XCTOP7550EMEA_VI3
XCTOP7550EMEA_VI3
XCTOP7550EMEA_VI3
XCTOP7550EMEA_VI3
XCTOP7550EMEA_VI3
Intel
Xeon
16 GB
512GB
SSD
Mobil
Popüler Ürün Çok Satıyor Sınırlı Stok

Dell Precision M7550 XCTOP7550EMEA_VI3 Xeon W-10885M 16GB 512GB SSD 4GB Quadro T2000 15.6” Full HD Win10 Pro Mobil İş İstasyonu

%10 indirim
33.137,60 TL Tek Çekim / Havale: 29.704,00 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 125,86TL değerinde 1258644 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Dell Precision M7550 XCTOP7550EMEA_VI3 Xeon W-10885M 16GB 512GB SSD 4GB Quadro T2000 15.6” Full HD Win10 Pro Mobil İş İstasyonu Genel Özellikler

Her Zamankinden Daha İnce ve Daha Güçlü Dünyanın yapay zeka destekli en güçlü 15.6" mobil iş istasyonu. En yeni Intel Xeon işlemciler, NVIDIA grafik kartı ve Dell Optimizer Precision ile donatılmıştır.
İşletim Sistemi Sorunsuz, çok yönlü bir bilgisayar deneyimi için Windows 10 Pro ile satılır.

Akıllı Olduğu Kadar Güçlü Dell Optimizer Precision'a sahip yeni, ultra premium Precision mobil iş istasyonları: Yapay zeka tabanlı optimizasyon sayesinde Dell'in en akıllı mobil iş istasyonları. Dehayı hayata geçirelim.

Akıllı Performans
 • Doğru Teknoloji: 10. Nesil Intel Core veya Xeon vPro işlemciler, işletmelere performans, yönetilebilirlik, yerleşik güvenlik özellikleri ve Intel mimarisinin kararlılığını sunar.
 • Profesyonel Grafikler: Güçlü 3D CAD, bilimsel uygulamalar, sanal gerçeklik ve yapay zekayla çalışmak, 4 GB belleğe sahip NVIDIA Quadro T2000’e varan grafik kartı sayesinde çok kolaydır.
 • Daha Hızlı ve Daha Güvenilir Bellek: İsteğe bağlı ECC belleği de dahil olmak üzere 2666 MHz'te 32 GB'a varan yüksek hızlı bellekle iş akışlarını hızlandırın ve tepki süresini kısaltın.
 • Çalışmalarınızı Depolayın: 2 TB'a varan yüksek hızlı PCIe depolama alanıyla asarımlarınızı yerel olarak depolayın.
 • Karmaşayı Azaltın: 2 USB-C Thunderbolt bağlantı noktası, 2 USB 3.2, HDMI 2.0 ve mDP 1.4 ile tüm temel cihazlarınızı takabilirsiniz.
Gerçekliği Yeniden Tanımlayın Normalde yalnızca tower iş istasyonlarında bulunan yeni nesil NVIDIA Quadro T2000 grafik kartları ve güçlü performans ile tamamen gerçekçi AR ve VR içeriği oluşturun.

Akıllı Çalışmalar Oluşturun
Hızlı depolama seçenekleri, geniş bellek alanı ve Intel CPU'larla hareket halindeyken yapay zeka geliştirin.

Sizinkine Ayak Uyduran Zeka
 • Dell Optimizer Precision: Daha akıllı, daha kişiselleştirilmiş ve üretken bir deneyim için çalışma şeklinizi öğrenen ve sürekli olarak buna uyum sağlayan yerleşik bir yapay zeka platformudur.
 • ExpressResponse: En çok kullandığınız uygulamaları daha hızlı başlatın. Performans düzeylerini en çok ihtiyaç duyduğunuz anda ayarlamak için yerleşik yapay zeka ve Intel Adaptix teknolojisini kullanıyoruz.
 • ExpressSign-in: Her zamankinden daha hızlı çalışın. Intel Bağlam Algılama Teknolojisiyle desteklenen iş istasyonu yakınlık sensörümüz, parmağınızı kaldırmadan oturum açmanız için IR kamera ve Windows Hello aracılığıyla anında uyanıp varlığınızı algılar. Uzaklaştığınızda sistem kilitlenir, böylece çalışmalarınız daha iyi korunur.
 • ExpressCharge: Yapay zeka, tipik güç tüketiminize ve şarj düzeninize uyum sağlayarak pil performansını artırır. Sürekli hareket halinde misiniz? ExpressCharge Boost ile yaklaşık 20 dakikada aygıtınızın pilini %35 şarj edebilirsiniz. Daha fazla zamanınız var mı? ExpressCharge, aygıtınızın pilini bir saatte otomatik olarak %80’e kadar şarj eder.2 Ayrıca sisteminizi hemen şarj edemezseniz kaynakları korumak için ekranınızı karartmak veya kullanmadığınızda Bluetooth'u kapatmak gibi ustaca ayarlar yapar.
 • Akıllı Ses: Dell Optimizer'ın Akıllı Ses özelliği, arka plan gürültüsünü ayarlayarak, konuşma sesi yüksekliğini yöneterek ve genel ses deneyimini iyileştirerek çalıştığınız her yerde daha iyi duyup daha iyi duyulabilmenizi sağlayacak şekilde otomatik olarak ayarlar.
Kendisi Küçük, Özellikleri Büyük En aza indirilmiş ayak izi ve 5,5 lb'den başlayan ağırlığı, Precision 7550'nin küçük ama özellikleri büyük bir ürün olduğunu kanıtlayan tasarım özelliklerinden yalnızca ikisidir.
Sınıfında Lider Güç Sınıfının en küçük ve en hafif dizüstü bilgisayarı olan, Dell'in en güçlü 15.6" mobil iş istasyonu ile artık sizi alıkoyan hiçbir şey yok.
Büyüleyici Görseller 2D arkadan aydınlatmalı ekran, 600'e varan yeni HDR, %100 DCI-P3 ve ince çerçeveli ekranıyla görüntüleme deneyiminize yeni bir boyut kazanıyor.

Deneyiminizi Yükseltin
 • Daha Büyük Dokunmatik Yüzey: Daha büyük bir dokunmatik yüzey sayesinde, çalışmalarınızı her zamankinden daha özgür bir şekilde hayata geçireceksiniz.
 • ExpressSign-in: Modern Bekleme özelliğiyle, yakınlık sensörü ve IR kamera sizi tanır ve verimliliğinizi hızlandırmak için bilgisayarı otomatik olarak kilitler ve kilidi açar. İsteğe bağlı IR kamera, Windows 10 Hello eller serbest kimlik doğrulamasıyla birlikte çalışır.
 • Ortam Algılama ve Düşük Mavi Işık: İsteğe bağlı TUV sertifikalı düşük mavi ışık panelleri göz yorgunluğunu azaltır ve ortam algılayıcısı ekran parlaklığını ayarlarken her zaman, her yerde üretkenliğinizi koruyabilirsiniz.
 • Güncellenmiş Klavye Tasarımı: 1,3 mm mesafe, yeni modern görünüm ve isteğe bağlı parmak izi okuyucu ile rahat çalışın.

Güvenlik. Verimlilik. Güvenilirlik.
 • Precision’ın Gizliliğiyle Tanışın: Duyulmak istiyor ama görülmek istemiyorsanız kamera kapağı istediğiniz bu gizliliği sağlar. Kamerayı fiziksel olarak engellemek için kapağı kapatın ya da video konferans görüşmesi yapmak veya fotoğraf çekmek istediğinizde açın.
 • Verimlilik Parmaklarınızın Ucunda: İsteğe bağlı Windows Hello parmak izi okuyucu sayesinde çalışmalarınıza sizden başkası erişemez. Parmağınızı sensöre koymanız yeterlidir. Bu kadar basit bir işlemle yeni göreve hazır olursunuz. İsterseniz Windows Hello IR Kamera'ya yükseltebilir ve bir bakışınızla oturum açabilirsiniz.
 • Dell Reliable Memory Technology Pro: Dell Reliable Memory Technology (RMT) Pro çalışmanızı olası sistem çökmelerine karşı korur. Dell’in özel RMT Pro teknolojisi, bellek hatalarını gerçek zamanlı olarak saptamak ve düzeltmek için ECC belleğiyle birlikte çalışır.
Bağımsız Yazılım Satıcısı (ISV) Sertifikası Precision iş istasyonları, her gün kullanmanız gereken yüksek performanslı uygulamaların sorunsuz bir şekilde çalıştığını onaylamak üzere testlerden geçirilir. Dell ISV sertifikaları, en sık tercih edilen birçok bağımsız yazılım uygulamasını kapsar.
Yapay Zeka Destekli Data Science İş İstasyonları Veri Bilimciler için özel olarak tasarlanan en yeni Precision Data Science İş İstasyonları yapay zeka sayesinde, en çok kullanılan uygulamaların performansını cihazlara göre hassas bir şekilde en iyi duruma getirerek kullanıcıların işinde daha hızlı ve daha verimli olmasını sağlar.

Yerleşik Zeka. Modernizasyon Üzerine İnşa Edilmiştir. Doğru aygıta sahip olmanın, mükemmel bir iş günü için sadece başlangıç olduğunu biliyoruz. Çalışanlar, verimli ve kesintisiz şekilde çalışmalarına olanak tanıyan akıllı, sezgisel ve çok yönlü aygıtlara ihtiyaç duyar. Araştırma, her 4 kullanıcıdan 1'inin kendi teknolojisiyle ilgili olumsuz bir deneyim yaşaması durumunda işini ve çalıştığı şirketi sorgulayacağını gösteriyor.

Dell Technologies Unified Workspace, çalışan deneyimini dönüştürüp BT'nin modern bir iş günü vadetmek için proaktif, öngörülü ve otomatik çözümler sunmasını sağlarken ortamını dağıtma, güvenceye alma, yönetme ve destekleme becerilerini basitleştirir.
 • Dağıtma: Unified Workspace’teki ProDeploy geleneksel, fiziksel temas içeren, manuel dağıtımdan uzaklaşmanızı ve aygıtları şirket uygulamaları ve ayarlarıyla önceden yapılandırılmış bir şekilde Dell fabrikasından doğrudan son kullanıcılara göndermenizi sağlar. Böylece son kullanıcılar aygıtı kullanıma hazır bir şekilde teslim alır.
 • Güvenceye Alma: Dell Güvenilir Aygıtlar, daha akıllı ve daha hızlı deneyimler elde etmek için görünmez ve sorunsuz koruma sunarak modern bir iş gücü ortamı sağlar. Son kullanıcılar üretken kalırken BT, Dell Güvenilir Aygıt için modern güvenlik çözümlerine güvenir.
 • Yönetme: Dell Client Command Suite + VMware Workspace ONE, BT için birleştirilmiş bir uç nokta yönetim deneyimi sunan ve bir konsoldan bellenim, işletim sistemi ve uygulamaları yönetmelerine olanak tanıyarak son kullanıcılara sorunsuz deneyimler de sunan tümleşik özellikler sağlar.
 • Destekleme: ProSupport, donanım sorunlarını rakiplerinden 11 kata kadar daha hızlı çözer. Bilgisayarlar için ProSupport, kritik sorunlar ortaya çıktığında ne olduğuna değil neler olacağına odaklanabilmeniz için sizinle iletişim kurmak üzere bölgenizdeki ProSupport mühendislerine 7 gün 24 saat erişmenizi sağlar.
 • ProSupport Plus bir adım önde kalmanıza yardımcı olur ve donanım sorunlarıyla ilgili planlanmamış kapalı kalma sürelerini tamamen ortadan kaldırır. ProSupport'un tüm özelliklerine ek olarak kazayla oluşan arızaları ve onarımları önlemek için yapay zeka tabanlı uyarılar alırsınız.

Bağlantı Noktaları ve Yuvalar
 • 1. SD Kart Okuyucu
 • 2. Evrensel Ses Jakı
 • 3. 2x USB 3.2 (1. Nesil), Powershare özellikli
 • 4. Kablo Kilidi
 • 5. Mini DP 1.4
 • 6. HDMI 2.0
 • 7. RJ-45
 • 8. Güç
 • 9. 2x USB 3.2 (2. Nesil) Type C Thunderbolt 3.0
 • 10. Akıllı Kart Okuyucu

Boyutlar ve Ağırlık
 • 1. Ön Yükseklik: 25 mm (0,98 inç), Arka Yükseklik: 27,36 mm (1,08 inç)
 • 2. Genişlik: 360 mm (14,17 inç)
 • 3. Derinlik: 242 mm (9,53 inç)
 • Başlangıç Ağırlığı: 2,45 kg (5,42 lb)

Teknik Özellikler
İşlemci Intel Xeon W-10885M
İşlemci Çekirdek / İş Parçacığı 8 / 16
İşlemci Temel Frekansı 2.40 GHz
İşlemci Turbo Frekansı 5.30 GHz
İşlemci Önbellek 16 MB
Sabit Disk 512GB M.2 PCIe SSD
İşletim Sistemi Windows 10 Pro 64bit
Ekran 15,6” FHD (1920x1080) WVA, Non-Touch, Mat Ekran
Ekran Kartı NVIDIA Quadro T2000, 4GB GDDR6
Bellek 16GB DDR4 2933MHz non-ECC (2x8GB) (maksimum 128GB)
Klavye Beyaz arkadan aydınlatmalı klavye, 10 tuşlu tuş takımı
Optik Sürücü Yok
Kamera Var
Kablosuz Intel Wi-Fi 6 AX201 2x2 .11ax 160MHz + Bluetooth 5.1
LAN 1 x RJ45
USB Portlar 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 3.2 Gen2 Type-C Thunderbolt 3.0
HDMI 1 x HDMI 2.0
DisplayPort 1 x Mini DisplayPort 1.4
Kart Okuyucu 1 x SD kart okuyucu
Pil 6 hücreli, 68 WHr, Lityum iyon, ExpressChargeBoost
Boyutlar (YxGxD) 25 ~27.36 x 360 x 242 mm
Ağırlık 2,45 kg

Dell Precision M7550 XCTOP7550EMEA_VI3 Xeon W-10885M 16GB 512GB SSD 4GB Quadro T2000 15.6” Full HD Win10 Pro Mobil İş İstasyonu Özellikleri

 • ChipsetIntel WM490
 • İşlemciIntel Xeon W-10885M
 • İşlemci Saat Frekansı2.40GHz - 5.30GHz
 • İşlemci Core / Thread8
 • İşlemci Cache / Transfer Hızı16 MB
 • Bellek16 GB
 • Disk Boyutu512GB SSD
 • Kasa TipiMobil
 • Ethernet (LAN)1 x RJ-45
 • WirelessVar
 • Ekran KartıNvidia Quadro T2000
 • USB2 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 3.2 Gen2 Type-C Thunderbolt 3.0
 • HDMIVar
 • Bağlantı / Arabirim Thunderbolt 3 Type-C, USB 3.2 Gen1 Type-A, HDMI, Mini DisplayPort, RJ45
 • Optik SürücüYok
 • KlavyeSayısal Tuş Takımlı
 • İşletim SistemiWindows 10 Pro
 • Boyut25 ~27.36 x 360 x 242 mm
 • Ağırlık2.45 Kg
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 29.704,00 TL 29.704,00 TL +0
 • 15.298,72 TL 30.597,45 TL +0
 • 10.298,87 TL 30.896,61 TL +0
 • 7.800,42 TL 31.201,68 TL +0
 • 6.302,57 TL 31.512,84 TL +0
 • 5.305,04 TL 31.830,26 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 29.704,00 TL 29.704,00 TL +0
 • 15.232,82 TL 30.465,64 TL +0
 • 10.244,53 TL 30.733,58 TL +0
 • 7.751,57 TL 31.006,26 TL +0
 • 6.253,47 TL 31.267,37 TL +0
 • 5.258,28 TL 31.549,66 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 29.704,00 TL 29.704,00 TL +0
 • 15.305,03 TL 30.610,06 TL +0
 • 10.308,52 TL 30.925,56 TL +0
 • 7.811,09 TL 31.244,35 TL +0
 • 6.314,63 TL 31.573,13 TL +0
 • 5.318,15 TL 31.908,91 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 29.704,00 TL 29.704,00 TL +0
 • 15.312,92 TL 30.625,84 TL +0
 • 10.313,89 TL 30.941,67 TL +0
 • 7.816,02 TL 31.264,08 TL +0
 • 6.317,98 TL 31.589,92 TL +0
 • 5.321,01 TL 31.926,05 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 29.704,00 TL 29.704,00 TL +0
 • 7.598,49 TL 30.393,94 TL +2
 • 6.129,59 TL 30.647,96 TL +2
 • 7.727,37 TL 30.909,47 TL +0
 • 6.234,44 TL 31.172,21 TL +0
 • 5.239,91 TL 31.439,46 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 29.704,00 TL 29.704,00 TL +0
 • 15.305,19 TL 30.610,37 TL +0
 • 10.308,31 TL 30.924,92 TL +0
 • 7.811,50 TL 31.245,99 TL +0
 • 6.314,76 TL 31.573,80 TL +0
 • 5.318,09 TL 31.908,56 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 29.704,00 TL 29.704,00 TL +0
 • 15.305,19 TL 30.610,37 TL +0
 • 10.308,31 TL 30.924,92 TL +0
 • 7.811,50 TL 31.245,99 TL +0
 • 6.314,76 TL 31.573,80 TL +0
 • 5.318,09 TL 31.908,56 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 29.704,00 TL 29.704,00 TL +0
 • 15.186,09 TL 30.372,19 TL +0
 • 10.197,05 TL 30.591,14 TL +0
 • 7.703,32 TL 30.813,28 TL +0
 • 6.201,25 TL 31.006,26 TL +0
 • 5.200,28 TL 31.201,68 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 29.704,00 TL 29.704,00 TL +0
 • 15.196,97 TL 30.393,94 TL +0
 • 10.208,61 TL 30.625,84 TL +0
 • 7.714,52 TL 30.858,09 TL +0
 • 6.218,78 TL 31.093,90 TL +0
 • 5.221,67 TL 31.330,03 TL +0
29.704,00 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Dell Precision M7550 XCTOP7550EMEA_VI3 Xeon W-10885M 16GB 512GB SSD 4GB Quadro T2000 15.6” Full HD Win10 Pro Mobil İş İstasyonu
   Dell Precision M7550 XCTOP7550EMEA_VI3 Xeon W-10885M 16GB 512GB SSD 4GB Quadro T2000 15.6” Full HD Win10 Pro Mobil İş İstasyonu %10 indirim 33.137,60 TL 29.704,00 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.