fcp
 Hesaplı Temmuz Fırsatlarını Sakın Kaçırma

Gaming ürünler

Gamer'lar için en iyi gaming ürünleri, aksesuarlar ve incelemeler İnceHesap Blog'da! Oyun deneyiminizi iyileştirin.

Yazarlar

Başak Uzun

Başak Uzun

Teknoloji Editörü ve İncehesap Blog Yazarı. Teknoloji, pratik bilgiler, ürün incelemeleri ve oyunlarla ilgili yazılar kaleme alır. Yemek yapma, gezme ve yeni şeyler keşfetmeye bayılır.

Emirhan Koyuncu

Emirhan Koyuncu

Mesai saatlerinde İncehesap içeriklerini üreten Emirhan, gün geceye bağladığında Valorant ve LoL düzlüklerinde tarih yazmaktadır.

Harun Erzen

Harun Erzen

Amacım, sizlere teknoloji dünyasında neler olduğunu daha iyi anlamanız için yardımcı olmak. Bugün yazdıklarım, yarın herkesin konuştuğu şeyler olacak, demedi demeyin!

Kemal Yüce

Kemal Yüce

Commodore 64 ile büyüyen, 99999 in 1 kasetlerde tek oyun çıkınca hayatın gerçek yüzünü öğrenen, teknoloji bağımlısı bir birisi.

Oktay Kaya

Oktay Kaya

Teknoloji meraklısı, SEO aşığı

Serap Kılıç

Serap Kılıç

Yeni teknolojilerin başımızı döndürdüğü dijital çağın dinamiklerini takip etmek en büyük hobim. Merakımın mesleğimle kesiştiği incehesap.com'da yazılarımla karşınızdayım.

Serkan Alçay

Serkan Alçay

Yazmayı ve araştırmayı çok seven profesyonel bir editör

Şeyda Öztürk

Şeyda Öztürk

Teknoloji Editörü. Okumayı, yazmayı, anlatmayı sever. Sessiz bir kasabada, dingin bir hayat yaşama hayalini hep canlı tutar.

Tolga Polat

Tolga Polat

İncehesap Blog'un bir diğer yazarı. Çok okur, çok yazar. Yazılı iletişimi sözlü iletişime tercih eder. Vaktinin büyük bir kısmını Google Sheets'te geçirir.

Zuhal Öztürk

Zuhal Öztürk

Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi seven ve bunları paylaşmaktan mutluluk duyan biriyim. Sizlere katkı sağlayacak içerikler üretmeye devam ediyorum.

Son Okuduğunuz Yazılar