Huawei Watch GT

Huawei Watch GT ile ilgili yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Çağlayan Eliçin 22 May 2019 (3 Gün önce)
Acayip şık bir saat tüm fonksiyonları sıkıntı çıkarmadan çalışıyor ve en sevdiğim özelliği de uzun bir pil ömrü var öyle sürekli şarj etmek zorunda kalmıyorsunuz. Kötü tarafı ise içinde yüklü olan arayüzlerden başka ekleme yapamıyosunuz..
Üye resmi
Tuvana Ginoviç 22 May 2019 (3 Gün önce)
En dandik akıllı saat bile dünyanın parasıyken böyle kaliteli malzemeden üretilmiş şık bir saati almamak saçma olurdu. ekran kalitesi süper şarjı bir hafta kadar gidiyor zaten Huawei kendini kanıtlamış bir marka oldu artık dolayısıyla düşünecek bir şey yok direk alın
Üye resmi
İmren Aşcı 20 May 2019 (5 Gün önce)
Oldukça şık bir ürün,Ekran kalitesi güzel ve canlı görüntüye sahip,teknik özellikler yüksek olmadığı için biraz yavaş kalmış ama rahatsız etmiyor,işte alalı 1 hafta olmasına rağmen bir sorun yaşamadım ne yazılım nede donanımla ilgili. Tavsiye ederbileceğim bir ürün. İlgili arkadaşlara teşekkürler tekrardan
Üye resmi
Erkan Yardımcı 31 Mar 2019 (56 Gün önce)
Çok hızlı teslim edildi kargom.1 haftadır felan kullanıyorum %17 şarj azalmış sadece bataryayı kesin abartıyolar diyodum ama beni utandırdı doğrusu ilerde azalır muhtelemen performans ama her türlü yeterli olcaktır.Takip verileri sorunsuz çalışıyor bu arada.
Üye resmi
Murathan İshakoğlu 31 Mar 2019 (56 Gün önce)
Özellikler çok güzel ben ilk defa akıllı saat kullanıyorum hayatımı kolaylaştırdı.Kolunuzda sürekli kalp ritmini takip eden, adım sayan, uyku düzenlemesine yardımcı olan bir saat var özellikle sporda yapıyosanız harika yani. Tüm özellikleri kullansanız bile iki hafta falan dayanıyor şarjı saatin hesaplarıma göre.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.