Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   MSI Adobe Premiere Rush ve Adobe Spark


   Etkinlik Süresi ve Katılım

   30 Eylül 2019 - 23 Ağustos 2020 (UTC + 08:00) ,tarihleri arasında, katılımcılar (bundan böyle “Siz, “Sizin”, “Size”, “Sizden” olarak anılacaktır)“Get Rush. Get Unleashed” promosyonuna (“Etkinlik”) katılabilirsiniz. Stoklarla sınırlıdır. Katılmak için aşağıdaki adımları tamamlamanız gerekmektedir:

   MSI Reward

   • Etkinliğe katılan MSI iş ortaklarından bir (1) veya daha fazla seçili MSI ürünü (ürünleri) satın alın ve https://register.msi.com/home/login adresinde bulunan MSI Üye Merkezi (MSI Member Center) üzerinde ürününüzü kayıt ettirin. Daha önce kayıt olmadıysanız yeni bir MSI Üye hesabı açmanız gerekecektir.
   • Daha fazla hediye kazanmak için bir (1) veya daha fazla ürün kaydı yapabilirsiniz. Hediyeler stoklarla sınırlıdır. Ürün sayfasına gidip ürününüzü kaydetmek için Listede satın aldığınız ürünün bulunduğu satırı ve “Get Rush. Get Unleashed” promosyonunu seçin.
   • Satış belgesini /faturayı MSI’ın onayına gönderin. Belge üzerinde ürün modeli ve adı, fatura tarihi ve satıcı adının açıkça okunacak biçimde göründüğünden emin olun. Fatura tarihi 30 Eylül 2019 - 23 Ağustos 2020 arasında olmalıdır.
   • Etkinlik Şart ve Koşullarını kabul edin ve MSI’ın belgenizi onaylamasını bekleyin. Onaylama süreci 14 işgünü sürebilir. Katılıma uygun olduğunuz MSI tarafından onaylandığında, detayları aşağıda belirtilen uygun ürün(ler) kayıtlı e-posta adresinize postalanacaktır.

   Etkinliğe dahil MSI ürünleri:

   • Masaüstü PC: Prestige P100 9th, Prestige PE130 9th,Prestige PE130 8th,Trident X serisi,Infinite X serisi
   • Monitör:MPG27CQ2, MPG341CQR, MAG322CQR, MAG321CQR, MAG321CURV, MAG271CQR, PS341WU
   • Kasa: SEKIRA500P,SEKIRA500G,SEKIRA500X
   • Anakart:X570 Godlike/ Creation/ACE, Z390 Godlike / ACE
   • Ekran kartı: MSI GeForce RTX 20 SUPER serisi,MSI GeForce RTX 20 serisi,MSI Radeon RX 5700 serisi

   Etkinliğin Geçerli Olduğu Bölgeler:

   • Dünya çapında (Adobe tarafından hariç tutulan bölgeler/ülkeler dışında. Detaylar için: https://www.adobe.com/content/dam/acom/en/products/creativecloud/cc/pdfs/cc-availability-matrix.pdf adresindeki “Creative Cloud for individuals available on Adobe.com” sütununa bakınız.
   • Ödüller: Bir (1) adet 3 aylık Adobe Premiere Rush lisansı. Etkinliğe katılma niteliğine uygun her ürün için yalnızca bir (1) uygun hediye kazanılabilir. Adobe Premiere Rush yazılım kodu satılamaz, alt lisanslanamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez veya başka şekillerde üçüncü taraflara aktarılamaz.
   • Bu etkinlik yalnızca son kullanıcılar için geçerlidir. Kurumsal müşteriler katılamaz. MSI, MSI iş ortakları, yan şirketleri, üreticiler, distribütörler, toptancılar, perakendeciler, aracılar, MSI çalışanları ve birinci dereceden yakınları bu promosyona katılamazlar.
   • MSI, herhangi bir yasal merciden yönerge almaksızın bu Şart ve Koşullar üzerinde düzenleme yapma hakkını saklı tutar.

   Gizlilik Politikası

   Etkinliğe kayıt ve ürün kayıt süreci esnasında Sizden yerine göre ve sınırlayıcı olmaksızın e-posta adresinizi, adınızı, ürün seri numaranızı, ödül alım kodunuzu, satın alım bilgilerinizi ve gönüllü olarak sağlayacağınız diğer bilgileri de kapsamak üzere bilgiler isteyebiliriz. Buna ek olarak çerezler ya da internet sitesinde gömülü analizler yoluyla Sizden dolaylı olarak bilgi alabiliriz.

   Topladığımız bilgiler şu amaçlar için kullanılacaktır: bu Etkinliği yürütmek, uygunluğunuzu doğrulamak, gerektiğinde Sizinle iletişime geçmek, ödüllerin Size gönderilebilmesini sağlamak, Sizinle aramızda devam eden ilişki süresince (örneğin garanti, eDM bildirimleri vb. hizmetlerimizi kullandığınızda) kayıtlı ürün verileri saklamak ve yalnızca daha iyi ürün ve hizmetler geliştirmek amacıyla kurum içi piyasa araştırmalarında kullanmak. Bilgileriniz şu kişi ve durumlar haricinde üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır: i) bu Etkinliği yürütebilmemiz için internet hizmeti ve internet sitesi sağlayıcılarımız gibi üçüncü taraf işleyicilerle, (ii) mahkemeler veya polis gibi yasal ve düzenleyici mercilere geçerli yasaların ihlaline veya ihlali şüphesine yönelik olarak bildirim veya yanıt sunarken gerekli olduğu derecede. İşimizin uluslararası tabiatı gereği, MSI grubu içerisinde ve yukarıda sözü edilen üçüncü taraflara bu şart ve koşullarda yer alan amaçla bağlantılı olarak bilgi aktarmaktayız. Dolayısıyla, bulunduğunuz ülkede geçerli olanlardan farklı yasalara ve veri koruma uyum gerekliliklerine sahip olan ülkelere bilgi aktarabiliriz. Bilgilerinizin nasıl kullanıldığı ve işlendiğine dair daha fazla bilgi, https://register.msi.com/page/privacy_policy adresinde yer alan MSI Gizlilik Politikası’nda mevcuttur. MSI Gizlilik Politikası, bu Şart ve Koşullar’ın bir parçasıdır ve aynen yürürlükte olmak üzere kaynak gösterilerek dahil edilmiştir.

   eDM Aboneliği

   MSI ürün haberleri veya hizmet güncellemelerini almak için MSI’ın eDM e-posta listesine katılmanız istenebilir. Bu listeye abone olmak istemezseniz lütfen katılım, abonelik veya benzeri anlam taşıyan kutucukları işaretlemeyiniz.

   Katılımcı Lisansı

   Bu Etkinlik kapsamında Sizin tarafınızdan bize sağlanan her türlü malzeme, fotoğraf, video, inceleme, içerik, yorum, geribildirim ve yazılı materyal de dahil olmak, ancak bununla sınırlı olmamak üzere (toplu olarak “Mübrez Belgeler”) için MSI ve dünyadaki tüm bağlı ortaklarına süresiz, geri dönülemez, telifsiz, tamamı ödenmiş, dünya genelinde, altlisanslanabilir kullanım, çoğaltma, kopyalama, dağıtma, türev çalışmalar yaratma, kamuya açık yerlerde gösterme ve icra etme ve diğer şekillerde, MSI tarafından belirlenen ve MSI’ın Gizlilik Politikası çerçevesinde her türlü yasal ve makul yolla bu Mübrez Belgeleri kullanma ve faydalanma lisansı verdiğinizi kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.

   Katılımcı Temsili ve Garantileri.Katılımcı olarak Siz:

   • Sağlamış olduğunuz bilgilerin kesin ve doğru olduğunu;
   • Bu Etkinlikte yer almaya tam hak, güç, kapasite ve yetkiniz olduğunu, ve bu Şart ve Koşullar kapsamında gerekli görülen tatbik edilebilir tüm yasal izin, temsil ve garantileri verdiğinizi;
   • MSI ve dünyadaki tüm bağlı ortaklarına yukarıda belirtilen tüm yetki, onay, lisans ve izinleri verdiğinizi ve sağlamayı sürdüreceğinizi; ve
   • Bu Etkinliğe katılırken tüm tatbik edilebilir yasalara uyduğunuzu temsil ve garanti etmiş sayılırsınız.

   Katılımcı Teminatı

   İşbu Şart ve Koşullar dahilinde yer alan tüm temsil, garanti ve taahhütlerin Sizin tarafınızdan gerçek veya sözde ihlali sonucunda veya dolayısı ile üçüncü kişiler tarafından yapılacak her türlü iddia, soruşturma, dava ve diğer hukuksal veya idari eylemlerden kaynaklanan tüm sorumluluk, ziyan, hüküm, masraf, harcama ve, makul avukatlık ücretleri dahil, ücretlerden ve diğer her türlü sorumluluk yaratacak halden MSI, bağlı kuruluşları, yasal varisleri, iş ortakları, çalışanları, yöneticileri ve temsilcilerini muhafaza, tazmin ve ibra ettiğinizi peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.

   Katılımcı Kabul ve Rızası

   Aşağıda belirtilen şartları peşinen anlamış ve rıza göstermiş sayılırsınız:
   • MSI, Katılımcının Etkinlik gereksinimlerini iyi niyet çerçevesinde karşılamış olup olmadığına kati ve nihai olarak karar verme hakkını saklı tutar:
   • İşbu anlaşmada yer alan diğer koşullara halel gelmeksizin, ve emsal teşkil edecek biçimde a) Etkinliğe katılım veya ürün kayıt işleminin tamamlanmadığı; b) Etkinliğin kaydedilen ürünü kapsamadığı veya bölgesel sınırlamaların olduğu; c) braz edilen belgelerin geçersiz, tahrif edilmiş veya sahte olduğunun anlaşıldığı; d) Etkinliğe katılım veya tamamlama sürecinde otomatik kodlar, programlar veya eklentiler kullanıldığı; e) Katılımcının Etkinliğe katılım için yasal yeterliliğe sahip olmadığı, veya f) bu Etkinliğe katılım için yasadışı eylemlerde bulunulduğu veya bulunmaya teşebbüs edildiğinin saptandığı durumlar gibi hallerde MSI önceden haber vermeksizin;
   • ödülü benzer değerde başka emtia ile değiştirme;
   • bu koşulların herhangi birini veya birkaçını veya hepsini değiştirme hakkını saklı tutar.
   • MSI, ödülden veya ödülün kullanımından kaynaklanan hasar, ziyan ve memnuniyetsizliklerden kimseye karşı sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. Kazananlar MSI aleyhinde hak talebinde veya iddiada bulunamaz;
   • Ödülün kazanana bildirilmesinde veya ulaştırılması sırasında meydana gelebilecek mekanik, teknik, elektronik, iletişim, telefon, bilgisayar, donanım, internet, veya yazılım kaynaklı hata, kayıp veya kusurlardan kaynaklanan gecikmelerden, hatalardan veya eksikliklerden MSI hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Böyle bir durum karşısında kazanan, ödülden ve ödül ile ilgili tüm hak ve tazminatlardan vazgeçtiğini peşinen kabul ve taahhüt eder.

   MSI’ın Garantiden Feragati

   MSI ÖDÜLÜ/ÖDÜLLERİ, “OLDUĞU GİBİ” SUNULMAKTADIR VE MSI, HİZMETLER’E DAİR KESİNLİK, GÜVENİLİRLİK, İHLAL EDİLMEMİŞ VEYA KESİNTİSİZ İŞLEM VEYA ERİŞİM DAHİL, FAKAT BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK KOŞULUYLA, AÇIK VEYA ZIMNİ TÜM GARANTİLERDEN FERAGAT ETMEKTEDİR.

   Sorumluluğun Sınırlandırılması

   GEÇERLİ YASALARIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE MSI, (SÖZLEŞME, GARANTİ, İHMAL, DİĞER HAKSIZ FİİLLER, YASAL GÖREVLERİN İHLALİ VEYA BAŞKA BİR SEBEBE DAYANIP DAYANMADIĞINA BAKILMAKSIZIN), SÖZ KONUSU ZARARLARIN ORTAYA ÇIKMA OLASILIĞI ÖNGÖRÜLMÜŞ OLSA DAHİ, DOLAYLI, ÖZEL, CEZAİ, (KAR KAYBI YA DA HİZMET ARACILIĞIYLA TOPLANAN VERİLERİN KAYBI DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK KAYDIYLA) NETİCEDE OLUŞAN VEYA ARIZİ ZARARLAR İÇİN SİZE KARŞI SORUMLU OLMAYACAKTIR.

   Muhtelif

   Bu Şart ve Koşullar Tayvan yasaları uyarınca hükmedilip yorumlanmaktadır. Etkinlik ve bu Kural ve Koşullar ile ilgili veya bu Kural ve Koşullar’ın ihlal, iptal veya geçersizliğinden kaynaklanacak anlaşmazlık, çatışma veya taleplerin çözümünde gayrımünhasır hüküm verme yetkisi Taipei, Tayvan’da yer alan Bölge Mahkemesine aittir. Bu Koşullar’ın Yetkili mahkeme tarafından bu Şart ve Koşulların herhangi bir maddesinin geçersiz veya herhangi bir sebeple hükümsüz olduğu ortaya çıkarsa bu şart tasfiye edilecek ve geri kalan diğer şartların tam geçerliliğini ve hükümlülüğünü etkilemeyecektir. Bu Şart ve Koşullar dahilinde MSI tarafından yerine getirilmeyen hükümler feragat sayılmayacaktır. MSI, makul denetimi dışında kalan durumlardan kaynaklı aksamalardan sorumlu tutulamaz. Bu Şart ve Koşullar Sizin tarafınızdan üçüncü taraflara temlik veya devir edilemez. Gayrıresmi olarak gerçekleşen herhangi bir temlik veya devir yok ve geçersiz sayılacaktır. Bu Şart ve Koşullar, Etkinik dahilinde taraflar arasındaki anlaşmanın bütününü temsil eder, bütün olarak geçerlidir ve kendisinden önceki tüm sözel olan ve olmayan anlaşma, iletişim, temsil veya tartışmaların yerine geçer.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.