Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
3 Günde Kargo Ücretsiz Kargo
 • 500 Kişi Hafızalı
 • 14 Saat Konuşma
 • 200 Saat Bekleme

Dect Telefon ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Salih Adıgüzel 31 Eki 2017 (448 Gün önce)
güzel bir telefon. ofiste kullanıyoruz. ancak çekim gücü bana pek iyi gelmedi. ofisin biraz dışına çıkıca çekmiyor telefon.
Üye resmi
Zeynep Tuba Özgenç 22 May 2017 (611 Gün önce)
ofis için kullanıyorum ben telefonu. santral falan da almaya gerek kalmadı. ekranı ve şekli bence güzel. büyüklüğü iyi özellikle. handsfree özelliğini rahatça kullanabiliyorsunuz. telefonu direk elektriğe bağlayınca da çalışıyor. güzel ve kullanımı rahat bir telefon.
Üye resmi
Vahide Özelçi 22 May 2017 (611 Gün önce)
telefonun farklı bir tasarımı var bu nedenle aslında ilgimi çekti. konuşurken çok rahat oluyor. ses kalitesi çok yüksek. menüsündeki seçenekleri benim çok hoşuma gitti. aslında başka bir telefona bakacaktım fakat sırf tasarımından dolayı aldım ben ve memnun da kaldım.
Üye resmi
Selimcan Özar 21 May 2017 (611 Gün önce)
menünün tam hakimi olabilmek için biraz kurcalamak gerekiyor çünkü çok karışık. malzeme kalitesini sevdim ama ben. ses olarak da oldukça yüksek ve kaliteli. biraz alıştıktan sonra çok iyi olduğunu göreceksiniz.
Üye resmi
Sena Yıldırım 30 Ara 2014 (1484 Gün önce)
300 metreden bile net çekim sağlıyor. böyle sabit hattımı yanımda taşıyabilmek ev içinde büyük kolaylık sağlıyor gerçekten. rehber de çok iyi olmuş bence. tavsiye ederim.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.