Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Seçtiğiniz kriterlere uyan 3 adet bulundu.

   Filtreleri Temizle
   24 Saatte Kargo Ücretsiz Kargo
   • 12.000 Btu
   • 5 Yıl Garanti
   • İnverter
   • A++ Enerji
   24 Saatte Kargo Ücretsiz Kargo
   • 5 Yıl Garanti
   • 18.000 Btu
   • İnverter
   • A++ Enerji
   24 Saatte Kargo Ücretsiz Kargo
   • 9.000 Btu
   • 5 Yıl Garanti
   • İnverter
   • A++ Enerji

   Klima ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Pembe İnceöz 26 Haz 2017 (150 Gün önce)
   kafeye aldım ben bundan 2 tane. diğer klimalarla bir yere kadar gidiyor çünkü. biraz daha sessiz çalışsa aslında güzel olabilirdi. ayarlaması yalnız çok kolay hemen kaptım ne yapmam gerektiğini. oldukça yeterli oluyor soğutması ayrıca.
   Üye resmi
   Nasire Saçak 26 Haz 2017 (150 Gün önce)
   şu sıralar sıcaklıklar çok yükselmeye başladı ve ben de evim için artık şart bir tane diyip biraz da paraya kıyıp alabildim sonunda. almışken güzel bir şey olsun diyerekten de samsung aldık. hiç beni yanıltmadı samsung bu güne kadar ve hala yanıltmamaya da devam ediyor. çok hızlı soğutttu odayı. hatta biraz daha açık tutunca üşümeye bile başladım. ben tavsiye ederim.
   Üye resmi
   Gülçehre Dalyaprak 26 Haz 2017 (150 Gün önce)
   sessiz çalışan üst düzey soğutma sistemine sahip olan kaliteli bir klima tasarlamış LG. sizlere kısaca anlatabileceğim bu kadar.
   Üye resmi
   Elif Ecrin Başeğmez 13 Ağu 2016 (466 Gün önce)
   ben daha önce de kullanıyordum aynı klimayı şimdi ikincisini aldım. sitede fiyatı gayet uygun. keşke ilini de incehesaptan alsaydım.
   Üye resmi
   Büşra Gül Akaş 13 Haz 2016 (527 Gün önce)
   bu ayın başında aldım klimayı. fazla deneme fırsatım olmadı şimdilik o kadar sıcak olmadığı için fakat açtığım zaman üşüyorum bildiğin şuan. yönlendirmelerini biraz garip buldum ben sadece bu yüzden klimanın direk vurma gibi bi olayı olabiliyor bazen.
   Klima Modelleri ve Fiyat

   Mevsimsel değişimlerde yüksek sıcaklıklardan ya da soğuk havalardan etkilenmemek için birçok farklı cihaza evlerimizde ya da iş yerlerimizde yer açıyoruz. Özellikle klimalar kısa sürede ısıtma ve soğutma özelliği ile son derece fayda sağlıyor. Klima alımlarında kullanılacak olan mekânın genişliğine önem vermek gerekir. Buna göre farklı özelliğe sahip olan ve belirtilen metre kareye istenen soğuma ya da ısınmayı sağlayacak güce sahip olan ürünü satın almanız önerilir. Klima fiyatları ise değişen marka ve model seçimlerinin yanı sıra kullanılacak olan alan büyüklüğüne göre yapılan seçim ile de değişebiliyor.

   Klima Modellerinde En Uygun Fiyat Seçeneği

   Klima fiyatları markalara ya da modellere göre değişim sağlasa da özellikle belli dönemlerde yapılan kampanyalar ile daha uygun fiyat seçenekleri ile ihtiyacınıza hitap eden ürünleri alabilirsiniz. Bunun yanı sıra İnce Hesap adresi de klima marka ve modellerine uygun seçeneği ile sahip olabileceğiniz adrestir. Tüm modellerin özelliklerini inceleyerek ihtiyacınıza uygun olan ürünü en uygun fiyat aralığında satın almanızı sağlayan adres, aynı zamanda kredi kartınıza taksit avantajı ile ürünü satın alabilirsiniz. 1998 yılından günümüze kadar kendi sektöründe faaliyet göstererek İnce Hesap adresinde yer alan ürünleri inceleyerek en uygun fiyat seçeneği ile sahip olmak için klima sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Müşteri destek hattı aracılığı ile de ürünler ve ödemeler ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.