Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya

   AMD Ryzen 5000 Serisi İşlemciler

   Dünyanın en iyi masaüstü işlemcilerinin emsalsiz hızı ile durdurulamaz olun. Yeni çıkan oyunları oynarken, yeni bir gökdelen tasarlarken ya da bilimsel verilerle uğraşırken AMD Ryzen™ 5000 Serisi işlemcilerle en yüksek performansa ulaşın. AMD Ryzen™ ile başı çeken siz olun.

   Savaş için donatıldı

   Ryzen™ 5000 G Serisi masaüstü işlemciler dahili AMD Radeon™ grafikleri ile savaş alanına hızlı bir giriş yapmanızı sağlıyor. Orijinal haliyle en popüler oyunları 1080p kalitede oynayın ya da daha da yüksek performans artışı için yeni bir grafik kartı satın alın.

   Hak ettiğiniz performans

   AMD Ryzen™ 5000 Serisi masaüstü işlemciler, en iddialı oyunlarda itici güç olurken, 3D veya video işleme ya da yazılım derleme gibi çok iş parçacıklı görevleri de kolayca halleder. 16'ya varan çekirdek, 32 iş parçacığı, 4,9 GHz'e varan artırılmış saat hızları ve 72 MB'a varan önbellek ile AMD Ryzen™ 5000 Serisi işlemciler oyununun sonucunu değiştirecek performans sunar.2

   En son teknolojilerle kazanın

   Güvenle oynayın. AMD Ryzen™ 5000 Serisi masaüstü işlemciler, Precision Boost3 ve Precision Boost Overdrive.2 gibi en son teknolojilerle rakipsiz performans sunar. Daha fazlasını mı istiyorsunuz? Belirli işlemcilerde PCIe® 4.0 ve Resizble BAR uyumluluğu ile maksimum grafik gücü ve depolama bant genişliğine kavuşun. Baskı altında serin kalabilen bu işlemciler, AMD Ryzen™'in 7 nm mimarisinden gelen watt başına performans geleneğini sürdürüyor.

   Üst düzey sistem

   Donanımınızı yapılandırmak ve kişiselleştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. AMD Ryzen™ 5000 Serisi masaüstü işlemciler basit bir BIOS güncellemesi ile AMD 500 ve belirli 400 Serisi anakartlarla uyumlu hale gelir.4 Ayrıca Ryzen™ Master kullanarak ince ayar yapılabilir. Oyunda daha hızlı katılmak ister misiniz? SSD hızlarında HDD depolamasına kavuşmak için AMD StoreMI'yi indirin.

   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.