En iyi Telefon Hangisi

Xiaomi 12 Ultra\'nın Lansman Tarihi ile İlgili Yeni Gelişme!

Xiaomi 12 Ultra'nın Lansman Tarihi ile İlgili Yeni Gelişme!

Xiaomi’nin yeni amiral gemisi Xiaomi 12 Ultra’nın çıkış tarihi sızdırıldı. Elde edilen bilgiye göre cihazın çıkışı 5 Temmuz günü olacak.

Samsung Galaxy S23 Ultra, 200MP Kamera Lensini Kullanmayacak!

Samsung Galaxy S23 Ultra, 200MP Kamera Lensini Kullanmayacak!

Samsung’un gelecek yıl tanıtacağı amiral gemisi serisi Galaxy S23 ailesi, Qualcomm’un göz bebeği olacak olan Snapdragon 8 Gen 2 SoC’yi tercih edecek.

Xiaomi, Yıl Sonuna Kadar Üst Segment Cihaz Çıkartacak

Xiaomi, Yıl Sonuna Kadar Üst Segment Cihaz Çıkartacak

Xiaomi markasının yıl sonunda kadar birden fazla üst seviye cihaz çıkartacağı iddia edildi. Gelen sızıntı bilgisine göre yeni gelecek olan cihazlar Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro olacak.

Yenilenen Galaxy S21 FE, 5G Bağlantısını Artık Destekleyecek!

Yenilenen Galaxy S21 FE, 5G Bağlantısını Artık Destekleyecek!

Samsung markası, Galaxy S21 FE’de yakladığını devam ettirmek adına yenilenmiş Galaxy S21 FE’yi çıkartacak gibi görünüyor. Gelen bilgilere göre Galaxy S21’in FE varyantı Galaxy S22 FE’nin yerini alacak. Galaxy S22 FE modeli çıkış yapmayacak.

Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4\'ün Depolama Alanı Artırılacak!

Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4'ün Depolama Alanı Artırılacak!

Samsung markasının yeni katlanabilir modelleri olacak olan Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4'ün depolama kapasitesi konusunda birtakım bilgiler elde ettik. Gelen bilgilere göre yeni modellerin depolama alanı çok yüksek içerikli olacak.

Galaxy S23\'ün Selfie Kamerası Yenilenebilir

Galaxy S23'ün Selfie Kamerası Yenilenebilir

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan modeli Galaxy S23, 2023 yılının ilk çeyreğinde çıkış yapacak. Her modelde olduğu gibi bu modelde de birtakım farklılıklar olacak. En büyük fark ise cihazın selfie kamerasında olacak.