Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
Bu ürün geçici olarak
temin edilememektedir
 • Kılıf
 • Asus Zenfone 5
 • Siyah
Yorum (8)

Asus Cep Telefonu Aksesuarı ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Işılay Nerkis 24 May 2017 (820 Gün önce)
telefonu yeni aldım ve alır almaz buradan kılıfı sipariş ettim. takmasında bir zorluk yok. ayrıca sağlam ve kaliteli duruyor. diğer ucuzlar gibi adi değil en azından. bir işe yaradığını telefonda boşuna kullanmadığınızı hissettiriyor size.
Üye resmi
Aybirgen Ürkmeztürk 20 Nis 2017 (854 Gün önce)
telefonun kendisi kaygan olduğu için kesinlikle böyle bir şey gerekiyordu. ben de tavsiye üzerine buradan satın aldım. 2 gündür kullanıyorum o kayganlık hissi gitti ve artık telefonu düşürme korkusuyla kullanmıyorum. kalın olur diye bekliyordum ben fakat takınca o kadar da kalın olmadığını fark ettim. işe yarıyor arkadaşlar kesinlikle ben iyi ki almışım diyorum.
Üye resmi
Mahperi Baştopçu 04 Eyl 2016 (1081 Gün önce)
uzun süredir zenfone için böyle sağlam ve kaliteli bir kılıf arıyordum. bi kaç tane bulmuştum fakat onların da fiyatları çok yüksekti. önüme gelen her siteyi dolaştım ve incehesaptaki kaliteli olanının ucuz olduğunu görünce hemen aldım ben.
Üye resmi
Azelya Yıldızdöken 18 Oca 2016 (1311 Gün önce)
telefonu daha fazla kaba göstermeyen iyi bir şekilde koruyan bir kılıf. ben en çok telefonun artık elimden kaymamasına sevindim. çok zorlanıyordum kılıfsız.
Üye resmi
Ahuse Küçükler 24 Kas 2015 (1366 Gün önce)
fiyat olarak biraz orta düzeyde bir koruyucu fakat telefonu aldıktan sonra korumak gerekiyor kesinlikle. bunun için değiyor diyebilirim.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.