Gigabyte Z370 Aorus Ultra Gaming
Gigabyte Z370 Aorus Ultra Gaming
Gigabyte Z370 Aorus Ultra Gaming
Gigabyte Z370 Aorus Ultra Gaming
Gigabyte Z370 Aorus Ultra Gaming
Gigabyte Z370 Aorus Ultra Gaming
Soket
1151
Intel
DDR4
ATX

Gigabyte Z370 Aorus Ultra Gaming Intel Z370 Express Soket 1151 DDR4 4000(O.C.)MHz ATX Gaming(Oyuncu) AnakartGigabyte Z370 Aorus Ultra Gaming Intel Z370 Express Soket 1151 DDR4 4000(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Aorus Z370 Gaming Anakart - Son Teknoloji Performans AORUS Z370 anakartlar dünyanın gördüğü diğer anakartlardan daha hızlı ve daha güçlüdür. Agresif olarak yeniden tasarlanan zırh ve termal soğutucu ile performans özellikleri ve dayanıklılığı hepsinden daha iyi. Performans, egzotik soğutma ve en yüksek performansa ayarlanabilme özelliği ile AORUS'a yabancı değildir, AORUS anakartlar beklentilerinizi aşar.
Dijital LED’li RGB Fusion AORUS Z370 Anakartlar RGB Fusion Dijital LED’ lerle çok daha iyidir.* RGB Fusion, kullanıcılara kendi bilgisayarları için dahili RGB ve harici RGBW / Dijital LED ışık şeritlerini kontrol etme seçeneği sunar. Z370 Serisi AORUS Anakartlarındaki RGB Fusion, renkler ve desenlerle dolu Dijital LED desteği ile güncellendi. Harici dijital LED şeritleriyle *, her bir LED dijital olarak adreslenebilir böylece kullanıcılar daha fazla desen, stil ve aydınlatma deneyimi yaşayabilir. AORUS Gaming Anakartları, 5v veya 12v dijital LED aydınlatma şeritlerini ve 300 kadar LED ışığını destekler. Dijital LED'li RGB Fusion, 9 yeni desen ve çeşitli hız ayarlarıyla da birlikte geliyor.

*GIGABYTE Anakartlar 5v veya 12v dijital LED şeritlerini destekler. Dijital LED'li RGB Fusion, 9 yeni desen ve çeşitli hız ayarlarıyla birlikte geliyor.
Çok Bölgeli Işık Gösterisi Tasarımı Artık her zamankinden daha fazla LED özelleştirme sunarak, kullanıcılar PC'lerini yaşam biçimlerini yansıtacak şekilde uyarlayabilirler. Tam RGB desteği ve yeniden tasarlanmış RGB Fusion uygulamasıyla, kullanıcı, anakartı çevreleyen LED'ler üzerinde tam kontrol sahibi olur.
Çevresel Aydınlatma Çok ışıklı bölgeler, yüksek parlaklıkta RGB LED'lerle, yani Accent LED için Bellek, Ses, PCI-Express ve Değiştirilebilir Overlay ile donatılmıştır. Her şey hazır ve bitince, sisteminiz daha önce hiç olmadığı gibi parlayacak.
RGBW ve UV Işık Şeritleri Desteği Yeterince parlak değil mi? RGBW pim başlığına standart 12V harici RGB, RGBW veya RGB / UV ışık şeritleri takabilir ve rengini RGB Fusion yazılımından kontrol edebilirsiniz. Özel beyaz LED'li bir RGBW ışık şeridi kullanarak, kullanıcılar daha parlak ve canlı renk tonları yaşayacaktır.

RGB / UV LED şeritlerini kullanırken, kullanıcılar UV reaksiyonlu sıvı, neon örgülü kablolar ve kötü görünümlü bir oyun bilgisayarı için akrilik boya kullanarak sistemlerine floresan parlaması verebilir.

Kullanıcıların R / G / B Sinyali için pin konumunu yeniden tanımlamasına olanak tanıyan RGB Fusion yazılımı sayesinde AORUS anakartları piyasada bulunan çok çeşitli RGBW / -UV ışık şeridini desteklediğinden ışık şeritleri seçerken endişelenmenize gerek yok.
Akıllı Kulaklık Amfisi İle ALC1220 120dB SNR HD Ses ALC1220, Akıllı Kulaklık Amp, hassas sesli sohbetler için 114dB SNR kayıt ve DSD128'in donanımsal kod çözümü gibi, kristal berraklığında ses ve özellikleri sağlayan, 120dB'ye kadar yüksek çözünürlüklü, yüksek performanslı, çok kanallı bir Yüksek Çözünürlüklü Ses Kodlayıcı olup, kullanıcıların mümkün olan en iyi performansı almalarını sağlar.

Akıllı Kulaklık Amfisi
Düşük ses ve bozulma gibi sorunları önleyen, optimal ses dinamiği sağlamak için kulaklıkla takılı kulaklıklar veya ileri teknoloji kulaklıklar da dahil olmak üzere kafanızın aşınmış ses cihazının empedansını otomatik olarak algılar.
Üstün WIMA ve Ses Kapasitörleri AORUS Z370 anakartlar, Hi-Fi sınıfı WIMA FKP2 kapasitörler ve ses sınıfı Fine Gold kapasitörler kombinasyonuna sahiptir. WIMA FKP2 kapasitörler, Fine Gold kondansatörler, bas ve daha net frekanslarda zengin ses sağlamak için en gelişmiş teknolojiyi kullanan yüksek kaliteli ses ekipmanları için uygundur, üstelik birinci sınıf Hi-Fi sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Buna AORUS AMP-UP Ses teknolojisini ekleyerek en zorlu ses uzmanları için ideal dahili ses çözümü sağlıyor.
Hibrit Fan Pin Bağlantı Başlığı Sıvı soğutma kurulumunuz üzerinde tam kontrol varsayalım! Smart Fan 5, Hibrid Fan Pin Başlıkları'ndan akış oranı hakkında ikinci bir bilgiye kadar bilgi alır - böylece PC'niz üzerinde mutlak hakimiyet elde edebilirsiniz. Tüm Hibrid Fan Başlıkları, fan veya pompa olsun, farklı PWM veya Gerilim modlu soğutma cihazının türünü otomatik olarak algılayabilir. Dahili aşırı akım korumalı, yüksek uçlu yüksek akımlı fanlar için bir zorunluluk olan, 3 Amper’e kadar bir Yüksek Akım Pompası için destek içerir.
Yeni Smart Fan 5 Yazılımı Sistem kullanımı senaryonuza uyacak şekilde, Sessiz'den Tam Hızlı'ya kadar farklı modlardan birini seçin. Her fan veya pompa için tetik eşiklerini ve ilgili fan hızlarını tanımlamak için sezgisel fan eğrisini kullanabilirsiniz.

Koordine Çalışan Sensörler ve Vantilatörler: Her bir fan, herhangi bir tanımlanmış sıcaklık kaynağı girdisine (CPU fanı hariç) göre farklı hızlarda çalışacak şekilde özelleştirilebilir.
Fan Eğrisi: Sezgisel grafik kullanıcı arayüzü ile belirli sıcaklıklara dayalı fan eğrilerini özelleştirin.
4133MHz’e Kadar DDR4 XMP Desteği AORUS, 4133MHz ve üzeri profiller ile uygun uyumluluk sağlayan test edilmiş ve kanıtlanmış bir platform sunuyor. Bu performans artışı elde etmek için yapılması gereken tek şey, bellek modüllerinin XMP özellikli olmasını ve XMP işlevinin AORUS anakartında etkinleştirildiğinden emin olunmasıdır.

XMP Nedir?
DDR4 bellek modülleri, 2133MHz stok frekansında mevcuttur, ancak frekans ayarlamaları önemli bir gayret ve bilgi gerektirdiğinden, bellek üreticileri desteklenen bellek modüllerinin zamanlamalarını otomatik olarak CPU'nuzla çalışacak şekilde değiştirebilen XMP profillerini kodlarlar.
Sürükleyici VR Oyun Deneyimi Sorunsuz bir VR deneyimi oluşturmak için AORUS Anakartları, sanal gerçekliğinizi gerçek gerçek gibi hissetmenizi sağlayacak en iyi özellikleri sunar. M.2 veya U.2 üzerinden NVMe desteği gibi teknolojiler ve daha ağır ayrı grafik kartları için parlatmak için tek parça bir metal koruma ile AORUS'un VR'deki yolculuğunuza başlamak için ihtiyaç duyduğunuz araçların bulunduğu açıktır. Ruh halini ayarlamak için AORUS Anakartları sizi hareket merkezine sokacak RGB Fusion'ı içerir.
Çift PCIe Gen3 x4 M.2 AORUS Gaming Anakartları, sistem potansiyelini en üst düzeye çıkarmak isteyen meraklılara M.2 teknolojisini sunmaya odaklanmıştır.
Performansla Doldurulmuş Optane AORUS Z370 Platform, Intel'in en yeni Optane teknolojisini destekleyen ilk istekli platformudur. Optane, kullanıcılara geleneksel mekanik sürücülerle karşılaştırıldığında önemli bir destek sağlayan bir önbellek sürücüsü görevi görerek depolama performansını artırır.
CFosSpeed Internet Hızlandırıcısı Ağına Bağlı Intel GbE LAN Intel GbE LAN, kalabalık LAN ortamlarında daha iyi yanıt vermeyi sağlamak için ağ gecikmesini artırmak ve düşük ping süreleri sağlamak için yardımcı olan bir ağ trafiği yönetimi uygulaması olan cFosSpeed’e sahiptir.
Aorus En Son Teknoloji İle Donatılmış USB 3.1 Anakartlar ASMEDIA 3142 USB 3.1 kontrol cihazı, toplamda 16 Gb/s'ye kadar 2 PCIe Gen3 şerit kullanıyor; bu da, 10 Gb/s USB 3.1 bağlantı noktalarını tam kontrol altına almak için ekstra bant genişliğine sahip olduğunuz anlamına geliyor. Önceki nesle kıyasla iki kat daha fazla bant genişliği ve USB 2.0 ve 3.0 ile geriye dönük uyumluluk sayesinde daha gelişmiş USB 3.1 protokolü, yeni geri dönüşümlü USB Type-C ve geleneksel USB Type-A konektörü üzerinden daha geniş bir alana daha iyi uyumluluk sağlamak için mevcut çeşitli cihazlarda bulunmaktadır.

USB Type-C Ön Panel Konnektörü
Yeni nesil bağlantıya sahip AORUS Z370 Oyun Anakartları, geleceğin PC kasasını zaten destekliyor. USB 3.1 Gen1 için yerleşik USB Type-C başlığı, bir USB 3.1 Gen1 sürücüsü bağlanırken veya yeni mobil cihazınızı şarj ederken erişimi kolaylaştırır.
Kükürtlenmeye Karşı Koruma Başladı Havadaki kükürt bileşikleri kimyasal onarım yapan küçük dirençlere nüfuz edebilir ve bu dirençlerin açılıp kısalmasına neden olabilir. Bunlardan herhangi biri gerçekleşirse anakart çalışmaz hale gelir. Dirençleri Anti-Kükürt Tasarımıyla donatarak GIGABYTE Ultra Durable Anakartlara yepyeni bir anlam kazandırdık.
Gigabyte, Patentli DualBIOS Tasarımı GIGABYTE Ultra Durable anakartlar, GIGABYTE DualBIOS özelliğine sahiptirler. GIGABYTE’dan gelen bu özel teknoloji, PC’nizin en kritik komponentini, BIOS’unuzu tartışmasız korur. GIGABYTE DualBIOS’un anlamı, anakartınızın “Ana BIOS” ve “Yedek BIOS” olmak üzere iki adet BIOS’ u vardır ve virus saldırılarından, donanım arızalarından, yanlış OC ayarlarından veya güç hatalarından kaynaklanan BIOS hatalarına karşı güncelleme işlemi sırasında kullanıcıları korur.

Gigabyte Z370 Aorus Ultra Gaming Intel Z370 Express Soket 1151 DDR4 4000(O.C.)MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • Kullanım AlanıOyun (Profesyonel)
 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci DesteğiIntel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7
 • YongasetiIntel Z370 Express
 • Soket Yapısı1151
 • Ram TipiDDR4 4000(O.C.) / 3866(O.C.) / 3800(O.C.) / 3733(O.C.) / 3666(O.C.) / 3600(O.C.) / 3466(O.C.) / 3400(O.C.) / 3333(O.C.) / 3300(O.C.) / 3200(O.C.) / 3000(O.C.) / 2800(O.C.) / 2666 / 2400 / 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA36x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • Ses ÇıkışıRealtek® ALC1220 Codec 2/4/5.1/7.1-Channel High Definition Audio
 • Ethernet (LAN)Intel® GbE LAN yongası (10/100/1000 Mbit)
 • Usb (Adet)2 x USB 2.0, 4 x USB 3.1 Gen1, 1 x USB 3.1 Gen2 Type-C, 1 x USB 3.1 Gen2 Type-A
 • HDMI1x HDMI
 • Wi-Fi Yok
 • Bluetooth Özelliği Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.358,94 TL 1.358,94 TL +0
 • 698,39 TL 1.396,79 TL +0
 • 468,92 TL 1.406,77 TL +0
 • 355,00 TL 1.419,99 TL +0
 • 287,67 TL 1.438,33 TL +0
 • 240,95 TL 1.445,68 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.358,94 TL 1.358,94 TL +0
 • 688,07 TL 1.376,14 TL +0
 • 459,88 TL 1.379,63 TL +0
 • 347,02 TL 1.388,08 TL +0
 • 281,64 TL 1.408,22 TL +0
 • 233,49 TL 1.400,96 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.358,94 TL 1.358,94 TL +0
 • 696,89 TL 1.393,78 TL +0
 • 464,59 TL 1.393,78 TL +0
 • 355,67 TL 1.422,67 TL +0
 • 287,36 TL 1.436,81 TL +0
 • 241,85 TL 1.451,08 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.358,94 TL 1.358,94 TL +0
 • 271,79 TL 1.358,94 TL +3
 • 234,46 TL 1.406,77 TL +3
 • 354,59 TL 1.418,36 TL +0
 • 286,03 TL 1.430,16 TL +0
 • 240,33 TL 1.441,99 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.358,94 TL 1.358,94 TL +0
 • 697,68 TL 1.395,35 TL +0
 • 469,65 TL 1.408,95 TL +0
 • 355,67 TL 1.422,67 TL +0
 • 287,36 TL 1.436,81 TL +0
 • 241,85 TL 1.451,08 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.358,94 TL 1.358,94 TL +0
 • 697,68 TL 1.395,35 TL +0
 • 469,65 TL 1.408,95 TL +0
 • 355,67 TL 1.422,67 TL +0
 • 287,36 TL 1.436,81 TL +0
 • 241,85 TL 1.451,08 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.358,94 TL 1.358,94 TL +0
 • 698,39 TL 1.396,79 TL +0
 • 468,92 TL 1.406,77 TL +0
 • 355,00 TL 1.419,99 TL +0
 • 287,67 TL 1.438,33 TL +0
 • 240,95 TL 1.445,68 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.358,94 TL 1.358,94 TL +0
 • 696,82 TL 1.393,64 TL +0
 • 468,82 TL 1.406,47 TL +0
 • 354,89 TL 1.419,55 TL +0
 • 286,57 TL 1.432,87 TL +0
 • 241,00 TL 1.445,98 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.358,94 TL 1.358,94 TL +0
 • --
 • --
 • --
 • --
 • --
1.358,94 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Gigabyte Z370 Aorus Ultra Gaming Intel Z370 Express Soket 1151 DDR4 4000(O.C.)MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Gigabyte Z370 Aorus Ultra Gaming Intel Z370 Express Soket 1151 DDR4 4000(O.C.)MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

merhaba, ürün 8. nesil işlemciler için uyumlumudur

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
Gigabyte Z370 Aorus Ultra Gaming Intel Z370 Express Soket 1151 DDR4 4000(OC)MHz ATX Gaming Anakart

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Gigabyte Z370 Aorus Ultra Gaming Intel Z370 Express Soket 1151 DDR4 4000(O.C.)MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart
   Gigabyte Z370 Aorus Ultra Gaming Intel Z370 Express Soket 1151 DDR4 4000(O.C.)MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.