Gaming Soğutucu/Overclock kategorisindeki 131 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

Gaming Soğutucu/Overclock ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Tolga Çetinkaya 21 Eyl 2017 (635 Gün önce)
ürünü alırken pek araştırma yapmadan aldım açıkcası boyutları hakkında fikrim olmasına rağmen beklediğimden büyük çıktı ve eğer kasanızda uygun bir yeriniz yoksa takabileceğiniz yeri önceden ölçün derim ürün boyutlarına uygun olup olmadığını kontrol edin mutlaka. ayrıca ürünün kurulumu basit ve performansıda gayet başarılı.
Üye resmi
Ergüleç Özmez 23 Haz 2017 (726 Gün önce)
fiyatı bayağı pahalı yeni işlemci alırdım diye düşünüyorum. tek avantajı ileriye yatırım oldu işte benim için fiyat bakımından. zaten performansına diyecek hiçbir şey yok.
Üye resmi
Coşar Guguk 22 Haz 2017 (726 Gün önce)
aslında güzel gibi fakat benim beklediğimden biraz daha gürültülü çalışıyor. led ile biraz sorunu çözmüşler bu ses olayında zaten titreşimi engelleyen magnetiklere de sahip olduğunu bilerek aldım fakat yine de beklentimin altında kaldı dediğim gibi.
Üye resmi
Balaz Kutanoglu 22 Haz 2017 (726 Gün önce)
genel olarak sessiz çalışıyor diyebilirim. fan iyi görünüyor şimdilik. 4 tane daha sipariş ettim. sanırım son vercem artık ısınma sorunuma sayesinde. günde ortalama 4 saat açık kalıyor bilgisayar hiç daha olumsuz bir yönünü görmedim ben. kirli kullanmamaya dikkat etmek lazım sadece. sanırım uzun süre kullanabileceğim bir fan buldum.
Üye resmi
Yiğit Yurtsever 12 Oca 2016 (1253 Gün önce)
işlemcinin soğutucusu bozulunca bir üst modelini aldım ben. bu da tam uyumlu oldu anakart ve işlemciyle. çok aşırı bir performans beklemediğim için şimdilik değerler normal gibi.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.