Gaming Soğutucu/Overclock kategorisindeki 138 adet ürün listelenmektedir.

3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
 • Kasa Fanı
 • 120 mm
 • RGB LED

Gaming Soğutucu/Overclock ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Encan Saral 29 Haz 2017 (812 Gün önce)
pwm fan olduğu için devri ayarlanabilmesi güzel. cooler masterın soğutucusunu da kullanıyorum fanı da beni memnun etti. sessiz çalışıyor. size sesi fazla gelirse ayarla düzeltebilirsniz.
Üye resmi
Eriz Türkkan 23 Haz 2017 (819 Gün önce)
bilgisayarın biraz kasasının geniş olması lazım. bu sorunu var sadece bunun dışında ben sorun yaşamadım soğutması hakkında. tavsiye ederim.
Üye resmi
Coşar Guguk 22 Haz 2017 (819 Gün önce)
aslında güzel gibi fakat benim beklediğimden biraz daha gürültülü çalışıyor. led ile biraz sorunu çözmüşler bu ses olayında zaten titreşimi engelleyen magnetiklere de sahip olduğunu bilerek aldım fakat yine de beklentimin altında kaldı dediğim gibi.
Üye resmi
Balaz Kutanoglu 22 Haz 2017 (819 Gün önce)
genel olarak sessiz çalışıyor diyebilirim. fan iyi görünüyor şimdilik. 4 tane daha sipariş ettim. sanırım son vercem artık ısınma sorunuma sayesinde. günde ortalama 4 saat açık kalıyor bilgisayar hiç daha olumsuz bir yönünü görmedim ben. kirli kullanmamaya dikkat etmek lazım sadece. sanırım uzun süre kullanabileceğim bir fan buldum.
Üye resmi
Yiğit Yurtsever 12 Oca 2016 (1346 Gün önce)
işlemcinin soğutucusu bozulunca bir üst modelini aldım ben. bu da tam uyumlu oldu anakart ve işlemciyle. çok aşırı bir performans beklemediğim için şimdilik değerler normal gibi.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.