Gigabyte Z390 Gaming SLI
Gigabyte Z390 Gaming SLI
Gigabyte Z390 Gaming SLI
Gigabyte Z390 Gaming SLI
Gigabyte Z390 Gaming SLI
Gigabyte Z390 Gaming SLI
Soket
1151
Intel
DDR4
ATX
Sınırlı Stok

Gigabyte Z390 Gaming SLI Intel Z390 Express Soket 1151 DDR4 4266(O.C.)MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart

%16 indirim
1.598,46 TL Tek Çekim / Havale: 1.344,16 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 5,70TL değerinde 56955 puan kazanacaksınız
15 saat içinde sipariş verin, bugün kargoya verelim
Stoktan Hızlı Teslimat24 Saatte kargoluyoruz
Ücretsiz Kargo


Gigabyte Z390 Gaming SLI Intel Z390 Express Soket 1151 DDR4 4266(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Gigabyte Z390 Gaming SLI • 9. ve 8. Nesil Intel® Core ™ İşlemcilerini Destekler
• Çift Kanallı Non-ECC Unbuffered DDR4
• Yeni 10 + 2 Fazlı Dijital PWM Tasarımı
PCIe Jen3 X4 (1 Thermal Guard'lı) ve SATA arabirimli Çift Ultra Hızlı M.2
PCIe Armor ve Ultra Durable ™ Tasarım ile 2 Yollu CrossFire ™ Çoklu Grafik Desteği
• Intel® Native USB 3.1 Jen2 Tip-A
• cFosSpeed Internet Hızlandırıcı Yazılımı ile Intel® GbE LAN
• Ultra Durable™ 25KV ESD ve 15KV LAN Dalgalanma Koruması
• Yüksek Kalite Ses Kapasitörleri ve Ambians LED İz Yolu Işıklandırması ile Ses Gürültü Koruması
• Tam Renklerdeki RGB Aydınlatma Efektini Destekler
• CEC 2019 Hazır, Basit Bir Tıklamayla Gücü Tasarruf Edin
• Smart Fan 5 Çoklu Sıcaklık Sensörleri ve Hibrit Fan bağlantı başlığı ile FAN DURDURMA özelliği
• Işık Hızında Intel® Thunderbolt™ 3 AIC Desteği
• Intel® Optane™ Hafıza Uyumlu
Düşük RDS (on) MOSFET ile 10 * + 2 Fazlı Dijital VRM Tasarımı GIGABYTE GAMING serisi anakartlar, en son 8 Çekirdekli Intel® Core ™ CPU'ları desteklemek için 10 * + 2 fazlı PWM + Daha Düşük RDS (Açık) MOSFET'ler kullanır. Anakartın en güçlü ve enerjiye duyarlı bileşenlerine güç sağlamanın yanı sıra gelişmiş sistem performansı ve en üst düzeyde donanım ölçeklendirilebilirliği sunma konusunda inanılmaz hassasiyet sunar.
Önceden kurulmuş I / O Kalkanı Entegre bir I / O koruması ile GIGABYTE Ultra Durable PC'yi oluşturmak daha da kolay.
DDR4'ü 4266MHz ve Sonrasını Destekler GIGABYTE, 4266MHz ve ötesine uygun uyumluluğu sağlayan test edilmiş ve kanıtlanmış bir platform sunuyor.
2 Yollu CrossFire™ Çoklu Grafik Çoklu grafik yapılandırması, çözünürlüğü ödün vermeden en yüksek kare hızlarını talep eden oyun meraklıları için daha iyi grafik performansı sunar.
Sürükleyici VR Oyun Deneyimi • VR, sabit bir 90FPS veya daha yüksek süreler için Full HD grafiklerden daha fazla performans gerektirir.
• Sadece Oyuncu PC' leri en iyi VR deneyimini sağlayabilirler.
VR Oyuncu PC' si İçin Tavsiye Edilen Sistem • Grafik kartı: NVIDIA GTX 1060 / AMD RX 480 veya daha üstü, Uyumlu HDMI 1.4 video çıkışı
• İşlemci: Intel 8'inci Çekirdek i3 eşdeğeri veya daha üstü
• Anakart: AORUS/GIGABYTE Z390 anakartlar
• Hafıza: 8GB RAM veya üstü
• USB Portları: 3x USB 3.0 bağlantı noktası artı 1x USB 2.0 bağlantı noktası veya daha büyük.
• OS: Windows 10 64-bit veya daha yeni
CFosSpeed İnternet Hızlandırıcısı Ağına Bağlı Intel® GbE LAN Intel® GbE LAN, kalabalık LAN ortamlarında daha iyi yanıt vermeyi sağlamak için ağ gecikmesini artırmak ve düşük ping süreleri sağlamak için yardımcı olan bir ağ trafiği yönetimi uygulaması olan cFosSpeed'e sahiptir.
Endüstrinin Önde Gelen LAN Statik-Elektrik ve Dalgalanma Koruması GIGABYTE anakartları, IC'leri geleneksel IC'lere kıyasla ESD direnç düzeylerinin 3 katına kadar kullanır. Bu,anakartınvebileşenlerinin statik elektrikten kaynaklanan olası hasarlara karşı daha iyi korunmasına yardımcı olur.GIGABYTE anakartlar, anakartınızı ve PC'nizi güç dağıtımındaki herhangi bir dalgalanmadan koruyan özel antidalgalanma IC'lerine de sahiptir. PC, herhangi bir potansiyel düzensiz ve tutarsız güç dağıtımı ile başa çıkmak için donatılmıştır.
GIGABYTE Ultra-Verimli M.2 Termal Koruma GIGABYTE, dayanıklılığı göz önünde bulundurarak M.2 SSD cihazları için termal bir çözüm sunar. M.2 Termal Koruma, bir sorun ortaya çıkmadan önce ısıyı dağıtmaya yardımcı olduğundan yüksek hızlı M.2 SSD'lerden gelen tıkanma ve darboğazları önler.
Çift Modlu M.2 Slot Tasarımı PCIe NVMe + SATA SSD'leri destekler GIGABYTE Anakartlar çift M.2 yuvaları ile üretilmiştir. Her iki M.2 yuvasında da bir PCIe NVMe + SATA çift modlu tasarım. Bu yapılandırma, kullanıcıların ve oyuncuların isteklerinin çoğuna uyacak esneklik ve uyum için tasarlanmıştır.
Smart Fan 5 Smart Fan 5 kullanıcıları, oyun PC'sinin serin kalırken performansını koruyabilmelerini sağlayabilir. Smart Fan 5, kullanıcıların fan başlıklarını anakartın farklı yerlerinde farklı termal sensörleri yansıtacak şekilde değiştirmelerini sağlar. Sadece Smart Fan 5 ile hem PWM hem de Voltaj modu fanlarını destekleyen daha karma fan başlıkları, anakartı daha fazla soğutmayı daha kolay hale getirmek için üretildi.
Smart Fan Kontrol Tasarımı Belirtilen eşiğin altına düştüğünde herhangi bir fanın tamamen durmasını sağlayan Fan Stop ile fan sessizliğini elde edin. Sensörün hangi sıcaklıkta ve hangi sıcaklıkta ayarlandığına bağlı olarak hangi fanın durduğu - tüm bunlar sizin isteğinize göre özelleştirilebilir.
Hibrit Fan Pin Bağlantı Başlığı • Sıvı soğutma kurulumunuz üzerinde tam kontrol sağlayın! Smart Fan 5, Hybrid Fan Pin Başlıkları veya harici termistör sensörleri aracılığıyla akış hızı ve su sıcaklığı hakkında ikinci bir bilgiyi alır PC'nizde mutlak ustalık sağlar.
• Tüm Hibrit Fan Başlıkları, fan veya pompa olsun, farklı PWM veya Gerilim modlu soğutma cihazının türünü otomatik olarak algılayabilir.
Yeni Smart Fan 5 Yazılımı Sistem kullanım tercihlerinizi eşleştirmek için farklı modlardan Sessiz - Tam Hız arasında seçim yapın. Her fan veya pompa için, tetik eşiklerini ve ilgili fan hızlarını tanımlamak için sezgisel fan eğrisini kullanabilirsiniz.
Tam Renklerdeki RGB Aydınlatma Efektini Destekler Harici RGB ışık şeridini aydınlatmak için rengi seçerek bir sonraki PC donanımınızı beğeninize göre kişiselleştirin.
Ses Yüksek Kaliteli Ses Kapasitörleri
GIGABYTE anakartları ileri teknoloji ses kapasitörleri kullanıyor. Bu yüksek kaliteli kapasitörler, oyuncular için en gerçekçi ses efektlerini sağlamak için yüksek çözünürlüklü ve gerçekçi ses sunmaya yardımcı olur.

Ses Gürültüsü Koruması
GIGABYTE anakartlar, anakartın hassas analog ses bileşenlerini PCB seviyesindeki olası gürültü kirliliğinden ayıran bir ses gürültü koruma özelliğine sahiptir. LED izleme yolu aydınlatması PCB katmanlarının ayrılmasını göstermek için yanar.
Ultra Durable™ PCIe Zırhı GIGABYTE’ dan yenilikçi PCIe metal koruyucu, gelişmiş Grafik kartlarının gereken desteğini sağlamak için PCIe konnektörleri güçlendiriyor. PCIe metal koruma, topraklanmış sistem gibidir, ayrıca olası müdahalelere karşı koruma sağlar.
Ultra Durable™ Bellek Armor GIGABYTE’ ın özel paslanmaz tek parça çelik koruyucu tasarımı, PCB bozulma ve büküm (Levha eğme) hatalarına karşı ve ek olarak herhangi bir mümkün olan ESD girişimlerini karşı önler.
Katı Pin Güç Konnektörleri Z390 anakartlar, CPU aşırı yüklenirken kararlı güç kaynağı sunmak için ATX 24pin ve ATX 12V 8pin + 4pin güç konektörlerine sahiptir.
Sağlam Pin Güç konnektörü avantajları • Elektrik için daha büyük temas alanı
• Daha yüksek güç ve üretilen ısıyı sürdürmek için daha fazla metal miktarı
• Ultra dayanıklı ve uzun ömürlü
Basit bir tıklama ile güç tasarrufu yapın CEC Gereksinimi: PC güç tüketimi kapalı moddayken, bekleme modunda, bekleme modundayken belirli bir seviyenin altında olmalıdır. GIGABYTE anakartlar, yüksek güç verimliliği sağlayan donanım bileşenleri ve ince ayarlı BIOS'ları ile, boş modda daha düşük güç tüketimi elde edebilir ve yeni CEC 2019 güç tüketimi gereksinimine tamamen uygundur.
Yenilenmiş BIOS BIOS, ilk kurulum sırasında kullanıcılar için en uygun ayarlamayı yapar. Yeni bir GUI ve daha kolay işlevselliklerle, GIGABYTE, kullanıcıların yeni sistemlerini kurarken BIOS'u kendi istedikleri gibi yeniden yapılandırmasına olanak sağlar.
Uygulama Merkezi GIGABYTE APP CENTER, tüm GIGABYTE MB yardımcı programlarının ve sürücülerinin yararlı bir portalıdır, APP CENTER'dan kurmak istediğiniz herhangi bir programı seçebilir ve en son yardımcı programlar ve sürücülerle güncellemenizi sağlayabilirsiniz.
EasyTune™ GIGABYTE'ın EasyTune™ uygulaması basittir ve arayüz kullanımı oldukça kolaydır, kullanıcıların Windows ortamında sistem ayarlarının ince ayarlarını yapmalarına veya sistem, hafıza hızlarını ve voltajlarını ayarlamalarına izin verir. Smart Quick Boost ile, bir tıklama otomatik olarak sisteminizi hız aşırtmaya alır, daha fazlasına ihtiyaç duyduğunuz da size performans artışı verir.
@BIOS GIGABYTE @BIOS uygulaması, sisteminizin BIOS'unu basit ve kaygan bir grafik kullanıcı arayüzü kullanarak Windows içinden güncellemenizi sağlar. @BIOS, GIGABYTE sunucularından en son sürümü otomatik olarak indirebilir veya BIOS'unuzu bilgisayarınızdaki bir dosyadan güncelleyebilirsiniz. @BIOS ayrıca mevcut BIOS'unuzu bir dosyaya kaydetmenizi, önceki BIOS'unuzu bir görüntüden kurtarmanızı ve BIOS'unuzu bir görüntüye yedeklemenizi sağlar.
Sistem Bilgisi Görüntüleyicisi GIGABYTE Sistem Bilgi Görüntüleyicisi, mevcut sistem durumunuza erişmenizi sağlayan merkezi bir konumdadır. Saatleri ve işlemci gibi bileşenleri izleyin, tercih ettiğiniz fan hızı profilini ayarlayın, sıcaklık çok yükseldiğinde uyarılar oluşturun veya sisteminizin davranışını kaydedin; Bunlar Sistem Bilgisi Görüntüleyicisi'nin yetenekleridir.
XSplit Gamecaster + Broadcaster: Oyununuzu Herzaman, İstediğiniz Yerde Oynatın Şimdi sahnenizi oluşturun ve XSplit Gamecaster + Broadcaster ile en büyük oyun anlarını paylaşın! Tamamen optimize edilmiş sosyal medya entegrasyonu, gerçek zamanlı sohbetler için hazır; sizi haberdar edip oyunda odaklanmanızı sağlar. Oynatma işleminizi Twitch yapmanız yalnızca bir tıklama alıyor. Oyununuzu bir profesyonel gibi yayınlayın!
4K Ultra HD Desteği 4K çözünürlük, yatay eksende yaklaşık 4000 piksel, bugünün standart HD piksel yoğunluğunun dört katından fazlasını kullanan, yüksek çözünürlüklü içerik sunumunda bir sonraki teknolojik kilometre taşıdır. GIGABYTE anakartları, HDMI üzerinden yerleşik Intel® HD Graphics ile yerel 4K desteği sağlar.
HDMI™ - Yeni Jenerasyon Çoklu Media Arayüzü HDMI™ yüksek çözünürlüklü multimedya arayüzü, tek bir kablo sayesinde 5 Gb/s'e kadar bant genişliğinde görüntü iletimi ve 8 hat yüksek kalitede ses elde etmenizi sağlamaktadır. Üstün sıkıştırılmamış dijital görüntü ve ses iletimi yapabilen HDMI™, 1080p'e kadar ses veya görüntünün canlılığını koruyup benzer arayüzlerde ve dijtal'den analog'a dönüşümlerde kalite kaybı olmadan iletim sağlar.Ek olarak HDMI, HDCP ile uyumlu olmakla birlikte korumalı medya içerikleri ve Blu-ray/HD DVD ile playback yapmanıza olanak sağlar.

Gigabyte Z390 Gaming SLI Intel Z390 Express Soket 1151 DDR4 4266(O.C.)MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği9. / 8. Nesil Intel Core i9 / Intel Core i7 / Intel Core i5 / Intel Core i3 / Intel Pentium / Intel Celeron
 • YongasetiIntel Z390 Express
 • Soket Yapısı1151
 • Ram TipiDDR4 (O.C.) 4266 / 4133 / 4000 / 3866 / 3800 / 3733 / 3666 / 3600 / 3466 / 3400 / 3333 / 3300 / 3200 / 3000 / 2800 / Olmayan: 2666 / 2400 / 2133 / MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot2 x PCI Express x16, 1 x PCI Express x16 (PCIEX2), 3 x PCI Ekspres x1
 • Ethernet (LAN)Intel GbE LAN (10/100/1000 Mbit)
 • USB2 x USB 3.1 Gen 2 Type-A ports, 6 x USB 3.1 Gen 1
 • Overclock Yok
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.344,16 TL 1.344,16 TL +0
 • 690,80 TL 1.381,60 TL +0
 • 463,82 TL 1.391,47 TL +0
 • 351,14 TL 1.404,56 TL +0
 • 284,54 TL 1.422,69 TL +0
 • 238,33 TL 1.429,96 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.344,16 TL 1.344,16 TL +0
 • 678,87 TL 1.357,74 TL +0
 • 454,18 TL 1.362,55 TL +0
 • 342,90 TL 1.371,59 TL +0
 • 275,73 TL 1.378,63 TL +0
 • 229,77 TL 1.378,63 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.344,16 TL 1.344,16 TL +0
 • 689,31 TL 1.378,63 TL +0
 • 459,54 TL 1.378,63 TL +0
 • 351,80 TL 1.407,20 TL +0
 • 284,24 TL 1.421,19 TL +0
 • 239,22 TL 1.435,30 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.344,16 TL 1.344,16 TL +0
 • 268,83 TL 1.344,16 TL +3
 • 229,30 TL 1.375,80 TL +3
 • 346,11 TL 1.384,45 TL +0
 • 278,61 TL 1.393,06 TL +0
 • 233,65 TL 1.401,92 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.344,16 TL 1.344,16 TL +0
 • 687,13 TL 1.374,26 TL +0
 • 461,15 TL 1.383,45 TL +0
 • 348,19 TL 1.392,77 TL +0
 • 280,41 TL 1.402,07 TL +0
 • 235,27 TL 1.411,64 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.344,16 TL 1.344,16 TL +0
 • 690,09 TL 1.380,18 TL +0
 • 464,54 TL 1.393,63 TL +0
 • 351,80 TL 1.407,20 TL +0
 • 284,24 TL 1.421,19 TL +0
 • 239,22 TL 1.435,30 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.344,16 TL 1.344,16 TL +0
 • 690,09 TL 1.380,18 TL +0
 • 464,54 TL 1.393,63 TL +0
 • 351,80 TL 1.407,20 TL +0
 • 284,24 TL 1.421,19 TL +0
 • 239,22 TL 1.435,30 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.344,16 TL 1.344,16 TL +0
 • 690,80 TL 1.381,60 TL +0
 • 463,82 TL 1.391,47 TL +0
 • 351,14 TL 1.404,56 TL +0
 • 284,54 TL 1.422,69 TL +0
 • 238,33 TL 1.429,96 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.344,16 TL 1.344,16 TL +0
 • 689,24 TL 1.378,48 TL +0
 • 463,73 TL 1.391,18 TL +0
 • 351,03 TL 1.404,12 TL +0
 • 283,46 TL 1.417,29 TL +0
 • 238,38 TL 1.430,26 TL +0
1.344,16 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
Gigabyte Z390 Gaming SLI Intel Z390 Express Soket 1151 DDR4 4266(OC)MHz ATX Gaming Anakart

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Gigabyte Z390 Gaming SLI Intel Z390 Express Soket 1151 DDR4 4266(O.C.)MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart
   Gigabyte Z390 Gaming SLI Intel Z390 Express Soket 1151 DDR4 4266(O.C.)MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart %16 indirim 1.598,46 TL 1.344,16 TL
   24 Saatte Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.