Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
Bu ürün geçici olarak
temin edilememektedir
 • Kılıf
 • Asus Zenfone 5
 • Siyah
Yorum (8)

Asus Cep Telefonu Aksesuarı ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Işılay Nerkis 24 May 2017 (912 Gün önce)
telefonu yeni aldım ve alır almaz buradan kılıfı sipariş ettim. takmasında bir zorluk yok. ayrıca sağlam ve kaliteli duruyor. diğer ucuzlar gibi adi değil en azından. bir işe yaradığını telefonda boşuna kullanmadığınızı hissettiriyor size.
Üye resmi
Aybirgen Ürkmeztürk 20 Nis 2017 (946 Gün önce)
telefonun kendisi kaygan olduğu için kesinlikle böyle bir şey gerekiyordu. ben de tavsiye üzerine buradan satın aldım. 2 gündür kullanıyorum o kayganlık hissi gitti ve artık telefonu düşürme korkusuyla kullanmıyorum. kalın olur diye bekliyordum ben fakat takınca o kadar da kalın olmadığını fark ettim. işe yarıyor arkadaşlar kesinlikle ben iyi ki almışım diyorum.
Üye resmi
Paker Zorkirişçi 12 Ara 2016 (1075 Gün önce)
zenfone için en iyi koruyuculardan. diğer kılıfların yanına bile yaklaşmayın arkadaşlar. ben çok beğenerek aldım ve sorunsuz bir şekilde takıp kullanmaya başladım. şimdi daha güvenli geliyor telefon bana.
Üye resmi
Eşlem Muhammed 25 Ara 2015 (1427 Gün önce)
iş nedeniyle sürekli zarar gelmesini veya tozlanmasını önleyecek bir kılıf almam gerekiyordu. telefon kalın olduğu için evet biraz daha kalın gösterdi fakat güvenlik benim için daha öncelikli.
Üye resmi
Ahuse Küçükler 24 Kas 2015 (1458 Gün önce)
fiyat olarak biraz orta düzeyde bir koruyucu fakat telefonu aldıktan sonra korumak gerekiyor kesinlikle. bunun için değiyor diyebilirim.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.