Seçtiğiniz kriterlere uyan 90 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Gaming Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Mustafa Furkan Irıcıoğlu 31 Oca 2018 (389 Gün önce)
Bilgisayar performans açısında beklentileri karşılıyor ama küçük bir ssd takviyesiyle hızını katlayabilirlerdi. Her şeyi parça parça koyuyorlar hepsinin bir arada olduğu modellere güç yetmiyor
Üye resmi
Suna Kapsız 16 Oca 2018 (404 Gün önce)
Çizim programları kullananlar için veya render yapanlar için ideal illa oyun oynamanız gerekmiyor. Biraz araştırma sonucu msi markası gerçekten aklıma yattı bu yüzden bu yönde tercih yaptım.
Üye resmi
Sidar İnal 16 Oca 2018 (404 Gün önce)
Çok önyargılı satın aldım markasından dolayı ama kesinlikle pişman etmedi msi vardı aklımda ama sonumuz casper oldu uzun vadede üzmez inşallah
Üye resmi
Hacı Bayram Ufuk 07 Oca 2018 (413 Gün önce)
1 aydır kullanıyorum Casper markasından hiç beklemediğim bir performans aldım desem yallan olmaz. Tasarım sağlam olmuş güven veriyor, ekran kalitesi güzel, ısınma sorunu olmuyor, pil ömrü iyi. Bu ürünü başka bir markadan almaya kalksanız çok daha fazla ödemeniz gerekirdi.
Üye resmi
Çağrı Kıyan 19 Ara 2017 (431 Gün önce)
Boyutlarından çok memnun kaldığımı söyleyeyim öncelikle. Büyük bilgisayar sevmediklerinden ultrabook almak zorunda kalan insanlar düşünülmüş adeta hem performans hem dizayn çok başarılı. Taşınabilir oyun istasyonu isteyenler için ideal.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.