Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Seçtiğiniz kriterlere uyan 2 adet bulundu.

   Filtreleri Temizle
   3 Günde Kargo Ücretsiz Kargo
   • Ekran Ebatı : 86''
   • Video Formatı : Ultra HD
   • Smart TV : Smart TV
   • Bağlantı Özellikleri : HDMI
   Bu ürün geçici olarak
   temin edilememektedir
   • Ekran Ebatı : 85"
   • Video Formatı : Ultra HD
   • Smart TV : Smart TV
   • Bağlantı Özellikleri : 4x HDMI

   En Ucuz Tv ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Cemil Akgül 16 Eyl 2017 (4 Gün önce)
   Bu televizyon gerçekten çok güzel. kavisli televizyon ilk defa kullanacağım için biraz tereddütlerim vardı. Ancak kavisli olmasının ayrı bir havası oluyormuş. onu gördüm. renklerin canlılığını ve derinliğini harika hissettiriyor. Ayrıca internet bağlantısı da oldukça hızlı. Açıkçası beklentilerim üzerinde bir televizyon oldu.
   Üye resmi
   Simin Canuyar 17 Haz 2017 (94 Gün önce)
   Hd ve 32 inç mutfakta ya da tek kişiyseniz oturma odasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Görüntüsü ve sesi iyi bir sorun yaşamadım.
   Üye resmi
   Mesure Dengizek 17 Haz 2017 (94 Gün önce)
   Bir hafta kadar önce aldım televizyonu. Detaylı bir araştırma yaparak aldığımı söyleyebilirim. İnternet kullanımı ve kanal geçişlerinde hiçbir sıkıntı yok. Genelde bu televizyonlarda sorun bu kısımlarda oluyor. Görüntü ve ses için tek şey söylenebilir. Bayıldım...
   Üye resmi
   Özen Çakan 14 Kas 2016 (310 Gün önce)
   televizyondan daha öte birşey bu kesinlikle. biraz kargo gecikti fakat heyecanla açtım sonra paketini. 5 metrelik mesafeler için gayet yeterli bir televizyon. smart özelliği beklediğimden daha hızlı. internette gezinti keyifli gayet. düşünmeden alabileceğiniz bir televizyon.
   Üye resmi
   Demircan Baydil 28 Ağu 2016 (387 Gün önce)
   sonunda istediğim boyutlarda bir televizyonum oldu. 49" benim odam için kesinlikle yetiyor. samsung olması ve fiyatının uygun olması da ayrıca yeterli almaya. televizyonu 2 gündür kullanıyorum henüz fakat hiç sorun verecek gibi durmuyor. kanal geçişleri ve smart özelliği hızlı diyebilirim.

   Televizyonları sizin için en ucuz TV'den pahalıya doğru sıraladık. Samsung, LG markaları dünyada olduğu gibi Türkiye'de de en çok satan TV markası olma özelliğini koruyor. LED TV satın almak isterseniz ekran boyutu, 3D özelliği, Smart TV ve video formatı gibi filtreleri kullanarak istediğiniz özellikteki televizyonları listeleyebilirsiniz. Hemen alttaki menüden televizyonları fiyatlarına göre sıralayabilir, stokta olan TV'leri öne alabilir ve karşılaştır seçeneğinden istediğiniz LED TV'leri karşılaştırabilirsiniz.

   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.