Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

   Filtreleri Temizle
   Bu ürün geçici olarak
   temin edilememektedir
   • Video Formatı : Ultra HD
   • Smart TV : Smart TV

   En Ucuz Tv ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Malik Uçar 22 Nis 2017 (151 Gün önce)
   büyüklüğüyle orantılı olarak haliyle fiyatı da artıyor fakat özelliklerinde hiç bir değişme olmuyor. ben büyüdükçe kanal geçişleri yavaşlar diye düşünüyordum fakat beklediğim kadar yavaş değil normal düzeylerde bekletiyor. maç izlemek çok ayrı zevkli oluyor televizyonda. görüntü net ve ses bangır bangır. ben çok memnun kaldım televizyondan. alacakların gözü arkada kalmasın. ayrıca güvenilir gönderi için de siteye teşekkür ederim.
   Üye resmi
   Alaaddin Yöndem 08 Nis 2017 (164 Gün önce)
   ben herşeyi samsunga bıraktım aldıktan sonra. geldiler kurulumu yaptılar ve bana nasıl kullanmam gerektiğini anlattılar. televizyonu zaten araştırarak aldığım için bana sadece kurcalaması kaldı. biraz önce film izledim ve daha önceki televizyonumdan kat kat kaliteli bir görüntüde izlediğimi farkettim. ses olarak da oldukça iyi bir televizyon. ben rahatlıkla alabileceğinizin garantisini verebilirim.
   Üye resmi
   Koray Yıkılmazsoy 04 Nis 2017 (168 Gün önce)
   internet için kullanılmaz youtube dışında. kanal geçişleri daha hızlı olabilirdi. bu iki sorun dışında eğer film izliyorsanız sürekli görüntü ve ses konusunda tatmin ediyor televizyon. parasında göre idare eder bir tv.
   Üye resmi
   Mustafa Yumuşak 10 Oca 2017 (252 Gün önce)
   ürünü çoktandır araştırıyorum en uygun fiyatı burada yakaladım.
   Üye resmi
   Cavit Yaprak 14 Ara 2016 (280 Gün önce)
   beklentinizi rahatça karşılayacaktır televizyon emin olabilirsiniz. ben televizyondan çok aşırı şeyler beklemiyordum almadan önce özelliklerine de bakınca. benim için kanalları ve filmleri güzel göstersin sesi canlı olsun yeterliydi ki öyle de oldu.

   Televizyonları sizin için en ucuz TV'den pahalıya doğru sıraladık. Samsung, LG markaları dünyada olduğu gibi Türkiye'de de en çok satan TV markası olma özelliğini koruyor. LED TV satın almak isterseniz ekran boyutu, 3D özelliği, Smart TV ve video formatı gibi filtreleri kullanarak istediğiniz özellikteki televizyonları listeleyebilirsiniz. Hemen alttaki menüden televizyonları fiyatlarına göre sıralayabilir, stokta olan TV'leri öne alabilir ve karşılaştır seçeneğinden istediğiniz LED TV'leri karşılaştırabilirsiniz.

   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.