Gigabyte Aorus H Serisi RGB Stereo Mikrofonlu Kablolu Gaming Kulaklık Hediye


Gigabyte Aero 17 KC i7-10870H 16GB 1TB SSD 6GB GeForce RTX 3060 17.3" Full HD Win10 Home Gaming Notebook Genel Özellikler

Gigabyte Aero 17 KC
 • Windows 10 Home
 • Nvidia GeForce RTX 30 Serisi Dizüstü Bilgisayar GPU'ları
 • 10. Nesil Intel Core i7 H Serisi İşlemci
 • 3 mm Ultra İnce Çerçeve + X-Rite Pantone Sertifikalı Ekran
 • Full HD 300Hz Geniş İzleme Açılı IPS-level Ekran
 • Dünyanın İlk Microsoft Azure AI notebook'u

Hepsinin Üstünde Performans Başından beri, AERO serisi, yüksek performanslı bir dizüstü bilgisayarda ulaşılması gereken çıtayı yükseltti; sınırsız ultra hafif, ultra hızlı. Tamamen yeni AERO 17 dizüstü bilgisayar, yepyeni NVIDIA GeForce RTX 30 serisi laptop GPU’ları ve benzersiz bir görsel deneyimiyle yeniden içten dışa gelişerek kullanıcılara sınırsız yaratıcı olasılıkları gerçekleştirme gücü veriyor.

Çarpıcı Görsel Ekran Her AERO paneli, fabrikadan çıkmadan önce dünyaca ünlü X-Rite Pantone kalibrasyon teknolojisi ile kalibre edilir ve onaylanır. AERO'yu açtığınız anda mükemmel renk doğruluğunu deneyimleyin.

Dünyanın İlk 3mm’lik 3 Taraflı İnce Çerçeveli Ekranı Dünyanın ilk 3mm’lik 3 taraflı ince çerçeve tasarımına sahip dizüstü bilgisayarı ile ihtiyacınız olan tüm çalışma alanına sahip olursunuz. Her bir AERO paneli, fabrikadan çıkmadan önce dünyaca ünlü X-Rite Pantone kalibrasyon teknolojisi ile kalibre edilmiş ve onaylanmıştır. 300Hz yüksek yenileme hızına sahip Full HD IPS düzeyinde panele sahip AERO, size geniş izleme açısı, akıcı görseller ve mükemmel renk üretimi sunar.

Nvidia GPU’larla Daha Az Zamanda Daha Fazlasını Yapın İster gelecek vadeden bir sanatçı, isterse en iyi işinizi yapmak isteyen bir sektör emektarı olun, NVIDIA GPU'lar bunu hızla gerçekleştirir. Daha hızlı işleyin. Daha net yayın yapın. Videoları daha iyi düzenleyin. Işın izleme ve VR'den yapay zeka destekli 8K video düzenlemeye kadar, Studio dizüstü ve masaüstü bilgisayarlardaki NVIDIA GPU'lar iş akışlarını hızlandırır. Ve yaratıcı uygulamalarınızda en iyisini ortaya çıkaran özel, ücretsiz Studio Sürücüleriyle desteklenirler.

3. Nesil Max-Q Teknolojileri Max-Q, ince ve hafif dizüstü oyun bilgisayarları üzerinde yüksek performans sunmak için tasarlanmış, sistem genelinde bir yaklaşımdır. Dizüstü bilgisayarın her yönü, yonga, yazılım, PCB tasarımı, güç teslimi ve termaller, güç ve performans için optimize edilmiştir. 3. Nesil Max Q teknolojilerimiz, yüksek performanslı dizüstü oyun bilgisayarlarını her zamankinden daha hızlı ve daha iyi hale getirmek için yapay zeka ve yeni sistem optimizasyonları kullanır.

Dynamic Boost 2.0 Yeni yapay zeka destekli Dynamic Boost 2.0 her zamankinden daha büyük bir performans artışı için gerekli gücü GPU, GPU bellek ve CPU arasında otomatik olarak iletir. Dynamic Boost 2.0 yapay zeka ağları, gücü her kare için ayrı yönetir, böylece dizüstü bilgisayarınız siz oyun oynarken ve içerik oluştururken en yüksek performans için sürekli optimize edilir.

Resizable BAR Resizable BAR, CPU'nun tüm GPU kare arabelleğine tek seferde erişmesine olanak tanıyan, pek çok oyunda performansı arttıran, gelişmiş bir PCI Express özelliğidir.

DLSS NVIDIA DLSS, çığır açan yapay zeka işlemesi yapmak için Tensor çekirdeklerini kullanarak aynı güçle büyük bir performans artışı sunar.

Yaratıcılık Burada Başlar Tek bir ultra hafif zarif kasada daha fazla kararlılık, daha fazla hız, daha fazla güç ve daha fazla bağlantı noktası, AERO 17 dizüstü bilgisayarı yaratıcı profesyoneller için en iyi seçenek haline getirir. Her bir birim, en yüksek performans, renk doğruluğu için kalibre edilmiştir ve video, efekt ve yüksek çözünürlüklü dosyaları daha hızlı ve kolaylıkla işlemek için ihtiyaç duyduğunuz güce sahiptir. Ödünsüz bilgi işlem için kekemelik yok, tıkanma yok, aşırı ısınma yok.
Çığır Açan 10. Nesil Intel Core Mobil İşlemci Sınırsız yaratıcılık, ağır yük uygulamalarıyla çoklu görev yapmak anlamına gelir ve kesintisiz iş akışı için öncelikle güçlü bir işlemciye sahip olmanız gerekir. AERO 17 laptop, 10. Nesil Intel Core H-serisi işlemci ile istediğiniz her yerde benzersiz bir performans elde edersiniz.

WindForce Infinity - Dizüstü Bilgisayar için Yeni Nesil Soğutma Yepyeni WINDFORCE Infinity, toplam ısı dağılımını %30 artıran iki 71 kanatlı fan, 5 ısı borusu ve bakır ısı kanatçıklarıyla birlikte gelir ve AERO 17 dizüstü bilgisayarın yoğun oyunlarda veya çok görevli büyük uygulamalarda bile serin ve kararlı çalışmasını sağlar.
 • 2 adet 71 kanatlı fan
 • 5 ısı borusu
 • %30 daha iyi soğutma performansı
Yeni Nesil Bağlantı ile Yaratıcılığınızı Gecikmeden Aktarın Yaratıcı çalışmalarınızı dünyanın her yerine aktarmanın en hızlı yolunu bulmak rakipsizdir. AERO 17 dizüstü bilgisayar, 1Gbps kablolu interneti ve 2.4Gbps'ye kadar aktarım hızına sahip en yeni nesil internet standardı 802.11AX (Wi-Fi 6) desteği ile eşsiz verilerinizi sınırlama olmaksızın aktarın.

Microsoft Azure AI: Akıllı Güç Yöneticisi Tek bir düğmeye basarak performansı artırmak için derin öğrenme. GIGABYTE, kullanıcılarımızın deneyimlerini uyarlayarak fazladan yol kat etti ve size dünyanın ilk AI dizüstü bilgisayarı olan AERO'yu sunmak için Microsoft Azure ile işbirliği yaptı. Kullanıcılar rota görevlerini ve bireysel uygulama kullanımlarını gerçekleştirdikçe, Microsoft Azure Machine Learning platformu, farklı uygulamalar için en iyi CPU ve GPU watt ayarını otomatik ve dinamik olarak ayarlar. Kullanıcılar, ister oyun ister içerik oluşturma olsun, güçlük ve ek manuel anahtar olmadan istikrarlı bir performans yaşayacaklar.

Her Zaman, Her Yerde Üretin Sınırlı sürenin yaratıcılığınızı sınırlamasına izin vermeyin! AERO'nun tamamen alüminyum, şık, ince ve hafif bir kasaya yerleştirilmiş 8 saatlik pili ile hayal gücünüzü serbest bırakın. Hareket halindeyken ilhamınızın akmasına izin vermek için her zaman, her yerde.

Yazılım / Donanım Uyumluluk Testi AERO kullanıcımızın harika bir yaratım deneyimine sahip olduğundan emin olmak için GIGABYTE laboratuvarı AERO üzerinde bir dizi yazılım uyumluluk testi gerçekleştirmiştir. AERO 17 içerik oluşturucu dizüstü bilgisayarı, monitörler, klavyeler, fare ve Gaming BOX harici grafik kutusu dahil olmak üzere tüm GIGABYTE / AORUS aksesuarlarıyla tamamen uyumludur ve son derece güçlü bir yaratıcı istasyon oluşturur.

NVIDIA Studio Sürücüsü
En yeni NVIDIA Studio Sürücüsü, Adobe ve Autodesk de dahil olmak üzere en iyi yaratıcı uygulamaların en son sürümleri için optimum destek sağlar.

Çoklu G/Ç Bağlantı Seçeneği Sınırlar olmadan bağlanın.
Thunderbolt 3 Intel Thunderbolt 3, tersine çevrilebilir USB-C aktarım bağlantı noktası arabirimine ek olarak 40 Gbps'ye kadar aktarım hızına ulaşır. Yaratıcı çalışmalarınızı engel olmadan aktarın.
UHS-II Kart Okuyucu AERO 17 dizüstü bilgisayar, geleneksel bir SD kart okuyucudan 12 kat daha hızlı olan 300 MB/sn'ye kadar aktarım hızı sunan bir UHS-II SD kart okuyucu ile birlikte gelir. Dosyaların bir daha aktarılmasını bekleyerek ekrana bakarak zaman kaybetmeyin.
HDMI 2.1 HDMI 2.1 bağlantı noktası, [email protected]'e kadar görüntü çıkışını destekler. Thunderbolt 3'e ek olarak, AERO dizüstü bilgisayarla benzersiz bir çoklu ekran sistemi oluşturabilirsiniz.

Özel Koruyucu Ekran Çerçevesi Tasarımı Farklı etki türlerini azaltarak ekranı koruyan benzersiz bir şekilde tasarlanmış ekran çerçevesi tamponu aracılığıyla AERO'ya başka bir dayanıklılık yeniliği ekledik. Yeni AERO'nuzun gittiğiniz her yerde kusursuz performans göstereceğini bilerek içiniz rahat olsun.

Özel Tasarlanmış Hareketli Kamera Kapağı - Gizliliğinize Önem Veriyoruz GIGABYTE, AERO'yu hareketli bir web kamerası kapağıyla özel olarak tasarlayarak, nerede olursanız olun gizliliğiniz üzerinde size kontrol sağlar.

Hassas Kontrol için Windows Precision Dokunmatik Yüzey AERO 17 dizüstü bilgisayar, birden çok dokunmatik girişin kaydedilmesini destekleyen Windows Precision Dokunmatik Yüzeye sahiptir. Ayrıca, Windows Hello için size yüksek gizlilik koruması sunan yerleşik parmak izi sensörü.

Microsoft Modern Bilgisayar Modern Hafif ve İnce Dizüstü Bilgisayar Lideri
Tasarımın sınırlarını zorlayan AERO, ince ve zarif bir kasa oluşturarak engelleri aşarak güçlü, yüksek performanslı bir dizüstü bilgisayar olma anlamını dönüştürdü. Daha da fazla değer sağlamak için, tamamen yeni AERO, hafif ve ince kasa, anında açma, Cortana sesli komut ve Windows Hello parmak izi oturum açma güvenliği gibi modern bir dizüstü bilgisayarın tüm öğelerine ek olarak Microsoft Modern PC sertifika onayı aldı. . Tamamen yeni AERO ile işletim akışkanlığını ve güvenli kullanıcı deneyimini yaşayın.
 • Daha hızlı başlangıç
 • Daha az güvenlik olayı
 • Daha iyi performans
 • Daha hızlı çoklu görev
 • Daha uzun pil ömrü

Gigabyte Fusion - Daha Parlak ve Daha İyi Hissedin AERO klavye, tamamen yeni Gigabyte Fusion teknolojisi ile yükseltilmiştir. Yalnızca klavye aydınlatması her zamankinden daha parlak değil, her tuşa basıldığında artık daha da duyarlı. Tam makro özelleştirme işlevlerine ek olarak, oyun ve multimedya deneyimi yepyeni bir standarda kavuştu.
 • 16.7M Renk Arka Işık
 • N-Key Rollover
 • Anahtar Başına Makro İşlevi

Nahimic 3 Surround Ses Teknolojisi Olağanüstü ses deneyimi ve performansı sunan yeni nesil 7.1 sanal surround ses teknolojisi Nahimic 3, oyunlardan konferans görüşmelerine kadar her ortama uyacak şekilde ve yazılımla kolayca ayarlanabilen gerçek 3D surround efekti sağlar.
 • Surround Ses: Sesi, aksiyonun merkezindeymişsiniz gibi sürükleyici bir şekilde hissedin.
 • Cihaz Uyumluluğu: Nahimic, jak, USB, bluetooth, HDMI gibi tüm ses araçlarınızla uyumludur.
 • Sound Tracker: Sound Tracker, baskın seslerin geldiği yönleri gösteren görsel bir göstergedir.

Teknik Özellikler
İşletim Sistemi Windows 10 Home
İşlemci 10. Nesil Intel Core i7-10870H (2.2GHz~5.0GHz)
Ekran 17.3 inç Thin Bezel FHD 1920x1080 IPS-level Anti-glare Display LCD (300Hz, 72% NTSC)
Sistem Belleği 16GB DDR4
Bellek Yuvası 2x DDR4 Slot (Maks. 64GB)
Chipset Mobil Intel HM470 Express Chipset
Ekran Kartı NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU 6GB GDDR6, Boost Clock 1530 MHz, Maksimum Grafik Gücü 105 W, NVIDIA Max-Q Teknolojisi Desteği: Dynamic Boost 2.0, Resizable BAR ve Optimus Teknolojisi.
Depolama Alanı 2x M.2 SSD yuvası (Type 2280, 1x NVMe PCIe & SATA / 1x NVMe PCIe desteği)
Depolama 1TB SSD
Klavye Gigabyte Fusion RGB Per-Key Arka Aydınlatmalı Klavye
G/Ç Bağlantıları 3x USB 3.2 Gen1 (Type-A), 1x Thunderbolt 3 (Type-C), 1x HDMI 2.1, 1x mini DP 1.4, 1x Kulaklık çıkışı, 1x Mikrofon girişi, 1x UHS-II SD Kart Okuyucu, 1x DC Giriş Jakı, 1x RJ-45
Ses 2x 2 Watt Hoparlör, Mikrofon, Nahimic 3
LAN RTL8125-BG REALTEK (2.5G) Ethernet
WLAN Intel AX200 Wireless (802.11ax, a/b/g/n/ac/ax)
Bluetooth Bluetooth V5.0 + LE
Webcam HD Kamera
Güvenlik Firmware-based TPM, Intel Platform Trust Teknolojisini (Intel PTT) destekler
Pil Li Polimer 99Wh
Adaptör 230W
Boyutlar 396 x 270 x 1.4 mm
Ağırlık 2.5 kg

Gigabyte Aero 17 KC i7-10870H 16GB 1TB SSD 6GB GeForce RTX 3060 17.3" Full HD Win10 Home Gaming (Oyuncu) Notebook Özellikleri

 • İşlemciIntel Core i7
 • İşlemci ModeliIntel Core İ7-10870H
 • İşlemci Hızı2.20 GHz
 • Çekirdek SayısıSekiz Çekirdek İşlemci
 • İşletim SistemiWindows 10 Home
 • Sistem Belleği16 GB
 • Arttırılabilir Bellek (Maks.)64 GB
 • Kapasite1TB SSD
 • SSD1 TB
 • SSD SlotuM.2 SSD
 • Ekran Kartı Hafızası6 GB Paylaşımsız
 • Ekran KartıNvidia GeForce RTX 3060
 • Ekran Kartı Bellek TipiGDDR6
 • Ekran Özelliği17.3"
 • EkranFull HD
 • Ekran Çözünürlüğü1920 x 1080
 • KlavyeRGB Arka Aydınlatmalı
 • USB Port3x USB 3.2 Gen1 (Type-A) / 1x Thunderbolt™ 3 (Type-C)
 • HDMIVar
 • VGAYok
 • Display Port1 x Mini-DisplayPort
 • Ethernet (LAN)Var
 • Kablosuz HaberleşmeVar
 • Bluetooth ÖzelliğiVar
 • Kart OkuyucuVar
 • Ağırlık2.5 kg
 • Garanti24 Ay Garantili
 • MarkaGigabyte
 • Model KoduAERO 17 KC
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 24.398,67 TL 24.398,67 TL +0
 • 12.566,27 TL 25.132,54 TL +0
 • 8.459,42 TL 25.378,27 TL +0
 • 6.407,21 TL 25.628,86 TL +0
 • 5.176,89 TL 25.884,44 TL +0
 • 4.357,53 TL 26.145,17 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 24.398,67 TL 24.398,67 TL +0
 • 4.170,71 TL 25.024,28 TL +4
 • 8.414,79 TL 25.244,36 TL +0
 • 6.367,09 TL 25.468,34 TL +0
 • 5.136,56 TL 25.682,81 TL +0
 • 4.319,11 TL 25.914,68 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 24.398,67 TL 24.398,67 TL +0
 • 12.535,28 TL 25.070,56 TL +0
 • 8.433,98 TL 25.301,95 TL +0
 • 6.384,41 TL 25.537,65 TL +0
 • 5.156,10 TL 25.780,51 TL +0
 • 4.337,54 TL 26.025,25 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 24.398,67 TL 24.398,67 TL +0
 • 12.541,72 TL 25.083,45 TL +0
 • 8.438,36 TL 25.315,08 TL +0
 • 6.387,76 TL 25.551,02 TL +0
 • 5.158,83 TL 25.794,13 TL +0
 • 4.339,86 TL 26.039,14 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 24.398,67 TL 24.398,67 TL +0
 • 6.241,35 TL 24.965,38 TL +2
 • 8.391,34 TL 25.174,03 TL +0
 • 6.347,21 TL 25.388,83 TL +0
 • 5.120,93 TL 25.604,65 TL +0
 • 4.304,03 TL 25.824,16 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 24.398,67 TL 24.398,67 TL +0
 • 12.534,96 TL 25.069,92 TL +0
 • 8.433,98 TL 25.301,95 TL +0
 • 6.384,58 TL 25.538,32 TL +0
 • 5.155,83 TL 25.779,14 TL +0
 • 4.337,43 TL 26.024,55 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 24.398,67 TL 24.398,67 TL +0
 • 12.534,96 TL 25.069,92 TL +0
 • 8.433,98 TL 25.301,95 TL +0
 • 6.384,58 TL 25.538,32 TL +0
 • 5.155,83 TL 25.779,14 TL +0
 • 4.337,43 TL 26.024,55 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 24.398,67 TL 24.398,67 TL +0
 • 12.486,53 TL 24.973,05 TL +0
 • 8.384,42 TL 25.153,27 TL +0
 • 6.334,03 TL 25.336,11 TL +0
 • 5.098,99 TL 25.494,95 TL +0
 • 4.275,97 TL 25.655,80 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 24.398,67 TL 24.398,67 TL +0
 • 12.464,84 TL 24.929,67 TL +0
 • 8.368,89 TL 25.106,68 TL +0
 • 6.322,21 TL 25.288,84 TL +0
 • 5.093,67 TL 25.468,34 TL +0
 • 4.275,07 TL 25.650,41 TL +0
24.398,67 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Gigabyte Aero 17 KC i7-10870H 16GB 1TB SSD 6GB GeForce RTX 3060 17.3" Full HD Win10 Home Gaming (Oyuncu) Notebook
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Gigabyte Aero 17 KC i7-10870H 16GB 1TB SSD 6GB GeForce RTX 3060 17.3" Full HD Win10 Home Gaming (Oyuncu) Notebook

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Muhteşem hayalimdeki laptop 17 inç oyunlarımı çok güzel oynuyorum fiyatında çok uygun Şimdilik harika inşallah hep böyle olur

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Gigabyte Aero 17 KC i7-10870H 16GB 1TB SSD 6GB GeForce RTX 3060 17.3" Full HD Win10 Home Gaming (Oyuncu) Notebook
   Gigabyte Aero 17 KC i7-10870H 16GB 1TB SSD 6GB GeForce RTX 3060 17.3" Full HD Win10 Home Gaming (Oyuncu) Notebook
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.