Seçtiğiniz kriterlere uyan 3 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
Bu ürün geçici olarak
temin edilememektedir
 • Kablolu
 • 1.2 Metre
 • Kulakiçi
 • 104 dB
Yorum (1)
Bu ürün geçici olarak
temin edilememektedir
 • Kablolu
 • Neodimyum Mıknatıs
 • Dinamik Güçlü Bas

Frisby ve Sony Kulaklık ve Mikrofon ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Furkan Küçük 26 Eki 2019 (24 Gün önce)
ÜRÜN ELİME ULAŞTI İYİ YANLARI SES KALİTESİ TATMİN EDİCİ VE İYİ 4D ÇALIŞIYOR KULAKLIĞIN ARKASINDA SES KISIP AÇMA TUŞU VAR VE MİKROFONU İYİ KÖTÜ YANLARI İSE KULAKLIK KAFAYA GÖRE AYARLANMIYOR AMA BENİM KAFAMA HEMEN HEMEN UYDU NORMAL MİKROFON AÇIP KAPATMA TUŞU YOK SESİ DIŞARIYA VERİYOR HATTA BAYA BAYA ODANIZDA OLAN KİŞİ DUYABİLİR AMA TÜM BÖYLE ÖNEMSİZ EKSİKLİKLERE RAĞMEN FİYATINA GÖRE ALINABİLECEK ÜRÜN AMA UZUN SÜRELİ KULLANIMINA BAKACAZ ARTIK KAÇ AY YA DA KAÇ YIL GİDECEK :)
Üye resmi
Fırathan Demirel 01 Ara 2018 (353 Gün önce)
Öncelikle ürünü alalı bir ay oldu Ürün sipariş verdikten 2 gün sonra geldi incehesaba hızlı gönderi için teşekkürler.Ürüne gelecek olursak malzemesi kaliteli ses ve titreşim olayı çok iyi aynı zamanda ses yüksekliği fazlasıyla yeterli. win10 da %25 ses yüksekliğinde kullanıyorum spotify da ise %20 ses yüksekliğinde fazlasıyla yeterli %100 e aldığınızda masaya koyup müzik dinliyebilirsiniz :D titreşimi 2 seviyeye ayarlayıp sesi %60 ve üzerlerine getirip baslı müzik film vb açtığınızda titreşim çok zevkli ve tatmin edici oluyor.(ses ne kadar fazla açarsanız titreşim de o kadar hissedilir oluyor kısaca) olumsuz yanlarına gelirsek(1 yıldız bu olumsuzluklardan kırdım) 1)Yazın kulakta biraz terleme yapabilir.2)Kulaklarınız eğer biraz büyükse ilk başlarda 1,2 saatlik kullanım sonucu biraz acıtabilir.Fakat birkaç hafta için de sorun olmuyor ve bu alışma sürecinden sonra 4,5 saat rahatlıkla kullanılabilir oluyor.Üründen çok memnun kaldım siz de bu fiyat bandında bu kulaklığı tercih edebilirsiniz.
Üye resmi
Osman Yaşar 22 Tem 2018 (485 Gün önce)
Kulaklık oyun oynayanlar için güzel birşeye benziyor ama kapıda ödeme olmadığı için maalesef 3 yıldız
Üye resmi
Mayıs Cumalı 13 Kas 2016 (1101 Gün önce)
titreşim olayı arada sırada değişkenlik gösterebiliyor oynadığınız oyuna ve ayarladığınız özelliğe göre. bunun dışında çok rahat olduğunu söyleyebilirim. görüntüsü özellikle çok şık. ses kalitesi zaten tartışılmaya gerek olmayan bir kalitede. ben tavsiye ederim.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.