Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Parçalı Ödeme


   incehesap.com’dan alışverişlerinizde Parçalı Ödeme Sistemi

   Alışveriş yapacaksınız ancak kart limitleriniz bu siparişinize yeterli değil. Kartlarınız birleşsin dilediğinizi alın!

   incehesap.com’dan dilediğiniz ürünü birden çok kredi kartı veya isterseniz hem Havale/Eft hem de kredi kartlarınız ile alabilirsiniz. Kart limitlerinizi birleştirin, alışverişin keyfini incehesap.com ayrıcalığı ile doya doya çıkarın.

   Kullanım Koşulları:

   Parçalı ödeme sistemi tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
   Parçalı ödeme sisteminde birden fazla (en fazla 5) kredi kartı ile ödeme yapılabilir. Dilerseniz bu ödemelerin sadece 1 tanesini Havale/Eft olarak gerçekleştirebilirsiniz.
   Parçalı Ödeme sistemini kullanmanız için ödeme seçenekleri ekranında "Parçalı Ödeme" alanına girmeniz yeterli olacaktır.
   Parçalı Ödeme sisteminde Havale/Eft ile ödeme seçildiğinde siparişiniz Havale/Eft niz hesaplarımıza yansıdığında işleme alınacaktır.
   Parçalı Ödeme sisteminde Havale/Eft işlemlerinizin süresi 3 gün ile sınırlıdır, 3 gün içinde onaylanmayan Havale/Eft bildiriminiz neticesinde siparişiniz iptal edilecek olup, kartınızdan yâda kartlarınızdan çekilen tutarlar kullanılan kartlara iade edilecektir.
   Parçalı Ödeme sisteminde kullanacağınız kredi kartları ile sadece 3D Secure ile ödeme yapabilirsiniz.
   Parçalı Ödeme sisteminde kullanacağınız ödeme tiplerini göre indirimler veya vade farkları yansıtıldıktan sonraki tutar kartınızdan çekilecek yada Havale/Eft ödemeniz beklenecektir.

    


   incehesap.com

   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.