Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Bakım Ürünü kategorisindeki 5 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Bakım Ürünü ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Ramazan Demir 10 Haz 2016 (467 Gün önce)
   600 (Altıyüz) Watt'lık gücünde bilgisayarımın tozunu temizlemek için aldım. Gayet iyi iş görüyor (Kutu üzerinde yazan: Yükteki Hızı: 0-13000 r/min ; Üfleme Hızı: 2,3 metreküp/min). Bilgisayar tozunun temizliği için güçlü hava üflüyor. Tek kusuru ucuna takılan koni şeklindeki hortumun pis kokusu. Başka kusuru yok.
   Üye resmi
   Ezgi Yıldırımdan 12 Nis 2015 (893 Gün önce)
   yeni aldığımız led tv'ye zarar vermemek için akıllıca bi seçim oldu valla. yoksa evdeki normal temizleme yöntemleriyle çizecektik televizyonu durduk yere.
   Üye resmi
   Özge Yirmibeş 29 Kas 2010 (2488 Gün önce)
   çoğumuza ne gerek var diye düşünüyorusz ama öyle değil.tozların neden olduğu ufak çizikleri de yok ediyor süper cam gibi ilk haline getiriyor monitörü.burada fiyatı da çok uygun bence alın.
   Üye resmi
   Heartless Slowman 16 Kas 2010 (2501 Gün önce)
   Üzerinde bulunan özel temizleme mendili toz ve kir için en pratik çözümdür.Köşe bölgelerinin temizliği için fırça ve fiber bez sayesinde hersey daha kolay, Özel temizleme sıvısı ile LCD Monitörün tozlanmasını, kirlenmesini engeller mükemmel bir ürün fiyatıda çk uygun..
   Üye resmi
   Ferdi Atay 05 Haz 2010 (2665 Gün önce)
   HIPER HTS-106 LCD EKRAN TEMİZLEME SETİ
   ben kendim gerek olur diye aldım hiç bakmadan sepetime ekledim kampanyalıydı zaten ve aldım çok ii monitörümü telefonlarımızı siliyoruz işe yarıyor yanında gelen micro fiber bez zaten ayriyetten bi harika tavsiye ederim
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.