En İyi Ütü kategorisindeki 2 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

En İyi Ütü ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Nurdaniye Yayla 25 Haz 2017 (303 Gün önce)
tefaller çok gereksiz pahalı ya hiç gerek yok bence premierin de özellikleri hemen hemen aynı bir eksik kalır yanı yok tefalden. 2 kere ütü yaptım hiç zorlanmadım ben.
Üye resmi
Nasire Saçak 25 Haz 2017 (303 Gün önce)
su haznesi bence yeteri kadar geniş. tabanı çok güzel kayıyor kumaşların üzerinde ayrıca kir tutmuyor. yüksek buhar gücüne sahip olduğu için de kırışıklık açarken zorlanmıyorsunuz. ben memnun kaldım ütümden.
Üye resmi
Berkan Masır 16 May 2017 (343 Gün önce)
çoğu pahalı markada bulunan özellikleri barındırması sebebiyle bu fiyata alabildiğim için ben memnunum. ütüde bulunmayan özellik yok arkadaşlar ve yazılan tüm özellikleri hakkıyla yerine getirebiliyor. ben alacakların bir kere de olsun bakmasını isterim. boşuna paranızı harcamayın hali hazırda böyle bir ütü varken.
Üye resmi
Yiğit Yurtsever 24 Nis 2017 (365 Gün önce)
benim tam aradığım tarzda çok pahalı olmayan bir ütü. benim için gömleklerimi ütülemek sürekli sorun oluyordu premieri keşfedene kadar. bir kaç yoruma baktım kullananlar memnundu ben de biraz güvensizlikle beraber aldım. 3 gün önce tüm gömleklerimi ütüledim ve ibreyi sona ayarlamasam bile tam açtı kırışıklıkları bu yönüyle şaşırttı beni açıkcası. düşünen varsa hiç kaçırmasın derim ben.
Üye resmi
Volkan Üstbaş 24 Nis 2017 (365 Gün önce)
buhar gücü iyi ve dikey ütü yapabiliyorsunuz bu sayede. tabanının kumaşlarıma zarar vermeyişi ayrıca güzel oldu benim açımdan. eski ütüm bir kaç kere kıyafetlerimi çöpe attırdığı için artık değiştirmek zorunda kaldım. anne yadigarı da artık bir yere kadar :)
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.