Gigabyte X570 Aorus Pro AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Karanlıkta Baskın Karanlıkta, yıldızsız gecede, şahin avının kalbine korku salar. Minimal görünürlükle bile, şahin avını yakalar ve sabırla öldürmek için mükemmel anı sabırla bekler. Lazer keskin bakışları ile falcon, AORUS Core Lighting'in geniş AORUS ekosistemini aydınlatmasıyla aynı şekilde gecenin karanlığına da hakimdir.
AMD 3000 Serisi İçin Hazır Olun Tamamen yeni bir tasarıma sahip AMD X570 tabanlı Gigabyte X570 anakartlar, 3. Nesil AMD Ryzen işlemciler için tam destek sunar.
PCIe 4.0 ve USB Type-C arayüzü ile yüksek bağlantı hızı desteğine sahip Gigabyte X570 Aorus Pro, geliştirilmiş ses, yüksek Ethernet hızı ve en yeni WiFi tasarım standardı gibi zengin özellikleri ile kullanıcılara olağanüstü performans sağlar. Kullanıcıların AMD Ryzen 3000 serisi işlemcilerdeki perfomansını ortaya koymalarını sağlayan, yeni, gelişmiş güç ve termal tasarımı Gigabyte X570 anakartlarını, AMD platformunda üst seviye oyun sistemi kurmak isteyen oyuncular için mükemmel kılar.
AMD StoreMI Teknolojisi GIGABYTE X570 anakartlar, bilgisayarınızın potansiyelini AMD StoreMI teknolojisi ile maksimize eder. StoreMI, önyükleme sürelerini azaltmak ve genel kullanıcı deneyimini geliştirmek için geleneksel depolama aygıtlarını hızlandırır. Kullanımı kolay bu yardımcı program, SSD'lerin yüksek kapasiteli HDD'lerini tek bir sürücüye birleştirir, cihazın okuma / yazma hızlarını SSD'lerinkiyle eşleştirerek, inanılmaz performans içinveri performansını artırır ve günlük PC'yi performans odaklı bir sisteme dönüştürür.
AMD StoreMI'nin avantajları:
PC deneyimini hızlı, pürüzsüz ve kolay hale getirir
• Sistem önyüklemesinden uygulama başlatmaya kadar bilgisayar yanıtlılığını optimize etme
• Uygun bir maliyetle HDD kapasitesi ile SSD performansı sunma
• Kullanıcıların bilgisayar alışkanlıklarını otomatik olarak öğrenerek önemli dosyalara hızla erişme

Üstün Güç Tasarımı 3. Nesil AMD Ryzen işlemcilerin tüm potansiyelini açığa çıkarmak için anakartlar en iyi CPU güç tasarımına ihtiyaç duyarlar. En kaliteli bileşenler ve Gigabyte Ar-Ge tasarım yeteneği ile Gigabyte X570 Aorus Pro, anakartlar arasında gerçek bir performans canavarıdır.
Gelişmiş Termal Tasarım X570 Aorus Pro, PC meraklıları, hız aşırtmacılar ve profesyonel oyuncular için %30 daha düşük ve istikrarlı MOSFET sıcaklıkları sağlamak amacıyla Fins-Array soğutucu, ısı borusu, yüksek termal iletkenlik pedi ve ısı yayılım yüzeyini arttırarak termal performansı iyileştiren çoklu parçalı soğutucudan oluşan benzeri görülmemiş ve yenilikçi bir termal tasarım kullanmaktadır.
1- Fins-Array Soğutucu
2- Çoklu Parçalı Soğutucu
3- Yüksek Termal İletkenlik Pedi
4- DirectTouch Isı Borusu

PCIe 4.0 Tasarımı X570 Aorus, PCIe 4.0 yuvaları, PCIe 4.0 M.2 konektörleri de dahil olmak üzere üstün tasarım özellikleri ile PCIe 4.0 desteği sunarak, üst düzey hız aşırtmacılar, PC tutkunları ve zorlu oyun meraklılarının ihtiyaç duydukları optimize edilmiş yüksek performans ve esneklik sağlar.
4400MHz ve Daha Fazlası İçin DDR4 XMP Desteği AORUS, 4400MHz ve ötesine kadar olan profillerle uygun, uyumluluğu sağlayan test edilmiş ve kanıtlanmış bir platform sunuyor. Bellek modüllerinin XMP yeteneğine sahip olduğundan ve XMP işlevinin AORUS anakartlarında etkinleştirildiğinden emin olmak için tüm kullanıcıların bu performans artışına ulaşmaları gerekir.
Yeni Nesil Bağlantı Üst seviye bir ürünün güncel kalabilmek için en son teknolojilerle uyumlu olması gerekir. X570 Aorus anakartlar, sizi hızlandıracak tüm yeni nesil ağ ve depolama desteğine sahiptir.
CFosSpeed İnternet Hızlandırıcısı Ağına Bağlı Intel GbE LAN Intel GbE LAN, kalabalık LAN ortamlarında daha iyi yanıt vermeyi sağlamak için ağ gecikmesini artırmak ve düşük ping süreleri sağlamak için yardımcı olan bir ağ trafiği yönetimi uygulaması olan cFosSpeed'e sahiptir.

HDMI 2.0 HDMI 2.0, geriye dönük uyumlu HDMI 1.4 ile, 18 Gb/s bant genişliğinde (bir önceki jenerasyonun hemen hemen iki katı) olanak sağlar. Bu kullanıcılar için kilitsiz potansiyel, çoklu video akışları ve bunun yanı sıra doğal sinema oranı 21:9 (birçok film bunu destekler) transferini sağlar. Görüntüleyiciler için en iyi görsel deneyimi sunar.

ALC1220-VB Sürükleyici Oyun Atmosferi Tüm Yeni Realtek High-End HD Ses Kodeği
ALC1220 120dB (A) Akıllı Kulaklık Amplifikatörlü SNR HD Ses, düşük ses ve distorsiyon gibi sorunları önleyerek, aşınan ses cihazınızın empedansını otomatik olarak algılar. Yeni VB serisi ses denetleyicisi, sesinizi hem ön / arka mikrofon SNR ile 110 / 114dB (A) 'ya kadar dünyaya canlı bir şekilde aktarır.
Üstün WIMA & Ses Kapasitörleri AORUS anakartları Hi-Fi sınıf WIMA FKP2 kapasitörler ve yüksek kalite Chemicon ses kapasitörlerinin bir kombinasyonunu sunar. Üst düzey ses kapasitörleri yüksek kaliteli ses ekipmanı için uygunken, bas ve zengin yüksek frekanslarda zengin ses sağlamak için en son teknolojiyi kullanan WIMA FKP2 kapasitörler, yüksek kaliteli Hi-Fi sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunun özel Aorus AMP-UP Audio teknolojisine eklenmesi, en zorlu audiophiles için ideal yerleşik ses çözümünü sunar.

Oyun İçi Sesli Sohbet Sırasında Daha Fazla Karışıklık Yok
Daha yüksek ön dinamik aralıklı mikrofon girişi, oyuncuların daha net duyulmasını sağlar. Daha fazla yanlış anlamaya, daha fazla kafa karışıklığı yok!
RGB Fusion 2.0 AORUS Anakartları ile RGB Fusion, Adreslenebilir LED'lerle daha da iyi.* RGB Fusion, kullanıcılarına PC'ler için yerleşik RGB ve harici RGB / Adreslenebilir LED ışık şeritlerini kontrol etme seçeneği sunuyor. X570 Serisi AORUS Anakartlarındaki RGB Fusion, renkler ve desenlerle dolu haliyle artık Adreslenebilir LED desteği ile geliştirildi. Her LED'in dijital olarak adreslenebilir olduğu harici Adreslenebilir LED şeritlerle*, kullanıcılar daha fazla desen, stil ve ışıklandırma deneyimi yaşayabilir.

AORUS Anakartları 5v Adreslenebilir LED aydınlatma şeritlerini ve 300’e kadar LED ışığını destekler. Adreslenebilir LED'lere sahip RGB Fusion 2.0, yeni modeller ve daha fazlası için çeşitli hız ayarları ile birlikte gelir.

* Adreslenebilir LED'ler sadece Anakartlarda, harici LED Şeritlerde, Adreslenebilir LED Şeritlerde Anakart satın alımında mevcut değildir.

Çok Bölgeli Işık Gösterisi Tasarımı Artık her zamankinden daha fazla LED özelleştirme sunarak, kullanıcılar PC'lerini yaşam biçimlerini yansıtacak şekilde uyarlayabilirler. Tam RGB desteği ve yeniden tasarlanmış RGB Fusion 2.0 uygulamasıyla, kullanıcı, anakartı çevreleyen LED'ler üzerinde tam kontrol sahibi olur.
RGB Fusion Yazılımı Tüm yeni RGB Fusion 2.0 yazılımı ile kullanıcılar desteklenen tüm ürünlerde farklı renk seçenekleri ile farklı ön ayarlı LED aydınlatma konfigürasyonlarına erişebilir. LED'leri favori müziğinizle senkronize etmek veya CPU sıcaklığını göstermek için renkleri değiştirmelerini bile ayarlayabilirsiniz. Anakartlardan, ekran kartlarına ve çevre birimlerine kadar oyun donanımınızı kendi tarzınıza göre dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

GIGABYTE RGB Fusion Programı
Sadece bilgisayarınızı renklendirmeyin, arkadaşlarınızın gıpta edeceği bir sanat eseri yapın. GIGABYTE RGB Fusion mobil uygulaması ile kullanıcılar oyun PC’si içerisindeki aydınlatmayı izler gibi kontrol edebilirler. Bu, kullanıcılara farklı modlar için renkleri ve hızları deneme ve ayarlama gibi kolay erişim imkânı sağlar, tüm bunlar kullanıcıları bu ayarlar için PC'nin klavye ve monitöründen uzaklaşma imkanı sağlar.

Smart Fan 5 Smart Fan 5 kullanıcıları, oyun PC'sinin serin kalırken performansını koruyabilmelerini sağlayabilir. Smart Fan 5, kullanıcıların fan başlıklarını anakartın farklı yerlerinde farklı termal sensörleri yansıtacak şekilde değiştirmelerini sağlar. Sadece Smart Fan 5 ile hem PWM hem de Voltaj modu fanlarını destekleyen daha karma fan başlıkları, anakartı daha fazla soğutmayı daha kolay hale getirmek için üretildi.

Yeni Smart Fan 5 Yazılımı
Sistem kullanım tercihlerinizi eşleştirmek için farklı modlardan Sessiz - Tam Hız arasında seçim yapın.
Her fan veya pompa için, tetik eşiklerini ve ilgili fan hızlarını tanımlamak için sezgisel fan eğrisini kullanabilirsiniz.
Fan Stop Belirtilen eşiğin altına düştüğünde herhangi bir fanın tamamen durmasını sağlayan Fan Stop ile fan sessizliğini elde edin. Sensörün hangi sıcaklıkta ve hangi sıcaklıkta ayarlandığına bağlı olarak hangi fanın durduğu - tüm bunlar sizin isteğinize göre özelleştirilebilir.

Hibrit Fan Pin Bağlantı Başlığı Sıvı soğutma kurulumunuz üzerinde tam kontrol sağlayın! Smart Fan 5, Hybrid Fan Pin Başlıkları veya harici termistör sensörleri aracılığıyla akış hızı ve su sıcaklığı hakkında ikinci bir bilgiyi alır - PC'nizde mutlak ustalık sağlar.
• Tüm Hibrit Fan Başlıkları, fan veya pompa olsun, farklı PWM veya Gerilim modlu soğutma cihazının türünü otomatik olarak algılayabilir.
Ultra Durable PCIe Zırhı Endüstri Lideri Ultra Durable PCIe Armor
GIGABYTE’ dan yenilikçi PCIe metal koruyucu, gelişmiş Grafik kartlarının gereken desteğini sağlamak için PCIe konnektörleri güçlendiriyor. PCIe metal koruma, topraklanmış sistem gibidir, ayrıca olası müdahalelere karşı koruma sağlar.
Ultra Durable Bellek Armor AORUS'un tek parçalı paslanmaz çelik ekran tasarımı, PCB bozulmalarına ve bükülmeye, plakanın bükülmesine karşı ve olası herhangi bir ESD girişimini önler.
Hata Teşhis LED'leri Bir Bakışta Donanım Sorun Giderme
Sistem BIOS'u tarafından denetlenen dahili LED'ler, kullanıcıların hızlı bir şekilde harekete geçebilmesi için hangi ana bileşenin (CPU / DDR / VGA / HDD) hatalı olduğunu hızlı bir şekilde teşhis etmesine olanak tanıyan bir arıza olup olmadığını gösterir.
Gigabyte Patentli DualBIOS Tasarım GIGABYTE Ultra Durable anakartlar, GIGABYTE'ın, PC'nizin en önemli bileşenlerinden biri olan BIOS'tan birini koruyan ayrıcalıklı bir teknoloji olan GIGABYTE DualBIOS özelliğine sahiptir. GIGABYTE DualBIOS, anakartınızın virüs, donanım arızası, uygun olmayan OC ayarları veya güncelleme işlemi sırasında elektrik kesilmesi nedeniyle BIOS hatasından kullanıcıları koruyan hem bir 'Ana BIOS' hem de bir 'Yedek BIOS'u olduğu anlamına gelir.

Gigabyte BIOS • Yeni Kullanıcı Arayüzü
Tüm yeni EASY MODE, CPU saat, Bellek, Depolama, Fan gibi bir sayfada önemli donanım bilgilerini gösterir.
• Favorilerim
Hızlı erişim için sürekli kullanılan öğeleri favori menüye ekleyin.
• Depolama Bilgileri
SATA, PCIE ve M.2 arabirimi dahil olmak üzere her türlü depolama bilgisini gösterir.
• Değişiklikler
Bios'u kaydetmeden ve çıkmadan önce tüm değişiklikleri listeleyin. Genel ayar değişikliklerini hızlı bir şekilde gözden geçirin.
• Optimize Edilmiş Bellek Kurulumu Hatırlatıcısı
Kullanıcı iki bellek modülü yüklediğinde ancak tek kanal modunu çalıştırdığında doğru kurulum hatırlatma mesajını görüntüler.
• Sezgisel Yük Hattı Eğrisi
Her yükleme çizgisi kalibrasyon ayarını sezgisel bir eğri grafiğinde açıkça gösterir.

Bellek
 • 3. Nesil AMD Ryzen İşlemciler: DDR4 4400(O.C.) / 4300(O.C.) / 4266(O.C.) / 4133(O.C.) / 4000(O.C.) / 3866(O.C.) / 3800(O.C.) / 3733(O.C.) / 3600(O.C.) / 3466(O.C.) / 3400(O.C.) / 3333(O.C.) / 3300(O.C.) / 3200 / 2933 / 2667 / 2400 / 2133 MHz
 • 2. Nesil AMD Ryzen işlemciler / Radeon Vega Grafik işlemcili AMD Ryzen: DDR4 3600(O.C.) / 3400(O.C.) / 3333(O.C.) / 3200(O.C.) / 2933 / 2667 / 2400 / 2133 MHz
 • 128 GB'a (32 GB tek DIMM kapasite) kadar sistem belleği destekleyen 4 x DDR4 DIMM soketi
 • Çift kanal bellek mimarisi
 • ECC Ön-yüklenmemiş DIMM 1Rx8/2Rx8 desteği için hafıza modülü
 • ECC olmayan DIMM 1Rx8/2Rx8/1Rx16 hafıza modüllerini destekler
 • Extreme Memory Profile (XMP) bellek modülleri desteği
Genişleme Yuvaları CPU'ya entegre (PCIEX16 / PCIEX8)
 • 3. Nesil AMD Ryzen İşlemciler: 1 x PCI Express x16 slot, supporting PCIe 4.0 and running at x16 (PCIEX16); 1 x PCI Express x16 slot, supporting PCIe 4.0 and running at x8 (PCIEX8)
 • 2. Nesil AMD Ryzen İşlemciler: 1 x PCI Express x16 slot, supporting PCIe 3.0 and running at x16 (PCIEX16); 1 x PCI Express x16 slot, supporting PCIe 3.0 and running at x8 (PCIEX8)
 • Eğer yalnızca tek bir PCI Express grafik kartı kullanılacaksa; optimum performans için bu kartı, PCIEX16 grafik yuvasına taktığınızdan emin olun.
 • PCIEX8 yuvası, PCIEX16 yuvasıyla bant genişliğini paylaşır. 3. Nesil AMD Ryzen işlemcileri / 2. Nesil AMD Ryzen işlemcileri kullanırken, PCIEX16 yuvası x8 modunda çalışır.
 • Radeon Vega Grafik işlemcili 2. Nesil AMD Ryzen / Radeon Vega Grafik işlemcili AMD Ryzen: 1 x PCI Express x16 yuvası, PCIe 3.0'ı destekler ve x8'de çalışır (PCIEX16)
Genişleme Yuvaları Yongasetine entegre (PCIE X4 / PCIE X1)
 • 1 x PCI Express x16 yuvası, PCIe 4.0 * / 3.0'ı destekler ve x4'te çalışır (PCIEX4) * Yalnızca 3. Nesil AMD Ryzen ™ işlemciler için.
 • 2 x PCI Express x1 yuvası, PCIe 4.0 * / 3.0'ı destekler * Yalnızca 3. Nesil AMD Ryzen ™ işlemciler için.
Depolama Arayüzü CPU'ya Entegre (M2A_SOCKET):
 • 3. Nesil AMD Ryzen işlemciler: 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2242/2260/2280/22110 SATA and PCIe 4.0 x4/x2 SSD support)
 • 2. Nesil AMD Ryzen işlemciler / Radeon Vega Grafik işlemcili 2. Nesil AMD Ryzen / Radeon Vega Grafik işlemcili AMD Ryzen: 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2242/2260/2280/22110 SATA and PCIe 3.0 x4/x2 SSD support)
Depolama Arayüzü Yongasetine Entegre (M2B_SOCKET / M2C_SOCKET):
 • 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2242/2260/2280/22110 SATA and PCIe 4.0*/3.0 x4/x2 SSD support) * Yalnızca 3. Nesil AMD Ryzen ™ işlemciler için.
 • 6 x SATA 6Gb/s konnektör
 • RAID 0, RAID 1 ve RAID 10 desteği
Arka Panel G/Ç
 • 1 x HDMI bağlantı noktası
 • 1 x USB Type-C™ port, with USB 3.2 Gen 2 support
 • 1 x USB 3.2 Gen 2*/Gen 1 Type-A port (red) * For 3rd Generation AMD Ryzen™ processors only.
 • 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A port (red)
 • 3 x USB 3.2 Gen 1 ports
 • 4 x USB 2.0/1.1 yuva
 • 1 x RJ-45 bağlantı noktası
 • 1 x optik S/PDIF Çıkış bağlayıcısı
 • 5 x ses jakı
Dahili G/Ç Bağlantı Noktaları
 • 1 x 24-pin ATX ana güç konektörü
 • 1 x 8-pin ATX 12V güç konektörü
 • 1 x 4-pin ATX 12V güç konektörü
 • 1 x CPU Fan konektörü
 • 1 x sıvı soğutma CPU fan başlığı
 • 3 x Sistem fanı bağlantı noktası
 • 2 x sistem fan/sıvı soğutma pompa başlığı
 • 2 x Adreslenebilir LED şerit başlıkları
 • 2 x RGB LED şerit başlıkları
 • 1 x CPU soğutucu LED şerit / RGB LED şerit başlığı
 • 2 x M.2 Socket 3 konnektörler
 • 6 x SATA 6Gb/s konnektörler
 • 1 x ön panel başlığı
 • 1 x ön panel ses başlığı
 • 1 x USB Type-C™ port, with USB 3.2 Gen 2 support
 • 2 x USB 3.2 Gen 1 headers
 • 2 x USB 2.0 / 1.1 başlıkları
 • 1 x Güvenilir Platform Modülü (TPM) başlığı (yalnızca GC-TPM2.0_S modülü için 2x6 pin) TPM özeliği, bölgesel kuralların farklılığı nedeniyle opsiyonel olabilir
 • 1 x Clear CMOS bağlayıcı teli
 • 2 x sıcaklık sensör başlığı
 • 1 x Q-Flash Plus button
Donanım İzleme
 • Voltaj dedektörü
 • Sıcaklık dedektörü
 • Fan hız dedektörü
 • Su soğutma akış hızı algılama
 • Aşırı ısınma uyarısı
 • Fan hatası uyarısı
 • Fan hız kontrolü
 • Fan (pompa) hız kontrolü fonksiyonunun desteklenip desteklenmediği, kurduğunuz fan (pompa) 'ya bağlıdır.
Teknik Özellikler
İşlemci AMD Socket AM4, support for: 3rd Generation AMD Ryzen™ processors/ 2nd Generation AMD Ryzen™ processors/ 2nd Generation AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics processors/ AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics processors
Yongaseti AMD X570
Ses Desteği Realtek® ALC1220-VB kodek / Arka panel hat çıkışı jakı DSD sesini destekler. / HD Ses Desteği / 2/4/5.1/7.1-kanal / S/PDIF Çıkış Desteği
LAN Intel® GbE LAN yongası (10/100/1000 Mbit)
Dahili Grafik Birleşik Grafik İşlemcileri: Maksimum 4096x2160 @ 60 Hz çözünürlüğü destekleyen 1 x HDMI bağlantı noktası / HDMI 2.0 sürümü, HDCP 2.2 ve HDR desteği. / 16 GB Maksimum paylaşımlı bellek.
Çoklu Grafik Teknolojisi NVIDIA® Dörtlü-GPU SLI™ ve 2-Yollu NVIDIA® SLI™ teknoloji desteği / AMD Dörtlü-GPU CrossFire™ ve 2-Yollu AMD CrossFire™ teknolojileri / For 3rd Generation AMD Ryzen™ processors/2nd Generation AMD Ryzen™ processors only.
G/Ç Denetleyicisi iTE® I/O Kontrol Yongası
BIOS 2 x 128 Mbit flash / Lisanslı AMI UEFI BIOS kullanımı / DualBIOS™ için Destek / PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 5.0
Bundled Software Norton® Internet Security (OEM versiyon) / cFosSpeed / XSplit Gamecaster + Broadcaster (12 aylık lisans)
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit desteği
Form Faktör ATX Form Faktör; 30.5cm x 24.4cm
USB
Chipset+USB 2.0 Hub 8 x USB 2.0/1.1 portlar (4 port arka panel üzerinde, 2 port dahili USB bağlığı aracılığı ile kullanılabilir)
Yongasetine Entegre 1 x USB Type-C™ port with USB 3.2 Gen 2 support, available through the internal USB header / 1 x USB Type-C™ port on the back panel, with USB 3.2 Gen 2 support / 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A port (red) on the back panel / 4 x USB 3.2 Gen 1 ports available through the internal USB headers
CPU'ya Entegre 3 x USB 3.2 Gen 1 ports on the back panel / 1 x USB 3.2 Gen 2*/Gen 1 Type-A port (red) on the back panel * For 3rd Generation AMD Ryzen™ processors only.

Gigabyte X570 Aorus Pro AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD X570
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 (O.C.) 4400 / 4300 / 4266 / 4133 / 4000 / 3866 / 3800 / 3733 / 3600 / 3466 / 3400 / 3333 / 3300 / Olmayan: 3200 / 2933 / 2667 / 2400 / 2133
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.23 x M.2
 • PCI-E Slot3 x PCI Express x16 , 2 x PCI Express x1
 • Ethernet (LAN)Intel GbE LAN (10/100/1000 Mbit)
 • HDMI1x HDMI
 • USB1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen 2/Gen 1 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 3 x USB 3.2 Gen 1, 4 x USB 2.0/1.1
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.038,16 TL 3.038,16 TL +0
 • 1.563,21 TL 3.126,41 TL +0
 • 1.052,33 TL 3.156,98 TL +0
 • 797,04 TL 3.188,15 TL +0
 • 643,99 TL 3.219,95 TL +0
 • 542,06 TL 3.252,38 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.038,16 TL 3.038,16 TL +0
 • 1.558,03 TL 3.116,06 TL +0
 • 1.047,82 TL 3.143,47 TL +0
 • 792,84 TL 3.171,36 TL +0
 • 639,61 TL 3.198,06 TL +0
 • 537,82 TL 3.226,94 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.038,16 TL 3.038,16 TL +0
 • 1.560,59 TL 3.121,18 TL +0
 • 1.050,00 TL 3.149,99 TL +0
 • 794,83 TL 3.179,32 TL +0
 • 641,77 TL 3.208,87 TL +0
 • 539,89 TL 3.239,32 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.038,16 TL 3.038,16 TL +0
 • 1.563,97 TL 3.127,93 TL +0
 • 1.052,83 TL 3.158,50 TL +0
 • 797,42 TL 3.189,67 TL +0
 • 644,29 TL 3.221,46 TL +0
 • 542,32 TL 3.253,89 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.038,16 TL 3.038,16 TL +0
 • 777,18 TL 3.108,73 TL +2
 • 626,94 TL 3.134,71 TL +2
 • 790,36 TL 3.161,46 TL +0
 • 637,67 TL 3.188,33 TL +0
 • 535,94 TL 3.215,67 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.038,16 TL 3.038,16 TL +0
 • 1.563,16 TL 3.126,32 TL +0
 • 1.052,29 TL 3.156,86 TL +0
 • 797,00 TL 3.188,00 TL +0
 • 643,95 TL 3.219,76 TL +0
 • 542,03 TL 3.252,15 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.038,16 TL 3.038,16 TL +0
 • 1.563,16 TL 3.126,32 TL +0
 • 1.052,29 TL 3.156,86 TL +0
 • 797,00 TL 3.188,00 TL +0
 • 643,95 TL 3.219,76 TL +0
 • 542,03 TL 3.252,15 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.038,16 TL 3.038,16 TL +0
 • 1.553,25 TL 3.106,50 TL +0
 • 1.042,97 TL 3.128,90 TL +0
 • 787,90 TL 3.151,62 TL +0
 • 634,27 TL 3.171,36 TL +0
 • 531,89 TL 3.191,35 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.038,16 TL 3.038,16 TL +0
 • 1.554,36 TL 3.108,73 TL +0
 • 1.044,15 TL 3.132,45 TL +0
 • 789,05 TL 3.156,20 TL +0
 • 636,06 TL 3.180,32 TL +0
 • 534,08 TL 3.204,47 TL +0
3.038,16 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Gigabyte X570 Aorus Pro AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   Gigabyte X570 Aorus Pro AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.