Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Creative Speaker Hoparlör ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Hüseyin İ. Karakurt 02 May 2017 (924 Gün önce)
Ürün yaklaşık 1 saattir deniyorum. Fiyatına göre gayet performanslı, ofis kullanımı için oldukça başarılı, tizler net bas ise yeteri kadar yardımcı oluyor, içinizi titreten bir bas beklemezsiniz galiba bu watt gücünden diye düşünüyorum. En sevdiğim kısmı oldukça şık, bölgesel piyano siyah ayrıntıları. Ofis, mutfak gibi küçük yerlerde kaliteli müzik dinlemek için ideal bir seçim...
Üye resmi
Berna Matur 08 Oca 2017 (1039 Gün önce)
ben dizüstü bilgisayarımda kullanıyorum. temiz ve net ses duyabiliyorum. biraz özelliklerinde az gibi görünse de gücü bence çok daha gür geliyor ses. fiyatına göre oldukça iyi bir seçenek.
Üye resmi
Ayhan Karagöz 30 Ara 2015 (1413 Gün önce)
10-12 m2 odadaki bilgisayarım için aldım. Ses kalitesi mükemmel. Apartman olduğu için sesi çok fazla açamıyorum. Açabildiğim kadarı ile hiç bir cızırtı vs. yok. Kesinlikle tavsiye ederim. Ses düğmesi hoparlörün üzerinde olduğunu belirteyim. yani uydu hoparlörleri çok uzak mesafeye koyamazsınız. En iyi fiyatta ince hesapta..
Üye resmi
Ferdacan Akoğuz 28 Nis 2015 (1659 Gün önce)
uzun zamandır uygun fiyatlı yanımda taşıyabileceğim bi hoparlör arıyordum. usb ile bağlantısı olması benim için önemli olan şeydi çünkü kablo kirliliğinden nefret eden birisiyim. en uygun fiyat olarak creativi buldum ve aldığım için de çok memnunum. en ufak bi cızırtı duymadım. fiyatının kesinlilkle fazlasını veriyor kullanıcıya. iyi bi bass dengesi var ve tizleri de full sesdeyken tatmin ediyor. düşük fiyatlı bişey arayanlara ben tavsiye ederim.
Üye resmi
Ünal Tekeoğlu 18 Ara 2010 (3252 Gün önce)
CREATIVE SBS A60 4W RMS 1+1 HOPARLÖR SİYAH ürün fiyatına göre iyi ses veren bir üründür. zaten elinize aldıgınızda ağırlıgından hemen kalitesini fark ediyorsunuz. bu fiyata alınabilecek ürünlerden bir tanesi.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.