrossFireX™ Teknolojisini Destekler
Genişleme Yuvaları Intel 10.Nesil İşlemciler: 1 x PCIe 3.0 x16 (x16 modu) / Intel Z490 Yonga Seti: 1 x PCIe 3.0 x16 (x4 modu), 3 x PCIe x1
Depolama Toplamda 2 x M.2 yuvası ve 6 x SATA 6Gb/s yuvası destekler Intel Z490 Yonga Seti: 1 x M.2_1 socket 3, M Key ile Tip 2242/ 2260/ 2280/ 22110 depolama aygıtı desteği (SATA ve PCIE 3.0 x 4 modu), 1 x M.2_2 socket 3, M Key ile Tip 2242/ 2260/ 2280 depolama aygıtı desteği (SATA ve PCIE 3.0 x 4 modu), 6 x SATA 6Gb/s port, Raid Desteği 0, 1, 5, 10, Hızlı Depolama Teknolojisini destekler, Intel Optane Bellek Hazır
LAN Intel I219-V 1Gb Ethernet, TUF LANGuard
Ses Realtek ALC S1200A 7.1 Surround Sound Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i
USB Portları Arka USB Yuvaları (Toplam 6): 2 x USB 3.2 Gen 2 port, (1 x Tip A +1 x USB Tip C), 4 x USB 3.2 Gen 1 port (4 x Tip A) /Ön USB Yuvaları (Toplam 7): 1 x USB 3.2 Gen 2 ön panel bağlantısı port (1 x USB Tip C), 1 x USB 3.2 Gen 1 port (2 x Tip A), 2 x USB 2.0 port (4 x Tip A)
Yazılım Özellikleri ASUS Exclusive Software / Armoury Crate - Aura Sync / AI Suite 3: - Performance And Power Saving Utility / Turbo V Evo EPU / Digi+ VRM / Fan Xpert 4 / System information - EZ / AI Charger / ASUS Turbo LAN / DTS Custom for GAMING Headsets / WinRAR / UEFI BIOS / ASUS EZ DIY - ASUS CrashFree BIOS 3 - ASUS EZ Flash 3 - ASUS UEFI BIOS EZ Mode
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu, 2 x SATA 6Gb/s kablosu, 1 x ASUS Fan Tutucu, Giriş/Çıkış Kalkanı, 1 x M.2 Vida Paketi, 1 x Destek DVD, 1 x TUF Sertifika kartı, 1 x TUF GAMING Çıkartma
BIOS 192 (128+64) Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS
Yönetilebilirlik WOL by PME, PXE
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit
Form Faktörü ATX Form Faktör, 30.5 cm x 24.4 cm (12 inç x 9.6 inç)

Asus TUF GAMING Z490-PLUS Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4600(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği10. Nesil Intel Core / Pentium Gold / Celeron
 • YongasetiIntel Z490
 • Soket Yapısı1200
 • Ram TipiDDR4 4600(O.C)/ 4500(O.C)/ 4400(O.C)/ 4266(O.C.)/ 4133(O.C.)/ 4000(O.C.)/ 3866(O.C.)/ 3733(O.C.)/ 3600(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3400(O.C.)/ 3333(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2933(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot2 x PCIe 3.0 x16, 3 x PCIe x1
 • Ethernet (LAN)Intel® I219-V 1Gb Ethernet
 • HDMI1x HDMI
 • USB1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.893,38 TL 1.893,38 TL +0
 • 973,56 TL 1.947,12 TL +0
 • 655,03 TL 1.965,10 TL +0
 • 495,86 TL 1.983,42 TL +0
 • 400,38 TL 2.001,88 TL +0
 • 336,82 TL 2.020,89 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.893,38 TL 1.893,38 TL +0
 • 965,02 TL 1.930,05 TL +0
 • 647,31 TL 1.941,92 TL +0
 • 488,74 TL 1.954,96 TL +0
 • 393,43 TL 1.967,14 TL +0
 • 330,09 TL 1.980,52 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.893,38 TL 1.893,38 TL +0
 • 972,56 TL 1.945,12 TL +0
 • 654,35 TL 1.963,06 TL +0
 • 495,34 TL 1.981,35 TL +0
 • 399,95 TL 1.999,76 TL +0
 • 336,46 TL 2.018,74 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.893,38 TL 1.893,38 TL +0
 • 974,66 TL 1.949,32 TL +0
 • 656,12 TL 1.968,37 TL +0
 • 496,95 TL 1.987,80 TL +0
 • 401,52 TL 2.007,61 TL +0
 • 337,97 TL 2.027,82 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.893,38 TL 1.893,38 TL +0
 • 387,23 TL 1.936,16 TL +3
 • 325,32 TL 1.951,93 TL +3
 • 491,99 TL 1.967,96 TL +0
 • 396,85 TL 1.984,25 TL +0
 • 333,47 TL 2.000,82 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.893,38 TL 1.893,38 TL +0
 • 974,16 TL 1.948,32 TL +0
 • 655,78 TL 1.967,35 TL +0
 • 496,69 TL 1.986,75 TL +0
 • 401,31 TL 2.006,54 TL +0
 • 337,79 TL 2.026,73 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.893,38 TL 1.893,38 TL +0
 • 974,16 TL 1.948,32 TL +0
 • 655,78 TL 1.967,35 TL +0
 • 496,69 TL 1.986,75 TL +0
 • 401,31 TL 2.006,54 TL +0
 • 337,79 TL 2.026,73 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.893,38 TL 1.893,38 TL +0
 • 967,98 TL 1.935,97 TL +0
 • 649,97 TL 1.949,92 TL +0
 • 491,02 TL 1.964,08 TL +0
 • 395,28 TL 1.976,38 TL +0
 • 331,47 TL 1.988,84 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.893,38 TL 1.893,38 TL +0
 • 968,68 TL 1.937,35 TL +0
 • 650,71 TL 1.952,13 TL +0
 • 491,73 TL 1.966,94 TL +0
 • 396,39 TL 1.981,97 TL +0
 • 332,84 TL 1.997,02 TL +0
1.893,38 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus TUF GAMING Z490-PLUS Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4600(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus TUF GAMING Z490-PLUS Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4600(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5
F/P
RAM DESTEKLERİ FAZLALİĞİ İYİ HEMDE BU FİYATA MALZEME KALİTE PERFORMANS OLARAK BENCE KACMAZ DİGER SİTELERDE ASİRİ PAHALİ TAVSİYE
Üye resmi
Ziyaretçi 12 Şub 2021 (19 gün önce)

Bu fiyata en iyisi.
Üye resmi
Unal Aydin 18 Oca 2021
Tam bir F/p canavarı
Anakartı almadan önce araştırıyordum. F/p olarak en iyisi aradığım tüm özellikler mevcut soğutma vs ram desteği çok iyi kesinlikle tavsiye ederim. Fiyatıda uygundu.
Üye resmi
Uzay Yıldız 16 Oca 2021

Oyun ve Teknoloji Tutkunları İçin Üstün Performans olması yanısıra güçlü ve dayanıklı
Üye resmi
Mustafa Doğukan Erkuş 15 Oca 2021
tatmin edici
Cihaz beni baya tatmin etti overclock opsiyonları çok fazla soğutması tatmin edici asus tuf serisi zaten kendini kanıtlamış. Gaming anakart için iyi bi tercih olabilir bütçenize göre karar verin. Wifi li modelide vardı fakat internette baktığım kadarıyla sorun çıkarıyor vs yazmışlar almadım. Zaten isterseniz kitler sayesinde wifi eklemesi yapabilirsiniz.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus TUF GAMING Z490-PLUS Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4600(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Asus TUF GAMING Z490-PLUS Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4600(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart %17 indirim 2.294,32 TL 1.893,38 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.