ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

MINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.

Asus TUF-GTX1650S-O4G-Gaming GeForce GTX 1650 Super 4GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

Asus GeForce GTX 1650 Super TUF-GTX1650S-O4G-Gaming ASUS TUF Gaming GeForce® GTX 1650 SUPER™ OC Edition 4GB GDDR6, FPS avantajı sunmak için hiç zorlanmadan yüksek yenileme hızlarına ulaşıyor.
 • OC Edition: Boost Hızı 1800 MHz (OC Modu)/ 1770 MHz (Gaming Modu)
 • GeForce GTX 1650 SUPER, orijinal GTX 1650'den %50 daha hızlı ve önceki nesil GTX 1050'den 2 kat daha hızlıdır. Ödüllü NVIDIA Turing™ mimarisi ve ultra hızlı GDDR6 belleği ile güçlendirilmiş olup, günümüzün en popüler oyunları için süper bir ekran kartıdır. Şimdi SÜPER güçler edinmenin tam zamanı.
 • Yüksek hızlı oyunlar için %50'den fazla bellek bant genişliğine sahip Ultra Hızlı GDDR6.
 • GeForce Experience: Videolar ve ekran görüntüleri çekin, canlı yayınlar yapın ve bunları arkadaşlarınızla paylaşın. Sürücülerinizi güncel tutun ve oyun içi ayarları en uygun seviyeye getirin. GeForce Experience tüm bunları yapmanızı sağlayarak GeForce ekran kartınızın en büyük yardımcısı haline geliyor.
 • Uzay sınıfı yağlayıcı sayesinde çift bilyalı rulmanlar daha sessiz kovanlı rulman tasarımları ile dayanıklılığı artırıyor.
 • DirectCU II, daha iyi soğutma için bakır ısı borularını kalıpla doğrudan temas ettirir.
 • IP5X standardında toz geçirmezlik ile parçacık girmesi engelleniyor ve daha yüksek dayanıklılık elde ediliyor.
 • Auto-Extreme Teknolojisi, güvenilirliği artırmak için otomasyondan yararlanıyor.
 • Koruyucu bir arka plaka, taşıma ve kurulum sırasında bileşenleri korur.
 • Kompakt tasarım uyumluluğu en üst düzeye çıkarır.
 • TUF Uyum Testleri ile kartların TUF anakartlar, kasalar ve diğer TUF Allience bileşenleri ile sorunsuz çalıştığından emin olunuyor.
 • 144-Saatlik Onay Programı, en yeni oyunlara uyum sağlandığından emin olmak için kartları bir dizi zorlu testten geçiriyor.

TUF Sağlamlığı TUF Gaming GeForce® GTX 1650 SUPER™, TUF Gaming ekosistemine güvenilir bir güç olarak eklendi. Her kart Auto-Extreme teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. PCB esnemesini önlemek için güçlü bir arka plakayla korunur, IP5X standartlarına uyan çift bilyeli rulmanlı fanlara sahiptir. Tüm bu özellikler, en yeni TUF parçalarla uyumluluğu garantilemek için zorlu bir grup doğrulama testleriyle desteklenir. Eğer süper soğutulmuş grafik kartı arıyorsanız, sisteminizi TUF ile güçlendirin.

Uzay Sınıfı Yağlayıcı / Gelişmiş Yağlama Genellikle havacılık ve uzay uygulamalarında bulunan dayanıklı bir yağlayıcıya sahip olan bu kovanlı rulmanlar, çift bilyalı rulman tasarımlarından daha sessiz bir akustik profil ve dayanıklılık sunar.

DirectCU II İlk Temas Bakır ısı boruları daha iyi termal transfer için kalıpla doğrudan temas eder.

IP5X Toz Direnci / Kartınızı Temiz Tutun Fanların bir numaralı düşmanı tozdur. Kanatları temizlemek kolay olsa da içeri giren tozu almak için yuvayı yerinden çıkarmak basit bir iş değildir. IP5X sertifikalı, toz geçirmez, yüksek kaliteli fanlar sayesinde zaman içinde performans düşüşü için endişelenmenize gerek yok.

Auto−Extreme Teknolojisi / Hassas Otomatik Üretim Auto-Extreme Teknolojisi, endüstride yeni standartlar belirleyen ve tüm lehim işlemlerinin tek seferde yapılmasını sağlayan bir otomatik üretim sürecidir. Bu süreç, bileşenler üzerindeki termal zorlanmayı azaltıyor ve güçlü temizlik kimyasallarının kullanılmasını önlüyor. Sonuçta doğaya daha az etki eden, üretimde güç tüketimini azaltan, daha güvenilir bir ürün ortaya çıkıyor.

Koruyucu Arka Plaka / Kabuk Gibi Mühendislerimiz arka plakayı doğrudan ön kapağa bağlayan destekler ekleyerek kurulum ve taşıma sırasında kartın bileşenlerini koruyan sağlam bir çerçeve oluşturdu.

Kompakt Tasarım / Birbirini Tamamlayan Bileşenler Mükemmel ayarlanan boyutlar en yeni kasalarla uyumluluğu en üst düzeye çıkarır.

GPU Tweak II / Takip Et ve Ayarla ASUS GPU Tweak II aracı, ekran kartı performans ayarını bir üst seviyeye taşıyor. Bu araç; GPU çekirdek saat hızları, bellek frekansı, voltaj ayarları gibi birçok kritik ayarı yapmanızı ve özelleştirilebilir bir arayüz üzerinden her şeyi gerçek zamanlı olarak takip etmenizi mümkün kılıyor. Kartınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak çok sayıda özellik arasında gelişmiş fan kontrolü de bulunuyor.

XSplit / Üst Düzey Yayıncılık XSplit; oyun içi not ekleme ve diğer gelişmiş özelliklerle üst düzey bir yayıncılık deneyimi sunuyor. Belirli ASUS ekran kartlarını satın alınca verilen ücretsiz lisansın tadını çıkarın. İnternette görüşürüz!
wtfast / Gecikmesiz Oyun Keyfi Gecikme, bekleme ve kayıp paketlerin olmadığı bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olmak içn wtfast ile iş birliği yaptık. 6 aylık wtfast Gamers Private Network üyeliğiyle daha akıcı bir çevrim içi oyun deneyimi için düşük ping'lerin keyfini sürün. Bir ASUS ekran kartı satın alın ve beklemekten kurtulun!
Quantumcloud / GPU'nun Gücüyle Kar Edin Quantumcloud boşta duran GPU'nuzu çalıştırarak zahmetsizce ekstra para kazanmanızı sağlayan basit ve güvenli bir hizmettir. Kullanımı kolay bir uygulamayla bilgisayarınız bulut tabanlı uygulamaların çalışmasına yardımcı olur, bu süreçte de para kazandırır. Kazandıklarınız otomatik olarak WeChat veya PayPal hesabınıza aktarılır ve Quantumcloud internette hiçbir kişisel verinizi saklamadığından gizliliğiniz de bozulmaz. Şimdi para kazanmaya başlayın!
TUF Uyumluluk Testleri / Hep Birlikte Daha İyiye ASUS TUF ürünleri ve iş ortaklarımızın TUF Alliance ürünleri uyum için ekstra testlere tabi tutuluyor. TUF Ekran Kartları, anında kusursuz bir şekilde çalıştığından emin olmak için TUF anakartlarla detaylı testlerden geçti. Sistem kurma sürecini kolaylaştırmanın yanı sıra tek tip görünümden hoşlananlara da estetik bir uyum sunuluyor.

144 Saatlik Onay Programı / “Kapsamlı” Demek Yeterli Olmayabilir Her kart, piyasaya sürülmeden önce sıkı performans ve güvenilirlik testlerinden geçmek zorunda. Performans ve stres testlerimiz, Fortnite, League of Legends, Overwatch ve PlayerUnknown's Battlegrounds gibi liste başı oyunlarla gerçekleştiriliyor. Kartların sınırları zorlandığında dahi düzgün çalıştığından emin olmak için 144 saatlik kararlılık testleri ve bir dizi 3DMark testinden oluşan güvenilirlik denemeleri yapıyoruz.

Nvidia G−Sync Teknolojisi / Akıcı Çalışma Bu ekran kartı, süper akıcı değişken yenileme hızı deneyimi sunmak için NVIDIA® G-SYNC™ ekran teknolojisini destekliyor. AAA oyunları ekran yırtılması veya takılma olmadan oynayın.
Turing Gölgelendiricileri Kayar nokta ve tam sayı işlemlerini aynı anda yapma, uyarlanabilir gölgelendirme teknolojisi ve bir önceki sürüme göre iki kat daha fazla ön belleğe sahip yeni birleşik bellek mimarisi gibi özelliklere sahip olan Turing gölgelendiricileri günümüzün oyunlarında olağanüstü performans artışı sağlıyor
16 Süper Serisi GeForce GTX SÜPER" Serisi, ultra hızlı GDDR6 belleğe sahiptir ve size orijinal GTX 16 Serisinden %50 daha hızlı ve önceki nesil 10 Serisi GPU'lardan 2 kat daha hızlı performans sunar.
Oyunu Frame'ler Kazanır Battle Royale oyunları yüksek FPS gerektirir. GeForce ile ihtiyacınız olan rekabet gücünü yakalayın.
NVIDIA Studio Hayal ettiğinizden daha hızlı ilerlemeye bağlı olduğunuz yaratıcı uygulamalar ve yeni bir yaratıcılık çağı yaklaşıyor. NVIDIA GPU'lar performansınızı inanılmaz derecede hızlandırıyor. NVIDIA Studio’ya ve daha yaratıcı süreçlere hoş geldiniz
Directx 12 DX12 ve GeForce grafik kartları, geliştiricilerin Microsoft Windows tabanlı PC oyunlarına değişken oranlı gölgelendirme gibi şaşırtıcı grafik efektleri eklemelerini sağlar.
GeForce Experience Videolar ve ekran görüntüleri çekin, canlı yayınlar yapın ve bunları arkadaşlarınızla paylaşın. GeForce sürücülerinizi güncel tutun ve oyun içi ayarları en uygun seviyeye getirin. GeForce Experience™, GeForce ekran kartınızın en büyük yardımcısıdır.
NVIDIA Ansel Bu güçlü araç sayesinde oyunlarda profesyonel düzey ekran görüntüleri alabilirsiniz. En etkileyici oyun deneyimlerinizi süper çözünürlükte, 360 derecelik, HDR ve stereo görüntülerle kaydedin ve paylaşın
Bir Profesyonel Gibi Yayın Yapın GeForce GTX® 16 SÜPER™ Serisi, üstün kalite ile aynı anda oyun oynama ve yayın yapma yeteneğinin kilidini açan özel bir donanım kodlayıcıya sahiptir. SÜPER grafik kartları, canlı yayınınız için maksimum performans sağlamak üzere favori yayın uygulamalarınız için optimize edilmiştir.
Teknik Özellikleri
Grafik İşlemci NVIDIA® GeForce GTX 1650 SUPER™
Veri Yolu Standardı PCI Express 3.0
OpenGL OpenGL®4.6
Video Belleği GDDR6 4GB
Saat Hızı OC Modu - 1800 MHz (Boost Hızı) Gaming Modu (Normal) - GPU Boost Hızı : 1770 MHz , GPU Hızı : 1530 MHz
CUDA Core 1280
Bellek Hızı 12002 MHz
Bellek Arayüzü 128-bit
Çözünürlük Dijital Maks. Çözünürlük:7680x4320
Arayüz DVI Çıkışı : Var x 1 (DVI-D) HDMI Çıkışı : Var x 1 (HDMI 2.0b) Display Port : Var x 1 (DisplayPort 1.4) HDCP Desteği : Var
Maximum Ekran Desteği 3
NVlink/ Crossfire Desteği Yok
Tavsiye Edilen PSU 350W
Güç Konnektörü 1 x 6-pin
Aksesuarlar 1 x Hızlı Başlangıç Kılavuzu
Yazılım ASUS GPU Tweak II & Driver, please download all software from the support site.
Boyutlar 8.1 " x 4.9 " x 1.8 " İnç 20.6 x 12.4 x 4.6 cm
Slot 2.3 slot

Asus TUF-GTX1650S-O4G-Gaming GeForce GTX 1650 Super 4GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Özellikleri

 • Chip SetiNVIDIA
 • Bellek4 GB
 • Bit Değeri128 Bit
 • Grafik İşlemcisiGTX 1650 SUPER
 • Bağlantı TipiHDMI, DisplayPort, DVI-D
 • DirectX DesteğiDirectX 12
 • OverclockVar
 • DVI ÇıkışıVar
 • HDMIVar
 • Display ÇıkışıVar
 • Open GLOpen GL 4.6
 • Soğutucu TipiÇift Fanlı
 • Garanti Süresi36 Ay
 • Garanti KoşuluMINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.096,49 TL 4.096,49 TL +0
 • 2.109,85 TL 4.219,70 TL +0
 • 1.408,89 TL 4.226,67 TL +0
 • 1.075,76 TL 4.303,03 TL +0
 • 869,19 TL 4.345,95 TL +0
 • 731,62 TL 4.389,72 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.096,49 TL 4.096,49 TL +0
 • 2.100,76 TL 4.201,53 TL +0
 • 1.412,83 TL 4.238,48 TL +0
 • 1.069,02 TL 4.276,08 TL +0
 • 862,42 TL 4.312,09 TL +0
 • 725,17 TL 4.351,02 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.096,49 TL 4.096,49 TL +0
 • 2.110,72 TL 4.221,44 TL +0
 • 1.421,65 TL 4.264,95 TL +0
 • 1.077,23 TL 4.308,92 TL +0
 • 870,85 TL 4.354,26 TL +0
 • 733,43 TL 4.400,57 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.096,49 TL 4.096,49 TL +0
 • 2.111,81 TL 4.223,62 TL +0
 • 1.422,39 TL 4.267,18 TL +0
 • 1.077,91 TL 4.311,64 TL +0
 • 871,32 TL 4.356,58 TL +0
 • 733,82 TL 4.402,93 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.096,49 TL 4.096,49 TL +0
 • 1.047,91 TL 4.191,64 TL +2
 • 845,33 TL 4.226,67 TL +2
 • 1.065,68 TL 4.262,73 TL +0
 • 859,79 TL 4.298,97 TL +0
 • 722,64 TL 4.335,83 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.096,49 TL 4.096,49 TL +0
 • 2.110,74 TL 4.221,49 TL +0
 • 1.421,62 TL 4.264,86 TL +0
 • 1.077,29 TL 4.309,14 TL +0
 • 870,87 TL 4.354,35 TL +0
 • 733,42 TL 4.400,52 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.096,49 TL 4.096,49 TL +0
 • 2.110,74 TL 4.221,49 TL +0
 • 1.421,62 TL 4.264,86 TL +0
 • 1.077,29 TL 4.309,14 TL +0
 • 870,87 TL 4.354,35 TL +0
 • 733,42 TL 4.400,52 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.096,49 TL 4.096,49 TL +0
 • 2.096,46 TL 4.192,93 TL +0
 • 1.407,73 TL 4.223,18 TL +0
 • 1.063,47 TL 4.253,88 TL +0
 • 856,11 TL 4.280,55 TL +0
 • 717,93 TL 4.307,56 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.096,49 TL 4.096,49 TL +0
 • 2.095,82 TL 4.191,64 TL +0
 • 1.407,87 TL 4.223,62 TL +0
 • 1.063,91 TL 4.255,65 TL +0
 • 857,63 TL 4.288,17 TL +0
 • 720,12 TL 4.320,73 TL +0
4.096,49 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus TUF-GTX1650S-O4G-Gaming GeForce GTX 1650 Super 4GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus TUF-GTX1650S-O4G-Gaming GeForce GTX 1650 Super 4GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming Ekran Kartı

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5
sessiz kaliteli
asus kalitesi zaten ortada hic cekincem olmadi bu konuda malzeme yapisi bilesenleri sorunsuz diyebilirim cok sessiz bi calisma yapisi var kargomda 1 gün icinde elimdeydi daha ne olsun kesinlikle tavsiye ediyoruumm..
Üye resmi
Mert Gündüz 26 Ara 2020

sessiz ve stabil çalışıyor.sorunsuz bir model
Üye resmi
Berkan Aydın 17 Ara 2020

gayet güzel
Üye resmi
Hakan Arıkan 28 Nis 2020
Beğendim
Ürün çok başaralı oyunları yüksek ayarda oynayabiliyorum

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus TUF-GTX1650S-O4G-Gaming GeForce GTX 1650 Super 4GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
   Asus TUF-GTX1650S-O4G-Gaming GeForce GTX 1650 Super 4GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.